تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 68 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 671

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی AC Milan | فصل 2013-2014

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

هوندا هم توی مصاحبه ای که بعد بازی سوپر کاپ داشته گفته که : میدونم یک باشگاه بزرگ به دنبال من هست و به این موضوع افتخار میکنم .
    از اون در مورد آینده اش پرسیدن و گفته : نمیدونم چی باید بگم ! بهتره از برادرم و سران باشگاه زسکا بپرسید . من میدونم که یک باشگاه بزرگ عملکرد من رو زیر نظر داشته و افتخار میکنم که باشگاهی به این بزرگی به من نیاز داره .
    گفته شده که مذاکرات بین میلان و زسکا ادامه داره و سعی بر اینه که این بازیکن در همین تابستان به میلان محلق بشه .

ناگفته نماند که هوندا در بازی سوپرکاپ مقابل زنیت دو گل تیمش رو به ثمر رسوند و روی گل سوم هم تاثیر مستقیم داشت و ضربه آزاد اون با دفع ناقص دروازه بان در برگشت توسط بازیکن زسکا وارد دروازه شد.

مسئولان زسکا هم گفتن که میخواستیم با هوندا تا دو سال دیگه تمدید کنیم ولی اون گفته که میخواد به میلان بره و ما هم به خواسته اون احترام میذاریم .

گالیانی هم گفته در روزهای پایانی نقل و انتقالات بازیکن بزرگی به میلان اضافه میشه...ولی هیچ توضیح دیگه ای نداده که بازیکن مورد نظر در چه پستی بازی میکنه یا این که چه شکلیه !

2. 3 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

مصاحبه خواندی ریکاردو ساپونار با مجله اسپورت‌ویک

ریکاردو ساپونارا در مصاحبه ای مفصل و خواندنی به صحبت در رابطه با اینکه چگونه پسری است، نظر خانواده اش در رابطه با انتقال به میلان و بسیاری موارد دیگری پرداخته است.

ساپونارا 21 ساله طی قرارداد مالکیت مشترک با رقمی حدود 4 میلیون یورو به میلان پیوست و هوادران روسونری مشتاق دیدن این ستاره ی سری بی ایتالیا هستند، کسی که از کودکی هوادار میلان بوده است.

ساپونارا در مصاحبه با مجله ی اسپورت‌ویک گفت: پیوستن به میلان آرزوی زندگی من بود، که به حقیقت پیوست. زمانی که فوتبال را شروع کردم، امیدوار بودم فرصتی مانند این را بدست آورم. باید ثابت کنم که سزاوار این شانس بودم.

کمی می ترسم؟ نه، فقط هیجان زده ام، ترس خیلی وقت پیش از من دور شد.کی؟ از زمانی که یک مربی روانشناس به نام روبرتو کیوی‌تارس داشتم.

برای تیم جوانان امپولی بازی می کردم و برخی از تصورات ذهنی که مانع پیشرفت من بود را مرتب کردم و می دانم که می توانم. افکار من بر اساس خانواده ام، شهرم و دوستانم شکل گرفته است. نمی توانم خودم را از آن ها جدا فرض کنم.

روبرتو چگونه به من کمک کرد؟ او به من آموخت که فقط بر روی کارم تمرکز کنم و برای انجام کار 100% نباید هیچ گونه نگرانی داشته باشم. اکنون ما همدیگر را هر دوهفته یک بار می بینیم. با هم صحبت می کنیم و برخی از تمرینات را انجام می دهیم.

تمرین تجسم بیشترین کمک را به من کرد. چشمانم را می بندم و تمرکز می کنم بر روی چیزی که از همه بشتر می خواهم. وارد شدن به سن سیرو در حالی که پیراهن میلان را بر تن دارم.

با پولی که اینجا بدست می آورم چه می کنم؟ پدرم از آن مراقبت خواهد کرد. فکر نمی کنم تا حالا به حساب بانکی ام نگاه کرده باشم. تعطیلات تابستان؟ در فورلی، زادگاهم. در آنجا با خانواده ام خواهم بود. همراه با خواهرم و دوستانم... .

اگر دوست دختر داشتم؟ به این فکر نکرده ام، می دانم که شما چه می گویید. از پیشنهاد های وسوسه کننده ای که در میلان به من می شود، نمی ترسم؟ من عاشق این هستم که بیرون بروم و غذا بخورم. بعد از آن به خانه برگردم و کتاب بخوانم. من فقط دوبار در سال به کلاب رفته ام، زمانی که در تعطیلات بودم.

فکر نمی کنم میلان بعد از امضای قرارداد با من تصمیم به استفاده از سیستم 2-1-3-4 گرفته باشد. آن ها این کار را به دلایل دیگر انجام داده اند، اما اگر واقعا با یک بازیساز این فصل بازی کنند بسیار برای من خوب خواهد بود. از تمام نقاط بازی در خط هافبک و حمله، بازیسازی را از همه بیشتر دوست دارم.

من من بازی های کاکا را مشاهده می کردم، به نظر او از سیاره دیگری آمده بود. سعی می کنم تا از او تقلید کنم، به عنوان مثال صبر نخواهم کرد که توپ به سمتم آید، بین خطوط حرکت می کنم و به محوطه ی جریمه نزدیک می شوم. تکنیک بهترین سرمایه من است.

وقتی وارد رختکن میلانلو شدم دچار تنگی نفس شدم. کمد هایی آنجا بود که نام هر بازیکن بر روزی آن ها نوشته شده بود، بازیکنانی که فقط در آلبوم فوتبالی دیده بودم.بازیکنی وجود داشت که کنجکاو به ملاقات اش باشم؟ بالوتلی قطعا آن شخص است، اما چیزی که دیگران می گویند درست است. میلان یک خانواده است.

خروج آمبورزینی؟ آمبورزینی می توانست به من کمک زیادی برای رفع مشکلاتم باشد، اما اکنون هم آبیاتی و بونرا در رختکن حضور دارند. فکر نمی کنم مشکلی وجو داشته باشد.

من انسان خونسردي هستم. دوست دارم حرف بزنم. نه فقط درباره فوتبال... . مثلا دوست دارم درباره انفورماتيک و مسائل مربوط به کامپيوتر صحبت کنم. در کار کردن با کامپيوتر مانند جادوگرها هستم. همه چيز را درباره دستگاه ها و نرم افزارهاي جديد مي دانم. وقتي در امپولي بودم به هم تيمي هايي که در کار کردن با کامپيوتر ضعيف بودند کمک مي کردم، آن ها من را هکر صدا مي زدند.

در بدنم خالکوبي دارم؟ بله ولي کوچک هستند و کسي به آنها توجهي نداشته، خالکوبي مورد علاقه‌ام روي مچ دستم هست. به زبان انگليسي نوشته شده و بيانگر آرزوي من درباره ي افتخار کردن پدرومادرم به من هست. حقيقت دارد کمي سنتي فکر مي‌کنم اما از اين موضوع خوشحالم.

بعضي وقت ها افرادي که من را ملاقات مي‌کنند شگفت زده مي‌کنم. شخصيت و رفتار من هيچگاه تغيير نخواهد کرد. هميشه همينطور خواهم بود. يک انسان ساده که علاقه‌اي به تغيير ندارد.

به ويژه به خاطر اينکه خانواده ام از من حمايت مي‌کنند و هميشه در کنارم هستند. از اين بابت احساس خوشبختي ميکنم . آن ها به من آموخته اند که چه کاري درست و چه کاري اشتباه است.پدرم و عمويم به طور مشترک تجارت مي‌کنند و مادرم هم در بانک کار مي‌کند. يک خواهر بزرگتر هم دارم که معلم مدرسه ابتدايي است.

خانواده ام چگونه از انتقال من به ميلان با خبر شدند؟ من در حال تمرين کردن بودم و فرصت تماس با آنها را نداشتم. پدرم مشغول تماشاي تلويزيون بود و وقتي خبر انتقال من به ميلان را ديد حتي قادر به بلند شدن از روي صندلي نبود. آنها براي من تعريف مي کردند که پدرم يک ساعت روي صندلي نشسته بود و بارها اين خبر رو خوانده است. شايد او خبر پيوستن من به ميلان را باور نمي‌کرد.

پدرم هميشه باور داشت که مي توانم يک فوتباليست حرفه اي شوم، اما چهار سال پيش زماني که در راونا بودم. دائم در حال بحث با مادرم بودم چون او مي خواست که من به درس خواندن ادامه بدهم. او مرا مجبور مي‌کرد ، حتي شب ها هم درس بخوانم، اما با کمک و حمايت هاي مادرم بود، که با افتخار در رشته ي حسابداري فارغ التحصيل شدم. پدرم هميشه ترجيح مي داد من را در حال گل زدن ببيند.

طرفداران ميلان اين شانس را دارند که بازي ساپونارا را در کنار ديگر بازيکنان ميلان در روز 23 جولاي مقابل يوونتوس و ساسولو در جام تروفئو تماشا کنند. در حال حاضر ساپونارا تنها هافبک هجومي ميلان است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برونزتی انتظار یک خرید بزرگ را دارد

ارنستو برونزتی، ایجنت رسمی فیفا، معتقد است که میلان بیش از پایان مهلت نقل‌وانتقالات تابستانی 2013 یک خرید بزرگ را به انجام خواهد رساند.

روسونری پیش از این عنوان کرده بود که خرید آندره‌آ پولی از سمپدوریا آخرین بازیکن ورودی میلان در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی خواهد بود. اما برونزتی چنین اعتقادی ندارد.

این ایجنت فیفا در مصاحبه با کوریره دلو اسپورت گفت: میلان کاری مهم به انجام خواهد رساند. آدریانو گالیانی به عنوان نائب‌رئیس میلان همیشه یک سورپرایز بزرگ رو می‌کند.

من چنین انتظاری از میلان دارم. ممکن است که او قدرت مالی گذشته را نداشته باشد، اما تصورات او همیشه فوق‌العاده بوده است.

4. 2 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

موناکو برای مدافع میلان پا پیش می‌گذارد

باشگاه متمول موناکو فرانسه آماده است تا برای به خدمت گرفتن مدافع کناری میلان، لوکا آنتونینی، پا پیش بگذارد، و پیشنهاد خود را به سران میلان ارائه کند.

این مدافع ایتالیایی به تازگی مورد توجه کلودیو رانیری قرار گرفته، و همچنین آنتونینی نیز به تمجید از این علاقه پرداخته است.

توتومرکاتووب معتقد است که موناکو با نمایندگان لوکا آنتونینی تماس‌هایی داشته‌اند، و تمایل دارند که این مدافع چپ میلان را فصل آینده در لیگ فرانسه ببینند.

از زمان حضور متیا دی‌شیلیو و کوین کنستانت، بازی‌های بسیار کمی به آنتونینی رسیده، و به نظر می‌رسد وی از وضعیت خود در میلان رضایت چندانی ندارد.

موناکو در فصل جدید بازیکنان گران‌قیمتی را خریداری کرده، که از جمله آن‌ها می‌توان به رادامل فالکائو اشاره کرد. آنتونین این فرصت را دارد تا در همین تابستان به هم‌باشگاهی سابق خود، فلاویو روما، در موناکو بپیوندد.

معاوضه بازیکن بین میلان و اینتر؟

باشگاه‌های هم‌شهری میلان و اینتر بار دیگر ممکن است دست به تعویض بازیکنان خود بزنند، و این‌بار نام آندره‌آ رانوکیا، مدافع جوان اینتر، در این میان دیده می‌شود.

نراتزوری آماده است تا مدافع 25ساله خود را برای تقویت تیم فدا کند، و حاضر است به پیشنهادهای رسیده برای این مدافع ایتالیایی گوش فرا دهد.

توتواسپورت در گزارشی اعلام کرده است که میلان برای انتقال آندره‌آ رانوکیا به نیمکت روسونری آنتونیو نوچرینو و کوین-پرینس بواتنگ را در لیست فروش خود قرار داده است.

پیش از این ناپولی نیز به رانوکیا ابراز علاقه کرده بود، اما این مدافع میانی تمایل زیادی برای ترک شهر میلان ندارد.

آخرین تبادیل بازیکنی که میان دو تیم شهر میلان صورت گرفته مربط به فصل گذشته و معاوضه آنتونیو کاسانو و جامپائولو پاتزینی بود.

نوچرینو برای این معاوضع می‌تواند گزینه مناسبی باشد، اما در صورتی که اینتر به بواتنگ برای تقویت خط میانی خود نیز علاقه‌مند باشد باید حداقل 10 میلیون یورو در کنار مدافع میانی خود قرار دهد، و به میلان پیشنهاد دهد.

6. 3 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

والنتی‌، ایجنت‌ رسمی‌ فیفا، در رابطه‌ با نقل‌و‌انتقالات میلان

اِفرم والنتی ایجنت رسمی فیفا در رابطه با نقل و انتقالات میلان به یکی از سایت های ایتالیایی اعلام کرد، روبینیو و آنتونینی احتمالا میلان را ترک می کنند. همچنین درب های میلان بر روی لیاچیچ باز خواهد بود و در نهایت در رابطه با هوندا ادامه داد میلان ترجیح می دهد او را رایگان به خدمت بگیرد.

مونکو به دنبال ربینیو است. آیا فرصتی برای او وجود دارد؟
    باید قصد بازیکن را درک کرد، او خواستار بازگشت به سانتوس بود، اما این اتفاق رخ نداد. در اینجا ماجرا متفاوت است، میلان نیاز به پول دارد و موناکو مشکلی برای ارضای خواسته های روبینیو ندارد و این می تواند معامله را تسهیل کند.

موناکو به دنبال بازیکن دیگر میلان، آنتونینی هم هست. احتمال این انتقال چقدر است؟
    با توجه به فضای کم که برای انتونینی وجود دارد و ظهور دی‌شیلیو احتمال بالایی برای خروج این بازیکن چپ پا است.

آیا میلان بر روی لیاچیچ سرمایه گذاری خواهد کرد؟
    این بازیکن صربستانی یکی از ایده های مهم میلان است. روسونری تمام سعی خود را خواهد کرد تا او را به خدمت بگیرد.

در مورد هوندا، انتقال او را چگونه ارزیابی می کنید؟
    انتقال او مرا یاد فرناندو یورنته اسپانیایی می اندازد، که در نهایت به صورت ازاد راهی تورین شد. فکر نمی کنم میلان راضی به پرداخت پول به روس ها باشد. او را به صورت آزاد می خواهند.

ورود این بازیکن ژاپنی چه تاثیری بر آینده بواتنگ دارد؟
    با کسانی که می گویند این دو در موقعیت یک بازی می کنند، مخالفم. فکر می کنم این دو سازگاری خوبی با هم داشته باشند و می توانند خط هافبک را غنی کنند.

تورینو به دنبال دروازه‌بان میلان

باشگاه تورینو به دنبال دروازه‌بان دوم میلان، مارکو آملیا می‌‌باشد.

دروازه بان باشگاه تورینی در پی‌ تنبیهات فدراسیون ایتالیا به ۴۳ ماه محرومیت از بازی محکوم شده است و با محرومیت جان ژیلت تورینو به دنبال یک جایگزین برای وی است.

با توجه به اخبار منتشر شده توسط میلان نیوز تورینو دروازه‌بان میلان را هدف گرفته است. به نظر می‌‌رسد آملیا ارزشی در حدود ۲ میلیون یورو داشته باشد.

آملیا در فصل گذشته ۱۱ بازی برای میلان انجام داده بود.

روبینیو آماده تمدید قرارداد

بعد از توقف مذاکرات میلان و سانتوس بر سر روبینیو، اکنون این مهاجم برزیل آماده است تا قرارداد خود را با میلان تمدید کند.

بسیاری بر این عقیده بودند که این مهاجم 29ساله در پایان فصل 2012/13 میلان را به مقصد برزیل ترک خواهد کرد، اما اکنون صحبت از تمدید قرارداد او به گوش می‌رسد.

بنا بر گزارش توتومرکاتووب، سران میلان با نمایندگان روبینیو فردا ملاقاتی ترتیب خواهند داد، و این ملاقات برای تمدید قرارداد روبینیو خواهد بود.

گزارش می‌شود که روبینیو بر تمرینات خود بسیار متمرکز شده، چرا که وی بسیار علاقه دارد که برزیل را در جام جهانی 2014 همراهی کند، و بنابراین باید در فصل 2013/14 نهایت تلاش خود را در رده باشگاهی به کار ببندد.

از سال 2010 که این مهاجم برزیلی به میلان ملحق شد، موفق شده در 112 دیدار رسمی پیراهن میلان را بر تند کند، و همچنی 27 گل نیز برای روسونری به ثمر برساند.

8. 3 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

کوبی برایانت مهمان ویژه میلانیستا

کوبی برایانت، هوادار بزرگ میلان، امروز همه را در میلانلو غافل‌گیر کرد، و با پیراهن فصل جدید میلان در کمپ تمرینی میلانلو حاضر شد.

این افسانه بسکتبال حرفه‌ای امریکا و باشگاه لوس‌آنجلس لیکرز همواره اعلام کرده که یک هوادار بزرگ میلان است، وی امروز صبح در میلانلو حاضر شده، و به نظر می‌رسد برای تمرینات ریکاوری در جهت بهبود تاندون آشیل خود با میلان همراه شده باشد.

او در مصاحبه خود اعلام کرد که وی از کودکی همیشه یک هوادار بزرگ میلان بوده، و آماده است تا امروز در تمرینات تیم شرکت کند. کوبی با پیراهن شماره 24 میلان که به نام خود وی درج شده بود در میلانلو حاضر شد.

برایانت در مصاحبه با شبکه اختصاصی میلان گفت: من همیشه یک هوادار میلان بوده‌ام. در لوس‌آنجلس، من یک شال مخصوص میلان، و همچنین یک پیراهن میلان را در اختیار دارم که آن‌ها در اتاق خود آویزان کرده‌ام.

برایانت پیش از این در ژانویه گذشته نیز اعلام کرده بود: میلان اولین عشق فوتبالی من در زندگی‌ام بوده، این عشق برای من همیشگی خواهد بود. در لالیگا، بارسلونا را دوست دارم، اما میلان تیم قلب من است.

شایعات نقل و انتقالات

با سپری شدن سه هفته از شروع نقل و انتقالات در هفته گذشته میلان هفته پر سر و صدایی را پشت سر گذشت که در این بین روبینیو در میلان ماندنی شد و احتمال حضور لیاجیچ کمرنگتر شد. اما گزینه‌هایی‌ دیگر برای تقویت نیمکت خط حمله میلان به گوش رسید که لیستی از آنها در زیر آماده است. اخبار مربوط به الکسیس سانچز، لوکا مودریچ و کریم بنزما در لیست گنجانده نشده است زیرا اخبار مربوط به آنها فقط در ایتالیا گمانه زنی‌ شده بود و اخباری قوی برای پشتیبانی‌ شایعات مذکور نبود.

لوکا آنتونینی:
    این مدافع کناری باشگاه میلان با توجه به اینکه فرصت چندانی برای حضور در ترکیب نداشته است باشگاه موناکو فرانسه را خواهان خود می‌‌بیند. در ژانویه باشگاه اسپارتاک مسکو نیز خواهان جذب وی بود اما میلان پیشنهاد مذکور را رد کرد. قیمت تخمین زده شده برای وی در حدود ۴-۵ میلیون یورو می‌‌باشد. خود بازیکن این شایعه را مثبت ارزیابی کرده است.

کیسوکه هوندا:
    هافبک طراح باشگاه روسی که خود طرفدار باشگاه میلان است بطور علنی از علاقه میلان پرده برداشته است و طبق گفته وی پیشنهاد دیگر باشگاه‌ها را برای حضور در تیم مورد علاقه خود رد خواهد کرد. برادر هوندا که مدیربرنامه‌های وی نیز است به همراه نماینده میلان، دیویچی در روسیه هستند و در صورت حضور بابایف، ملک باشگاه زسکا، در روسیه به احتمال قوی تا روز سه شنبه جلسه‌ای مابین طرفین برگزار خواهد شد. باشگاه روسی حاضر به قبول پیشنهاد ۲ میلیونی میلان نمی‌‌باشد ولی‌ اسپانسرهایی که با هوندا قرارداد دارند حاضر شده اند در این امر میلان را یاری کنند زیرا حضور بازی‌ساز ژاپنی در میلان و لیگ قهرمانان اروپا سود خوبی عاید آنها خواهد کرد. به نظر نمی‌رسد باشگاه روسی با قیمتی پایینتر از ۴ میلیون یورو این بازیکن را از دست بدهند. باشگاه روسی قرارداد ۲ ساله به وی ارائه کرده بود که توسط بازیکن رد شد.

مارکو آملیا:
    این دروازه‌بان که ساز جدایی وی توسط نشریات ایتالیایی منتشر شده بود به یکی‌ از گزینه‌های دروازه‌بانی تورینو تبدیل شده است زیرا دروازه‌بان تورینو با محرومیتی ۴۳ ماهه مواجه شده است. در این بین رم و جنوا نیز دیگر باشگاه‌های خواهان وی هستند. قیمت وی در حدود ۳ میلیون یورو است.

آندره رانوکیا:
    این مدافع که به نظر می‌رسد ماتزاری اعتقاد چندانی به وی ندارد میلان، ناپولی و منچستر یونایتد را خواهان خود می‌‌بیند. شاید جذابیتی که میلان می‌‌تواند داشته باشد حضور آنتونیو نوچرینو هافبک مورد علاقه ماتزاری در میلان می‌‌باشد و می‌‌تواند زمینه ساز معاوضه بازیکنی دیگر میان دو باشگاه میلان باشد، البته در این معامله میلان باید مبلغی را نیز به همراه بازیکن خود روانه اینتر کند. قیمت گفته شده توسط موراتی مبلغ ۱۵ میلیون یورو است. پیش از این باشگاه ناپولی پیشنهادی ۱۰ میلیونی ارائه کرده بود که توسط اینتر رد شده بود.

ویکتور ایباربو:
    مهاجم ۲۳ ساله کلمبیایی باشگاه کالیاری یکی‌ از بازیکنان مد نظر باشگاه میلان است که در صورت شکست در جذب لیاجیچ روانه میلان خواهد شد. توتو اسپورت اعتقاد دارد میلان بیشتر بر روی وی حساب باز کرده است اما میلان در صورت جذب هوندا سهمیه بازیکن غیر اروپایی‌ خود را استفاده کرده است. ایباربو می‌‌تواند با گزینه قرضی و حق خرید در آخر فصل روانه میلان شود.

آدم لیاجیچ:
    مهاجم - هافبک باشگاه فیورنتینا در کنار احتمالی‌ خروج از میلان، تمدید قرارداد را پیشروی خود می‌‌بیند. باشگاه فلورانسی قراردادی که به وی ارائه کرده است با حقوق ۱.۲ میلیون و قیمت خروجی ۱۵ میلیون یورو پیشنهاد داده است اما بازیکن و مدیر برنامه‌های وی پیشنهاد ۸-۱۰ میلیون یورو را می‌‌خواهند. فیورنتینا به نظر می‌رسد دیگر نمی‌‌خواهد بازیکنی را با قانون بوسمن مانند مونتولیوو به میلان بدهد. کوریره دلو اسپورت حقوق پیشنهادی میلان را در حدود ۲-۱.۵ میلیون یورو گزارش داده است. لیاجیچ پیشنهاداتی از اتلتیکو مادرید، لیون و تاتنهام پیشروی خود دارد اما خواهان ادامه حضور در ایتالیا است.

اولا جان:
    وینگری که در باشگاه بنفیکا توپ می‌‌زند و ملیتی لیبریا - هلندی دارد و در تیم ملی‌ هلند نیز بازی کرده است از دیگر گزینه‌های خط حمله میلان است. توتو اسپورت از ملاقات نماینده میلان با سران بنفیکا خبر داده است. این مهاجم ۲۱ ساله قیمتی ۱۱ میلیون یورویی دارد.

کوین پرینس بواتنگ:
    میلان با توجه به ادامه حضور روبینیو در میلان بواتنگ را در لیست فروش قرار داده است. پیشنهاداتی که بالای ۱۲ میلیون یورو باشد می‌‌تواند میلان را به خروج بازیکن راضی‌ کند. گالاتاسارای ترکیه از باشگاه‌های علاقمند به وی می‌‌باشد که در ژانویه نیز خواهان جذب وی بوده است. پیشنهاد اولیه آنها ۱۰ میلیون یورو گزارش شده است. در صورت خروج وی میلان می‌‌تواند به حضور لیاجیچ ویا اریکسن امیدوار باشد.

امبایه نیانگ:
    با ترافیکی که در خط حمله میلان وجود دارد احتمال خروج نیانگ وجود دارد. رسانه‌‌های ایتالیایی گزارش داده اند میلان پیشنهاد فروشی برای وی دریافت کرده بود که رد کرده است. میلان حاضر نیست ستاره فرانسوی خود را به صورت دائم از دست بدهد. پیشنهاداتی قرضی به میلان پیشنهاد شده است که می‌‌تواند باعث حضور نیانگ در ترکیب ثابت تیم شود.

گابریل پالتا:
    شایعات از حضور وی در میلان میگفتند اما این مساله دور از ذهن می‌‌باشد زیرا میلان به دنبال مدافعی جوان خواهد بود. رئیس باشگاه پارما نیز در مصاحبه خود گفته بود که قیمت پالتا برای میلان ۳۵ میلیون یورو می‌‌باشد.

دیداک ویا:
    باشگاه اسپانیایی ریال بتیس باشگاهی است که پس از اسپانیول برای به خدمت گرفتن این بازیکن به میلان پیشنهاد داده اند. ویا در برنامه‌های آلگری به نظر نمی‌‌رسد جایی‌ داشته باشد.

خورخینیو:
    این بازیکن که زمزمه‌هایی‌ از توافق هلاس ورونا با میلان در ژانویه به گوش می‌رسید هم اکنون نظر مثبت چلسی، لیورپول، منچستر سایتی و همچنین اورتون را به خود جلب کرده است. پیشنهاد باشگاه‌های لیگ برتری در حدود ۸ میلیون یورو گزارش شده است. نشریات ایتالیایی خبر داده اند که میلان نیمی از مالکیت وی را به قیمت ۳.۵ میلیون یورو خواهد خرید و بازیکن فصل آینده در تیم ورونا حضور خواهد داشت.

نیکلا سانسون:
    میلان زاکاردو را در ازای نیمی از مالکیت سانسون می‌‌خواهد به باشگاه پارما منتقل کند، سانسون از بازیکنان آینده دار ایتالیا می‌‌باشد.

کریستین اریکسن:
    به نقل از پانوراما و روزنامه‌های دانمارکی میلان با خود بازیکن بر سر قراردادی ۴ ساله به توافق رسیده است و پیشنهادی ۱۳ میلیون یورویی برای وی می‌‌تواند زمینه سازی خروج این بازی‌ساز از آژاکس شود. البته این در حالی‌ است که که بواتنگ از میلان خارج شود.

جوانان میلان:
    نامدی ادومادی به صورت قرضی در تیم برشا خواهد بود. بیانیه حضور این مهاجم به طور رسمی‌ از سوی برشا اعلام شده است.
    سیمونه گانتز به احتمال قوی در رجینا حضور خواهد داشت. گانتز در فصل گذشته ۳۰ گل‌ به ثمر رسانده بود.
    ادوارد پازایلی به صورت قرضی به باشگاه آسکولی پیوست.
    لوکا برتونی بازیکن جوان میلان تحت مالکیت مشترک میلان و کاپری قرار گرفت و فصل آینده در باشگاه کاپری خواهد بود.
    آلسیو اینوسنتی که از جوانان میلان می‌‌باشد از موکلی مینو رایولا است و رایولا جلسه‌ای با آریدو برایدا داشته است و از وی خواسته است که حاضر به فروش بازیکن یا خروج قرضی وی شود. باشگاه‌هایی‌ از لیگ برتر پرتغال و لاشامپیون فرانسگ خواهان جذب وی می‌‌باشند.
    مارکو ازیو فوساتی هافبک آینده دار میلان که در سری بی‌ بسیار درخشان حاضر شده بود از سری بی‌ لچه، چزنا و پادوا را خواهان خود می‌‌بیند. میلان پیشنهاد برای فروش وی را قبول نخواهد کرد.
    امپولی بطور رسمی‌ سیمونه وردی را قرضی در اختیار گرفت.
    ریکاردو فریرا مدافع پرتغالی میلان به احتمال قوی به صورت قرضی به امپولی انتقال یابد.
    پیشیتلی دروازه‌بان جوان میلان طی‌ مالکیت مشترک به بنونتو واگذار شده است و فصل آینده را در آن باشگاه توپ خواهد زد.

10. 3 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

رقیبان میلان مورد احترام من هستند

سرمربی باشگاه میلان اعتقاد دارد که سری آ نسبت به فصل گذشته رقابتی تر شده است.

روسونری فصل گذشته توانست فصل را با جایگاه سومی‌ به پایان برساند و این در حالی‌ اتفاق افتاد که میلان نیم فصل فوق‌العاده‌ای در نیم فصل دوم سپری کرد. در نیم فصل دوم میلان تنها در برابر یوونتوس شکست را پذیرفت.

آلگری پیش از بازی‌های تروفیو تیم کاپ در مقابل ساسولو و یوونتوس نسبت به احتیاطات لازم در فصل آینده ۱۴-۲۰۱۳ آگاه هست.

یوونتوس همیشه جزو مدعیان در همه بازی‌ها بوده است.آنها بازیکنان مهمی‌ همچون آنجلو اوگبونا، کارلوس توز و فرناندو یورنته را به تیم خود اضافه کرده اند. فصل آینده بازی‌های سخت تری در مقابل خود داریم و مجموعه میلان نسبت به این مساله آگاهی‌ کامل دارد. جدا از یووه، شش تیم دیگر نیز می‌‌خواهند برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا تلاش کنند.

میلان در فصل نقل و انتقالات تاکنون بسیار آرام عمل کرده است اما این مساله بر روی نظر آلگری در مورد میلان آینده‌اش اثری نداشته است.

ریکاردو ساپونارا و آندره‌ا پولی به تیم ما اضافه شده‌اند. جرسون ورگارا که متولد ۱۹۹۴ می‌‌باشد نیز از ۲۵ جولای به تیم اضافه خواهد شد. ۳ بازیکن جوان بسیار با کیفیت به میلان پیوسته‌اند که با پروژه جوانسازی میلان به خوبی هماهنگ هستند.

ما ۲۵ بازیکن در لیست خود داریم و در صورتی که بازیکنی از جمع ما خارج شود، جایگزینی برای وی به میلان خواهد آمد. ما لیست ۳۰ نفره نمی‌‌خواهیم. همانطور که توسط باشگاه اعلام شده است در صورتی که بازیکنی از میلان برود چهره‌های جدیدی را در تیم خواهیم دید.

بازیکن ملی‌ پوش ژاپنی، کیسوکه هوندا به احتمال قوی در این تابستان یا به صورت بازیکن آزاد در ژانویه به میلان خواهد آمد.

هوندا بازیکن با کیفیتی است، بازیکنی که می‌‌تواند به عنوان تراکویستا استفاده شود اما وی توانایی بازی در خیلی‌ از مناطق زمین را دارد. وی اکنون بازیکن زسکا مسکو است و من نمی‌‌خواهم در مورد بازیکنی که جزو تیم ما نیست صحبتی‌ کرده باشم.

ماسیمیلیانو آلگری بعد از جلسه‌ای که با سیلویو برلوسکنی داشت تاییدیه خود را برای میلان بدست آورد که می‌‌خواست از تاکتیک میلان در فصل آینده مطمئن شود.

سیستم بازی به تک تک بازی‌ها مربوط است اما اکنون میلان در سطح بسیار بالاتری از فصل گذشته قرار دارد. ما با سه بازیکن در خط حمله بازی خواهیم کرد که با توجه به هر بازی چینش ۱+۲ و یا ۲+۱ را در خط حمله خواهیم داشت.

آلگری همچنین بر روی بازیکن ملی‌ پوش ایتالیایی خود، استفان ال‌ شراووی حساب باز کرده و از او انتظار دارد که بازی‌های نیم فصل اول خود را تکرار کند.

استفان در فصل گذشته، نیم فصل اول بسیار خوبی را سپری کرد در واقع باید بگوییم همه را انگشت به دهان گذاشته بود. هیچگونه مشکلی‌ از بابت تاکتیک در مورد استفان وجود ندارد. وی اکنون شیب پیشرفت نرمالی‌ را در حال طی‌ کردن است. او همیشه نقطه اتکایی برای من بوده است.

ستاره جوان میلان ۱۶ گل‌ در ۳۷ بازی که برای میلان انجام داد به ثمر رساند.

کیسوکه هوندا بزودی در میلان

دقایقی پیش ارنستو برونزتی ایجنت فیفا که این روزها درگیر روند مذاکرات میلان - زسکا می باشد از دفتر گالیانی بیرون آمد و در برابر خبرنگاران اینچنین گفت: "ما دیگر مشکلی با باشگاه زسکا بر سر آمدن کیسوکه هوندا نداریم و همه ی مسائل بین دو طرف بطور کامل حل شده و حالا دیگر همه چیز به خود بازیکن بستگی دارد" .

"باشگاه زسکا فقط خواستار ماندن بیشتر ااین ستاره ی ژاپنی در تیمش بود و مساله ی مالی نبود خود هوندا بعد بازی با رئیس باشگاه زسکا مسکو ملاقات می کند و درخواست رسمی اش مبنی بر ترک باشگاه و پیوستنش به میلان را ارائه می دهد."

برونزتی در ادامه توضیح داد: "حتی تیمهای دیگری هم برای جذب این بازیکن درخواست داده بودند اما خوشبختانه هوندا خودش یک تیفوسی عاشق میلان بوده و فقط خواستار پوشیدن لباس روسونری می باشد."

شماره های بازیکنان میلان در فصل آینده بصورت رسمی منتشر شد :

Abbiati 32 - Amelia 1 - Gabriel 59

Mexes 5 - Zapata 17 - Vergara 33 - Abate 20 - De Sciglio 2 - Constant 21 - Zaccardo 81 - Bonera 25 - Antonini 77 - Vila 35

Muntari 4 - Saponara 8 - Boateng 10 - Traore 12 - Strasser 14 - poli 16 - Montolivo 18 - Nocerino 23 - Cristante 24 - Emanuelson 28 - De jong 34

Robinho 7 - Pazzini 11 - Petagna 37 - Balotelli 45 - Niang 78 - El Shaarawy 92

12. 2 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

گالیانی خطاب به هواداران حاضر در میلانلو: "هدیه بزودی می رسد."

به نقل از سایت گازتا امروز زمانی که گالیانی به جمع هواداران حاضر در درب ورودی میلانلو اضافه شد تا با آنها ملاقاتی را داشته باشد با جمع تیفوسیهایی مواجه شد که همگی شعار میدادند: "گالیانی به ما هدیه ای بده." و گالیانی هم در جواب به این افراد پاسخ داد: "هدیه بزودی از راه می رسد."

به نقل از اسکای اسپورت زسکا مسکو برای کیسوکه هونا 5 میلیون یورو میخواهد و اعلام کرده به هیچ عنوان با مبلغ پایینتر کنار نمی آید و هنوز بین پیشنهاد میلان و مبلغ درخواستی باشگاه روسی اختلافی در حدود 2 میلیون یورو وجود دارد امروز انتظار می رود که خود بازیکن با رئیس باشگاه زسکا ملاقاتی داشته باشد و درخواستش را مبنی بر جدایی از این تیم بهه زسکا اعلام کند.

آلگری خوشحال از فرم میلان

سرمربی میلان ماسیمیلیانو آلگری، رضایت خود از بازی تیمش در جام ترفئو برابر یوونتوس و ساسولو را بیان کرد. میلان در بازی اول در ضربات پنالتی 7-6 یووه را شکست داد، اما در بازی دوم در برابر ساسولو نتیجه را 2-1 واگذار کرد.

آلگری در این رابطه گفت: در برابر یوونتوس خوب بازی کردیم، در بازی دوم هم 30 دقیقه خوب بودیم. من خیلی از آنچه بازیکنانم ارائه دادند راضیم.

این یک رقابت تمرینی خوب و یک آزمون مناسب در میان برنامه ی بدنسازی و تاکتیکی بود. ساسولو واقعا خوب بازی کرد. در حالی که یوونتوس مدعی قهرمانی بود.

آلگری در رابطه با بازی های خوب نایجل دی‌یانگ هم گفت: فکر نمی کردم چنین سطح پیشرفتی داشته باشد، به طوری که واضح است خوب بازی می کند، اما ما همه در وضعیت خوبی هستیم. بازیکنان ملی پوش چهار شنبه باز خواهند گشت و قادر خواهیم بود با هم تمرین کنیم.

میلان چهارمین باشگاه پردرآمد اروپا در لیگ قهرمانان 2012/13

میلان در فصل گذشته لیگ قهرمانان اگر چه به لحاظ فنی نتایج قابل قبولی را کسب نکرد، اما توانست از نظر اقتصادی درآمد خوبی را از این رقابت‌ها کسب کند.

آدریانو گالیانی همواره در مصاحبه‌های خود اعلام کرده که میلان نمی‌تواند حتی برای یک فصل رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا را از دست دهد، چرا که روسونری همیشه در این رقابت‌ها درآمد خوبی کسب کرده است. اگرچه میلان در فصل 2012/13 لیگ قهرمانان تنها موفق شد تا جمع 16 تیم برتر صعود کند، اما در گزارشی که یوفا به تازگی منتشر کرده میلان چهارمین باشگاه پردرآمد این رقابت‌ها بوده است.

طی گزارشی که به طور رسمی در سایت یوفا نیز منتشر شده، میلان در فصل گذشته لیگ قهرمانان موفق شده مبلغ 51.5 میلیون یورو از طریق پخش تلویزیونی و پاداش عمل‌کرد [پاداشی که به تمام 32 تیم حاضر در این رقابت‌ها تعلق می‌گیرد] درآمدزایی داشته باشد. یوفا در مجموع رقمی معادل 904.6 میلیون یورو میان تیم‌ها تقسیم کرده است.

نکته جالب در این لیست عمل‌کرد موفق هر دو باشگاه ایتالیایی یعنی یوونتوس و میلان بوده، یوونتوس نیز با درآمدی معادل 65.3 میلیون یورو لقب پردرآمدترین باشگاه از این حیث را از آن خود کرد. بایرن مونیخ، قهرمان این رقابت‌ها با درآمدی معادل 55 میلیون یورو، و دیگر تیم آلمانی، دورتموند، با 54.1 میلیون یورو در رده‌های دوم و سوم این لیست جای دارند، و در رده چهارم میلان با 51.4 میلیون یورو درآمد حضور دارد.

باشگاه‌هایی چون رئال‌مادرید با 48.4 میلیون یورو و بارسلونا با 45.5 میلیون یورو پایین‌تر از میلان در رده‌های پنجم و ششم جای گرفته‌اند. این در حالی است که این دو تیم اسپانیایی موفق شده بودند در جمع چهار تیم برتر این رقابت‌ها حاضر باشند.

مطابق جدول یوفا، تمام 32 تیم حاضر در این رقابت‌ها مبلغ 8.6 میلیون یورو به عنوان پاداش حضور در این رقابت‌ها را دریافت کرده‌اند. و علاوه بر این، تیم‌ها مطابق عمل‌کرد و صعود به مراحل بالاتر مبالغ دیگری نیز دریافت کرده‌اند.

در مرحله گروهی، هر باشگاه برای هر پیروزی در این رقابت‌ها مبلغ 1 میلیون یورو، و برای هر تساوی مبلغ 500 هزار یورو دریافت کرده است. و از این حیث، دورتموند با 4 پیروزی و 2 تساوی و پاری‌سن‌ژرمن با 5 پیروزی در این بخش بیشترین پاداش‌ها را داشته‌اند.

هر باشگاهی که موفق به صعود به جمع 16 تیم برتر این رقابت‌ها را داشته مبلغ 3.5 میلیون یورو به عنوان پاداش دریافت کرده، و همچنین باشگاه‌هایی که موفق به صعود به جمع 8 تیم برتر شده‌اند 3.9 میلیون یورو دیگر نیز دریافت کرده‌اند. به باشگاه‌های حاضر در مرحله نیمه‌نهایی نیز هر یک 4.9 میلیون یورو پرداخت شده است.

همچنین پاداش‌های دیگری نیز مطابق درآمد پخش تلویزیونی به باشگاه‌ها اهدا شده است. این پاداش‌ها با توجه به وضعیت هر یک از باشگاه‌ها بررسی شده و مطابق قوانین حاکم بر کشورهای مختلف این پاداش‌ها برای باشگاه‎های مختلف رقم‌های متفاوتی را نشان می‌دهد.

همچنین یوفا به باشگاه‌هایی که در دورهای مقدماتی رقابت‌های لیگ قهرمانان حاضر بوده‌اند رقم 2.1 میلیون یورو پرداخت کرده است.

14. 3 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

مثل اینکه غیر از خرید کیسوکه هوندا انتظار خرید دیگه ای نباید در این فصل از میلان داشته باشیم ناپولی هم که با پولی که از خرید کاوانی به جیب زد تونست هیگواین و پپ رینا به خدمت بگیرهزمان برگزاری جام سیلویو برلوسکونی کی هست؟
    Last edited by clau; 25-07-2013 at 18:07.

16. 2 کاربر از clau بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی M E S S I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

18. 4 کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

جام برلوسکنی به دلیل حضور میلان در رقابت های پلی آف لیگ قهرمانان امسال برگزار نمیشه .

20. 2 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •