تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 42 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 417

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Liverpool F.C | قرمزهای آنفیلد

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من فكر ميكنم اگر روي نيمكت ثبات و آرامش داشته باشيم ميتونيم حتي به قهرماني فكر كنيم
    براي برگشت ليورپول به دوران باشكوهش بايد يه فصل نقل و انتقالات باشكوه داشته باشيم
    من فكر ميكنم يه خونه تكوني سبك بايد انجام بديم
    دو تا از مهاجما و يكي دو تا از مدافعين برن توي ليست فروش بهتره
    به نظر من نميشه زياد روي كرگر حساب كرد
    پاچکو ، ان گوگ و حتي كارول هم ميتونن فروخته بشن
    مشكل ليورپول اينه كه بازيكن متوسط زياد داره

آخر فروم باز LiverBarca's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Tab

پيش فرض

من فكر ميكنم اگر روي نيمكت ثبات و آرامش داشته باشيم ميتونيم حتي به قهرماني فكر كنيم
    براي برگشت ليورپول به دوران باشكوهش بايد يه فصل نقل و انتقالات باشكوه داشته باشيم
    کارول؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بابا گران قیمت تریم بازیکنمونه،کجا بفروشیم....
    اصلآ چند میخرنش؟؟؟؟
    اصلا نباید کارول رو بفروشیم....
    من فقط میخوام این اسپرینگ...رو بفروشیم
    کلا از قیافه و تیپ و قد و همه چیزش متنفرم

3. این کاربر از LiverBarca بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

دوستان از نقل و انتقالات چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟
    بازیکنی خریدیم یا بازیکنی فروختیم؟؟؟؟؟؟
    راستی اکو هم به تیم برگشت:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    آکو مثل اینکه تا فردا تکلیفش مشخص میشه:
    کد:
    آکو بازیکن خیلی خوبیه اگه روی فرم باشه، می بینیم که کینگ کنی اکثر بازیکن ها رو به فرم برگردونده. آکو اگه آماده باشه یکی از بهترین هافبک های بازیساز لیگ می تونه باشه... فروخته هم بشه با قیمت مناسب میشه جایگزین خوبی (چارلی آدام) براش آورد.

علیرضا جان سنگ بزرگ نشانه نزدنه .. پنج شش ساله اول هر فصل می گیم قهرمانیم و اینها آخرش هیچی نمی شیم. کامالی هم گفته بود یک شبه تیم از رتبه ششم به قهرمانی نمی رسه و چند سال زمان لازم داره. برای بازگشت به دوران باشکوه (و باقی موندن در دوران باشکوه) به چندین فصل نقل و انتقالات باشکوه ثابت (و منطقی) و همچنین برنامه صحیح نیاز داریم.

کرگر که اسطوره تیمه و حکم پویول رو در لیورپول داره، هرکسی بره کرگر همیشه باید با تیم باشه.. دو تا مدافع خوب (اسکرتل/اگر) داریم و دو تا از بهترین مدافع های جوون دنیا (دنی ویلسون، دنی آیالا) رو هم داریم. موافق رفتن کریاکس هستم و به نظرم وقتشه به این جوون ها بازی بدیم. جوون گرایی کینگ کنی شدیدا من رو به وجد میاره. کرگر هم هیچ وقت ناامید نکرده تیم رو.

پاچکو هم بی شک سرمایه آینده باشگاهه، بهتره قرضی برگرده ساندرلند تا بیشتر بازی کنه. پاچکو بازیکن متوسطی نیست و یکی از بهترین های لا ماسیا بوده. الان بیشتر از 5 میلیون نمیشه فروختش ولی 2 سال دیگه حداقل 40 میلیون قیمتش خواهد بود. در چندین رای گیری بهترین بازیکن جوان دنیا انتخابش کردن. کارول 35 میلیونی هم که نشون داده چه مهاجمیه، تعجب می کنم اینها رو متوسط حساب می کنی. الان تیم بازیکن یابی باشگاه (کامالی و کینگ کنی) بی شک بهترین در لیگ برتر هستن.

کلا بازیکن جوون Highly Rated خیلی زیاد در تیم داریم، به نظر من هدف این فصل رسوندن این جوون ها به حد واقعیشونه، اینکار رو انجام بدیم خود به خود سهمیه CL رو برای فصل بعد گرفتیم و همزمان استخوان بندی اصلی تیم رو برای آینده می سازیم. همین بازیکن های متوسط فعلی در یک سال دیگه می تونن ستاره های لیگ برتر باشن.

مارتین کلی
    دنی ویلسون
    فلناگان
    لوکاس
    اسپیرینگ
    جانجو شلوی
    پاچکو
    استرلینگ

همه اینها ثابت کردن که می تونن World Class باشن (نه اینکه فقط پتانسیلش رو داشته باشن) ، هیچ تیمی در دنیا اینقدر استعداد در حال شکوفایی نداره. حتی بارسا من فکر می کنم اگه قراره فوق ستاره به تیم اضافه بشه زمانش فصل آینده است.

کارول؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اصلآ چند میخرنش؟؟؟؟
    اتفاقا همین اسپیرینگ با اینکه فقط 22 سالشه سه فصل سابقه بازی در لیگ برتر (و بازی در جام باشگاه ها) رو داره، نمی دونم یادتون هست یا نه ولی در اون بازی تاریخی با چلسی (4-4) هم در زمین حضور داشت. قیافه خوبی نداره ولی بازیکن خوبیه.. ذخیره از این بهتر دیگه نمی دونم کی رو می تونیم مد نظر داشته باشیم!

5. 5 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز LiverBarca's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Tab

پيش فرض

اره قیافه و قدش ضایع هست...
    درسته ذخیره ی خوبیه ولی اخه داره فیکس بازی میکنه...
    اگه ذخیره باشه منم باهاش مشکلی ندارم...

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

کارول؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اصلآ چند میخرنش؟؟؟؟
    هر چند كمي سليقه ايه ولي به نظر من به كار تيم نمياد
    هر چند باز بايد قبول كرد كه تازه اومده به تيم اما در كل فكر ميكنم ارزش پولي رو كه براش داديم نداره
    ميشه از فروشش پول خوبي در اورد
    آکو مثل اینکه تا فردا تکلیفش مشخص میشه:
    کد:
    آکو بازیکن خیلی خوبیه اگه روی فرم باشه، می بینیم که کینگ کنی اکثر بازیکن ها رو به فرم برگردونده. آکو اگه آماده باشه یکی از بهترین هافبک های بازیساز لیگ می تونه باشه... فروخته هم بشه با قیمت مناسب میشه جایگزین خوبی (چارلی آدام) براش آورد.

علیرضا جان سنگ بزرگ نشانه نزدنه .. پنج شش ساله اول هر فصل می گیم قهرمانیم و اینها آخرش هیچی نمی شیم. کامالی هم گفته بود یک شبه تیم از رتبه ششم به قهرمانی نمی رسه و چند سال زمان لازم داره. برای بازگشت به دوران باشکوه (و باقی موندن در دوران باشکوه) به چندین فصل نقل و انتقالات باشکوه ثابت (و منطقی) و همچنین برنامه صحیح نیاز داریم.

کرگر که اسطوره تیمه و حکم پویول رو در لیورپول داره، هرکسی بره کرگر همیشه باید با تیم باشه.. دو تا مدافع خوب (اسکرتل/اگر) داریم و دو تا از بهترین مدافع های جوون دنیا (دنی ویلسون، دنی آیالا) رو هم داریم. موافق رفتن کریاکس هستم و به نظرم وقتشه به این جوون ها بازی بدیم. جوون گرایی کینگ کنی شدیدا من رو به وجد میاره. کرگر هم هیچ وقت ناامید نکرده تیم رو.

پاچکو هم بی شک سرمایه آینده باشگاهه، بهتره قرضی برگرده ساندرلند تا بیشتر بازی کنه. پاچکو بازیکن متوسطی نیست و یکی از بهترین های لا ماسیا بوده. الان بیشتر از 5 میلیون نمیشه فروختش ولی 2 سال دیگه حداقل 40 میلیون قیمتش خواهد بود. در چندین رای گیری بهترین بازیکن جوان دنیا انتخابش کردن. کارول 35 میلیونی هم که نشون داده چه مهاجمیه، تعجب می کنم اینها رو متوسط حساب می کنی. الان تیم بازیکن یابی باشگاه (کامالی و کینگ کنی) بی شک بهترین در لیگ برتر هستن.

کلا بازیکن جوون Highly Rated خیلی زیاد در تیم داریم، به نظر من هدف این فصل رسوندن این جوون ها به حد واقعیشونه، اینکار رو انجام بدیم خود به خود سهمیه CL رو برای فصل بعد گرفتیم و همزمان استخوان بندی اصلی تیم رو برای آینده می سازیم. همین بازیکن های متوسط فعلی در یک سال دیگه می تونن ستاره های لیگ برتر باشن.

مارتین کلی
    دنی ویلسون
    فلناگان
    لوکاس
    اسپیرینگ
    جانجو شلوی
    پاچکو
    استرلینگ

همه اینها ثابت کردن که می تونن World Class باشن (نه اینکه فقط پتانسیلش رو داشته باشن) ، هیچ تیمی در دنیا اینقدر استعداد در حال شکوفایی نداره. حتی بارسا من فکر می کنم اگه قراره فوق ستاره به تیم اضافه بشه زمانش فصل آینده است.
    آرمان جان وقتي تيمي با پشتوانه ليورپول اين همه سال نتونه قهرمان انگليس بشه صد در صد بيماره
    عوامل زيادي هستن كه باعث شدن اينقدر دور از قهرماني بمونيم تا منچستر از راه بياد و ركورد ما رو بزنه
    قبل از همه چيز شكل يكنواخت تيم بايد تغيير كنه شكلي كه با وجود تغيير مربيها همچنان پابرجاست و بخش زياديش به خاطر بازيكناي قديمي تيمه
    من خيلي با احتياط از كرگر حرف زدم وگرنه به نظر من ليورپول براي اينكه تكوني بخوره و روح جديدي درونش دميده بشه شايد بهتر باشه حتي قيد جرارد رو هم بزنه چون دور از تعصبش و جداي از علاقه اي كه بهش دارم واقعا شكل ثابت و قابل پيشبينيي به تيم داده هر چقدر هم مربي عوض كنيم باز هم فايده اي نخواهد داشت چون دوباره جرارد وسط زمينه و بازي خودش رو به تيم تحميل ميكنه
    تيمي كه من ميبينم احتياج داره كار خط هافبكش حداقل بين دو بازيكن تقسيم بشه يا بايد جرارد بره يا اينكه محدودش كرد تا باز خودش رو به تيم تحميل نكنه
    حرف در مورد عوامل عدم موفقيت طولاني مدت ليورپول زياده
    اين درسته كه سنگ بزرگ نشانه نزدنه ولي فكر نميكنم خريد مثلا چهار بازيكن خيلي خوب و فروختن چهار پنج بازيكن سنگ آنچان بزرگي براي تيمي باشه كه احتياج به تغيير و هواي تازه داره
    درسته كه بايد آهسته و پيوسته حركت كرد اما خشت اول رو بايد محكمتر گذاشت
    استعدادهاي در حال شكوفا زماني در تيم جا ميفتن كه شكل كهنه و نخنماي گذشته تيم از بين بره يا ترميم بشه
    من هرچند انتظار ندارم جرارد بره اما اميدوارم مانع رشد استعدادهاي ديگه نشه
    در يك چيز مطمئنم اينكه جرارد اگر ميمونه بايد محدود بشه تا تيم پايانه هاي جديدي پيدا كنه

8. 3 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

آرمان جان وقتي تيمي با پشتوانه ليورپول اين همه سال نتونه قهرمان انگليس بشه صد در صد بيماره
    عوامل زيادي هستن كه باعث شدن اينقدر دور از قهرماني بمونيم تا منچستر از راه بياد و ركورد ما رو بزنه
    قبل از همه چيز شكل يكنواخت تيم بايد تغيير كنه شكلي كه با وجود تغيير مربيها همچنان پابرجاست و بخش زياديش به خاطر بازيكناي قديمي تيمه
    من خيلي با احتياط از كرگر حرف زدم وگرنه به نظر من ليورپول براي اينكه تكوني بخوره و روح جديدي درونش دميده بشه شايد بهتر باشه حتي قيد جرارد رو هم بزنه چون دور از تعصبش و جداي از علاقه اي كه بهش دارم واقعا شكل ثابت و قابل پيشبينيي به تيم داده هر چقدر هم مربي عوض كنيم باز هم فايده اي نخواهد داشت چون دوباره جرارد وسط زمينه و بازي خودش رو به تيم تحميل ميكنه
    تيمي كه من ميبينم احتياج داره كار خط هافبكش حداقل بين دو بازيكن تقسيم بشه يا بايد جرارد بره يا اينكه محدودش كرد تا باز خودش رو به تيم تحميل نكنه
    حرف در مورد عوامل عدم موفقيت طولاني مدت ليورپول زياده
    اين درسته كه سنگ بزرگ نشانه نزدنه ولي فكر نميكنم خريد مثلا چهار بازيكن خيلي خوب و فروختن چهار پنج بازيكن سنگ آنچان بزرگي براي تيمي باشه كه احتياج به تغيير و هواي تازه داره
    درسته كه بايد آهسته و پيوسته حركت كرد اما خشت اول رو بايد محكمتر گذاشت
    استعدادهاي در حال شكوفا زماني در تيم جا ميفتن كه شكل كهنه و نخنماي گذشته تيم از بين بره يا ترميم بشه
    من هرچند انتظار ندارم جرارد بره اما اميدوارم مانع رشد استعدادهاي ديگه نشه
    در يك چيز مطمئنم اينكه جرارد اگر ميمونه بايد محدود بشه تا تيم پايانه هاي جديدي پيدا كنه
    اتفاقا علیرضا جان نکته ای که اکثر کارشناس های لیگ برتر به لیورپول توی دو سال اخیر خرده می گیرن محدود کردن جرارد بوده، و در این دو سال تنها کاری که مربی ها کردن محدود کردنش بوده. به نظرم حتی توی یک بازی هم آزادی نداشته... چیزی که همه می گفتن این بود که تیم باید دور جرارد ساخته بشه نه اینکه تیم ساخته بشه و جرارد رو بگذارن توش. دقیقا این حرفت برعکس حرف تقریبا هر کارشناس و نقدی بوده که من تو این دو سال خونده بودم یا دیده بودم.
    +
    جرارد امسال فقط 20 بازی (از 38 تای لیگ برتر) برای تیم کرد و همیشه مصدوم بود.. زمان هاجسون هم که اکثر بازیهاشو کرد محدود بود به اون 4-4-2 بسته هاجسون. چیزی که جرارد امسال اصلا نداشت آزادی بود. در تیم ملی بعد از جام جهانی کاپلو به جرارد آزادی داد (همزمان با کاپتانی) که بهترین بازیهای خودش (و تیم ملی) در چند سال اخیر رو دیدیم. اتفاقا به نظر من فصل آینده باید تیم اطراف جرارد ساخته بشه تا بازیکن های جوونمون ازش یاد بگیرن.

--
    منظورت از چهار بازیکن خیلی خوب یعنی خرید چهار بازیکن هر کدوم 30-40 میلیون پوند؟ یعنی حدود 120 تا 160 میلیون پوند خرج در یک سال؟ اینطوری که Financial Fiar Play رو تعطیل می شیم و منچستر سیتی رو هم می گذاریم توی جیبمون. این اتفاق هیچ وقت نمی افته. اگه منظورت خرید چهار بازیکن متوسط 10-15 میلیونیه که چندین ساله داریم اینکارو می کنیم. چیز جدیدی نیست. احساسی فکر نکنیم، چهار تا فوق ستاره در یک سال به تیم نمیان، منچستر سیتی هم دیگه نمی تونه اینکارو کنه.

ما چلسی و منچستر سیتی نیستیم که بخوایم برای برگشتن از صفر شروع کنیم (گرچه اونها هم از صفر شروع نکردن) ، نیاز نداریم شیرازه تیم رو به خاطر حال و هوای جدید از هم بپاشیم. یکم بیشتر از اینها به تیم فعلی کردیت بده

یه سوال، شما با کینگ کنی هم مخالفی؟

==

در کل من باهات کاملا موافقم که این تیم فعلی تقریبا باید همشون تغییر کنن، ولی چنین تغییری به نظر من 3-4 سال طول می کشه و طی این 3-4 سال بازیکن با تجربه مون مثل جرارد و کرگر باید الگوی جوون تر ها باشن. من با تغییر ناگهانی مخالفم.
    هر چند كمي سليقه ايه ولي به نظر من به كار تيم نمياد
    هر چند باز بايد قبول كرد كه تازه اومده به تيم اما در كل فكر ميكنم ارزش پولي رو كه براش داديم نداره
    ميشه از فروشش پول خوبي در اورد
    یه نگاه کن آلن شیرر چطوری اومد تو فوتبال انگلیس.
    +
    قبول دارم گرون خریدیمش، ولی با فروشش پولی که براش دادیم بر نمی گرده.. 35 میلیون نمیشه فروختش! من فکر می کنم کرول سالهای سال مهاجم اول لیگ برتر خواهد بود.

10. 4 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ریاضیات hts1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

داداش در مورد جرارد اینطوری حرف نزن غیرتی میشم.
    شما یادت رفته 2008- 2009 جرارد چقدر خوب بازی میکرد چرا؟ چون اونموقع ماسچرانو و الونسو وسط زمینو بخوبی جمع میکردن جرارد هم پشت تورس با ازادی عمل خیلی زیاد بازی میکرد یادش بخیر تو انفیلد رئال رو به توپ بسته بودن بعد اون بازی زیدان گفت جرارد بهترین بازیکن دنیاست این جرارد همون جرارد هست ولی چون فصل بعد الونسو رفت و فصل بعدش ماسچرانو وظایف جرارد عوض شد و اون ازادی عمل رو ازش گرفتن که شده این جراردی که بازیش خیلی به چشم نمیاد اگه تیمی قراره از اول ساخته بشه حتما باید حول محور جرارد باشه و به مرور یه جوون لایق بیاد و کم کم وظایف جرارد رو بعهده بگیره

12. 2 کاربر از hts1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

اتفاقا علیرضا جان نکته ای که اکثر کارشناس های لیگ برتر به لیورپول توی دو سال اخیر خرده می گیرن محدود کردن جرارد بوده، و در این دو سال تنها کاری که مربی ها کردن محدود کردنش بوده. به نظرم حتی توی یک بازی هم آزادی نداشته... چیزی که همه می گفتن این بود که تیم باید دور جرارد ساخته بشه نه اینکه تیم ساخته بشه و جرارد رو بگذارن توش. دقیقا این حرفت برعکس حرف تقریبا هر کارشناس و نقدی بوده که من تو این دو سال خونده بودم یا دیده بودم.
    +
    جرارد امسال فقط 20 بازی (از 38 تای لیگ برتر) برای تیم کرد و همیشه مصدوم بود.. زمان هاجسون هم که اکثر بازیهاشو کرد محدود بود به اون 4-4-2 بسته هاجسون. چیزی که جرارد امسال اصلا نداشت آزادی بود. در تیم ملی بعد از جام جهانی کاپلو به جرارد آزادی داد (همزمان با کاپتانی) که بهترین بازیهای خودش (و تیم ملی) در چند سال اخیر رو دیدیم. اتفاقا به نظر من فصل آینده باید تیم اطراف جرارد ساخته بشه تا بازیکن های جوونمون ازش یاد بگیرن.

--
    منظورت از چهار بازیکن خیلی خوب یعنی خرید چهار بازیکن هر کدوم 30-40 میلیون پوند؟ یعنی حدود 120 تا 160 میلیون پوند خرج در یک سال؟ اینطوری که Financial Fiar Play رو تعطیل می شیم و منچستر سیتی رو هم می گذاریم توی جیبمون. این اتفاق هیچ وقت نمی افته. اگه منظورت خرید چهار بازیکن متوسط 10-15 میلیونیه که چندین ساله داریم اینکارو می کنیم. چیز جدیدی نیست. احساسی فکر نکنیم، چهار تا فوق ستاره در یک سال به تیم نمیان، منچستر سیتی هم دیگه نمی تونه اینکارو کنه.

ما چلسی و منچستر سیتی نیستیم که بخوایم برای برگشتن از صفر شروع کنیم (گرچه اونها هم از صفر شروع نکردن) ، نیاز نداریم شیرازه تیم رو به خاطر حال و هوای جدید از هم بپاشیم. یکم بیشتر از اینها به تیم فعلی کردیت بده

یه سوال، شما با کینگ کنی هم مخالفی؟

==

در کل من باهات کاملا موافقم که این تیم فعلی تقریبا باید همشون تغییر کنن، ولی چنین تغییری به نظر من 3-4 سال طول می کشه و طی این 3-4 سال بازیکن با تجربه مون مثل جرارد و کرگر باید الگوی جوون تر ها باشن. من با تغییر ناگهانی مخالفم.
    یه نگاه کن آلن شیرر چطوری اومد تو فوتبال انگلیس.
    +
    قبول دارم گرون خریدیمش، ولی با فروشش پولی که براش دادیم بر نمی گرده.. 35 میلیون نمیشه فروختش! من فکر می کنم کرول سالهای سال مهاجم اول لیگ برتر خواهد بود.
    آرمان عزيز
    درباره قسمت سبز شده
    يعني نظر كارشناسا اين بوده كه ليورپول يه بازيكن محوري داشته باشه كه آزاداي زيادي هم داشته باشه؟
    با احترام به كارشناسا فكر ميكنم دوره بازيكن محوري به اين صورت گذشته باشه
    چون تيم يه شكل كاملا ساده و قابل پيشبيني پيدا ميكنه
    ما حتي در بارسلون هم ديگه بازيكن محوري نداريم
    اين حرف كارشناسا منو ياد حدود بيست سال پيش انداخت حسن حبيبي ميگفت هافبك وسط بايد مثل گل وسط قالي باشه و همه نقشا به اون ختم بشن
    ولي اين تفكر واقعا سنتي و نخ نماست و اصلا بدرد فوتبال امروز اروپا نميخوره
    اگر ليورپول بخواد فصل آينده تاكتيكش رو دور جرارد بچينه از همين حالا بايد فاتحه فصل بعد رو هم خوند
    فوتبال تك محوري ديگه نبايد حتي توي تخيل يك مربي هم تصور بشه اگر مربيها توي يكي دو سال اخير قصد محدود كردن جرارد رو داشتن هر چند به نظر من موفق نبودن اما فكر درستي داشتن
    اگر جرارد در تيم كاپلو چهره خوبي داشته دليلي نميشه كه تفكر كاپلو مثبت بوده باشه چرا كه سوال اصلي اينه كه چرا انگليس موفق نبود و نيست سالهاست از ليورپول هم بيمارتره
    من بيشتر از بيست ساله كه طرفدار ليورپولم خيلي جلوتر از اينكه طرفدار بارسا بشم تقريبا همزمان با اينكه طرفدار پرسپوليس شدم فقط به خاطر اينكه رنگ لباس ليورپول هم قرمز بود توي 8 يا 9 سالگي طرفدار ليورپول شدم و عاشق اين بودم كه كيهان ورزش از ليورپول عكس رنگي بزاره
    مگه ميشه بازيهاي خوب و زحمات جرارد از يادم بره مگه ميشه اون فينال دراماتيك رو كه مقابل ميلان سه بر صفر باختيم و به رختكن رفتيم و در نيمه دوم افسانه جرارد رو فراموش كرد كه دليل اصلي برگشت تيم به اون بازي بود و خيلي بازيهاي ديگه
    اما درنهايت تيم براي من مهمتره تا بازيكن
    شما با يه سيستم سنتي و تك محور ميتونيد قهرمان اروپا هم بشيد اما توي يه ليگ كه تيمها فرصت دارن تيمهاي حريف رو بهتر بشناسن و عميقتر روي نقاط قوت و ضعف حريف تمركز كنن نميتونيد موفق باشيد دقيقا مثل سرگذشت ليورپول در سالهاي اخير
    قهرمان اروپا هم شديم اما توي ليگ دومي هم برامون رويا شده
    به تغييراتي كه فرگوسن در دو سه سال اخير در منچستر داده دقت كردي پايه همه تفكرات فرگوسن روي اين بنا شده كه تيم داراي چند محور و چند پايانه بشه و به همين دليل حتي كسي مثل روني رو هم وادار به شركت در كارهاي تيمي ميكنه و گاهي روني به جاي اينكه محور تيم باشه در خدمت محوري ديگه در منچستره
    +
    منظورم
    از خريد چهار بازيكن خوب ستاره نبو به نظر من ستاره كسيه كه به درد تيم بخوره مهم نيست كه ستاره باشن مهم اينه بازيكنايي بخريم كه بتونن اين ساختار پوسيده و تك محور ليورپول رو بشكنن امسال نصفه نيمه يه سوارز به تيم اضافه شد يه شكل ديگه شد تيم
    سه چهار سال براي تغيير در يه تيم باشگاهي اونهم در فوتبال امروز زياده سه سال فرصت رو به مربيي ميدن كه هدفش در سال سوم قهرماني در اروپا باشه مثل مورينيو در اينتر
    بارسا توي سه سال بعد از ريكارد از يه تيم از هم پاشيده كه تاكتيكهاش همگي لو رفته بود به يه تيم فضايي تبديل شده
    اگر ما مثل چلسي و من سيتي نيستيم بايد تفاوتمون با اين تيمها رو در همين زمان برگشتمون به سطح اول نشون بديم
    سه چهار سال زمان رو به تيمايي مثل چلسي و من سيتي ميدن نه تيمي مثل ليورپول با اين پشتوانه
    توي فوتبال امروز همه چيز سريعتر شده و طبيعتا بايد سرخت برخواستن يه تيم هم سريعتر باشه

داداش در مورد جرارد اینطوری حرف نزن غیرتی میشم.
    شما یادت رفته 2008- 2009 جرارد چقدر خوب بازی میکرد چرا؟ چون اونموقع ماسچرانو و الونسو وسط زمینو بخوبی جمع میکردن جرارد هم پشت تورس با ازادی عمل خیلی زیاد بازی میکرد یادش بخیر تو انفیلد رئال رو به توپ بسته بودن بعد اون بازی زیدان گفت جرارد بهترین بازیکن دنیاست این جرارد همون جرارد هست ولی چون فصل بعد الونسو رفت و فصل بعدش ماسچرانو وظایف جرارد عوض شد و اون ازادی عمل رو ازش گرفتن که شده این جراردی که بازیش خیلی به چشم نمیاد اگه تیمی قراره از اول ساخته بشه حتما باید حول محور جرارد باشه و به مرور یه جوون لایق بیاد و کم کم وظایف جرارد رو بعهده بگیره
    چشم دوست عزيز شما غيرتي نشو
    گفتم خيلي از جاها بحث من سليقه اي ميشه گفتم كه از اول حتي در مورد كرگر هم بااحتياط حرف زدم ولي بحث كه عميقتر شد ديگه ناچار شدم ذهنيت خودم رو بيشتر باز كنم
    قسمت سبز شده
    با احترام به اين خواسته شما و آرمان گرامي
    اگر ليورپول فصل آينده بخواد حول محور جرارد چيده بشه
    ويگان رو بدن دست من به راحتي اين ليورپول رو متوقف ميكنم كافيه محور تيم بسته بشه ليورپول ميره براي راه انداختن كنار ها اونم به طور مستقيم از دفاع و نهايتا سانتر كه اين فوتبال رو 40 سال پيش پرسپوليس توي ايران به بهترين شكل اجرا ميكرد

يه جمله اي توي تاپيك سي ال گفتم از زبان چخوف براي سروش
    فكر كنم اينجا هم بگم خالي از لطف نباشه
    چخوف بزرگ ميگه:
    كساني كه منتقد خويش و يا علايق خويشند بيشتر دوستدار خويش و علايقشان هستند
    Last edited by گرافيكار; 03-06-2011 at 13:46.

14. 3 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

آرمان عزيز
    درباره قسمت سبز شده .....
    علیرضا جان اشتباه متوجه صحبت هام شدی.
    منظور از آزادی عمل یک بازیکن این نیست که بازیکن آزاد باشه برای خودش. منظور اینه که اون بازیکن رو در پست ایده آلش قرار بدیم (طوری که بهترین بازی رو می کنه) و بقیه رو دورش بچینیم ، حالت مقابل اینه که اول تصمیم بگیریم تیم چطوری بازی کنه و بعد بازیکن هامون رو در اون سیستم محدود کنیم (کاری که این دو سال تا قبل از کینگ کنی کردیم)

بارسا هم همین کار رو می کنه، مسی در حالت ایده آل خودش بازی می کنه و بقیه دورش چیده میشن (حالا بارسا همه در ایده آلشون هستن چون تیم از آکادمی اینطور ساخته شده) ، مثال دیگه اش وندرفارت در جام جهانی که سمت راست سیستم 1-3-2-4 هلند بازی می کرد با فندرفارت تاتنهام ، یا مسی در جام جهانی ، اگه میگن جرارد آزادی نداره و محدود میشه منظور اینه.

منظورم
    از خريد چهار بازيكن خوب ستاره نبو به نظر من ستاره كسيه كه به درد تيم بخوره مهم نيست كه ستاره باشن مهم اينه بازيكنايي بخريم كه بتونن اين ساختار پوسيده و تك محور ليورپول رو بشكنن امسال نصفه نيمه يه سوارز به تيم اضافه شد يه شكل ديگه شد تيم
    سه چهار سال براي تغيير در يه تيم باشگاهي اونهم در فوتبال امروز زياده سه سال فرصت رو به مربيي ميدن كه هدفش در سال سوم قهرماني در اروپا باشه مثل مورينيو در اينتر
    بارسا توي سه سال بعد از ريكارد از يه تيم از هم پاشيده كه تاكتيكهاش همگي لو رفته بود به يه تيم فضايي تبديل شده
    اگر ما مثل چلسي و من سيتي نيستيم بايد تفاوتمون با اين تيمها رو در همين زمان برگشتمون به سطح اول نشون بديم
    سه چهار سال زمان رو به تيمايي مثل چلسي و من سيتي ميدن نه تيمي مثل ليورپول با اين پشتوانه
    توي فوتبال امروز همه چيز سريعتر شده و طبيعتا بايد سرخت برخواستن يه تيم هم سريعتر باشه
    نیمه دوم امسال هم تیم اطراف سوارز (در نبود جرارد) چیده شده بود، اکثر مواقع همینطوره.
    بارسای رایکارد 2 سال قبل قهرمان CL شده بود، من سیتی 2 سال گذشته و هیچی نشده، چلسی هم 4 سال طول کشید تا قهرمان لیگ برتر شد.. اینتر هم یه تیم از هم پاشیده ششم لیگ خودش نبود وقتی مورینیو اومد (5 سال پشت سر هم قهرمان ایتالیا شده بود!) ، بدون استثنا هیچ تیمی در تاریخ نبوده که یک شبه و با چند تا خرید تبدیل به یه قدرت در فوتبال بشه. ما هم از لیورپول انتظار معجزه نمی تونیم داشته باشیم. حالا هر تاریخی هم که داشته باشه. ممکنه یه تیم بیاد و یک نیم فصل هم طوفان کنه (همونطور که تاتنهام کرد) ولی برای اینکه تبدیل به یه قدرت ثابت بشه حداقل 3-4 سال زمان لازمه.

چیزی که هست اینه که من به تیم مدیریت فعلی اعتماد دارم.

16. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

اینم یک خبر:
    کد:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] are hoping to land a £30 (€34) million double swoop for English youngsters [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , according to the Daily Mail.

این خریدها هستن که آدم رو به آینده امیدوار می کنن، فکر کنم بهترین تصمیم مالکین جدید آوردن کامالی بوده ، امیدوارم خرید مهره های سوخته (امثال جو کول و ...) دیگه در کار تیم نباشه.

18. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •