تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 35

نام تاپيک: پیشنهاد خرید بهترین HD Media Player

پروفشنال infernal_a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اولا مبارکه امیدوارم فیلم های خوب توش ببینید به نظر شما پلیری با قابلیت های زیر چطوره:

دارای چیپ ست جدید 2011 ساخت REALTEC به همراه 256 مگ رم DDR3

قابلیت ساپورت هارد داخلی به همراه پورت USB 3

بدون فن با هیتسینک بزرگ و کنترل کامل و حساس و قوی و دکمه های نورانی در تاریکی

دارای پورت شبکه 10,100,1000 سیمی و شبکه WIFI 300 N داخلی

ساپورت کلیه فرمت ها و دوفرمت RM,RMVB پخش منوی بلوری بامنو پروفایل 1

ساپورت کیبورد و موس با اینترت بروزر و امکانات آنلاین فوق العاده

ساپورت خوب زیرنویس فارسی و نمایش درست اسامی فارسی فولدر ها

ساپورت خوب نرم افزاری و امکانات جدید منوی زیبا

پشتيباني از درايو هاي بلوري و دي وي دي USB و قابليت كپي دي وي دي بر روي هارد

ممنون دوست عزیز ولی یه مقداری دیر گفتی .
    در مورد اینکه دستگاه خوبیه شکی نیست ولی اکثر دوستان WD رو هم دستگاه خوبی میدونن و میگن جوابشو پس داده .

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز مبارک باشه

برای upgrade کردن فقط کافیست به اینترنت وصل شوید خود دستگاه در صورت وجود firmware جدید آنرا نمایش داده و با تایید شما download و نصب میکند

مدل جدید دستگاه توسط سازنده به همین نام منتشر شده و دارای امکانات بیشتری نسبت به مدل قبلی است ولی توسط سازگار توزیع نشده است
    البته به نظر من امکانات دستگاه به خودی خود مهم نیست بلکه ان امکاناتی مهم است که ما در ایران بدون هزینه اضافی بتوانیم از آن استفاده کنیم

سلام.
    من یه چندتا سوئال دارم در مورد این دستگاه که :
    1- با کابل Hdmi به TV وصلش کردم و مینویسه 720P ,50 Hertz .... میخوام 1080p باشه و 60 هرتز توو تنظیمات چیزی جهت تغییرش ندیدم .
    2-یه فیلم با Usb گذاشتم و Subtitle فیلم SRT بود ولی دستگاه هیچی نشون نداد !!!!! تمام تنظیماتشو چک کردم ولی متاسفانه از ساب خبری نشد که نشد ؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه kia.Tahamtan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

سيستم صوتي و تصويري
    1. توانايي اتصال به آمپلي فاير پايونير با پورت خروجي SPDIF(اپتيكال نوري)
    2. پورت خروجي به TV و Ampli Fire با پورت HDMI 1.4/1.3 و Component و Composit
    3. پورت ورودي HDMI1.4/1.3 و ‍‍‍Composit براي اتصال Reciever
    4. حداقل 2 پورت USB2 براي هارد اكسترنال 2tera (عدم هنگ) ، فلش مموري و دوربين ديجيتال
    5. پورت Lan براي اتصال به اينترنت و آپديت كردن برا فرمت ها و frimwire
    6. ايجاد شبكه Wi Fi و اتصال به Laptop/smart phone و Ready كردن فايل هاي صوتي وعكس (dlna)
    7. درگاه هارد داخلي تا 2tera
    8. 1.5 , 1.7 كاناله
    9. تيونير ديجيتال ----T
    10. قابليت ضبط برنامه هاي رسيور روي هارد خارجي و داخلي گيرنده
    11. Shift time
    12. قابليت ضبط 1كانال و ديدن كانال ديگر (فريز نشدن)
    13. توانايي خواندن زيرنويس فارسي srt , vob , sub
    14. قابليت پخش فرمت هاي تصويري و صوتي
    .avi(divx 6 , xvid , h264/h261) .dat .mkv .vob .flv .AVCHD .mpeg(1,2,4) .mp3 .mp4 .aac .wma .wmv .ts .mts .flac .jpeg .gif
    15. توانايي خواندن فايل هاي صوتي با بيت ريت هاي 128kb/s , 192kb/s , 320kb/s
    16. توانايي پخش Full HD 1080p و xv Colour و Progressive scan
    17. دكودر داخلي dts HD و Dolby digital و Dolby prologic plus
    18. درايو نوري يا Dvd
    Blu-ray player(philips ?/JVC ?/Pioneer ?) - با قابليت ها بالا بخرم يا گيرنده ديجيتال با قابليت ها بالا(كدام برند و مدل؟) و يا Digital HD player(كدام برند و مدل؟) ؟
    - رسيورهاي Full HD لينوكسي قابليت هاي 1 تا 17 بالا را دارد؟ كدام برند و مدل ؟
    - چرا laptop با كابل HDMI به TV متصل مي كنم فقط تصوير دارم و صدا ندارم؟

[IMG]file:///C:/Users/kia/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.png[/IMG]

[IMG]file:///C:/Users/kia/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.png[/IMG]

[IMG]file:///C:/Users/kia/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image003.png[/IMG]

[IMG]file:///C:/Users/kia/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image004.png[/IMG][IMG]file:///C:/Users/kia/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image005.png[/IMG]
    [IMG]file:///C:/Users/kia/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image006.png[/IMG]

تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

سلام دوستان.
    بین دستگاههای wd live و novatron و patriot کدام رو توصیه می کنید؟
    با کر دلیلتون؟
    از کجا تهیه کنم و با چه قیمتی؟

تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

دوستان من دنبال دستگاه با مشخصات زیر هستم راهنمایی کنید

2. پورت خروجي به TV و Ampli Fire با پورت HDMI 1.4/1.3 و Component
    3. پورت ورودي HDMI1.4/1.3 و Component براي اتصال Reciever
    4. حداقل 2 پورت USB2براي هارد اكسترنال 2tera (عدم هنگ) ، فلش مموري و دوربين ديجيتال
    6. ايجاد شبكه Wi Fiخانگي واتصال به Laptop/smart phone و Ready كردن فايل هاي صوتي وعكس (dlna)
    7. درگاه هارد داخلي 1tera
    8. ساپورت 1.5 , 1.7 كاناله
    9. تيونير ديجيتال ----T
    10. قابليت Record برنامه هاي رسيور روي هارد خارجي و داخلي گيرنده
    11. Shift time
    12. قابليت ضبط 1كانال و ديدن كانال ديگر در فركانس غيرمشترك (فريز نشدن)
    .avi(divx 7/6/5/4 , xvid , h264/h261) .dat .mkv(blu-ray) .vob .flv .AVCHD .mpeg(1,2,4) .mp3 .mp4 .aac .wma .wmv .ts .m2ts .flac .jpeg .gif .png .bmp
    16. توانايي پخش Full HD 1080p (upscaling) و xv Colour و Progressive scan
    18. درايو نوري يا Dvd
    Blu-ray player (philips ?/JVC ?/Pioneer ?) – با قابليت ها بالا بخرم يا گيرنده ديجيتال با قابليت ها بالا(كدام برند و مدل؟) و يا Digital HD player(كدام برند و مدل؟) ؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام.
    من یه چندتا سوئال دارم در مورد این دستگاه که :
    1- با کابل Hdmi به TV وصلش کردم و مینویسه 720P ,50 Hertz .... میخوام 1080p باشه و 60 هرتز توو تنظیمات چیزی جهت تغییرش ندیدم .
    2-یه فیلم با Usb گذاشتم و Subtitle فیلم SRT بود ولی دستگاه هیچی نشون نداد !!!!! تمام تنظیماتشو چک کردم ولی متاسفانه از ساب خبری نشد که نشد ؟؟؟
    سلام
    برای تنظیم 1080p با به setting-> video setting-> hdmi رجوع کنی و سپس 1080p 60 هرتز را انتخاب کنی البته با این پیش فرض که تلویزیون شما Full HD را پشتیبانی میکنه

برای نشان دادن srt
    اولا فایل subtitle بایستی در همان دایرکتوری فیلم و با همان نام باشه و برای همان نسخه فیلم تهیه شده باشه (این موضوع بیشتر برای همخوانی زیرنویس با گفتار فیلم است)
    دوم بایستی در قسمت language setting قسمت windows (arabic 1256 ) را انتخاب کنی

در ضمن مطمئن شو که آخرین firmware را داری من الان کنار دستگاه نیستم ولی در همان قسمت setting یکجا اطلاعات دستگاه را نشان میده

7. این کاربر از justbekind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوستان من دنبال دستگاه با مشخصات زیر هستم راهنمایی کنید

2. پورت خروجي به TV و Ampli Fire با پورت HDMI 1.4/1.3 و Component
    3. پورت ورودي HDMI1.4/1.3 و Component براي اتصال Reciever
    4. حداقل 2 پورت USB2براي هارد اكسترنال 2tera (عدم هنگ) ، فلش مموري و دوربين ديجيتال
    6. ايجاد شبكه Wi Fiخانگي واتصال به Laptop/smart phone و Ready كردن فايل هاي صوتي وعكس (dlna)
    7. درگاه هارد داخلي 1tera
    8. ساپورت 1.5 , 1.7 كاناله
    9. تيونير ديجيتال ----T
    10. قابليت Record برنامه هاي رسيور روي هارد خارجي و داخلي گيرنده
    11. Shift time
    12. قابليت ضبط 1كانال و ديدن كانال ديگر در فركانس غيرمشترك (فريز نشدن)
    .avi(divx 7/6/5/4 , xvid , h264/h261) .dat .mkv(blu-ray) .vob .flv .AVCHD .mpeg(1,2,4) .mp3 .mp4 .aac .wma .wmv .ts .m2ts .flac .jpeg .gif .png .bmp
    16. توانايي پخش Full HD 1080p (upscaling) و xv Colour و Progressive scan
    18. درايو نوري يا Dvd
    Blu-ray player (philips ?/JVC ?/Pioneer ?) – با قابليت ها بالا بخرم يا گيرنده ديجيتال با قابليت ها بالا(كدام برند و مدل؟) و يا Digital HD player(كدام برند و مدل؟) ؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام
    در مورد رسیورFull HD من برند VU+ را پیشنهاد میکنم مدل solo که باتوجه به قیمت فکر میکنم تقریبا اکثر خواسته های شما را جواب میده شنیدم مدلهای UNO , Ultimo آن هم آمده که فکر میکنم قیمتشون باید خیلی بالاتر باشه البته مدل Duo آن هم هست که دو تیونر داره و cpu و یک سری امکاناتش از solo بیشتره ولی قیمتش حدودا دوبرابر solo هست

در مورد سایر دستگاهها من شخصا دستگاهی که همه مشخصات مورد نظر شما را داشته باشه نمیشناسم و بعید میدانم همه آنها را بشه در یک دستگاه پیدا کرد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام دوستان.
    بین دستگاههای wd live و novatron و patriot کدام رو توصیه می کنید؟
    با کر دلیلتون؟
    از کجا تهیه کنم و با چه قیمتی؟
    سلام

این دستگاهها با هم تفاوت دارند مثلا wd live تنها یک پخش کننده است امکان ضبط نداره و ----T هم نداره و .....ولی برای کاری که ساخته شده خیلی خوبه
    در عوض نواترون یک PVR است که امکان ضبط داره و یکسری امکانات بیشتر ارائه میکنه البته قیمتش هم دوونیم برابر wd live است

به نظر من اول باید بودجه ای که برای خرید در نظر دازید مشخص کنید و بعد نیازتان را تا بشود راحت پیشنهاد داد

10. این کاربر از justbekind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    برای تنظیم 1080p با به setting-> video setting-> hdmi رجوع کنی و سپس 1080p 60 هرتز را انتخاب کنی البته با این پیش فرض که تلویزیون شما Full HD را پشتیبانی میکنه

برای نشان دادن srt
    اولا فایل subtitle بایستی در همان دایرکتوری فیلم و با همان نام باشه و برای همان نسخه فیلم تهیه شده باشه (این موضوع بیشتر برای همخوانی زیرنویس با گفتار فیلم است)
    دوم بایستی در قسمت language setting قسمت windows (arabic 1256 ) را انتخاب کنی

در ضمن مطمئن شو که آخرین firmware را داری من الان کنار دستگاه نیستم ولی در همان قسمت setting یکجا اطلاعات دستگاه را نشان میده

سلام دوست عزیز .
    بله TVم Full HD هست و این مسئله حل شد .
    فقط میمونه زیرنویسش ، در ضمن Up Date کردم به ورژن Current Firmware - 1.06.15 مشکلی باهاش دارم اینه که هنوز با اینکه ورژن جدید شده هنوز زیر نویس انگلیسی که Srt هم هست رو نمیخونه چه برسه به فارسی!!!!!!!!!!!! و Option که میزنم برای زیر نویس مینویسه No Subtitle !!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز .
    بله TVم Full HD هست و این مسئله حل شد .
    فقط میمونه زیرنویسش ، در ضمن Up Date کردم به ورژن Current Firmware - 1.06.15 مشکلی باهاش دارم اینه که هنوز با اینکه ورژن جدید شده هنوز زیر نویس انگلیسی که Srt هم هست رو نمیخونه چه برسه به فارسی!!!!!!!!!!!! و Option که میزنم برای زیر نویس مینویسه No Subtitle !!
    سلام
    وقتی مینویسه No Subtiltle یعنی اصلا فایل زیرنویس را نمیشناسه و این به این معنی که فایل زیرنویس دقیقا همنام فیلم نیست نام فیلم و نام فایل زیرنویس را حرف به حرف با هم مطابقت بده و دقیقا همنام کن حله

13. این کاربر از justbekind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •