تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 31

نام تاپيک: -----درمان و رفع سفیدی مو-----

داره خودمونی میشه mohalls's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

برا من از 16 سالگی شروع کرد به سفید شدن هزار دکتر پوست و مو رفتم هیچ کدوم هم نتونستن درمانش کنن چون اصلا درمانی نداره
    اصلا هم ارثی نیست موهای پدر مادرم کم تر از من سفیدن موی داداشامم مشکلی نداره

رنگ مو آخرین انتخابه باید باهاش کنار اومد یا به سوال هر کی که از راه میرسه و موهات رو میبینه از علتش میپرسه جواب داد

منم همین مشکل دارم !!

البته من موهای جلو سفید شدن یه قسمتی ، هرکی از راه میرسه میگه رنگش زدی ؟؟
    منم می گم آره !!

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    ممنون که امیدوارم کردید
    فقط یک متخصص خوب در تهران سراغ دارید که من بتونم مراجعه کنم
    متاسفانه شخص خاصی را نمی توانم معرفی کنم همه دکترها انشاءالله که خوبند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

حالا من اگه بخوام سفید بشه باید چیکار کنم؟
    البته به جز رنگ مو!

آخر فروم باز قله بلند's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

مداومت در مصرف سير به تدريج باعث ريختن موي سفيد و روييدن موي سياه مي شود.
    و برای از بین بردن بوی سیر در دهان میتونین کمی چای خشک به مدت چند دقیقه توی دهن نگه دارین که با این روش کلا بوی سیر رو از بین میبره ..
    بهترين راه براي برطرف كردن بوي سير خوردن سبزي و كاهو است، زيرا كلروفيل موجود در اين سبزي ها سير را دفع مي كند.
    سیر تاثیری بر متابولیسم داروها ندارد،اما بیمارانی كه از داروهای ضد انعقاد خون مثل آسپرین استفاده می‌‌كنند،باید در مصرف سیر احتیاط كنند، زیرا سیر مانع از انعقاد خون می‌شود.

و خلاصه اینکه در هیچ چیز نباید زیاده روی کرد و باید جانب اعتدال رو رعایت کرد.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

5. 3 کاربر از قله بلند بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه oranoos2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

مداومت در مصرف سير به تدريج باعث ريختن موي سفيد و روييدن موي سياه مي شود.
    و برای از بین بردن بوی سیر در دهان میتونین کمی چای خشک به مدت چند دقیقه توی دهن نگه دارین که با این روش کلا بوی سیر رو از بین میبره ..
    بهترين راه براي برطرف كردن بوي سير خوردن سبزي و كاهو است، زيرا كلروفيل موجود در اين سبزي ها سير را دفع مي كند.
    سیر تاثیری بر متابولیسم داروها ندارد،اما بیمارانی كه از داروهای ضد انعقاد خون مثل آسپرین استفاده می‌‌كنند،باید در مصرف سیر احتیاط كنند، زیرا سیر مانع از انعقاد خون می‌شود.

و خلاصه اینکه در هیچ چیز نباید زیاده روی کرد و باید جانب اعتدال رو رعایت کرد.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اینکه می گویید سیر شامپوش هم تاثیر داره من الان چندماه که شامپوش مصرف می کنم
    چون کسی که سیر میخوره با چای خشک بوش خیلی نمیره اونوقت از 7 فرسخی مونم کسی نمیتونه راه بره

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

اینکه می گویید سیر شامپوش هم تاثیر داره من الان چندماه که شامپوش مصرف می کنم
    چون کسی که سیر میخوره با چای خشک بوش خیلی نمیره اونوقت از 7 فرسخی مونم کسی نمیتونه راه بره
    سلام. والا خود من از شامپو سیر پرژک استفاده می کنم ولی مسلماً تاثیر سیر رو نداره. باید خود سیر رو خورد. اگه می خواهیم خوب بشیم باید تحمل کنیم دیگه. شما چای خشک رو برای رفع بوی سیر امتحان کردید و دیدید که زیاد تاثیر نداره؟ والا مامانم میگه اگه جعفری بخوریم بوی سیر می ره. من امتحان نکردم. از اونجایی که پیامبر می فرماید که سیر 70 بیماری رو رفع می کنه، پس چیز پر خاصیتی هست و باید بخوریم. خدا رو شکر بوش دیگه بچه های P30 رو اذیت نمی کنه!

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

سلام. والا خود من از شامپو سیر پرژک استفاده می کنم ولی مسلماً تاثیر سیر رو نداره. باید خود سیر رو خورد. اگه می خواهیم خوب بشیم باید تحمل کنیم دیگه. شما چای خشک رو برای رفع بوی سیر امتحان کردید و دیدید که زیاد تاثیر نداره؟ والا مامانم میگه اگه جعفری بخوریم بوی سیر می ره. من امتحان نکردم. از اونجایی که پیامبر می فرماید که سیر 70 بیماری رو رفع می کنه، پس چیز پر خاصیتی هست و باید بخوریم. خدا رو شکر بوش دیگه بچه های P30 رو اذیت نمی کنه!
    یک دوستی من دارم پرستاره اون می گفت من هرروز یک حبه سیر میخورم بهش گفتم بیچاره مریض هایی که تو میروی بالاسرشون چی میکشن تا تو اونجایی ، گفت من یک حبه سیر درسته قورت می دم بخاطر همین بوی نداره
    راستش من امتحان نکردم چون یک درصد احتمال بدم که بو میده نمی خورم چون واقعا اگه کسی نزدیک آدم بایسته خیلی خیلی اذیت میشه
    شامپو سیر پرژک منهم استفاده می کنم خوبه ولی الان میخواهم عوض کنم می ترسم این تغیر باعث بشه مو بیشتر آسیب ببینه

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

یک دوستی من دارم پرستاره اون می گفت من هرروز یک حبه سیر میخورم بهش گفتم بیچاره مریض هایی که تو میروی بالاسرشون چی میکشن تا تو اونجایی ، گفت من یک حبه سیر درسته قورت می دم بخاطر همین بوی نداره
    راستش من امتحان نکردم چون یک درصد احتمال بدم که بو میده نمی خورم چون واقعا اگه کسی نزدیک آدم بایسته خیلی خیلی اذیت میشه
    شامپو سیر پرژک منهم استفاده می کنم خوبه ولی الان میخواهم عوض کنم می ترسم این تغیر باعث بشه مو بیشتر آسیب ببینه
    سلام. اونوقت وقتی ایشون سیر رو درسته می خوره، درسته هم دفع می شه یا نه، کاملاً هضم می شه؟ اونوقت ایشون چه جوری درسته می خوره؟

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

سلام. اونوقت وقتی ایشون سیر رو درسته می خوره، درسته هم دفع می شه یا نه، کاملاً هضم می شه؟ اونوقت ایشون چه جوری درسته می خوره؟
    خوب وقتی وارد معده می شود متمعنا هضم می شود بعدش مگه یک حبه سیر کوچک چقدر سریع میذاری توی گلو با یک لیوان آب میخوری به همین راحتی

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوستان عزیز بوی سیر و پیاز بیشتر از هوای بازدم انسان می باشد تا از معده به این معنی که وقتی که این مواد خورده می شوند ترکیبات از سیستم گوارش وارد خون شده و به گردش در می آید و در ریه توسط هوای بازدم دفع شده و بوی نامطبوع را ایجاد می کند . بنابر این اگر سیر خورده شده کامل چذب شود حتما بوی نامطبوع را خواهد داشت .

12. 2 کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •