تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: دو مانیتور جدید از LG مخصوص گرافیست ها، عکاسان و گیمرها

داره خودمونی میشه wayoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    بهشت سوخته

پيش فرض

این مانیتورهای سه بعدی lg مثل تلویزیون هاش هست که من دارم xbox هم دارم .تبدیل 2 بعدی به سه بعدی رو باید
    بزنید تا تصاویر مثلا سه بعدی شه ولی حال نمیده( مگر اینکه خود بازی 3 بعدی باشه که من ندارم ) که اون هم رو blu ray
    فعلا موجود واسه ps3 که با تلویزیون های خود سونی مچ هست.یا بازی metro 2033 که با تکنولوژی nvidia جور هست.
    برای سه بعدی درست حسابی هم باید کارت گرافیک قوی باشه هم خود بازی 3 بعدی باشه.نمایشگر
    کافی نیست.(مشکلی که خودم دارم)
    در ضمن چند ماه دیگه 3بعدی بدون عینک میاد( هرچند که تو ژاپن toshiba زودتر عرضه میکنه که گرونه)

2. این کاربر از wayoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه prince3-love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

این مانیتورهای سه بعدی lg مثل تلویزیون هاش هست که من دارم xbox هم دارم .تبدیل 2 بعدی به سه بعدی رو باید
    بزنید تا تصاویر مثلا سه بعدی شه ولی حال نمیده( مگر اینکه خود بازی 3 بعدی باشه که من ندارم ) که اون هم رو blu ray
    فعلا موجود واسه ps3 که با تلویزیون های خود سونی مچ هست.یا بازی metro 2033 که با تکنولوژی nvidia جور هست.
    برای سه بعدی درست حسابی هم باید کارت گرافیک قوی باشه هم خود بازی 3 بعدی باشه.نمایشگر
    کافی نیست.(مشکلی که خودم دارم)
    در ضمن چند ماه دیگه 3بعدی بدون عینک میاد( هرچند که تو ژاپن toshiba زودتر عرضه میکنه که گرونه)
    من حسابی گیج شدم اون دوستمون که گفت حتما باید Nvidia 3D Vision kit داشته باشی تا سه بعدی ببینی
    ولی شما میگید که این مدل مثل تلویزون هاش هست و نیازی به اون نداره و اگر من کنسول بهش وصل کنم و بازیم سه بعدی باشه بدون مشکل میتونم سه بعدی ببینم
    شما خودتون این مدل رو دارین؟ کیفیت سه بعدیش نصبت به تلویزیون هاش قابل مقایسه هست؟
    در مورد اکتیو من تا حالا مدل اکتیو رو از نزدیک تست نکردم فقط 4 تا مطلب خوندم که میگن کیفیتش خیلی بالا تر هست
    شما که این مدل رو تست کردین میشه بگین تفاوت کیفیت این دو مدل خیلی زیاده و با یک نگاه میشه فهمید یا باید دقت کرد؟
    با تشکر

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری ali2424's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

این مانیتور رو 430 خریدم چند نکته
    1 در ضمینه سه بعدی واقعا محشره وبه دو صورت سه بعدی میشه بوسیله نرم افزار trideft lg وبا استفاده از پورت hdmi
    2 تقریبا میتونم بگم در مورد فیلمهای سه بعدی که اصلا در خرید این مانیتور شک نکنید
    3 در مورد تبدیل دو بعدی به سه بعدی هم در مورد فیلمها قابل قبول ودر مورد بازیها عالی البته عکسها هم تقریبا خوب سه بعدی نمایش داده میشد امروز با نرم افزارش بازی رزیدنت اویل 5 رو به صورت سه بعدی بازی میکنم
    واما معایب با وجود عالی بودن تصویر در سه بعدی این مانیتور در ضمینه تصاویر دو بهدی متاسفانه خیلی خوی عمل نکرد به جرات میتونم بگم که کنتراست تصویر دسکتاب از e2250 پایین تر بود زمان تاخیر متاسفانه 5 میلی ثانیه است و مانیتوری با همچنین قیمتی متاسفانه کابل hdmi نداشت و از همه بدتر اینکه یک نور پس زمینه سفید به نظر شخصی در مانیتور رویت میشود که به نظر بنده حقیر رنگهای طیف پایین(مایل به تیره سیاه خاکستری و..) را به شدت تحت تاثیر قرار داده وباز هم متاسفانه در منوی تنظیمات هیچ گزینه ای برای رفع این مشکل وجود نداشت
    نتیجه گیری بنده این است اگر واقعا 3d برایتان مهم است مثل من (خوره بازی 3d ) hg یک راه حل سریع و مقرون به صرفه وصد البته با کیفیت fبا d2342 p برایتان به ارمغان اورده ولی اگر در کنار کارهای 3d کارهای گرافیکی انجام میدهید به هیچ عنوان این مانیتور توصیه نمیشود البنه راه حل سومی هم هست مثل من اینکه هم با 2250 ,d2342p موقع سه بهدی این روشن موقع کارهای معمولی اون یکی بهر حال هر کسی باز هم سوال داره من در خدمتم

5. 2 کاربر از ali2424 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه prince3-love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

این مانیتور رو 430 خریدم چند نکته
    1 در ضمینه سه بعدی واقعا محشره وبه دو صورت سه بعدی میشه بوسیله نرم افزار trideft lg وبا استفاده از پورت hdmi
    2 تقریبا میتونم بگم در مورد فیلمهای سه بعدی که اصلا در خرید این مانیتور شک نکنید
    3 در مورد تبدیل دو بعدی به سه بعدی هم در مورد فیلمها قابل قبول ودر مورد بازیها عالی البته عکسها هم تقریبا خوب سه بعدی نمایش داده میشد امروز با نرم افزارش بازی رزیدنت اویل 5 رو به صورت سه بعدی بازی میکنم
    واما معایب با وجود عالی بودن تصویر در سه بعدی این مانیتور در ضمینه تصاویر دو بهدی متاسفانه خیلی خوی عمل نکرد به جرات میتونم بگم که کنتراست تصویر دسکتاب از e2250 پایین تر بود زمان تاخیر متاسفانه 5 میلی ثانیه است و مانیتوری با همچنین قیمتی متاسفانه کابل hdmi نداشت و از همه بدتر اینکه یک نور پس زمینه سفید به نظر شخصی در مانیتور رویت میشود که به نظر بنده حقیر رنگهای طیف پایین(مایل به تیره سیاه خاکستری و..) را به شدت تحت تاثیر قرار داده وباز هم متاسفانه در منوی تنظیمات هیچ گزینه ای برای رفع این مشکل وجود نداشت
    نتیجه گیری بنده این است اگر واقعا 3d برایتان مهم است مثل من (خوره بازی 3d ) hg یک راه حل سریع و مقرون به صرفه وصد البته با کیفیت fبا d2342 p برایتان به ارمغان اورده ولی اگر در کنار کارهای 3d کارهای گرافیکی انجام میدهید به هیچ عنوان این مانیتور توصیه نمیشود البنه راه حل سومی هم هست مثل من اینکه هم با 2250 ,d2342p موقع سه بهدی این روشن موقع کارهای معمولی اون یکی بهر حال هر کسی باز هم سوال داره من در خدمتم
    خیلی زیاد تشکر برای توضیحات بسیار بسیار خوب و کاملتون،
    فقط یه سوال کوچیک که میخواستم نظر شخصی خودتون رو بدونم
    شما سه بعدی اکتیو رو هم تست کردین؟ اگر تست کردیم تفاوت کیفیت این دو مدل خیلی زیاده (منظورم با همین مانیتور هست)و با یک نگاه میشه فهمید یا باید دقت کرد؟

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری ali2424's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

شما سه بعدی اکتیو رو هم تست کردین
    منظورتون رو متوجه نشدم کلا این مانیتور به همون دو صورتی که بالا نوشتم سه بعدی میکنه که صد البته برای کیفیت بهتر باید از کابل hdmi استفاده کرد الان با کارت sky star hd 2 دارم شبکه 3d test رو روی ماهواره یوروبرد 9 تماشا میکنم بدین صورت که خود شبکه دو تصویر از وسط نصفه با رنگهای متفاوت پخش میکنه و وقتی شما مانیتور رو با کابل hdmi وصل میکنید در تنظیمات سه بعدی قسمت side by side رو. انتخاب میکنید و ددو تصویر با هم امیخته میشوند و وقتی عینک میزنی میفهمی سه بعدی یعنی چی و جالب اینکه کنار همین مانیتور من از e2250 هم استفاده کردم ولی اون نتونست با عینک سه بعدی بیاره در ضمن یک نکته دیگه این مانیتور از نسخه hdmi 1.4 پشتیبانی میکنه که کارت گرافیک شما یا باید از سری 6000 amd باشه یا از سری 500 nvidia

8. 2 کاربر از ali2424 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام،ببخشید من هم این مانیتور رو 435 خریدم چندروز پیش.
    کارت گرافیکم 4890 ati هستش، طبق صحبت شما ( این مانیتور از نسخه hdmi 1.4 پشتیبانی میکنه که کارت گرافیک شما یا باید از سری 6000 amd باشه) یعنی من نمیتونم از 3d مانیتور استفاده کنم؟
    چه کابل hdmi ای باید خریداری کنم؟
    یک سواال دیگه:، نرم افزار مخصوص مانیتور رو سیستم من نصب شد کامل اما اجرا نمیشه! موقع نصب تو اینترنت بودم و تاریخ pc رو سال 2008 بود!
    بنظر شما میتونه به اینا مربوط باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام
    یه کمکی هم به ما بدبخت بیچاره بکنید
    مانیتور تا 170 تومن چی خوبه بگیرم رشته ام برنامه نویسی فک کنم باید زیاد پای مانیتور بشینم پس یه مانیتور معرفی کنید که چشم رو زیاد خسته نکنه
    ممنون!

در آغاز فعالیت o4es's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام
    یه کمکی هم به ما بدبخت بیچاره بکنید
    مانیتور تا 170 تومن چی خوبه بگیرم رشته ام برنامه نویسی فک کنم باید زیاد پای مانیتور بشینم پس یه مانیتور معرفی کنید که چشم رو زیاد خسته نکنه
    ممنون!
    LG E2060 20اینچ ولی 19 این مدل رو بخری همو ن قیمته خوشکلو نازک هم هست

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •