تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 27

نام تاپيک: >>>>>>راهنمایی برای شروع سی شارپ(مبتدی-پیشرفته)<<<<<<

کـاربـر بـاسـابـقـه szh_1367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

با تشکر از دوستان
    لازم دونستم یه سری از کتابای خوب تو زمینه سی شارپ و برای دوستان بزارم.امیدوارم به دردتون بخوره.
    1-کتاب how to program دیتل -البته سی شارپش-انتشارات ناقوس-نسخه VS2010
    2-کتاب ویژوال سی شارپ جان شارپ-انتشارات ناقوس
    3-Mastering Visual Csharp .net (البته من پیداش نکردم اما میگن جامع تر از دایتل و به درد افراد تازه کارم زیاد نمیخوره)
    4-Beginning with Visual Csharp 2010 wrox Programmer(این کتابم انگلیسیه و لی شنیدم متن ساده ای داره)
    5-آموزش سی شارپ احمدزاده
    6-آموزش سی شارپ هاشمیان

دوستان اگه مورد 3و4رو پیدا کردن به بنده هم اطلاع بدن ..
    در ضمن اگه کسی هم از یه کتاب تمرین خوب که تو این زمینه باشه خبر داره اطلاع بده تا بقیه هم استفاده کنن..

ممنون از لطفتون
    اقای احمدزاده استاد بنده بودند

ایشون راضی نیست که از pdf ای که از ایشون در اینترنت برای دانلود قرار داده شده است استفاده شود به گفته خودشون کتاب از ایشون سرقت رفته و در اینترنت قرار داده شده است

مورد چهار هم به وفور در اینترنت وجود دارد تا جایی که یادم هست نسخه جدیدترش هم هست

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزیزبعنوان کسیکه چند ماه پیش بدنبال جواب سوالت امروز شما میگشت بخدمتتون عرض کنم متاسفانه خیلی از راهنمائی ها مفید و درست نیستندعرضم به حضورتون که شما همون کتاب آقای هاشمیان را شروع کن بعد با ویژوال استدیو پروژه های ویندوز فرم را استارت بزن و اصلا به قسمت های دیگش نگاه هم نکنکمی که خوندی دیگه کتاب محور نباشی و پروژه محور باش. از پروژه های ساده شروع کن. مثلا دو تا عددد رو جمع کنه. مقدار تو تکست باکس رو تو لیبل بنویسه و ... اگر علاقه و استعداد لازمو داشته باشی خودت راهشو پیدا میکنیمرحله مهمتر از سی شارپ یادگیری بانک اطلاعاتیه. اگر بخواهی ویندوزی ادامه بدی اونوقت میبینی همه اونچه که فکر میکردی سی شارپ باید برات انجام بده اسکریپ های sql server انجام میدن. سی شارپ یه پوسته ای میکشه روی عملیات های sql serverمن چون خودم هیییییییییییچی بلد نبودم میفهمم که تصور یه تازه کار چطوریه. وقتی شما درک کنید که برنامتون بدون یه بانک اطلاعاتی حتی یه عدد رو نمیتونه نگهداره و وقتی بسته بشه کلا ریست میشه میفهمید که یا برنامتون فقط باید ماشین حساب باشه یا اینکه پایگاه داده داشته باشه!!!! اولش ناراحت میشید که باید سی شارپ عزیز رو ول کنید و برید پایگاه داده یاد بگیرید. اما وقتی sql server را یاد گرفتید اصلا دیگه سراغ سی شارپ نمیرید. هر کاری بخواهید بکنید رو با همون انجام میدید.فکر میکنم اکثر بچه های اینجا با حرفای من موافق نباشن علت عمدشم اینه که اونها sql قوی ای ندارن!!!میدونم ادعای بزرگیه ولی کسیکه واقعا برنامه نویسی رو دوست داشته باشه میدونه برنامه نویسی یعنی تحلیل اطلاعات و داده ها. سی شارپ هیچ داده ای نداره که بخواد تحلیل کنه. همه داده ها توی بانکه و خود بانک بهتر از سی شارپ میتونه خودش رو تحلیل کنه.اینو برای کسائیکه یه مقدار وارد تر هستن میگم. کسیکه یه ذره هوش و استعداد و ذوق داره بجای اینکه دنبال یادگیری ساختن اینتر فیس های جالب باشه میشینه سلکت نویسیش رو قوی میکنه. من خودم گاهی فکر میکنم چطوری میتونم سلکتی بنویسم که طرف یه عدد الکی را وارد کنه و من گروه خونیش رو برگردونم!!!!!اگر حرفام رو پسندیدی و دوست داشتی بیشتر و دقیق تر راهنمائیت کنم پیام خصوصی بده

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیزبعنوان کسیکه چند ماه پیش بدنبال جواب سوالت امروز شما میگشت بخدمتتون عرض کنم متاسفانه خیلی از راهنمائی ها مفید و درست نیستندعرضم به حضورتون که شما همون کتاب آقای هاشمیان را شروع کن بعد با ویژوال استدیو پروژه های ویندوز فرم را استارت بزن و اصلا به قسمت های دیگش نگاه هم نکنکمی که خوندی دیگه کتاب محور نباشی و پروژه محور باش. از پروژه های ساده شروع کن. مثلا دو تا عددد رو جمع کنه. مقدار تو تکست باکس رو تو لیبل بنویسه و ... اگر علاقه و استعداد لازمو داشته باشی خودت راهشو پیدا میکنیمرحله مهمتر از سی شارپ یادگیری بانک اطلاعاتیه. اگر بخواهی ویندوزی ادامه بدی اونوقت میبینی همه اونچه که فکر میکردی سی شارپ باید برات انجام بده اسکریپ های sql server انجام میدن. سی شارپ یه پوسته ای میکشه روی عملیات های sql serverمن چون خودم هیییییییییییچی بلد نبودم میفهمم که تصور یه تازه کار چطوریه. وقتی شما درک کنید که برنامتون بدون یه بانک اطلاعاتی حتی یه عدد رو نمیتونه نگهداره و وقتی بسته بشه کلا ریست میشه میفهمید که یا برنامتون فقط باید ماشین حساب باشه یا اینکه پایگاه داده داشته باشه!!!! اولش ناراحت میشید که باید سی شارپ عزیز رو ول کنید و برید پایگاه داده یاد بگیرید. اما وقتی sql server را یاد گرفتید اصلا دیگه سراغ سی شارپ نمیرید. هر کاری بخواهید بکنید رو با همون انجام میدید.فکر میکنم اکثر بچه های اینجا با حرفای من موافق نباشن علت عمدشم اینه که اونها sql قوی ای ندارن!!!میدونم ادعای بزرگیه ولی کسیکه واقعا برنامه نویسی رو دوست داشته باشه میدونه برنامه نویسی یعنی تحلیل اطلاعات و داده ها. سی شارپ هیچ داده ای نداره که بخواد تحلیل کنه. همه داده ها توی بانکه و خود بانک بهتر از سی شارپ میتونه خودش رو تحلیل کنه.اینو برای کسائیکه یه مقدار وارد تر هستن میگم. کسیکه یه ذره هوش و استعداد و ذوق داره بجای اینکه دنبال یادگیری ساختن اینتر فیس های جالب باشه میشینه سلکت نویسیش رو قوی میکنه. من خودم گاهی فکر میکنم چطوری میتونم سلکتی بنویسم که طرف یه عدد الکی را وارد کنه و من گروه خونیش رو برگردونم!!!!!اگر حرفام رو پسندیدی و دوست داشتی بیشتر و دقیق تر راهنمائیت کنم پیام خصوصی بده
    جناب اسطقس به ظاهر که پیشرفت کرده اید امیدوارم که در اصل نیز چنین باشد

برای شما و تمام برنامه نویسان عزیز ایرانی ارزوی موفقیت میکنم

فکر کنم کمی تند رفتید خیلی از برنامه ها اصلا نیازی به پایگاه داده ندارند و داده ها به صورت انی ( انلاین ) انجام میشوند اما بنده منکر این هم نیستم که تحلیل داده ها یکی از مهمترین پایه های برنامه نویسی است اما نه اینقدر که شما دات نت رو یک پوسته فرض کردید !

4. این کاربر از szh_1367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جناب اسطقس به ظاهر که پیشرفت کرده اید امیدوارم که در اصل نیز چنین باشد

برای شما و تمام برنامه نویسان عزیز ایرانی ارزوی موفقیت میکنم

فکر کنم کمی تند رفتید خیلی از برنامه ها اصلا نیازی به پایگاه داده ندارند و داده ها به صورت انی ( انلاین ) انجام میشوند اما بنده منکر این هم نیستم که تحلیل داده ها یکی از مهمترین پایه های برنامه نویسی است اما نه اینقدر که شما دات نت رو یک پوسته فرض کردید !

سلام
    مرسي دوست عزيز
    مطمئن باشسيد كه در اصل هم همينه
    خودم گفته بودم كه نظراتم را ديگران نميپذيرند
    كاش نمونه برنامه هاييكه به پايگاه نيازي نداره را ميگفتيد تا من هم ياد بگيرم.
    شما وقتي ميفهمي كه نقش زبون برنامه نويسي تو يه برنامه چيه كه سعي كني به جواب اين سوالت برسي كه آيا ميشه sql يك اينتر فيس هم داشته باشه و بتونه با كاربرش تعامل كنه. وقتي دنبال جواب اين بريد متوجه ميشيد كه تنها علتي كه به سي شارپ نياز داريد همينه
    من ازتون يه وسال ميكنم. شما ado.net و linq و روش هايي مثه اينها رو ناشي از ضعف زبون برنامه نويسي ميدونيد يا پايگاه داده؟
    بنظر من اينها از ضعف هاي زبون هايي مثه سي شارپه. پايگاه رو پاي خودش ايستاده و زبون بيچاره دنبال راهيي براي ارتباط با اونه!!!
    البته من چون تخصصم كامپيوتر نيست نميتونم مثه شما با لغات كامپيوتري و اصطلاحات تخصصي حرف بزنم ولي اينو فهميدم كه سي شارپ حتي هنر درست متصل شدن به پايگاه رو هم نداره. شما بيا يه جدول با يه فيلد و يه ركورد تو ديتا بيسيت بساز. بعدش بايد 60 خط كد بنويبسي تا سي شارپ بره اونو بخونه!!!!
    پاورقي : روش اتصالي كه من استفاده ميكنم استفاده از SpGen است و اينكه خودم متد هايي مشابهش رو توليد ميكنم و استفاده ميكنم. ساعتها فكر ميكنم يك استور پروسيجر مينويسم و فقط اسمش رو تو كد آماده قرار ميدم.
    اينم از نقش سي شارپيه كه من مي خاستم همه مسائل دنيا رو باهاش حل كنم
    زنده باد sql server

داره خودمونی میشه Expert32's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    جزیره!

پيش فرض

َAdobe Photoshop
    Adobe Reader
    Adobe ...
    -----------
    Autodesk 3Ds Max
    Maya
    ....
    -------------
    KMPlayer
    Classic player
    ....
    ------------
    Nero
    Power DVD
    .....
    ------------
    Mozilla Firefox !
    Internet Explorer
    Apple Safari
    .....
    مرورگرها بطور معمول برای کاری که ساخته شدن به هیچ پایگاه داده ایی نیاز ندارند مگر اینکه ویژگی خاصی رو بخوان اضافه کنن که نیاز به پایگاه داده داشته باشه.
    Last edited by Expert32; 26-08-2012 at 14:26.

7. این کاربر از Expert32 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام
    مرسي دوست عزيز
    مطمئن باشسيد كه در اصل هم همينه
    خودم گفته بودم كه نظراتم را ديگران نميپذيرند
    شما وقتي ميفهمي كه نقش زبون برنامه نويسي تو يه برنامه چيه كه سعي كني به جواب اين سوالت برسي كه آيا ميشه sql يك اينتر فيس هم داشته باشه و بتونه با كاربرش تعامل كنه. وقتي دنبال جواب اين بريد متوجه ميشيد كه تنها علتي كه به سي شارپ نياز داريد همينه
    من ازتون يه وسال ميكنم. شما ado.net و linq و روش هايي مثه اينها رو ناشي از ضعف زبون برنامه نويسي ميدونيد يا پايگاه داده؟
    بنظر من اينها از ضعف هاي زبون هايي مثه سي شارپه. پايگاه رو پاي خودش ايستاده و زبون بيچاره دنبال راهيي براي ارتباط با اونه!!!
    البته من چون تخصصم كامپيوتر نيست نميتونم مثه شما با لغات كامپيوتري و اصطلاحات تخصصي حرف بزنم ولي اينو فهميدم كه سي شارپ حتي هنر درست متصل شدن به پايگاه رو هم نداره. شما بيا يه جدول با يه فيلد و يه ركورد تو ديتا بيسيت بساز. بعدش بايد 60 خط كد بنويبسي تا سي شارپ بره اونو بخونه!!!!
    پاورقي : روش اتصالي كه من استفاده ميكنم استفاده از SpGen است و اينكه خودم متد هايي مشابهش رو توليد ميكنم و استفاده ميكنم. ساعتها فكر ميكنم يك استور پروسيجر مينويسم و فقط اسمش رو تو كد آماده قرار ميدم.
    اينم از نقش سي شارپيه كه من مي خاستم همه مسائل دنيا رو باهاش حل كنم
    زنده باد sql server
    زیاد سخت نگیر افرادی مثل من بیسواد و مایکروسافت با هم در اشتباه هستیم

9. این کاربر از szh_1367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

َAdobe Photoshop
    Adobe Reader
    Adobe ...
    -----------
    Autodesk 3Ds Max
    Maya
    ....
    -------------
    KMPlayer
    Classic player
    ....
    ------------
    Nero
    Power DVD
    .....
    ------------
    Mozilla Firefox !
    Internet Explorer
    Apple Safari
    .....
    مرورگرها بطور معمول برای کاری که ساخته شدن به هیچ پایگاه داده ایی نیاز ندارند مگر اینکه ویژگی خاصی رو بخوان اضافه کنن که نیاز به پایگاه داده داشته باشه.
    داداش خوبم علاوه بر جوابي كه پائين نوشتم مضافا بايد به شما عرض كنم بنظر من 3 نوع نگاه ميشه به مساله پايگاه داشت. اول اينكه هر گاه برنامه اي بعد از بسته شدن هنوز داده اي را ذخيره كند اون برنامه پايگاه داره. دوم اينكه هرگاه برنامه اي بطور رسمي و مشخص از يك پايگاه داده استفاده كند پايگاه دارد. و سوم هم اينكه هر برنامه اي ممكن است بدون در نظر گيري دو شرط قبل پايگاهي براي خود داشته باشد.
    از نگاه اول كه هر برنامه آپشن داري پايگاه داره. از نگاه دوم كه تقريبا هيچ برنامه اي پايگاه نداره ( چند تا برنامه نام ببريد كه اعلام كرده ما از فلان پايگاه استفاده كرديم ) و از نگاه سوم در مورد نداشتن هيچ برنامه اي نميشه ابراز نظر قطعي كرد. من اكثر مثال هاي شما رو نميپذيرم. من مثل شما متخصص نيستم ولي نميتونم بگم كه مثلا NERO براي يه كار ساده مثل رايت دي وي دي آيا از پايگاه استفاده ميكنه يا نه.
    اينكه ميفرمائيد پلير بنويس بايد عرض كنم برنامه هائي امثال پليرها از منابع ويندوزي استفاده ميكنن. شما نميتوني مستقل از سيستم عاملت پلير بنويسي. پس لاقال براي من نامعلومه كه آيا پليرها از پايگاه استفاده ميكننن يا نه. ضمن اينكه من نه با SQL نه با سي شارپ نميتونم هيچ پليري بنويسم!!! يعني اصلا بلد نيستم اينكارو انجام بدم.
    مطلب آخر هم اينكه يه نقش مهم ديگه زبون برنامه نويسي بحث مديريت حافظه است كه بي انصافيه اسمي ازش نبريم. بنظر من خيلي مهمه كه برنامه نوشته بشه كه با بيشترين سرعت و كارايي بتونه پايگاه خودشو اطلاعات حافظه رو بخونه و كد هاش رو اجرا كنه

زیاد سخت نگیر افرادی مثل من بیسواد و مایکروسافت با هم در اشتباه هستیم

عزيز دل برادر اولا كه sql server هم مال مايكروسافته. ثانيا من نگفتم سي شارپ يا ساير زبون هاي برنامه نويسي مسخرن يا الكين ثالثا شما كه طرف بحث بنده نبودي. اگر باوجود علم بيشترتون نسبت به من نميتونيد يه حرف بزنيد كه بنده هم از اشتباه در بيام نيازي نيست پست بديد. اگر من اين پست بالايي شما را داده بودم احتمالا الان بن بودم. كما اينكه دو مرتبه بهمين شكل بن شدم. پس به بنده حق بديد كه نتونم جواب لازم به اين نوع واكنش شما رو مرقوم كنم.
    رابعا شما نه براي آگهي من بلكه براي آگاهي خواننده هاي احتمالي اين مطالب بگو اگر رابط كاربري شما توسط SQL قابل ايجاد بود ديگه چقد دنبال سي شارپ و امثالهم ميرفتي. البته اينم نقش كمي نيست. بنظر من رابط كاربري خيلي مهمه ولي من ميدونم كسيكه علاقه مند ميشه به برنامه نويسي علاقش براي ايجاد نوعي هوش مصنوعيه نه يه رابط زيبا. من فكر ميكردم اين هوش رو با سي شارپ يا مثلا وي بي بايد ساخت ورفتم دنبال اونا. ولي بعد فهميدم اونا قدرت تحليل زيادي ندارن و بايد اين چيزها رو توي پايگاهعم دنبال كنم. من تعصبي روي حرفم ندارم. اين نظر من نيست بلكه تجربمه. ممكنه بگيد تجربت غلطه من ميپذيرم ولي اين واقعيت كاري منو عوض نميكنه. من الان بعنوان پشتيبان يه نرم افزار اتوماسيون اداري به زبان دلفي، كار ميكنم. خودمم در حال نوشتن يه آناليزور نتايج ليگ هاي فوتبالي به زبان سي شارپ هستم. تو هر دوي اين زمينه ها هم تمركز كاريمون روي SQL SERVER هست نه اون زبوني كه برنامه باش نوشته ميشه. من هم وي بي كار كردم هم سي شارپ. مهمترين فرقشون رو من تو نحوه تعريف متغير ديدم!!!!!!

داره خودمونی میشه Expert32's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    جزیره!

پيش فرض

بنظر من 3 نوع نگاه ميشه به مساله پايگاه داشت. اول اينكه هر گاه برنامه اي بعد از بسته شدن هنوز داده اي را ذخيره كند اون برنامه پايگاه داره. دوم اينكه هرگاه برنامه اي بطور رسمي و مشخص از يك پايگاه داده استفاده كند پايگاه دارد. و سوم هم اينكه هر برنامه اي ممكن است بدون در نظر گيري دو شرط قبل پايگاهي براي خود داشته باشد.
    خوب این نظریه که تازه تو پست قبلی بهش رسیدید ولی تو پستهای قبل تر تون شما فقط میگفتید SQL SQL SQL !

از نگاه اول كه هر برنامه آپشن داري پايگاه داره.
    هر برنامه آپشن داری پایگاه نداره!
    شما مفهوم پایگاه داده رو درست متوجه نشدید. پایگاه داده در کوتاهترین توضیح به محلی گفته میشه که شما میتونید اطلاعاتتونو ذخیره, پردازش, جستجو کنید.
    هیچ انسانی که دارای سلامتی ذهنی هست نمیاد مثلا از SQL server فقط برای ذخیره تنظیمات برنامش استفاده کنه! یک برنامه میتونه براحتی از یک فایل ini برای ذخیره تنظیمات برنامش استفاده کنه و مثلا شما هیچوقت ساختار ini رو نمیتونید با یک پایگاه داده مقایسه کنید.
    پس چیزی که شما به عنوان پایگاه داده ازش نام میبرید زیاد با مفهوم اصلی کلمه جور درنمیاد.

هيچ برنامه اي پايگاه نداره ( چند تا برنامه نام ببريد كه اعلام كرده ما از فلان پايگاه استفاده كرديم )
    کافی یک جستوجو فقط در برنامه های ایرانی بکنید تا به جواب این سوالتون برسید.

مثل شما متخصص نيستم ولي نميتونم بگم كه مثلا NERO براي يه كار ساده مثل رايت دي وي دي آيا از پايگاه استفاده ميكنه يا نه.
    اولا که رایت DVD کار ساده ایی نیست!
    دوما من به شما تضمین میدم که Nero برای عمل رایت از پایگاه داده! استفاده نمیکنه از هرکسی که دوست داشتید میتونید بپرسید.

اينكه ميفرمائيد پلير بنويس بايد عرض كنم برنامه هائي امثال پليرها از منابع ويندوزي استفاده ميكنن. شما نميتوني مستقل از سيستم عاملت پلير بنويسي.
    پلیر های مالتی پلتفرم زیاد وجود دارند که مستقل از سیستم عامل هستند کافی یک جستجو در گوگل بکنید.

پس لاقال براي من نامعلومه كه آيا پليرها از پايگاه استفاده ميكننن يا نه.
    پلیر ها هم برای پخش صوت و تصویر از هیچ پایگاه داده ایی استفاده نمیکنند اینم از هرکس که دوست داشتید میتونید بپرسید.

ضمن اينكه من نه با SQL نه با سي شارپ نميتونم هيچ پليري بنويسم!!!
    این نشون میده که شما هنوز تجربه زیادی در برنامه نویسی ندارید.
    من برنامه نویس #C نیستم ولی میدونم که نوشتن یک پلیر در #C با اون همه کلاسو تشکیلات آماده کار ساده ایی هست.
    پس بهتره در رابطه با چیزی که زیاد تجربه ایی در آن ندارید نظر هایی مثل پست های قبلی ندهید.

مطلب آخر هم اينكه يه نقش مهم ديگه زبون برنامه نويسي بحث مديريت حافظه است كه بي انصافيه اسمي ازش نبريم. بنظر من خيلي مهمه كه برنامه نوشته بشه كه با بيشترين سرعت و كارايي بتونه پايگاه خودشو اطلاعات حافظه رو بخونه و كد هاش رو اجرا كنه
    مدیریت حافظه در زبانی مثل #C و یا SQL معنای خاصی نداره. اگر به دنبال مدیریت حافظه هستید پیشنهاد میکنم از ++C استفاده کنید تا کاملا مفهوم مدیریت حافظه رو متوجه شوید.

12. این کاربر از Expert32 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب این نظریه که تازه تو پست قبلی بهش رسیدید ولی تو پستهای قبل تر تون شما فقط میگفتید SQL SQL SQL !هر برنامه آپشن داری پایگاه نداره!شما مفهوم پایگاه داده رو درست متوجه نشدید. پایگاه داده در کوتاهترین توضیح به محلی گفته میشه که شما میتونید اطلاعاتتونو ذخیره, پردازش, جستجو کنید.هیچ انسانی که دارای سلامتی ذهنی هست نمیاد مثلا از SQL server فقط برای ذخیره تنظیمات برنامش استفاده کنه! یک برنامه میتونه براحتی از یک فایل ini برای ذخیره تنظیمات برنامش استفاده کنه و مثلا شما هیچوقت ساختار ini رو نمیتونید با یک پایگاه داده مقایسه کنید.پس چیزی که شما به عنوان پایگاه داده ازش نام میبرید زیاد با مفهوم اصلی کلمه جور درنمیاد.کافی یک جستوجو فقط در برنامه های ایرانی بکنید تا به جواب این سوالتون برسید.اولا که رایت DVD کار ساده ایی نیست!دوما من به شما تضمین میدم که Nero برای عمل رایت از پایگاه داده! استفاده نمیکنه از هرکسی که دوست داشتید میتونید بپرسید.پلیر های مالتی پلتفرم زیاد وجود دارند که مستقل از سیستم عامل هستند کافی یک جستجو در گوگل بکنید.پلیر ها هم برای پخش صوت و تصویر از هیچ پایگاه داده ایی استفاده نمیکنند اینم از هرکس که دوست داشتید میتونید بپرسید.این نشون میده که شما هنوز تجربه زیادی در برنامه نویسی ندارید.من برنامه نویس #C نیستم ولی میدونم که نوشتن یک پلیر در #C با اون همه کلاسو تشکیلات آماده کار ساده ایی هست.پس بهتره در رابطه با چیزی که زیاد تجربه ایی در آن ندارید نظر هایی مثل پست های قبلی ندهید.مدیریت حافظه در زبانی مثل #C و یا SQL معنای خاصی نداره. اگر به دنبال مدیریت حافظه هستید پیشنهاد میکنم از ++C استفاده کنید تا کاملا مفهوم مدیریت حافظه رو متوجه شوید.
    سلام بینهایت ممنون که زحمت کشیدید برای آگاهی بنده زحمت تایپ متن بالا را کشیدید اما .... * مسلمه که هر برنامه آپشن داری پایگاه نداره. عرض بنده اینه که حتی برای آپشن داشتن هم نیازی به ذخیره اطلاعات است. البته من واقعا هیچ اطلاعات تخصصی ای در مورد ساز و کار ذخیره آپشن های تو برنامه های مختلف ندارم ولی اینو میدونم که ممکنه برای ذخیره اطلاعات مهمی مثل پسوورد از روش های دیگه ای استفاده بشه که بازم الزما نباید پایگاه باشه. منم مثل شما معتقد به کاربرد مهمتر و بیشتری برای پایگاه هستم. *تا اون حدی که من میدونم برنامه ها و سایتهای قوی و معروف صحبتی از پایگاه دادشون نکردن. یعنی مثلا گمون نکنم کسی بتونه شرکت هایی مثه یاهو و ... از چه پایگاهی استفاده میکنن. عرض بنده اینه که اینکه مثلا گفته میشه فوتوشاپ از پایگاه استفاده نمیکنه قابل اثبات نیست چون من ندیدم شرکتی جار بزنه که ما از فلان تکنولوژی استفاده کردیم ( زبون برنامه نویسی رو ممکنه بگن ولی پایگاه رو ندیدم که بگن ) *رایت دی وی دی کار ساده ای هست یا نیست؟ جواب این سوال کاملا نسبیه. رایت دی وی نسبت به خوردن آب کار پیچیده ایه ولی نسبت به مثلا تکنولوژی پردازش ابری ساده باشه. بهر حال موضوع بحث ما این نیست *فرمودید نوشتن پلیر کار ساده ایه!!!!! من نمیدونم چرا اینهمه دغدغه پلیر تو کشور ما وجود داره. همیشه با این معضل رو برو هستیم که پلیری داشته باشیم که همه فرمت ها رو بخونه. مایکروسافت با اون عظمتش تو نسخه 12 پلیرش هم نتونسته پلیری بسازه که حداقل بشه گفت اکثر فرمت ها رو میخونه. من با ساز و کار پلیرها آشنا نیستم و فکر میکنم با dirctex و منابع ویندوزی کار میکنن. بهرحال من فکر میکنم بیش از اینکه نوشتن یه پلیر تخصص برنامه نویسی بخواد تخصص در زمینه سیستم عامل و فرمت های مختلف را میخواد. بهرحال ادعای بزرگی کردید. امیدورام اگر واقعا اینقد ساده است شما با هر زبونی دوست دارید یه پلیر بنویسید تا مجبور نباشیم چندین و چند برنامه کرک شده رو سیستممون نصب کنیم. مطمئنا دعاگویتون خواهیم بود. *من نمیدونم منظور من از مدیریت حافظه با معنای مورد نظر شما یکیه یا نه. ولی چیزی که من میدونم اینه که مثلا انتخاب دیتا تایپ های صحیح و نیز تعریف اونا تو یه scope مناسب تو سی شارپ وجود داره. من c++ بلد نیستم ولی تا اونجا که من میدونم این زبون در اراتباط برقرار کردن با سیستم قوی تره و با توجه به صحبت شما قطعا این زبون تو مدیریت حافظه قوی تره اما بقول منطق دانان اثبات شیء رفع ماعدا نمیکنه. پس سی شارپ هم مدیریت حافظه میکنید.مرسی که قابل دونستید و جواب دادید. خوشحال میشم هم صحبت بچه های با سواد اینجا بشم هرچند که جناب szh_1367 از دست بنده ناراحت شدن. ظاهرا بنده تو بحث کردن کمی اعصاب خورد کن هستم:-(
    Last edited by اسطقس; 27-08-2012 at 21:52.

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

خوشحال میشم هم صحبت بچه های با سواد اینجا بشم
    راستش از بس در سایت های مختلف در مورد های مختلف بحث کردیم دیگه اون حس وحال قدیم رو ندارم

هرچند که جناب szh_1367 از دست بنده ناراحت شدن. ظاهرا بنده تو بحث کردن کمی اعصاب خورد کن هستم:-(
    شما کار بدی نکردید که باعث ناراحتی بنده بشود

موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •