تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 41

نام تاپيک: آنتی ویروس برای لپ تاپ

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

دوست عزیز باتشکر از راهنمایی کاملتون
    ایا ESET SMAR با NOD32 فرقی داره؟
    و آپدیتش همینطوره که باید بری سایتش
    User , pass بگیریم!
    خواهش می کنم !
    بله طبق گفته ی دوستمون نود 32 (NOD 32 ) یکی از محصولات شرکت ESET هست ! یعنی شرکت ESET سازنده ی بسته ی امنیتی نود 32 هست ! و البته باید اضافه کنم که این بسته یکی از محصولات این شرکت هست ! در مورده سایر محصولات این شرکت می تونیم به ESET NOD32 Antivirus , ESET Smart Security , ESET Mobile security و ESET Cybersecurity اشاره کنیم !

آپدیت نود 32 هم به دو صورت هست ! یا آنلاین و یا آفلاین که آپدیت آفلاین پیدا کردنش یه کم مشکله ولی پیدا می شه! و راه طولانی تری رو هم باید طی کنید ! ولی آپدیت آنلاین همون جور که خودتون هم گفتید باید از سایت های فعال یوزرنیم و پسورد های جدید رو بگیرید و آنتی ویروس رو آپدیت کنید!

اگه باز هم سوالی بود در خدمتم !

تنها مزیت nod32 اینه که اپدیت سبک داره ...... اگر اینترنت درست و حسابی نداری کسپر نریز .
    نه دوست عزیز آنتی ویروسه نود 32 رو برای آپدیت های کم حجم نصب نصب نمی کنن آنتی ویروس هایی هم هستند کن آپدیت های کم حجم تر دارن !آنتی ویروس اویرا حجم آپدیت هاش 14 مگابایت هست !آپدیت هایی با حجم 40 تا 40 مگابایت در رده ی آپدیت های متوسط هستند !بلکه به خاطر اینه که خوده برنامه سبکه و مشکلی از نظر سرعت برای کامپیوتر ایجاد نمی کنه ! در واقع برای کامپیوتر هایی با سیستم پایین خوبه !
    Last edited by Thor God; 15-08-2012 at 21:19.

2. 2 کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه M.Amorous's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

اواست مشکل اپدیت داره تو ایران....
    من از avast استفاده میکنم و کاملا راضیم ازش. فقط برای آپدیتش چون IP های ایران تحریم شده اگر پ ر و ک س ی دارید میتونید توی قسمت آپدیت user password اکانتتون و IP سرور پ ر و ک س ی رو وارد کنید و میبینید که به راحتی آپدیت میشه
    خودم کشفش کردماا

موفق باشید.

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوسته عزيز به نظر من بهترين آنتي ويروس براي كسي كه زياد تخصصي نيست و كار امنيتي هم نداره همين NOD32 هستش و توصيه من هم همين برنامه هست
    براي اپديت هم ميتونيد انتي ويروس رو غيرفعال كنيد و وارد سايت هاي داراي يوزرنيم انتي ويروس بشيد و كدهارو وارد و اونو اپديت كنيد

5. 4 کاربر از Farshid72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه joobin_3rip's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوسته عزيز به نظر من بهترين آنتي ويروس براي كسي كه زياد تخصصي نيست و كار امنيتي هم نداره همين NOD32 هستش و توصيه من هم همين برنامه هست
    براي اپديت هم ميتونيد انتي ويروس رو غيرفعال كنيد و وارد سايت هاي داراي يوزرنيم انتي ويروس بشيد و كدهارو وارد و اونو اپديت كنيد
    اگه میشه طریقه غیر فعال کردن رو بیشتر توضیح بدین
    و چندتا سایت که یوزر دارن معرفی کنید
    Last edited by joobin_3rip; 16-08-2012 at 10:11.

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

اگه میشه طریقه غیر فعال کردن رو بیشتر توضیح بدین
    و چندتا سایت که یوزر دارن معرفی کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در قسمت Tray notification روی ایکن نود32 کلیک راست کنید و روی قسمت هایی که در تصویر زیر مشخص شدند کلیک کنید.

8. این کاربر از hamed29 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

دوسته عزيز به نظر من بهترين آنتي ويروس براي كسي كه زياد تخصصي نيست و كار امنيتي هم نداره همين NOD32 هستش و توصيه من هم همين برنامه هست براي اپديت هم ميتونيد انتي ويروس رو غيرفعال كنيد و وارد سايت هاي داراي يوزرنيم انتي ويروس بشيد و كدهارو وارد و اونو اپديت كنيد
    دوست عزیز ویروس نویس ها و اکسپلویت نویس ها و به طور کل کسایی که کد های مخرب و کشنده می نویسن و اون رو پخش می کنن برای کرم یا ویروس محدودیت نمی زارن و حتی امکان داره ویروسی که به کامپیوتر های سازمان انرژی هسته ای ایران می افته رو کامپیوتر یه کاربر ساده هم بیفته و این انکار ناپدیره ! پس فرقی نمی کنه که یه نفر کاره تخصصی بکنه و یا غیر تخصصی ! ویروس ویروسه ! این وسط ما هستیم که باید سیستم خودمون رو با بهترین و قوی ترین آنتی ویروس ها واکسینه کنیم ! به نظر شما درست نمی گم ؟!

10. این کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه depot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    پای کامپیوتر

پيش فرض

نه دوست عزیز آنتی ویروسه نود 32 رو برای آپدیت های کم حجم نصب نصب نمی کنن آنتی ویروس هایی هم هستند کن آپدیت های کم حجم تر دارن !آنتی ویروس اویرا حجم آپدیت هاش 14 مگابایت هست !آپدیت هایی با حجم 40 تا 40 مگابایت در رده ی آپدیت های متوسط هستند !بلکه به خاطر اینه که خوده برنامه سبکه و مشکلی از نظر سرعت برای کامپیوتر ایجاد نمی کنه ! در واقع برای کامپیوتر هایی با سیستم پایین خوبه !
    نه من منظورم اپدیت روزانه بود چون ناد32 روزانه 400 یا 500 kb اپدیت میده ولی کسپر یا بیت دفندر دیدم روزی 2 مگ هم اپدیت داده .

12. این کاربر از depot بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوست عزیز ویروس نویس ها و اکسپلویت نویس ها و به طور کل کسایی که کد های مخرب و کشنده می نویسن و اون رو پخش می کنن برای کرم یا ویروس محدودیت نمی زارن و حتی امکان داره ویروسی که به کامپیوتر های سازمان انرژی هسته ای ایران می افته رو کامپیوتر یه کاربر ساده هم بیفته و این انکار ناپدیره ! پس فرقی نمی کنه که یه نفر کاره تخصصی بکنه و یا غیر تخصصی ! ویروس ویروسه ! این وسط ما هستیم که باید سیستم خودمون رو با بهترین و قوی ترین آنتی ویروس ها واکسینه کنیم ! به نظر شما درست نمی گم ؟!
    ببين دوسته عزيز شما درست ميگيد
    ولي اون ويروس انرژي هسته اي خودش داره كار ميكنه و اطلاعات رو به مقصدش ميرسونه و اصلا مخل كار شما نيست و اين ويروس بودن يا نبودنش براي شما فرقي نداره !!! چون شما كه اطلاعات حادي نداريد كه بخوايد ازش محافظت كنيد نهايتا فيلم و عكس خونوادگي يا مشت چيزاي ديگس كه به درد كسي نميخوره !!
    ويروس هاي كه براي شما اخلال ايجاد ميكنن قضيش با اين ويروسا فرق ميكنه !
    من خودم ففط آنتي ويروس دارم و حتي گاها براي جلوگيري از كاهش سرعت فايروال رو هم غيرفعال ميكنم !!كسي هم اطلاعاتمو بخواد نميخواد ويروس بسازه چون دودستي بهش ميدم چون بدرد كسي نميخوره !!!
    تعداد كسايي كه بيش از ٤ ٥ مدل ويروس براش مشكل سازه خيلي اندكه !!!
    براي شما تروجان ها و چندتا ويروس انگشت شمار مشكل سازه همين

---
    - Sent from my iPhone using Tapatalk

14. 3 کاربر از Farshid72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

نه من منظورم اپدیت روزانه بود چون ناد32 روزانه 400 یا 500 kb اپدیت میده ولی کسپر یا بیت دفندر دیدم روزی 2 مگ هم اپدیت داده .
    كاملا درسته دوستان عزيز
    ولي در كشور آفلايني مثل ما حجم آپديت پايين يك مزيت هستش
    يه نكته خوب ديگه كه اشاره كرديد همين افت سرعت نداشتن در سيستم در مقابل افت سرعتي كه ساير آنتي ويروسا ايجاد ميكنن هستش

---
    - Sent from my iPhone using Tapatalk

16. 2 کاربر از Farshid72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال gggmail's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من روی لپتاب 6080 hp کسپرسکی پیور دارم
    تغییر سرعت سیستم اصلا محسوس نیست و قابل توجه نیست.
    در ضمن امنیت بسیار بالایی داره.
    نود در مقابل کسپر حرفی برای گفتن نداره

18. این کاربر از gggmail بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •