تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 51

نام تاپيک: Hard Reset

پروفشنال gta6767's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    wwe

پيش فرض

ببخشید حجم نسخه ی دمو چقدره میخوام دانلود کنم.

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

کافیه شما فقط روی لینک کلیک کنید تا ببینید حجمش چه قدره !!
    حجم دمو جدود 1 گیگ هست.

3. 2 کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

خوب دمو رو دانلود کردم، اول بگم به احتمال زیاد یه بازی سلیقه ای هست، چون وقتی خودم بازی رو شروع کردم واقعا نظرات بعضی ها برام عجیب به نظر اومد !
    خب ابتدا که وارد بازی می شید هیچی نشده منوی بازی شمارو متحیر می کنه!! خیلی جالب هست، از همون اول دنیای رباتی رو به شما نشون میده!
    کات سنس اول که شروع میشه یک آن یاد مکس پین افتادم کلی حال کردم باهاش !! بعد کات سنس میرید داخل بازی.
    به نظر من محیط بازی خیلی خوب درست شده واون جو مورد نظر سازنده هارو به آدم القا می کنه!
    از گرافیک یکم بگم براتون، وقتی می گن بازی انحصاری پی سی شاید اولین چیزی که به ذهنتون بیاد یه بازی با گرافیک بالا باشه!
    تو هارد ریست هم شما شاهد یه گرافیک خوب و قابل قبول هستید، افکت هایی مثل بلور و آتش و ... عالی کار شدن ! از این ها که بگذریم میرسیم به فیزیک قابل توجه بازی که از هاوک استفاده می کنه. تقریبا تمام اشیا فیزیک دارن و به لطف همین یه حالت لایوی تو محیط به وجود اومده، فیزیک بازی از نظر من عالی هستش!!
    طراحی اسلحه ها هم خیلی خوب جالب ساخته شده، اگه اسلحتون رو آپگرید کرده باشید، می تونید نوع اسلحه رو مشخص کنید و اسلحه به صورت لایو جلوتون تغییر شکل میده(مثل فیلم ترنسفورمز D: )
    گیم پلی بازی هم خیلی روون ساخته شده، آپگرید تو بازی خیلی جالب درست شده (خودتون باید ببینید)، از قشنگیش بگذریم آپگریدهاش زیادن و مناسب اسلحه هاتون هستند.( شما 2 تا اسلحه دارید )
    بازی پر جاها و راه های مخفیه که با ترکوندن بشکه ها، ماشین ها و ... می تونید دیوار رو خراب کنید و آیتم جمع آوری کنید.
    دشمن ها هم خیلی جالب درست شدن، می تونید از طرق مختلف اون هارو بکشید مثل بولت استرم(البته نه تا اون حد)، وقتی هم می کشیدشون قشنگ تیکه تیکه میشن D: فایت هاش هم از نظر من باحالن فقط موقعی که می خورن بهتون میرید عقب یکم .... [-( !
    صداگذاری هم خوبه و نقصی نداره، مخصوصاً صدای اسلحه ها و انفجار ها ! فقط موزیک بازی اصلا به چشم نمیاد و جوری نیست که بهتون هیجان بده. ممکنه تو نسخه اصلی این قسمت کامل تر بشه!
    آه ! راستی داشت یادم می رفت، بازی فوق العاده روون اجرا میشه و کاملا اُپتیمایز شده! شما می تونید با یه گرافیک 8800 به راحتی بازی رو انجام بدید!
    در کل به نظر من بازی خوبی هست، مخصوصا برای دوست داران این سبک...

5. 8 کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز silent-assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    سپاهان

پيش فرض

سلام
    میگم تاریخ عرضه بازی دقیقا کی هستش؟

پست اول گفته ماه سپتامبر
    یعنی حداکثر تا 20 روز دیگه منتشر میشه؟

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

سلام
    میگم تاریخ عرضه بازی دقیقا کی هستش؟

پست اول گفته ماه سپتامبر
    یعنی حداکثر تا 20 روز دیگه منتشر میشه؟
    بــــــــــله!

8. این کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن کنسول aha2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    In Games

پيش فرض

خوب دمو رو دانلود کردم، اول بگم به احتمال زیاد یه بازی سلیقه ای هست، چون وقتی خودم بازی رو شروع کردم واقعا نظرات بعضی ها برام عجیب به نظر اومد !
    خب ابتدا که وارد بازی می شید هیچی نشده منوی بازی شمارو متحیر می کنه!! خیلی جالب هست، از همون اول دنیای رباتی رو به شما نشون میده!
    کات سنس اول که شروع میشه یک آن یاد مکس پین افتادم کلی حال کردم باهاش !! بعد کات سنس میرید داخل بازی.
    به نظر من محیط بازی خیلی خوب درست شده واون جو مورد نظر سازنده هارو به آدم القا می کنه!
    از گرافیک یکم بگم براتون، وقتی می گن بازی انحصاری پی سی شاید اولین چیزی که به ذهنتون بیاد یه بازی با گرافیک بالا باشه!
    تو هارد ریست هم شما شاهد یه گرافیک خوب و قابل قبول هستید، افکت هایی مثل بلور و آتش و ... عالی کار شدن ! از این ها که بگذریم میرسیم به فیزیک قابل توجه بازی که از هاوک استفاده می کنه. تقریبا تمام اشیا فیزیک دارن و به لطف همین یه حالت لایوی تو محیط به وجود اومده، فیزیک بازی از نظر من عالی هستش!!
    طراحی اسلحه ها هم خیلی خوب جالب ساخته شده، اگه اسلحتون رو آپگرید کرده باشید، می تونید نوع اسلحه رو مشخص کنید و اسلحه به صورت لایو جلوتون تغییر شکل میده(مثل فیلم ترنسفورمز D: )
    گیم پلی بازی هم خیلی روون ساخته شده، آپگرید تو بازی خیلی جالب درست شده (خودتون باید ببینید)، از قشنگیش بگذریم آپگریدهاش زیادن و مناسب اسلحه هاتون هستند.( شما 2 تا اسلحه دارید )
    بازی پر جاها و راه های مخفیه که با ترکوندن بشکه ها، ماشین ها و ... می تونید دیوار رو خراب کنید و آیتم جمع آوری کنید.
    دشمن ها هم خیلی جالب درست شدن، می تونید از طرق مختلف اون هارو بکشید مثل بولت استرم(البته نه تا اون حد)، وقتی هم می کشیدشون قشنگ تیکه تیکه میشن D: فایت هاش هم از نظر من باحالن فقط موقعی که می خورن بهتون میرید عقب یکم .... [-( !
    صداگذاری هم خوبه و نقصی نداره، مخصوصاً صدای اسلحه ها و انفجار ها ! فقط موزیک بازی اصلا به چشم نمیاد و جوری نیست که بهتون هیجان بده. ممکنه تو نسخه اصلی این قسمت کامل تر بشه!
    آه ! راستی داشت یادم می رفت، بازی فوق العاده روون اجرا میشه و کاملا اُپتیمایز شده! شما می تونید با یه گرافیک 8800 به راحتی بازی رو انجام بدید!
    در کل به نظر من بازی خوبی هست، مخصوصا برای دوست داران این سبک...
    salam آرین
    من دیشب کل اینترنتو گشتم نتونستم نسخه ی دموی بازی رو دان کنم
    یه دونه بود که اونم steam بود.بیخیالش شدم
    از کجا دان کردی.لینکشو بده

آخر فروم باز silent-assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    سپاهان

پيش فرض

salam آرین
    من دیشب کل اینترنتو گشتم نتونستم نسخه ی دموی بازی رو دان کنم
    یه دونه بود که اونم steam بود.بیخیالش شدم
    از کجا دان کردی.لینکشو بده
    از صفحه قبلی!
    پست آخریش!

11. 2 کاربر از silent-assassin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

اولین امتیاز بازی
    TechNoid - 9/10

تاریخ انتشار دقیق بازی هم 13 سپتامبر هست یعنی 4 روز دیگه...

13. 4 کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

من که دمو رو بازی نکردم اما فکر می کنم با توجه به عکسهای منتشر شده و نظر دوستان ، با بازی خوبی روبرو هستیم.

پروفشنال gta6767's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    wwe

پيش فرض

آقا ماهم دانلود کردیم خیلی زیبا بود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •