تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 32

نام تاپيک: Jersey Sponsorship

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

...
    فکر میکردم طرفدارای اصیل بارسلونا ناراحت بشن ازینکه بعد 111سال به بهانه بحران مالی بارسا هم تبلیغ روی پیراهنش زد
    ولی در کل از نظر بازاریابی به نظر من ارزش چندانی نداره
    اگه دقت بکنی طرف قرارداد بارسا قطری ها هستن،کسایی که پول خیلی دارن ولی مغز ندارن
    اونا فقط با ولخرجی سعی میکنن توی همه شاخه ها جدیدا خودشونو مطرح بکنن وگرنه هیچ کمپانی بین المللی مطرحی حاضر نمیشه این قیمت رو بده تا لوگوش کنار لوگوی یونیسف روی پیراهن بارسا تبلیغ بشه
    ...
    ناراحتی بعلاوه منفعت! بارسا داره جور خیلی از عناصر زیبای فوتبال رو میکشه. که خدا رو شکر نتیجه اش رو هم گرفته و میگیره.

از این بی مغزها برای بقیه پیدا نمیشه؟

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از این بی مغزها برای بقیه پیدا نمیشه؟
    خیر چون همه تیما اسپانسر دارن برای خودشون
    بعدشم قطریا بعد از کلی خرج کردن برای گرفتن میزبانی جام جهانی مسلما خرجای بیشتری هم میکنن تا خودشونو مطرح بکنن.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خیر چون همه تیما اسپانسر دارن برای خودشون
    بعدشم قطریا بعد از کلی خرج کردن برای گرفتن میزبانی جام جهانی مسلما خرجای بیشتری هم میکنن تا خودشونو مطرح بکنن.
    اسپانسر که مادام العمر نیست. قراردادش چند سالی یکبار تموم میشه. عرب‌ها هم تازه پولدار یا علاقه‌مند به فوتبال نشدن. مطرح شدن بعد میزبانی بجا.

اطلاعات:

Qatar Foundation یک موسسه خصوصی و بی‌سود برای صاحب هست که امیر قطر در 1995 برای تحصیل، تحقیق علمی و توسعه جامعه ایجاد کرده.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اسپانسر که مادام العمر نیست. قراردادش چند سالی یکبار تموم میشه. عرب‌ها هم تازه پولدار یا علاقه‌مند به فوتبال نشدن. مطرح شدن بعد میزبانی بجا.

اطلاعات:

Qatar Foundation یک موسسه خصوصی و بی‌سود برای صاحب هست که امیر قطر در 1995 برای تحصیل، تحقیق علمی و توسعه جامعه ایجاد کرده.

کد:

منم که نگفتم مادام العمر هستش
    ولی اولویت اول باشگاهای بزرگ اروپایی هم این هستش که اسپانسرشون تو دنیا هم مطرح باشه
    همونطور که یه باشگاه به اسپانسر اعتبار میده اون اسپانسر هم باید واسه باشگاه اعتبار بیشتری درست بکنه.
    چلسی میاد قراردادشو با سامسونگ تمدید میکنه یا میلان بعد تموم شدن قراردادش با bwin میاد با یه شرکت هواپیمایی درجه یک مثل هواپیمایی امارات قرارداد میبنده یا.......

شما قبلا اسم این موسسه قطری رو شنیده بودی طی این 15سال اصلا؟
    همونطور که گفتم قطر بعد از میزبان جام جهانی شدن داره سعی میکنه همه جوره خودشو به دنیا معرفی بکنه با پول خرج کردن و چون دیس پلویی که جلوشون هست تموم نمیشه اصلا براشون مهم نیست که قراردادشون چقدر براشون خرج داشته باشه و.......
    اگه رشته تحصیلی من اقتصاد هستش و اگه گرایشی که من دارم توش درس میخونم بازرگانیه میگم که این قرارداد هیچ اعتبار بیشتری واسه بارسا نیاورده
    قطعا شما بیشتر از کرایف که دلسوز بارسا نیستی،اون به شدت انتقاد کرده ازین قضیه و درستم میگه
    باشگاه ادعا کرده بیش از 400میلیون یورو براشون بدهی بالا اومده،واقعا 30میلیون یورو در سال حساب میشه در قبال 400میلیون یورو که راسل این قضیه رو بهانه کرده برای اسپانسر گرفتن؟

سایت گل – یوهان کرویف، اسطوره بارسلونا با تصمیم باشگاه مبنی بر قرارداد اسپانسرشیپ با موسسه قطر مخالف است.
    قرار است این موسسه سالانه 30 میلیون یورو به بارسلونا بپردازد.
    این بزرگ‌ترین قرارداد اسپانسرشیپ در تاریخ فوتبال است و در مجموع بارسا 150 میلیون یورو در طول این قرارداد خواهد گرفت.
    یوهان کرویف، اسطوره هلندی در یادداشتی در ستون همیشگی‌اش در نشریه ال‌پریودیکو دکاتالونیا نوشته که این قرارداد ضروری نبود: «ما باشگاهی منحصر به فرد در دنیا هستیم. هیچ تیمی نتوانسته پیراهن خود را در طول تاریخش دست‌نخورده نگه دارد و با این حال ما با همه تیم‌ها توانسته‌ایم رقابت کنیم.
    ما این منحصر به فرد بودن را به حدود شش درصد بودجه‌مان فروختیم. درک می‌کنم که در حال حاضر بیشتر از آن که پول به دست بیاوریم، آن را از دست می‌دهیم، اما فروش پیراهن نشان می‌دهد ما خلاق نیستیم و ما هم به ابتذال افتاده‌ایم.
    اگر اوضاع این قدر بد است، باید قرارداد فعلی خود با یونیسف و تمام ارزش‌های آن را قطع کنیم، چون برای نمایش لوگوی آنها روی پیراهنمان داریم به آنها پول می‌دهیم.»

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

منم که نگفتم مادام العمر هستش
    ولی اولویت اول باشگاهای بزرگ اروپایی هم این هستش که اسپانسرشون تو دنیا هم مطرح باشه
    همونطور که یه باشگاه به اسپانسر اعتبار میده اون اسپانسر هم باید واسه باشگاه اعتبار بیشتری درست بکنه.
    چلسی میاد قراردادشو با سامسونگ تمدید میکنه یا میلان بعد تموم شدن قراردادش با bwin میاد با یه شرکت هواپیمایی درجه یک مثل هواپیمایی امارات قرارداد میبنده یا.......

شما قبلا اسم این موسسه قطری رو شنیده بودی طی این 15سال اصلا؟
    همونطور که گفتم قطر بعد از میزبان جام جهانی شدن داره سعی میکنه همه جوره خودشو به دنیا معرفی بکنه با پول خرج کردن و چون دیس پلویی که جلوشون هست تموم نمیشه اصلا براشون مهم نیست که قراردادشون چقدر براشون خرج داشته باشه و.......
    اگه رشته تحصیلی من اقتصاد هستش و اگه گرایشی که من دارم توش درس میخونم بازرگانیه میگم که این قرارداد هیچ اعتبار بیشتری واسه بارسا نیاورده
    قطعا شما بیشتر از کرایف که دلسوز بارسا نیستی،اون به شدت انتقاد کرده ازین قضیه و درستم میگه
    باشگاه ادعا کرده بیش از 400میلیون یورو براشون بدهی بالا اومده،واقعا 30میلیون یورو در سال حساب میشه در قبال 400میلیون یورو که راسل این قضیه رو بهانه کرده برای اسپانسر گرفتن؟

سایت گل – یوهان کرویف، اسطوره بارسلونا با تصمیم باشگاه مبنی بر قرارداد اسپانسرشیپ با موسسه قطر مخالف است.
    قرار است این موسسه سالانه 30 میلیون یورو به بارسلونا بپردازد.
    این بزرگ‌ترین قرارداد اسپانسرشیپ در تاریخ فوتبال است و در مجموع بارسا 150 میلیون یورو در طول این قرارداد خواهد گرفت.
    یوهان کرویف، اسطوره هلندی در یادداشتی در ستون همیشگی‌اش در نشریه ال‌پریودیکو دکاتالونیا نوشته که این قرارداد ضروری نبود: «ما باشگاهی منحصر به فرد در دنیا هستیم. هیچ تیمی نتوانسته پیراهن خود را در طول تاریخش دست‌نخورده نگه دارد و با این حال ما با همه تیم‌ها توانسته‌ایم رقابت کنیم.
    ما این منحصر به فرد بودن را به حدود شش درصد بودجه‌مان فروختیم. درک می‌کنم که در حال حاضر بیشتر از آن که پول به دست بیاوریم، آن را از دست می‌دهیم، اما فروش پیراهن نشان می‌دهد ما خلاق نیستیم و ما هم به ابتذال افتاده‌ایم.
    اگر اوضاع این قدر بد است، باید قرارداد فعلی خود با یونیسف و تمام ارزش‌های آن را قطع کنیم، چون برای نمایش لوگوی آنها روی پیراهنمان داریم به آنها پول می‌دهیم.»
    خبری دارید که باشگاه‌های بزرگ اسپانسرهای بسیار پولدارتر رو رد می کنند؟ بایرن از عرب‌ها پیشنهاد بهتری داشته؟

یعنی قطری‌ها از سر ناچاری سراغ بارسلونا که الان رسما خودش و بازیکناش بهترین‌های جهان هستن رفتن؟ به نظر من که حتی روی موفقیت آینده این باشگاه هم حساب کردن. بخاطر همین بخشی از فضای پیراهن بارسارو با قیمتی بالاتر از کل پیراهن رئال در اختیار گرفتن.

گلایه کرایوف در این خبر به درج لوگو و بعد مبلغ این قرارداده. ربطی به اعتبار اسپانسر که نداره!

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خبری دارید که باشگاه‌های بزرگ اسپانسرهای بسیار پولدارتر رو رد می کنند؟ بایرن از عرب‌ها پیشنهاد بهتری داشته؟

یعنی قطری‌ها از سر ناچاری سراغ بارسلونا که الان رسما خودش و بازیکناش بهترین‌های جهان هستن رفتن؟ به نظر من که حتی روی موفقیت آینده این باشگاه هم حساب کردن. بخاطر همین بخشی از فضای پیراهن بارسارو با قیمتی بالاتر از کل پیراهن رئال در اختیار گرفتن.

گلایه کرایوف در این خبر به درج لوگو و بعد مبلغ این قرارداده. ربطی به اعتبار اسپانسر که نداره!
    بایرن نوامبر سال قبل قراردادشو تمدید کرد با تله کام و دلیلی هم نداشت که بخواد اسپانسر دیگه ای بگیره وقتی بهترین پیشنهاد رو داشته
    قطریا از سر ناچاری نرفتن سراغ بارسلونا ولی تنها گزینشون در این موقع از سال و به خصوص وقتی تمام باشگاهای بزرگ دنیا اسپانسر دارن بارسلونا بوده و بس.درینکه بارسلونا باشگاه موفقی هست و خواهد بود شکی نیست ولی من میگم که قطریا فقط دارن خرج میکنن که اعتبار به دست بیارن و اصلا هم براشون مهم نیست که چقدر خرج میکنن.
    کرایف کل این قراردادو زیر سوال برده چون اون از نقطه نظر تجاری نگاه نمیکنه به این قرارداد

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بایرن نوامبر سال قبل قراردادشو تمدید کرد با تله کام و دلیلی هم نداشت که بخواد اسپانسر دیگه ای بگیره وقتی بهترین پیشنهاد رو داشته
    قطریا از سر ناچاری نرفتن سراغ بارسلونا ولی تنها گزینشون در این موقع از سال و به خصوص وقتی تمام باشگاهای بزرگ دنیا اسپانسر دارن بارسلونا بوده و بس.درینکه بارسلونا باشگاه موفقی هست و خواهد بود شکی نیست ولی من میگم که قطریا فقط دارن خرج میکنن که اعتبار به دست بیارن و اصلا هم براشون مهم نیست که چقدر خرج میکنن.
    کرایف کل این قراردادو زیر سوال برده چون اون از نقطه نظر تجاری نگاه نمیکنه به این قرارداد
    بهترین پیشنهاد؟ درسته از باشگاهای دیگه بیشتر بوده اما سقف که نداریم. جواب سوالمو ندادید:

"خبری دارید که باشگاه‌های بزرگ اسپانسرهای بسیار پولدارتر رو رد می کنند؟ بایرن از عرب‌ها پیشنهاد بهتری داشته؟"

متوجه ارتباط نظر کرایوف با بحثمون نمیشم. جایی گفته چرا با کمپانی بین‌المللی نبستید؟ خارج از موضوع راسل امروز جواب اساسی داده:

کد:

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

راستی قصد مطرح کردن رو که سرش توافق داریم در نظر داشته باش. معلوم نیست قطری‌ها آینده تا کجا برن! دیدی از همون نام‌های معروف بزرگ‌تر شد. جام جهانی رو که گرفتن، با خرج ممکنه بزودی برای خودشون وزنه‌ای بشن.

در ضمن نوع موسسه یادت نره. با اون کمپانی‌ها مقایسه نکن. بارسا حتی حالا در گرفتن اسپانسر هم نکته مثبتی نشون میده. به نظرت نگرفتن اسپانسر و درج یونیسف از نظر بازاریابی ارزش داشت؟
    Last edited by nw_nk; 14-12-2010 at 18:28.

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بهترین پیشنهاد؟ درسته از باشگاهای دیگه بیشتر بوده اما سقف که نداریم. جواب سوالمو ندادید:

"خبری دارید که باشگاه‌های بزرگ اسپانسرهای بسیار پولدارتر رو رد می کنند؟ بایرن از عرب‌ها پیشنهاد بهتری داشته؟"

متوجه ارتباط نظر کرایوف با بحثمون نمیشم. جایی گفته چرا با کمپانی بین‌المللی نبستید؟ خارج از موضوع راسل امروز جواب اساسی داده:

کد:
    نه چون تنها شرکت فعال عربی تو زمینه اسپانسرینگ هواپیمایی امارات هستش که اونم سالهاست اسپانسر تیمایی مثل چلسی و میلانه
    قطریا اولین باره که تو این زمینه فعالیت کردن و تنها گزینه موجود براشونم بارسا بوده و باید در آینده شاهد تلاش بیشترشونم باشیم چون اونا دارن برای خودشون اعتبار میخرن
    نه بحثم درباره کرایف اینه که اون به طور کامل اصلا با اسپانسر گرفتن بارسا مخالفه چون اونم جزو کساییه که طرفدار نظریه مقدس بودن پیراهن بارسا هستن.
    درباره صحبتای راسل هم باید گفت که مسلما شکی نیست که قرارداد سالانه 30میلیون یورویی باعث قوی تر شدن بارسا میشه ولی آیا این اسپانسر به جز سود مالی منفعت دیگه ای هم برای بارسا داره؟
    مثلا چلسی وقتی میاد با سامسونگ قرارداد میبنده در واقع جاپاشو توی بازارای شرق آسیا که(همونطور که خودت بهتر میدونی)پرسود میتونن باشن برای باشگاهای اروپایی و از ظرفیتای سامسونگ برای تبلیغ خودشونم استفاده میکنن
    ولی آیا یه کشوری مثل قطر هیچ ظرفیت خاصی برای فراهم کردن بازارای تجاری واسه تیمی مثل بارسلونا داره؟

به نظرت نگرفتن اسپانسر و درج یونیسف از نظر بازاریابی ارزش داشت؟
    اون فلسفه خاص بارسلونا بوده.اونا حتی به یونیسف پول هم میدادن(فک کنم نزدیک 2میلیون دلار در سال)این یه عمل انسان دوستانه بودش نه یه کار تجاری ولی به قول کرایف بارسلونا دیگه باشگاه متمایزی نیست.

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    آبیه آسمون

پيش فرض

بنظرم در مورد تیمای دیگه بحرفین بهتر باشه !
    تا پیله کردید به بارسا ! خوب قرار داد بسته تموم شده !
    بحثتون کم کم داره میشه کل کل !
    فقط یادمه fly emrates یه مدت اسپانسر آرسنال هم بود

اسپانسر تیم های زیر کیان :
    اینترمیلان !
    منچستر
    منچستر سیتی !

و یه سوال دیگه من تاحالا شرکت سونی رو ندیدم رو پیرهن کسی تبلیغ کنه درسته ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •