تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 26

نام تاپيک: در خواست همکاری برای یه کار بزرگ !

داره خودمونی میشه PUROSHA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

بیاید همه دست به دست هم بدیم و فرهنگمونو زنده کنیم

اگر کسی کاری بلده یا چیزی سرش میشه بگه

این بازی از تازیخ اریایی ها شروع میشه تا هخامنشیان و به ترتیب تا ساسانیان قبل از اسلام ادامه داره

پس کمک کنید برای زنده کردن تاریخ خودتون کمک کنید

دیگه از بازی های روم باستان و عرب ها خسته شدم میخوام یه بازی برای فرهنگم بسازم
    Last edited by PUROSHA; 26-02-2011 at 13:56.

2. 2 کاربر از PUROSHA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه alone_son's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    AshEnvAle

پيش فرض

این بازی از تازیخ اریایی ها شروع میشه تا هخامنشیان و به ترتیب تا ساسانیان قبل از اسلام ادامه داره

دوست عزیز شما خودت چقدر از بازی سازی سر در می آوری؟؟؟تا حالا چند تا مقاله خارجی و ایرانی
    درباره بازی سازی مطالعه کردید ؟؟؟چقدر درباره روش های بازی سازی شرکت های خارجی می دونید؟؟؟
    شما مکس کار می خواهید فقط؟؟؟؟پس تیم سناریو نویسیتون چی می دونستید سناریو یک از ایتم های اصلی
    بازی سازی به شمار میرود؟؟؟تیم برنامه نویسیتون چی ؟؟؟اصلا خود مکس کار هاش تقسیم می شود
    یکی که آبجکت ها را بزند و کلی چیز دیگه!!!!
    دوست عزیز چطوری می خواهی اعتماد بچه های تیمت را جلب کنی که نگویند آخر کار پول ها را خودش می خوره؟؟؟
    اصلا پول برای زدن یک شرکت داری؟؟؟؟
    دوست عزیز بچه های این سایت تقریبا همگی درگیر ساخت بازی هستند و خودشون با یک تیم کار می کنند
    البته هستند کسانی که بتوانند کمکت کنند ولی صد در صد اونهاهم تضمین می خواهند!!!!
    چطوری می خواهی تضمین بدهی که آخره کار پول ها را ... نکنی؟؟؟؟؟
    حالا بریم سر بحث بازی سازی:
    شما می دونیستی که نباید تا آخر کار سناریو یا حتی یک کاراکترت هم لو بره این یعنی نیاز به امنیت بالا !!!
    شما می دونستی هر بازی که ساخته می شود باید توسط یک شرکتی پخش بشود و توی ایران هم نیاز به
    مجوز دارد؟؟؟؟
    شما می دونستی که هزینه یک مکس کار حرفه ای برای هر دقیقه بیشتر از 1 میلیون است؟؟؟
    دوست عزیز اگه می خواهی یک بازی با گرافیک خوب بسازی باید قبلش یکم تحقیق کنی
    مثلا این شرکت های خارجی برای ساخت یک بازی با گرافیک بالا 250 نفر را فقط به عنوان طراح 3بعدی
    استخدام می کنند حالا شما می توانی 250 نفر را مدیریت کنی؟؟؟حالا دیگه فکر کن تیم سناریو نویسی
    و همچنین برنامه نویسی هم بهش اضافه بشه
    یکم فکر کن!!!بعد تصمیم بگیر ولی بدون بچه های این سایت همه کمکت می کنند
    معظرت می خواهم سرتون را درد آوردم

4. 2 کاربر از alone_son بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

ممنون از راهنمایی

به خدا قسم اگه یه خورده دنبال پول باشم من دنبال پول نیستم و نخواهم بود
    فکر نمیکنم فرهنگ چیزی باشه که بشه با پول معامله یا معاوضه کرد

من فقط به فکر اینم که فرهنگم زنده بشه به هیچ پولی هم نیاز ندارم اگه پولی بود واسه شما ...

فکر نمی کنم کسی پیدا بشه که دوست نداشته باشه فرهنگش زنده بشه

از روم باستان بیش از 1000 تا بازی درست شده و شاید 100 تا فیلم یا بیشتر

چرا ایرانی ها نباید از فرهنگشون فیلم یا بازی بسازند

چند تا فیلم یا بازی میشناسی که از زمان هخامنشیان یا تاریخ قبل از اسلام و ... ساخته باشن؟
    اون کسی که فقط به پول فکر میکنه و راضی نمی شه 1 دقیقه واسه کشورش وطنش فرهنگش کار کنه و عرق بریزه
    و واسه اون 1 دقیقه 1 میلیون میخواد نمیشه بهش گفت ایرانی

این خیلی فاجعه هست که ما یاد بگیریم که نسبت به فرهنگمون بی تفاوت باشیم و فقط به فکر پول باشیم

اگر منظورمو گرفتی و حرفامو درک کردی بهم خبر بده تا ان شالله دست به دست هم بدیم
    و یه بازی عالی از فرهنگمون بسازیم

به فکر مجوز هم نباش اون حله ...

ممنون

6. این کاربر از PUROSHA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه PrimeP30Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    ¤₪-™ Depth of CGVFX-₪¤

پيش فرض

سلام دوست عزیز ، این نیت پاک و صادقت رو ارج می نهم و میخوام یه صحبتهاییراجع به این موضوع داشته باشم ؛
    دوست عزیز الآن در حال حاضر تا جایی که خبر دارم حدود دو سالی میشه که دارن روی یه انیمیشن از تاریخ ایران کار میکنند و در حال ساختش هستند و بودجه ای هم که براش از طرف رییس جمهور اختصاص داده شده بود برابر بود با 8 میلیارد تومان ، بله درست خوندید 8 میلیارد تومان ؟!! البته من وقتی سکانسهایی از اون انیمیشن رو دیدم واقعا برای همشون متاسف شدم البته مسئول پروژه خیلی با صراحت گفت که تجهیزات سخت افزاری شرکت ما در حد شرکتهای خارجی مثل پیکساره.....؟؟؟!!!!
    البته اگه پیکسار اینو میشنید تا الآن دیگه یا شرکتش رو تعطیل میکرد و یا می شد زیر مجموعه ی این شرکت؟!!!!!!
    ( اینها رو من از تلویزیون دیدم و شنیدم و من در آوردی نیستند ؟!!!! )

البته بنده خدا فکر کنم خبر نداشت که کل شرکتش حتی اندازه واحد رندر فارم ( Render Farm ) شرکت پیکسار هم نمیشه؟؟!!!
    خلاصه بگذریم این ربطی به بازی نداشت و فقط یه خبر بود صرفا جهت اطلاع؟!!!

خب حالا شما میخوای بازی تاریخی بسازی و تاریخ و فرهنگ کشورت رو زنده کنی ، خب ما هم بدمون نمیاد و مخالفتی با این کار نداریم و اگه حرفی میزنیم جهت راهنمایی و کمک کردنه و نیتمون مثل شما خیره؟!!
    انجام پروژه هایی که عمدتا بر اساس تاریخ ساخته میشن نیاز به تحقیق و تفحص در تاریخ دارند و این امر ایجاب میکنه که ابتدا در مورد آن دوره از تاریخ که قرار است پروژه بر اساس آن بنا نهاده و ساخته بشه تحقیقات کاملی انجام بدیم و بعد که به قول دوستمون سناریوی بازی رو بر اساس اون تحقیقات آماده کردی حالا باید تحقیقات انجام شده و سناریوی بازی رو ببری تا بزرگان مصلحت دان برات تاییدش کنند و Ok کار رو بگیری و اونوقت به فکر ساخت و ملزومات و تجهیزات کار باشی و اینو بدون که اگه بیای واسه خودت بهترین بازی تاریخی رو بسازی و اونوقت بری برای تاییدش اون موقعست که میگن داداش دیر اومدی باید همون اول میومدی و Ok کارت رو میگرفتی نه الآن که ساختیش و اومدی تا برات تاییدش کنند؟!!
    بر حسب اتفاق امشب من پیش یکی از دوستان بودم که در این مورد یعنی گرفتن Ok کار هم بحثهایی باهم کردیم که من ازشون در صحبتهام استفاده کردم؟!!
    یه چیزی هم بگم که الآن تعدادی بازیهای تاریخی ساخته شده مثل گرشاسپ ، لطفعلی خان زند و چندین تای دیگه که پاییز توی نمایشگاه رسانه های دیجیتال ملاقاتشون کردم.
    راستی دوست عزیز شما خودتون تا چه حد در این زمینه اطلاعات دارید ؟ آیا با موضوعات و مباحث مربوطه آشنایی دارید ؟ آیا در مورد نحوه و مراحل ساخت بازی اطلاعاتی دارید ؟ آیا در مورد موتور های بازی سازی مثل UDK اطلاعتی دارید؟ و...؟؟؟!!!
    باور کنید من قصدم از گفتن این حرفها دادن موج منفی و یا ناامید کردن شما و دیگر دوستان نیست بلکه میخوم اگه چیزی میدونم به شما هم بگم که اگه خواستید قدمی بردارید ، بی گدار به آب نزنید و قدمهاتون رو از همون اول کار استوار بردارید تا خدای نکرده دچار مشکل نشید؟!! و البته واقعا خوشحالم از اینکه شما اونقدر شهامت و پشتکار دارید و براتون آرزوی موفقیت میکنم.
    و بدون که همه دوستانی که میان به این فروم و وقت میذارن برای گفتگو با یکدیگه ، مطمئنا بیکار نیستند و الکی نمیان پست بدن بلکه همه عاشق 3D هستن حالا چه فیلم و انیمیشن و چه بازی و... در هر صورت ما همه با هم در ارتباطیم و قصدمون رقم زدن آینده ای روشن برای کشورمون در این زمینه است و به عبارتی هم حذف افراد نالایق و نادان و نفهم و که در این زمینه دخالت بیجا میکنند؟؟؟!!!!

راستی این آدرس هم در امضای یکی از دوستان بود ، خواستید حتما یه سر بزنید براتون میتونه مفید باشه؟؟!!!

"AMIR REZAs"

انجمن اختصاصی بزرگترین موتور بازی سازی UDK
    http://udkengine.vcp.ir/forum/index.php

*با آرزوی موفقیت برای هممون انشاءالله*

8. 2 کاربر از PrimeP30Master بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

سلام دوست عزیز ، این نیت پاک و صادقت رو ارج می نهم و میخوام یه صحبتهاییراجع به این موضوع داشته باشم ؛
    دوست عزیز الآن در حال حاضر تا جایی که خبر دارم حدود دو سالی میشه که دارن روی یه انیمیشن از تاریخ ایران کار میکنند و در حال ساختش هستند و بودجه ای هم که براش از طرف رییس جمهور اختصاص داده شده بود برابر بود با 8 میلیارد تومان ، بله درست خوندید 8 میلیارد تومان ؟!! البته من وقتی سکانسهایی از اون انیمیشن رو دیدم واقعا برای همشون متاسف شدم البته مسئول پروژه خیلی با صراحت گفت که تجهیزات سخت افزاری شرکت ما در حد شرکتهای خارجی مثل پیکساره.....؟؟؟!!!!
    البته اگه پیکسار اینو میشنید تا الآن دیگه یا شرکتش رو تعطیل میکرد و یا می شد زیر مجموعه ی این شرکت؟!!!!!!
    ( اینها رو من از تلویزیون دیدم و شنیدم و من در آوردی نیستند ؟!!!! )

البته بنده خدا فکر کنم خبر نداشت که کل شرکتش حتی اندازه واحد رندر فارم ( Render Farm ) شرکت پیکسار هم نمیشه؟؟!!!
    خلاصه بگذریم این ربطی به بازی نداشت و فقط یه خبر بود صرفا جهت اطلاع؟!!!

خب حالا شما میخوای بازی تاریخی بسازی و تاریخ و فرهنگ کشورت رو زنده کنی ، خب ما هم بدمون نمیاد و مخالفتی با این کار نداریم و اگه حرفی میزنیم جهت راهنمایی و کمک کردنه و نیتمون مثل شما خیره؟!!
    انجام پروژه هایی که عمدتا بر اساس تاریخ ساخته میشن نیاز به تحقیق و تفحص در تاریخ دارند و این امر ایجاب میکنه که ابتدا در مورد آن دوره از تاریخ که قرار است پروژه بر اساس آن بنا نهاده و ساخته بشه تحقیقات کاملی انجام بدیم و بعد که به قول دوستمون سناریوی بازی رو بر اساس اون تحقیقات آماده کردی حالا باید تحقیقات انجام شده و سناریوی بازی رو ببری تا بزرگان مصلحت دان برات تاییدش کنند و Ok کار رو بگیری و اونوقت به فکر ساخت و ملزومات و تجهیزات کار باشی و اینو بدون که اگه بیای واسه خودت بهترین بازی تاریخی رو بسازی و اونوقت بری برای تاییدش اون موقعست که میگن داداش دیر اومدی باید همون اول میومدی و Ok کارت رو میگرفتی نه الآن که ساختیش و اومدی تا برات تاییدش کنند؟!!
    بر حسب اتفاق امشب من پیش یکی از دوستان بودم که در این مورد یعنی گرفتن Ok کار هم بحثهایی باهم کردیم که من ازشون در صحبتهام استفاده کردم؟!!
    یه چیزی هم بگم که الآن تعدادی بازیهای تاریخی ساخته شده مثل گرشاسپ ، لطفعلی خان زند و چندین تای دیگه که پاییز توی نمایشگاه رسانه های دیجیتال ملاقاتشون کردم.
    راستی دوست عزیز شما خودتون تا چه حد در این زمینه اطلاعات دارید ؟ آیا با موضوعات و مباحث مربوطه آشنایی دارید ؟ آیا در مورد نحوه و مراحل ساخت بازی اطلاعاتی دارید ؟ آیا در مورد موتور های بازی سازی مثل UDK اطلاعتی دارید؟ و...؟؟؟!!!
    باور کنید من قصدم از گفتن این حرفها دادن موج منفی و یا ناامید کردن شما و دیگر دوستان نیست بلکه میخوم اگه چیزی میدونم به شما هم بگم که اگه خواستید قدمی بردارید ، بی گدار به آب نزنید و قدمهاتون رو از همون اول کار استوار بردارید تا خدای نکرده دچار مشکل نشید؟!! و البته واقعا خوشحالم از اینکه شما اونقدر شهامت و پشتکار دارید و براتون آرزوی موفقیت میکنم.
    و بدون که همه دوستانی که میان به این فروم و وقت میذارن برای گفتگو با یکدیگه ، مطمئنا بیکار نیستند و الکی نمیان پست بدن بلکه همه عاشق 3D هستن حالا چه فیلم و انیمیشن و چه بازی و... در هر صورت ما همه با هم در ارتباطیم و قصدمون رقم زدن آینده ای روشن برای کشورمون در این زمینه است و به عبارتی هم حذف افراد نالایق و نادان و نفهم و که در این زمینه دخالت بیجا میکنند؟؟؟!!!!

راستی این آدرس هم در امضای یکی از دوستان بود ، خواستید حتما یه سر بزنید براتون میتونه مفید باشه؟؟!!!

"AMIR REZAs"

انجمن اختصاصی بزرگترین موتور بازی سازی UDK
    http://udkengine.vcp.ir/forum/index.php

*با آرزوی موفقیت برای هممون انشاءالله*
    از لطف و حسن نیت و راهنمایی شما بسیار ممنونم

منظورم این بود که تا حالا بازی تاریخی از قبل از اسلام در ایران ساخته نشده

لطفعلی خان و شمشیر نادر بعد از اسلامه

بگذریم

من خودمم خیلی علاقه مند هستم در مورد اینا اطلاعات کسب کنم دنبال موتور بازیسازی هستم که شما معرفی کردید

مطمئن باشید اگه من همه مراحل بازیسازی رو بلد بودم 1 تنه همه رو میساختم و نیازی به این همه گفت و
    گو نبود

باید بگم من خودم تاریخ ایران و حتی جهان رو تا حد قابل قبولی میدونم و حتی از کتاب های معتبر استفاده میکنم

من اگر هیچ نقشی نداشته باشم و بقول شما از افراد نفهم که بیجا دخالت می کنند باشم راضی ام سهمم این باشه که حس ایرانی بودن رو در چند نفر زنده کرده باشم و کسایی که لیاقت و استعدادشو دارند زنده کنم و تشویق کنم که یه کاری واسه ایران خودشون بکنن که اسمشون پایدار بمونه

من حرفم اینجا بود که یکی از دوستان گفت هر 1 دقیقه کار 1 میلیون پول میخواد کلی جا خودم

ممنون میشم بحث رو ادامه بدید مشتاقم بدونم کیا راغب به این کار بزرگ هستند و دوستار وطنشون هستند

دوست دارم بیشتر راهنمایی بشم

از شما وبقیه دوستان هم کمال تشکر رو دارم

ممنون

10. 2 کاربر از PUROSHA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه pezhmax's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من حدس میزنم شما در زمینه ساخت بازی کاملا بی تجربه هستین.
    توصیه میکنم اگر طرحی دارین با بنیاد ملی بازیهای رایانه ای و یا شرکتهایی که در حال حاضر در زمینه تولید بازی کار میکنن در میون بذارین. اونها هم تجربه این کارو دارن و هم بودجه اش رو.

اینجوری هم که شما میگی همه بازیها مال بعد از اسلامه نیست. این طور نیست که به طرحهای مربوط به پیش از اسلام مجوز ندن یا حمایت نکنن.

همین بازی گرشاسب (که امیدوارم حداقل به خاطر همون حمایت از فرهنگ و تاریخ و اسطوره های ایرانی خریده باشی و کمی هم بازی کرده باشیش) مربوط به شخصیتهای اساطیری ایرانه. ربطی هم به اسلام نداره.

در ضمن ما چه خوشمون بیاد، چه خوشمون نیاد اسلام هم بخشی از تاریخ این مملکته و همونطور که شما دوست داری به تاری قبل از اسلام بپردازی کسانی هم هستن که دوست دارن تاریخ بعد از اسلام رو بسازن. به نظر شخص بنده هیچ کدوم رو نباید نفی کرد.

حالا اگه میبینی حجم بازیهای ساخته شده در دوران اخیر یا بعد از اسلام بیشتره، دلیلش وجود مراکزی مثل تبیانه که ماهیت وجودیشون مذهبیه و از طرحهای مذهبی حمایت میکنن. ولی این مساله رو نمیشه به کل بنیاد یا شرکتها فعال بسط داد.

باز هم شدیدا توصیه میکنم یا با شرکتها و گروههای موجود کارتو مطرح کن و یا حداقل شروع کن به ساخت یه بازی کوچیک (مثلا بازیهای آرکید) تا حداقل کمی در این زمینه تجربه کسب کنی.

موفق باشی.

12. 4 کاربر از pezhmax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

من حدس میزنم شما در زمینه ساخت بازی کاملا بی تجربه هستین.
    توصیه میکنم اگر طرحی دارین با بنیاد ملی بازیهای رایانه ای و یا شرکتهایی که در حال حاضر در زمینه تولید بازی کار میکنن در میون بذارین. اونها هم تجربه این کارو دارن و هم بودجه اش رو.

اینجوری هم که شما میگی همه بازیها مال بعد از اسلامه نیست. این طور نیست که به طرحهای مربوط به پیش از اسلام مجوز ندن یا حمایت نکنن.

همین بازی گرشاسب (که امیدوارم حداقل به خاطر همون حمایت از فرهنگ و تاریخ و اسطوره های ایرانی خریده باشی و کمی هم بازی کرده باشیش) مربوط به شخصیتهای اساطیری ایرانه. ربطی هم به اسلام نداره.

در ضمن ما چه خوشمون بیاد، چه خوشمون نیاد اسلام هم بخشی از تاریخ این مملکته و همونطور که شما دوست داری به تاری قبل از اسلام بپردازی کسانی هم هستن که دوست دارن تاریخ بعد از اسلام رو بسازن. به نظر شخص بنده هیچ کدوم رو نباید نفی کرد.

حالا اگه میبینی حجم بازیهای ساخته شده در دوران اخیر یا بعد از اسلام بیشتره، دلیلش وجود مراکزی مثل تبیانه که ماهیت وجودیشون مذهبیه و از طرحهای مذهبی حمایت میکنن. ولی این مساله رو نمیشه به کل بنیاد یا شرکتها فعال بسط داد.

باز هم شدیدا توصیه میکنم یا با شرکتها و گروههای موجود کارتو مطرح کن و یا حداقل شروع کن به ساخت یه بازی کوچیک (مثلا بازیهای آرکید) تا حداقل کمی در این زمینه تجربه کسب کنی.

موفق باشی.
    اگر من حتی کمی در این مورد اطلاع داشته باشم ترجیح میدم خودم شروع به کار کنم تا به شرکت بگم
    اونا اگه به فکر بودن زودتر میساختند

بله اسلام هم جز تاریخ ماست -
    یه چیزی بگم خیالت راحت نمی خوام حرف سیاسی یا حرف ناشایست زده باشم اما وقتی که اسلام به ایران اومد
    وساسانیان از اعراب شکست خوردند ایران هی رو به پستی رفت برید تاریخ رو مطالعه کنید

ولی تا قبل از اسلام ایران در حد اروپایی ها شاید هم جلوتر از اونا فرهنگ داشته رشد داشته و ...

من با شرکت ها کاری ندارم میخوام افراد با لایق رو که کار بلدن جمع کنم با هم حرف بزنیم و با کمک هم این بازی رو بسازیم

اگرم نشد و هیچ کس ندا یاری نداد خودم یه تنه پاش وایسادم

ممنون

14. این کاربر از PUROSHA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    ¤₪-™ Depth of CGVFX-₪¤

پيش فرض

من اگر هیچ نقشی نداشته باشم و بقول شما از افراد نفهم که بیجا دخالت می کنند باشم راضی ام سهمم این باشه که حس ایرانی بودن رو در چند نفر زنده کرده باشم و کسایی که لیاقت و استعدادشو دارند زنده کنم و تشویق کنم که یه کاری واسه ایران خودشون بکنن که اسمشون پایدار بمونه
    سلام دوست عزیز ،
    من منظورم از اون حرفی که زدم (افراد نالایق و...) باور کن با شما نبودم چون شما هم از بچه های بامرام همین فرومی و جزو کاربلدها حساب میشی نه خدای نکرده جزو اون دسته افراد؟؟!!! مطمئن باشید اون افرادی که گفتم ، هیچ کدومشون اینجاها نه هستن و نه هیچ وقت پیداشون میشه؟!!

من با شرکت ها کاری ندارم میخوام افراد با لایق رو که کار بلدن جمع کنم با هم حرف بزنیم و با کمک هم این بازی رو بسازیم
    از این گفتتون مشخصه که در قسمت بالا خواستید شکسته نفسی کنید دوست عزیز؟!!!

دوست عزیز از قدیم گفتن یه دست صدا نداره؟!!....حالا شما هی یه دسته کف بزن ببین صدا داره؟نه که نداره ولی وقتی دو دستی کف زدی اون وقت صداش در میاد؟؟!!!
    منظورم اینه که این کارها یه نفری هیچوقت به جایی نمیرسه مگه بعد از چندین و چند سال کار و تلاش پیاپی که اونم خیلی سخت و طاقت فرسا و بی فایدست؟!!!
    در ضمن شما اگه پروژه خاصی برای اجرا در نظر داری و یه موقع خواستی با یه شرکت در میون بذاری با دقت اینکار رو بکن و همه جوانب رو در نظر بگیر آخه ممکنه شما بری پروژت رو معرفی کنی و همین که طرف ازش با خبر شد شما رو بپیچونه و فردا بره از ایده و پروژه شما برای خودش استفاده کنه و شما هم این وسط فقط یه کلاه بزرگ گیرت میاد که اونم به سرت رفته و در نمیاد؟!!
    یه راهنمایی میکنم ؛ اگه پروژت جواب میده ، لااقل یه مقدمات و زمینه هایی درست حسابی و معتبر در رابطه با اون فراهم کن و اون وقت برو ایده و پروژت رو به ثبت برسون که مدرکی در دست داشته باشی و بعد اگه خواستی با یه شرکت در میون بذار که اگه یه موقع پیچوندنت و فردا پس فردا کار رو زدن و با نام خودشون بیرون دادن ، بری با مدرکی که داری خرشون رو بچسبی و حقت رو بگیری؟؟!!!
    برای به ثبت رسوندن پروژه و ایدت در مورد بازی هم فکر کنم باید به بنیاد ملی بازی های رایانه ای مراجعه کنید؟؟!!!

*دوست عزیز و بزرگوار عزم راسخ و اقتدارتون رو تحسین میکنم و هیچ وقت نا امید نشو و ادامه بده انشاءالله که موفق میشی.*

* باز هم برای شما دوست عزیز و همچنین تموم بر و بچه های 3D کار کشورمون آرزوی موفقیت و سربلندی دارم*
    *همگی موفق باشیم انشاءالله%100%*

16. 3 کاربر از PrimeP30Master بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    ¤₪-™ Depth of CGVFX-₪¤

پيش فرض

سلام دوست عزیز ،
    من منظورم از اون حرفی که زدم (افراد نالایق و...) باور کن با شما نبودم چون شما هم از بچه های بامرام همین فرومی و جزو کاربلدها حساب میشی نه خدای نکرده جزو اون دسته افراد؟؟!!! مطمئن باشید اون افرادی که گفتم ، هیچ کدومشون اینجاها نه هستن و نه هیچ وقت پیداشون میشه؟!!

از این گفتتون مشخصه که در قسمت بالا خواستید شکسته نفسی کنید دوست عزیز؟!!!

دوست عزیز از قدیم گفتن یه دست صدا نداره؟!!....حالا شما هی یه دسته کف بزن ببین صدا داره؟نه که نداره ولی وقتی دو دستی کف زدی اون وقت صداش در میاد؟؟!!!
    منظورم اینه که این کارها یه نفری هیچوقت به جایی نمیرسه مگه بعد از چندین و چند سال کار و تلاش پیاپی که اونم خیلی سخت و طاقت فرسا و بی فایدست؟!!!
    در ضمن شما اگه پروژه خاصی برای اجرا در نظر داری و یه موقع خواستی با یه شرکت در میون بذاری با دقت اینکار رو بکن و همه جوانب رو در نظر بگیر آخه ممکنه شما بری پروژت رو معرفی کنی و همین که طرف ازش با خبر شد شما رو بپیچونه و فردا بره از ایده و پروژه شما برای خودش استفاده کنه و شما هم این وسط فقط یه کلاه بزرگ گیرت میاد که اونم به سرت رفته و در نمیاد؟!!
    یه راهنمایی میکنم ؛ اگه پروژت جواب میده ، لااقل یه مقدمات و زمینه هایی درست حسابی و معتبر در رابطه با اون فراهم کن و اون وقت برو ایده و پروژت رو به ثبت برسون که مدرکی در دست داشته باشی و بعد اگه خواستی با یه شرکت در میون بذار که اگه یه موقع پیچوندنت و فردا پس فردا کار رو زدن و با نام خودشون بیرون دادن ، بری با مدرکی که داری خرشون رو بچسبی و حقت رو بگیری؟؟!!!
    برای به ثبت رسوندن پروژه و ایدت در مورد بازی هم فکر کنم باید به بنیاد ملی بازی های رایانه ای مراجعه کنید؟؟!!!

*دوست عزیز و بزرگوار عزم راسخ و اقتدارتون رو تحسین میکنم و هیچ وقت نا امید نشو و ادامه بده انشاءالله که موفق میشی.*

* باز هم برای شما دوست عزیز و همچنین تموم بر و بچه های 3D کار کشورمون آرزوی موفقیت و سربلندی دارم*
    *همگی موفق باشیم انشاءالله%100%*

18. 3 کاربر از PrimeP30Master بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    ¤₪-™ Depth of CGVFX-₪¤

پيش فرض

با عرض سلامی دوباره به همه دوستان ،

راستش رو بخواید در حال سرچ و... بودم که بازم بر حسب اتفاق به این موضوع جالب و کاربردی برای شما بر و بچه های بازی ساز برخوردم که گفتم براتون لینکهاش رو بذارم تا استفاده کنید ولی برای اینکه نظم سایت بهم نریزه اونو در قسمت تمرینات و مباحث آموزشی گذاشتم که این هم لینکشه:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

*اینم از کمک من در استارت این پروژه*

*تقدیم به شما دوستان عزیز*

*انشاءالله موفق باشید و بازی های خوبی بسازید دوستان*

20. 2 کاربر از PrimeP30Master بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •