تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: راهنمايي براي خريد سيستم بر پايه ي گرافيک gtx 580

پروفشنال jonerex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

می بخشید من وارد این بحث میشم، مادربورد پیشنهادی به ایشون رو دیدم،‌کنجکاو شدم چون منم تقریبا سیستم مشابه ایشون میخوام با این تفاوت که CPU:INTEL CORE I5 2500K و VGA:NVIDIA GAINWARD GTX560 میخوام بخرم، مادربورد z68 در این رنج قیمت فکر نمیکردم وجود داشته باشه که دیدم انگار هست، متاسفانه اطلاعاتم به طور کلی در مورد مادربورد میشه گفت صفره فقط محدود به یه سری مطالعات مختصره، به نظر شما z68 واسه این سی پی یو یی که عرض کردم بهتر جواب میده یا p67 ؟
    راستی این مادربوردی که پیشنهاد داده بودین، SLI هم ساپورت میکنه؟ آیا میتونم منم همین مادربوردو بردارم؟ چون میگن سی پی یو core i5 2500k باید مادربوردی داشته باشه که بتونه از تمام قدرتش استفاده کنه،‌ کلا در مورد یه مادربورد مناسب واسه این لطفا راهنماییم کنید و یه مادربورد بهم معرفی کنید که خیالم از هر بابت و حتی بعدها از بابت ساپورت قطعاتی که ممکنه آپگرید کنم راحت باشه، قیمتش هم در همین حدودی که گفتین باشه و خیلی گرون نباشه.
    مرسی
    نه دوست عزیز برای SLI خوب نیست چون کارت دوم 4X هست که ضعیفه همون P67 بگیرید که هم اورکلاک داره هم SLI اگر هم میخوای Z68 باشه با SLI هزینه 40 هزار تومان بیشتر میشه این مادربردها خواسته های شما رو داره

ASUS P8P67=215
    MB=ASROCK P67 PRO3=180
    Asus P8Z68-V=250
    GA-Z68XP-UD3=246

2. 4 کاربر از jonerex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

از راهنمايي همگي ممنون با توجه به نظر دوستان نظرم عوض شد فهمیدم که gtx 580 به قیمتش نمیارزه فکر کنم GAINWARD GTX 560 TI Phantom 2Gb DDR5 انتخاب خوبی بشه فوقش 1سال دیگ یه گرافیک با همین مشخصات بهش اضافه کنم نظرتون چیه؟

4. 2 کاربر از roohe_sargardan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال jonerex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

از راهنمايي همگي ممنون با توجه به نظر دوستان نظرم عوض شد فهمیدم که gtx 580 به قیمتش نمیارزه فکر کنم GAINWARD GTX 560 TI Phantom 2Gb DDR5 انتخاب خوبی بشه فوقش 1سال دیگ یه گرافیک با همین مشخصات بهش اضافه کنم نظرتون چیه؟

کارت گرافیک بستگی به مانیتور و رزولیشن و حتی میگن 3D هم باشه داره مانیتور انتخابی چی هست؟؟؟بستگی به تنظیم اجرای بازی ها در چه سطحی باشه هم داره

6. 2 کاربر از jonerex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

به نظر من هزینه کردن حدود 650 تومن برای گرافیک اشتباهه
    هدف از خرید این گرافیک چیه؟ اجرای خوب بازیها تتا چند سال آینده؟ همین هدف رو GTX 570 phantom به قیمت 470 تومن هم برآورده میکنه، زمانی هم که 570 کاراییش رو از دست بده 580 هم کارایی نخواهد داشت! چرا که بعد از گذشت چند سال در کارت های گرافیک high end ، این توان پردازشی نیست که باعث عدم عملکرد خوب میشه ، بلکه قدیمی شدن ورژن direct x و open GL و طراحی متفاوت بازیها باعث کاهش کارایی کارت میشه و اون زمان فرق نمیکنه کارت 570 باشه یا 580...

اگر باز هم میخواهید همین مبلغ رو خرج گرافیک بکنید به نظر من استفاده از دو کارت گرافیک 330 تومانی مثل 6950 2G یا GTX 560 TI کارایی بسیار بیشتری خواهد داشت...
    این توضیحتون واسه منم خیلی مفید بود، راستش من بیشتر واسه این دنبال SLI هستم که مثلا اگه یکی دو سال دیگه کارت گرافیکم جوابگوی گیمهای جدید نبود نهایتش یه کارت گرافیک دیگه هم کنارش بزنم تا قدرتش بره بالا ولی این مثال شما واسه DirectX و Open GL کاملا درسته و فکر کنم اون زمان وقتی ورژن اینا در کارت گرافیک از ورژن مورد نیاز در سالهای آینده کمتر باشه دو تا کردن کارت گرافیک اصلا بدرد نمیخوره، شاید تصور من از SLI کلا اشتباهه. تنها مزیت SLI تو ساپورت دو کارت گرافیکه دیگه درسته؟ با این حساب مادربورد بدون SLI بهتر نیست؟
    به نظرتون اصلا عاقلانست آدم مادربورد SLI بگیره یا نه؟

8. این کاربر از PrinceEmir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز PC_Expert's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

این توضیحتون واسه منم خیلی مفید بود، راستش من بیشتر واسه این دنبال SLI هستم که مثلا اگه یکی دو سال دیگه کارت گرافیکم جوابگوی گیمهای جدید نبود نهایتش یه کارت گرافیک دیگه هم کنارش بزنم تا قدرتش بره بالا ولی این مثال شما واسه DirectX و Open GL کاملا درسته و فکر کنم اون زمان وقتی ورژن اینا در کارت گرافیک از ورژن مورد نیاز در سالهای آینده کمتر باشه دو تا کردن کارت گرافیک اصلا بدرد نمیخوره، شاید تصور من از SLI کلا اشتباهه. تنها مزیت SLI تو ساپورت دو کارت گرافیکه دیگه درسته؟ با این حساب مادربورد بدون SLI بهتر نیست؟
    به نظرتون اصلا عاقلانست آدم مادربورد SLI بگیره یا نه؟
    درسته، SLI و CrossFire در موارد خاصی کارایی مفید دارند، مثلا" زمانی که حدود 1 سال از خرید کارت اول گذشته باشه، یا زمانی که کارت اول ضعیفه و با 2تا کردن کارت ها قدرت بالا میره، یا مواردی مثل این که بخواهیم مبلغ زیادی رو صرف یک کارت گرافیک قدرتمند بکنیم، مثلا" الان 6990 حدود 1 میلیون تومان قیمت داره، با آنلاک کردن 2 تا 6950 2 گیگابایتی و کراسفایر اونها، تقریبا" یک 6990 خواهیم داشت با 660 تومان!
    اما در مورد مادربرد، شما باید بگین قصد خرید چه سیستمی رو دارید و بودجتون چقدره، بعد در مورد امکاناتش تصمیم بگیرید.

10. 2 کاربر از PC_Expert بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •