تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 28

نام تاپيک: لپ تاپ بدون در نظر گرفتن قیمت - نرم افزارهای گرافیکی و همینطور بازی

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

به نظرت من یه لپ تاپ بگیرم تا حدود 3 تا 4 میلیون کارم رو راه میندازه در حد خوب که کم نیاره.اگه هست میشه مدل بهم بگی.مرسی
    و در مورد سیستم دسکتاپ هم من یکی دارم که همه چی دارم فقط کامل باید داخل کیس رو عوض کنم و الا مانیتور و تمام تجهیزاتمو تغیر دادم و جدید هستند.به نظرت چقدر هزینه میخواد یه سیستم جمع کردن.اگه اطلاع داشتی مشخصات سیستم رو بهم بگو با محدوده قیمت(دقیق هم نبود مشکل نداره)
    در کل موافقی یه لپ تاپ + دسکتاپ بگیرم به جای این که هزینه زیادی کنم واسه یه لپ تاپی که جدید و قوی هست اما نسبت به پی سی های خونگی مستعدتر هست واسه خراب شدن و مشکلات جانبی؟
    خب دوستمون توضیحات کاملی در مورد گیمر ها و فرق لپ تاپ و کیس رو گفتن ! به طور کلی اگه داداشت گیمر هست بهتره که از دسکتاپ استفاده کنید + کارهای خودتون رو هم راه میندازه !
    نمی دونم دلیل اینکه شما اینقدر به لپ تاپ علاقه مند هستید چیه ؟! اگر واقعا دوست دارید لپ تاپ داشته باشید که لپ تاپ بخرید ولی من به شخصه نظرم رو دسکتاپ هست ! اگر نظرتون رو لپ تاپ هست مدل dv6t 7000 از hp مدل خوبی به نظر میاد + y580 هم از لنوو با طراحی و دیزاین و کیفیت نمایش ضعیف تر اما کارت گرافیک قوی تر موجوده ! ( به طور کلی رمهاشون 8 هارد ها 1 ترا سی پی یو هاشون هم i7 اما کارت گرافیک اچ پی 650 و لنوو 660 هست )

نه اگه بخوای همچین کاری کنی پولت حروم میشه ، میتونی با 4 تومن یه سیستم ببندی i7 رم بالا گرافیک بالا ! ولی اگه بخوای تقسیم کنی تا 2 و نیم یه 4540 از اچ پی میگیری ( که i5 هست ) و یه دسکتاپ رم 8 سی پی یو i5 !!!! خب حالا اگه خودت باشی یه سیستم دسکتاپ قوی i7 رو می پسندی یا یه لپ تاپ و دسکتاپ نصبتا ضعیف ؟! ( من که اولی رو بیشتر می پسندم ! )

خب انتخابتو بکن تا کامل و تخصصی مدل های پیشنهادی ( لپ تاپ ) رو بهت بگم برای دسکتاپ هم دوستان هستن که راهنماییت کنن من خودم تو خرید دسکتاپ ، حرفه ای نمیتونم کمکت کنم ( چون قیمت ندارم مدل هایی هم که میشناسم کم هستن )

پ.ن :

ای بابا از بحث تخصصی خارج شدیم ...

داره خودمونی میشه aminamz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    تهران-كرمانشاه

پيش فرض

سلام مجدد
    اول از همه این که تشکر میکنم ازتون که وقت میذارید واسه راهنمایی و کمک دیگران
    این رو بگم که داداش من معمولی میخواد بازی کنه نه دائم با لپ تاپ بازی کنه و اسم gamer بشه روش گذاشت.
    من لپ تاپ تو نظرم هست چون واسه کار شرکت تبلیغاتی هم احتمالا نیاز به جا به جا کردن هست.
    این مدل HP که گفتید من در سایت زیر رفتم دیدم که انگار همین مدلش 3 حالت داره.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اچ پی 650 و لنوو 660 خیلی با هم تفاوت دارن در گرافیک یا زیاد نیست اختلافشون؟
    lمیشه هر کدومتون نظر شخصیتون رو راجع با برندها بگین همینجا یه نظر سنجی کوچیک انجام بدیم؟
    مثلا 1-asus و...
    من دوستام لنوو داره یکیشون 2 ساله راضیه و یکیشون هم MSI گرفت چند وقت پیش اون هم راضیه اما میگه موقع بازی بشه 50 دقیقه میشه آتیش لپ تاپه تازه سری g هم هست.

امیدوارم این بحث ها بتونه به دوستانی که مثل من اطلاعات تخصصی ندارند کمکی کنه.ممنون

این هم فروم مدل
    HP DV6T-7000

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=570363

تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    تهران-كرمانشاه

پيش فرض

سری game شرکت MSI چطورن؟
    مثلا ge70 یا gt70

یه بنده خدایی میگفت از نظر کیفیت ساخت HP اوله(تعمیر کار لپ تاپه)

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

660 با 650 فرق دارن فکر کنم در حده 14 درصد ؟! ( اساتید اگه اشتباه می کنم شرمنده )

در ظمن نظر شخصی من در مورد برند ها هیچ کمکی به شما نمی کنه دوست عزیز برو منابع تخصصی روبررسی کن ببین کدوم مدل بهتره
    از نظر کیفیت ساخت il Hp بیشترین و ایسوس کمترین خرابی رو داره

5. این کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    تهران-كرمانشاه

پيش فرض

هر تاپیک که میری همه میگن این مدل یا برندی که ما داریم از همه بهتره و ....
    مثلا اگه یه دید کلی به اطرافمون بندازیم اکثرن ASUS دارن.حالا نمیدونم این با خاطر خوب بودنشه و این که جواب گرفتند ازش مردم یا بخاطر اخلاق ما ایرانیاس که یه مدل یا برندی که معروف بشه و جا بیوفته دیگه حتی بهتر و بالاتر از اونم شرکت دیگه ای زده باشه نمیتونه زیاد مشتری داشته باشه.تو هر زمینه ای.
    ممنونم دوسته عزیز
    Last edited by aminamz; 17-02-2013 at 16:17.

7. این کاربر از aminamz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

دوست عزیز ، چون من ایسوس خریدم از این برند حمایت نمی کنم چون از برند های برتر بازار هست خریدم ! در ظمن شما نظر شخصی من رو خواستین من هم گفتم ... بهتون هم پیشنهاد دادم که منابع تخصصی رو بررسی کنید .

9. این کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلمبرداری payma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

اینو شما توی هر تاپیکی میگی لطفا دوستان رو برای خرید گمراه نکنید
    دلیل نمیشه چون شما اسوس داری از همه بهتر باشه

جواب شما رو توی یه تاپیک دیگه دادم اما اینجا باز میگم تیراژ تولید لپتاپ HP حداقل 3 برابر اسوس هست پس طبیعیه بیشتر تو چشم باشه اگه خراب بود شرکتش باز سال 2012 جزو بزرگترین و پردرآمدترین برندها نبود!!!
    اسوس هم برند خوبیه اما تایوانی ها هم به اندازه شما روش تعصب ندارن والا!!

11. 2 کاربر از payma بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلمبرداری payma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

هر تاپیک که میری همه میگن این مدل یا برندی که ما داریم از همه بهتره و ....
    مثلا اگه یه دید کلی به اطرافمون بندازیم اکثرن ASUS دارن.حالا نمیدونم این با خاطر خوب بودنشه و این که جواب گرفتند ازش مردم یا بخاطر اخلاق ما ایرانیاس که یه مدل یا برندی که معروف بشه و جا بیوفته دیگه حتی بهتر و بالاتر از اونم شرکت دیگه ای زده باشه نمیتونه زیاد مشتری داشته باشه.تو هر زمینه ای.
    ممنونم دوسته عزیز
    دلیلش رو خودتون گفتید!

13. 2 کاربر از payma بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

گرافیک 660 لنوو مدل مرجع nvidia نیست و در واقع ور÷ن ضعیف شده 660 هست.(کلا لنوو عادت داره!) خود gpu 660 شاید 15-20 درصد قویتر از 650 باشه.ولی مال لنوو نهایت تا 10 قویتره.(می گن 5-10 درصد) پس خیلی تفتوت انچنانی ندارند.کلا لپتاپ خوبیه y580. اچ پی هم کیفیتش خوبه.خودم دارم.از سری 6000.هر چند بعد یک سال فنش یه کم صدا می ده بعد از بازی زیاد.ولی کلا خیلی ازش راضی بودم.تو این یه سال هم صبح تا شب تکثرا روشن بوده و خداییش زیادم کار کشیدم ازش.هرچند کلا فن سری 6000 می گن خیلی با کیفیت نبوده.ولی dv6t-7000 رو اونایی که داشتند اکثرا راضی بودند و مشکل خاصی نبوده تو فروم.به هر حال y580 هم انگار نایاب شده.اونم لپتاپ خوبیه.HP هم با کیفیته.چون گارانتی رسمی ای نداره و رو بورس هم نیست بعضیا تمایل ندارند رو این برند و بد می گن ازش.البته یکی دو ساله که با ورود سری dv6-6000 فروش خوبی تو ایران داشته و مردمم راضی بودند که فروش کرده.قبلا که می گفتی hp انگار جنس افغانیه!خدا رو شکرر بهتر شده الان.نمی خوام بگم خیلی چیز فوق العاده ای هست Hp از نظر کیفیت.اونم مشکلات خودش رو داره.ایسوس هم کیفیتش خوبه.ولی از بین y580 , dv6t-7000 , asus n56 که گرافیکهای تقریبا مشابه دارند احتمالا Hp رو راحت تر پیدا کنی.انگار اون دو تا خیلی کمیاب شدند.البته msi ge70 هم گرافیکش از همه اینها بهتره.البته قیمتش هم بهتره! ge60 هم می گن خوبه.ولی بعید می دونم از نظر کیفیت به پای اینها برسه.هر چند اونایی که دارند راضیند.تو فرومهای هر کدوم می تونی از اونهایی که دارند بپرسی
    Last edited by amin666; 20-02-2013 at 14:52.

15. 2 کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    تهران-كرمانشاه

پيش فرض

گرافیک 660 لنوو مدل مرجع nvidia نیست و در واقع ور÷ن ضعیف شده 660 هست.(کلا لنوو عادت داره!) خود gpu 660 شاید 15-20 درصد قویتر از 650 باشه.ولی مال لنوو نهایت تا 10 قویتره.(می گن 5-10 درصد) پس خیلی تفتوت انچنانی ندارند.کلا لپتاپ خوبیه y580. اچ پی هم کیفیتش خوبه.خودم دارم.از سری 6000.هر چند بعد یک سال فنش یه کم صدا می ده بعد از بازی زیاد.ولی کلا خیلی ازش راضی بودم.تو این یه سال هم صبح تا شب تکثرا روشن بوده و خداییش زیادم کار کشیدم ازش.هرچند کلا فن سری 6000 می گن خیلی با کیفیت نبوده.ولی dv6t-7000 رو اونایی که داشتند اکثرا راضی بودند و مشکل خاصی نبوده تو فروم.به هر حال y580 هم انگار نایاب شده.اونم لپتاپ خوبیه.HP هم با کیفیته.چون گارانتی رسمی ای نداره و رو بورس هم نیست بعضیا تمایل ندارند رو این برند و بد می گن ازش.البته یکی دو ساله که با ورود سری dv6-6000 فروش خوبی تو ایران داشته و مردمم راضی بودند که فروش کرده.قبلا که می گفتی hp انگار جنس افغانیه!خدا رو شکرر بهتر شده الان.نمی خوام بگم خیلی چیز فوق العاده ای هست Hp از نظر کیفیت.اونم مشکلات خودش رو داره.ایسوس هم کیفیتش خوبه.ولی از بین y580 , dv6t-7000 , asus n56 که گرافیکهای تقریبا مشابه دارند احتمالا Hp رو راحت تر پیدا کنی.انگار اون دو تا خیلی کمیاب شدند.البته msi ge70 هم گرافیکش از همه اینها بهتره.البته قیمتش هم بهتره! ge60 هم می گن خوبه.ولی بعید می دونم از نظر کیفیت به پای اینها برسه.هر چند اونایی که دارند راضیند.تو فرومهای هر کدوم می تونی از اونهایی که دارند بپرسی

واقعا ممنون با خاطر این اطلاعات بدون تعصب و کاملت

حالا به ترتیب بر اساس تجربه و شنیدها و دیده های خودت اگه برند هارو بخوای معرفی کنی کدوم میشه اول و دوم و ...
    راستی من از msi سری gt70 مد نظرم هست نه ge.و مشکلی هم ندارم اگه تو بازار نباشه.میتونم بدم بیارن واسم از جایی.مشکل سر انتخابه مدل و برند شرکته.
    این لینک انواع مدل های gt70 هستش.این هم بگم دوباره که شما بهترین رو معرفی کنید بدون در نظر گرفتن قیمت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یکی از دوستام لنووو داره اما خودم زیاد خوشم نمیاد ازش.شاید اشتباه کنم امی حس خوبی ندارم بهش(احساسات مهمه دیگه.مسئله یه عمر زندگیه )
    تا اینجای کار اکثر نظرهایی که دیدو توی پست ها روی HP مساعد بوده نظرشون مخصوصا 7000 هرچند خودم فکر نمیکردم کیفیت خوبی داشته باشه چون اسمی ازش نبود زیاد
    بازم ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •