تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام یک از دو تیم از این گروه صعود خواهند کرد؟

راي دهنده
108. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • اسپانیا

73 67.59%
  • هلند

95 87.96%
  • شیلی

39 36.11%
  • استرالیا

4 3.70%
Multiple Choice Poll.
صفحه 2 از 17 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 167

نام تاپيک: گروه B | بحث و تبادل نظر | اسپانیا - هلند - شیلی - استرالیا

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

هلند دیشب و در یک بازی دوستانه مقابل اکوادور 1 -1 متوقف شد ...

نکته جالب استفاده فن خال از سیستم 3-5-2 ( در دفاع 5-3-2 ) به جای 4-3-3 سنتی و همیشگی هلند بود!

2. 7 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

هلند دیشب و در یک بازی دوستانه مقابل اکوادور 1 -1 متوقف شد ...

نکته جالب استفاده فن خال از سیستم 3-5-2 ( در دفاع 5-3-2 ) به جای 4-3-3 سنتی و همیشگی هلند بود!
    کاش معجزه می شد و یکی به این آقای فن خال میرسوند که ترو خدا دست از این سیستم استثنایی و انتخاب های جالبت بردار. من واقعا تعجب می کنم چطوری یه سری ها دعوت شدند؟ آخه دلیلی نداره دلی بلیند رو به تیم ملی دعوت کنه ! ( به جز اینکه فرزند دنی بلیند بازیکن آژاکس سال 95 هستش که قهرمان اروپا شدند با همین سرمربی گری آقای فن خال ). تو بازی نایمخن که جهان بخش 2 تا گل رو زد همین آقای بلیند مقصر اصلی بودش. تو بازی فرانسه هم که اگه اشتباه نکنم 2 تا گل خوردیم از همین سمت جناب آقای بلیند بودش. و از اونور گلری بسیار ضعیف آقای کیلیسن. مگه تیم کرول و پاتریک ون آنهلت رو دعوت نکردی خب استفاده کن دیگه بشر . تو دفاع وسط و کنار ( راست ) هم باز مثلا Denswil و ریکاردو فن رین رو دعوت نکرده که هم خیلی جوون هستند و هم خیلی سرحال. البته در مورد Denswil نه که حالا بخواهد فیکس باشه اما می تونست به جای فلتمان دعوت بشه. چیزی هم در مورد مصدومیت این 2 بازیکن نخوندم جایی ... البته باز اینا همه برمی گرده به سلیقه ی مربی اما به نظرم 4-5 نفر اصلا در حد تیم ملی نیستند.

در هر صورت با این انتخاب ها و مخصوصا بیرون نشستن شایسته ها من حتی احتمال عد صعود هلند از گروهش رو هم می دم ، مگر اینکه یه خورده تو انتخاب ها در پست های دفاع وسط و دفاع چپ و گلر تجدید نظر بشه.

موفق باشید
    Last edited by Hamid Hamid; 18-05-2014 at 20:37.

4. 7 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

دیدن بازی های بلژیک، هلند و شیلی توی این جام جهانی برام جالب بود که متاسفانه دو تاشون تو یه گروه افتادن.
    به همین خاطر به هلند و شیلی رای دادن .

6. این کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Sh-Meteor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

پوستر تیم های حاضر در گروه B جام جهانی 2014 برزیل

سايت ESPN کريستيانو سيکوئيرا، هنرمند برزيلي را به خدمت گرفت تا پوسترهاي منحصر به فردي براي تمام 32 کشور شرکت کننده در رقابت‌هاي جام‌جهاني طراحي کند.

این پوستر ها شامل نام مستعار و ستاره هر تیم است.

اسپانیا:

هلند:

شیلی:

استرالیا:

8. 3 کاربر از Sh-Meteor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

از این گروه که رقابت برای سرگروهی بین اسپانیا و هلنده

اسپانیا باید تمام زورش بزنه تا تو گروهش اول بشه تا مرحله بعد به برزیل نخوره چون سرگروهی برزیل که تو گروهش قطعیه

در هر صورت هلند یا اسپانیا هر کدومشون به عنوان تیم دوم برن بالا باید طعم حذف جلوی برزیل بچشن

که فک کنم این افتخار نصیب هلند بشه

10. این کاربر از clau بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داور انجمن موسیقی powerslave's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    The Endless River

پيش فرض

مثل اینکه رافائل فندرفارت مصدوم شده و جام جهانی رو هم از دست داده. از ناحیۀ ساق پا. با توجه به سنش هم دیگه به جام جهانی بعدی هم نمیرسه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. 2 کاربر از powerslave بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

در هر صورت هلند یا اسپانیا هر کدومشون به عنوان تیم دوم برن بالا باید طعم حذف جلوی برزیل بچشن

که فک کنم این افتخار نصیب هلند بشه
    در اینکه تیم هلند امسال واقعا جوون و ضعیف هستش هیچ شکی ندارم ، اصلا با وجود تیم خوبی مثل شیلی من حتی احتمال عدم صعودش رو هم می دم ، اما سال 2010 هم خیلی ها می گفتن هلند به برزیل می بازه ... اما با یه بازی خیلی خوب و اون گل فوق استثنایی Gio تونست برزیل رو شکست بده. امسال هم ممکنه به برزیل بخوره ، اگر ببره ( که احتمالش هست اما خیلی کمه ) در واقع معجزه رخ داده.

+

مصدومیت رافائل فندر فارت رو هم من به فال نیک می گیرم ، این مصدومیت موقعیتی هست واسه ی جوون تر های تیم مثل Clasie و وینالدوم و یکی 2 نفر دیگه. و با وجود اسنایدر من نیازی به فندر فارت نمی بینم. امیدوارم دلی بلیند هم مصدوم بشه چون از قرار آقای فن خال می خواد ازش تو خط هافبک استفاده کنه که قطعا نتیجش رقم خوردن فاجعه هستش.

14. 2 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Sh-Meteor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

آمار مهاجمان تیم ملی اسپانیا

پ.ن: با توجه به این شواهد، پسرفت شدید داوید ویا، آقای گل جام جهانی 2010 رو شاهد هستیم.

16. این کاربر از Sh-Meteor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Capcom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

در اینکه تیم هلند امسال واقعا جوون و ضعیف هستش هیچ شکی ندارم ، اصلا با وجود تیم خوبی مثل شیلی من حتی احتمال عدم صعودش رو هم می دم ، اما سال 2010 هم خیلی ها می گفتن هلند به برزیل می بازه ... اما با یه بازی خیلی خوب و اون گل فوق استثنایی Gio تونست برزیل رو شکست بده. امسال هم ممکنه به برزیل بخوره ، اگر ببره ( که احتمالش هست اما خیلی کمه ) در واقع معجزه رخ داده.

+

مصدومیت رافائل فندر فارت رو هم من به فال نیک می گیرم ، این مصدومیت موقعیتی هست واسه ی جوون تر های تیم مثل Clasie و وینالدوم و یکی 2 نفر دیگه. و با وجود اسنایدر من نیازی به فندر فارت نمی بینم. امیدوارم دلی بلیند هم مصدوم بشه چون از قرار آقای فن خال می خواد ازش تو خط هافبک استفاده کنه که قطعا نتیجش رقم خوردن فاجعه هستش.
    شما چه گيري به بليند بدبخت دادي :دي من چندتا از بازيهاشو أين فصل ديدم در پست هافبك دفاعي عملكرد خوبي داشته... أسامي مدافعين كه دعوت كرده به أين دليل عجيبه كه ظاهرا ميخواد ٥دفاعه بازي كنه سه نفر دفاع وسط روهم مدافعان فاينورد در نظر داره!!! كلاسي هافبك جوون و بسيار خلاقي هست به گفتم شما همون بهتر كه فندرفات مصدوم شد:دي

Sent from my iPad using Tapatalk

18. این کاربر از Capcom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

فهرست نهایی اسپانیا برای جام جهانی : دنی کارواخال خط خورد

شنبه 10 خرداد ساعت 15:32
    دل بوسکه برای پست دفاع راست ترجیح داد روی خوان فران، مدافع اتلتیکو مادرید، حساب کند
    آی اسپورت - اسامی 23 بازیکن نهایی تیم ملی اسپانیا برای حضور در جام جهانی برزیل اعلام شد.
    نکته جالب اینجاست که دل بوسکه با وجود مصدومیت کاستا حاضر شد تا روی این مهاجم ارزشمند ریسک کرده و وی را با خود به برزیل ببرد.
    صبح اعلام شده بود که دل بوسکه چنین تصمیمی را در قبال کاستا اتخاذ کرده است. اما دنی کارواخال بزرگترین بازیکنی است که از جام جهانی به تصمصم دل بوسکه باز ماند.
    دیگر بازیکنان خط خورده : آلبرتو موره نو ، ایتورآسپه ، ناواس و دلوفئو هستند.
    اسامی 23 بازیکن تیم ملی اسپانیا بدین شرح است :
    دروازه بانان :
    کاسیاس ، دخه آ ، رینا
    مدافعین :
    راموس ، پیکه ، آلبیول ، خوان فران ، آسپلیکوئتا، یوردی آلبا
    هافبک ها
    خاوی مارتینس ، ژاوی ، ژابی آلونسو ، اینیستا ، بوسکتس ، کوکه ، کاسورلا ، ماتا ، سیلوا ، پدرو ، فابرگاس
    مهاجمین
    تورس ، ویا ، کاستا

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

20. این کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •