تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 11 از 11

نام تاپيک: ::.. آفت دهان ..::

اگه نباشه جاش خالی می مونه saba_moha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام دوستان.
    آقا من یه مدتیه (حدود 2 سال ) که دهنم آفت میزنه..مخصوصا در 1 سال پیش که حداقل توی 1-2 ماه یه بار آفت میزنه دهنم...
    علتش چی میتونه باشه؟؟
    سلام
    افتی که شما دارید از نوع عود کننده هست و من بهتون توصیه میکنم بهتره به پزشک مراجعه کنید تا تایید بشه ضایعات دهانی شما افت هستند یا نه.چون ضایعات دهانی متعدد و دردناک وجود دارند که در عوام تعبیر به افت میشه ولی در حقیقت افت نبوده و علل دیگه ای دارند.

ولی در هر حال،همونطور که اشاره شد در پست های قبلی، افت ها ضایعات 5 میلی متری کرم خاکستری هستند با حاشیه قرمز رنگ ،دردناک بوده و بیشتر در نواحی متحرک دهان مثل مخاط گونه ،زبان و لثه ها ایجاد میشوند.

اغلب علت اونو اختلالات اتوایمیون میدانند(در رابطه با سیستم ایمنی بدن) ولی در واقع معلوم نیست.4 عاملی که تحریک کننده اون هستنند: تب،استرس،در جریان بیماریهای التهابی روده و خوردن غذاهای خاص مثل غذاهای گرم و تند.

اکثر این زخم ها خود محدود شونده بوده و ظرف چند هفته بدون درمان از بین میروند.

دوستان هر از گاهی منم دهنم یه چیزی درمیاد مثله جوش ! دردی نداره و دقیقا مثله جوش یا تاول میترکه ! این چیه و درمانش چیه ؟!
    ضایعه دهانی شما افت نیست و به نظر میرسه که تب خال دهانی باشه...که علت اون ویروس هرپس هست که البته بیشتر در اطراف دهان و سوراخ های بینی دیده میشه، اما غالبا دردناک هست و خیلی وقت ها همراه با خارش ولی روی مخاط دهان هم دیده میشه...برای اطمینان بیشتر میتونید به پزشک مراجعه کنید و در صورت تایید از انتی بیوتیک استفاده کنید .
    Last edited by saba_moha; 03-02-2011 at 00:24.

2. 2 کاربر از saba_moha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •