تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 64

نام تاپيک: آی فون 3 جی اس یا اچ دی 2

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

چیزی که بارشه و به اینترنت زیاد دسترسی نداره

زیاد میخواد برای کلاس و گوشی که همه چی داشته باشه
    اگه واسه کلاس میخواد بازم 3gs بهتره.فقط یه جا بده براش یه سری برنامه و بازی با کلاس گرافیکی هم براش بریزن.

2. 2 کاربر از armin_punisher6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Reza82N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    خراسان رضوی

پيش فرض

حالا که بحثش پیش اومد یه سوال هم بپرسم...آیفون زبان فارسی رو هم ساپورت می کنه؟میشه هم نوشت و هم خوند؟
    بله میشه.کیبورد رو روی عربی میزاری,روی مثلا حرف ب که کلیک کنید نگه دارید حرف پ هم ظاهر میشه میتونید تایپ کنید,خوندنشم که میشه دیگه , چرا نشه,
    اگه مشکل شما اینه که چرا باید کیبورد رو روی عربی تنظیم کرد اون بحثش جدا و مشخصه!!!

4. 2 کاربر از Reza82N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mojtaba-MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

برنامه های بدربخور ویندوز موبایل خیلی بیشتره عزیز من...اون تعدادی که شما شمردی بیشتر بازی و برنامه های فانتزی هست.
    این یه جمله رو ، به خصوص این یه جمله رو هیچجا نگو!
    فک کنم این اولین و آخرین باری بود که از کسی همچین جمله ای در مورد نرم افزارای اپل شنیدم!
    برنامه ها و بازی های اپل فانتزیه؟!؟!؟!
    اصلا بازی و برنامه ی فانتزی چیه؟!
    ==============================
    3 ، 4 جور برند مختلف موبایل داشتم ، همه چیزشونم دیدم و امتحان کردم!!!
    شما فقط به یه سوال من جواب بده!
    تا حالا یه گوشی اپل آیفون رو دستت گرفتی؟!
    باهاش کار کردی؟!
    اصلا دیدیش؟!
    میدونی ، این سوالات پایه ای لازمه!چون با اون جمله ای که شما در مورد نرم افزار و بازی فانتزی گفتی همه رو شگفت زده کردی!!!
    خوبی بعدیش اینه که گوشی های ویندوز موبایل به راحتی با کامپیوتر سینک میشن ...چون اکثر سیستمها ویندوز دارن نه مکینتاش.
    اینه که مجبورم میکنه همچین سوالاتی بپرسم دیگه!!!
    خب اینی که الان شما گفتی یعنی چی؟!
    یعنی سینک شدن گوشی با کامپیوتر خیلی چیز بزرگیه؟!
    برو یه تحقیق جزئی در مورد آیتونز داشته باش...
    برتری بعدی رام های کوک هست که برای ویندوز موبایل فراوونه و هر رام خودش یه دنیای جداگانست.
    من نمیدونم رام کوک چیه ، شما یه توضیح بده تا هم من هم بقیه یاد بگیرن اونوقت میبینیم توو آیفون معادلش پیدا میشه یا نه...هرچند اگه معادلی هم نداشته باشه اونقدر نرم افزار داره که دیگه همچین چیزی اصلا به چشم نمیاد!
    در ضمن اینکه شما گفتید هر ایده به یه برنامه تبدیل شده از اون شعارهای پر زرق و برق مخصوص اپل هست.
    نه عزیزم ، واقعیت اینه که شما نمیخواین واقعیت رو ببینید و درک کنید!
    البته تقصیری هم ندارید ، همچنان دوست دارم جواب اون سوالامو بدونم...
    آخه وقتی میای میگی "شعار پر زرق و برق اپل" میدونی یعنی چی؟!
    یعنی هیچی از اپل نمیدونی ، یعنی هرگز AppStore رو ندیدی ، یعنی احتمالا فقط یه سری مطالب بی سروته و انتقادی توو وب سایتا در مورد نقایص اپل خوندی و بس!
    حالا که بحثش پیش اومد یه سوال هم بپرسم...آیفون زبان فارسی رو هم ساپورت می کنه؟میشه هم نوشت و هم خوند؟
    یکم ، فقط یکم تحقیق و بس!

آخر فروم باز far2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

باز هم تعصب آیفون دار ها . من نمی دانم چه حکمتی توی این مسئله هست هر کی خریده فقط تعصب پیدا کرده . یکی داشت به ما دوربین آیفون را نشان می داد نمی دانی با این که فلش نداشت چقدر تعریف می کرد .

این دوستان فوق العاده هستند یک بار از یکیشون پرسیدم میشه اسم چند تا برنامه کاربردی را بیاری که ارزش خریدن این گوشی را نشان بده . برنامه ای که اسم برد جدول تناوبی عناصر بود با این که گوشیش را پر از برنامه کرده بود آن مغازه داره

سایت appulo هم که قبلا پر از برنامه های آیفون بود تقریبا بیشترش آب خودن ، در وا کردن ، توپ زدن و ... که فقط بدرد کلاس گذاشتن می خورند.

همه ی این هایی که آیفون دارند کافی بگی یه گوشی آمده که این امکان را داره که آیفون نداره ببین چی جوابت را می دهند. جالبه که همه هم فکر می کنند ما از پشت کوه آمدیم.

بنده هم آیفون 3G هم 3GS و هم آیپاد دست گرفتم. بهتره یکم منصف باشیم.

7. 2 کاربر از far2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این یه جمله رو ، به خصوص این یه جمله رو هیچجا نگو!
    فک کنم این اولین و آخرین باری بود که از کسی همچین جمله ای در مورد نرم افزارای اپل شنیدم!
    برنامه ها و بازی های اپل فانتزیه؟!؟!؟!
    اصلا بازی و برنامه ی فانتزی چیه؟!
    3 ، 4 جور برند مختلف موبایل داشتم ، همه چیزشونم دیدم و امتحان کردم!!!
    شما فقط به یه سوال من جواب بده!
    تا حالا یه گوشی اپل آیفون رو دستت گرفتی؟!
    باهاش کار کردی؟!
    اصلا دیدیش؟!
    میدونی ، این سوالات پایه ای لازمه!چون با اون جمله ای که شما در مورد نرم افزار و بازی فانتزی گفتی همه رو شگفت زده کردی!!!

اینه که مجبورم میکنه همچین سوالاتی بپرسم دیگه!!!
    خب اینی که الان شما گفتی یعنی چی؟!
    یعنی سینک شدن گوشی با کامپیوتر خیلی چیز بزرگیه؟!
    برو یه تحقیق جزئی در مورد آیتونز داشته باش...

من نمیدونم رام کوک چیه ، شما یه توضیح بده تا هم من هم بقیه یاد بگیرن اونوقت میبینیم توو آیفون معادلش پیدا میشه یا نه...هرچند اگه معادلی هم نداشته باشه اونقدر نرم افزار داره که دیگه همچین چیزی اصلا به چشم نمیاد!

نه عزیزم ، واقعیت اینه که شما نمیخواین واقعیت رو ببینید و درک کنید!
    البته تقصیری هم ندارید ، همچنان دوست دارم جواب اون سوالامو بدونم...
    آخه وقتی میای میگی "شعار پر زرق و برق اپل" میدونی یعنی چی؟!
    یعنی هیچی از اپل نمیدونی ، یعنی هرگز AppStore رو ندیدی ، یعنی احتمالا فقط یه سری مطالب بی سروته و انتقادی توو وب سایتا در مورد نقایص اپل خوندی و بس!

یکم ، فقط یکم تحقیق و بس!
    عقل کل من دلیل این بی ادبی شما رو نمی فهمم...مگه ارث باباته که اینطور یه طرفه ازش دفاع می کنی؟

نه ما آیفون ندیدیم اصلا...پشت کوه آیفون پیدا نمیشه! فقط تو دیدی.

برنامه فانتزی برنامه ایه که یکی مثل تو فکر می کنه که بدرد بخوره...ولی سالی 1 بار هم ازش استفاده نمی کنه.

تویی که به مسخره به من میگی فقط یکم تحقیق...برو راجع به رام کوک شده تحقیق کن! من همینجا یه سوال مودبانه پرسیدم و جوابشو گرفتم...تو بخاطر بی ادبیت اینجا جواب نمی گیری!

در مورد شعار های اپل هم الان کل دنیا فهمیدن...یا شایدم طرفهای ما که پشت کوهه فهمیدن...شما رو نمی دونم.

مثلا آیتونز چه چیز خاصی داره که باید بدونم؟لابد شما اونجا 24 ساعته مشغول خرید موزیک هستی؟!! موزیکی که بدون آیتونز هم راحت میشه دانلود کرد و گوش داد...مجانی!(بحث کپی رایت رو وسط نکش تو رو خدا!!) یا فقط تو کار پادکست ها هستی؟آهنگ های از دور افتاده رو گوش می کنی؟ دیگه تو این دوره زمونه گوش کردن و دانلود موزیک کار شاقیه؟!

دوست عزیز گشاینده تاپیک...به هر حال من نظر خودمو گفتم و امیدوارم به درد شما خورده باشه...اگه سوال بخصوصی بود من در خدمتم.
    Last edited by malkemid; 25-07-2010 at 21:01.

9. 3 کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

عقل کل من دلیل این بی ادبی شما رو نمی فهمم...
    شما هنوز فرق بی ادبی و بحث های مقایسه ای رو نمی دونی ، اونوقت چطور میای اینجا میگی آیفون فلان اچ تی سی بصار؟!نه جدی!
    مگه ارث باباته که اینطور یه طرفه ازش دفاع می کنی؟
    اولا که مواظب حرف زدنت باش ، دوما دفاع یک طرفه نیس!شما دلیل میاری منم میارم.بحث ادامه پیدا میکنه تا به نتیجه برسه!متاسفانه شما بحث کردن بلد نیستی...
    نه ما آیفون ندیدیم اصلا...پشت کوه آیفون پیدا نمیشه! فقط تو دیدی.
    همون ، ندیدی که هرچی میگی یا از روی بی اطلاعیه یا از روی مخالفت الکی...
    برنامه فانتزی برنامه ایه که یکی مثل تو فکر می کنه که بدرد بخوره...ولی سالی 1 بار هم ازش استفاده نمی کنه.
    بزار یه چیزی بگم ، خوب فک کن بعد جوابشو بده!
    بین بیش از 150 هزار نرم افزار اشکالی نداره 50 هزارتا فانتزی هم باشه...
    با 100 هزارتای دیگه چی کار میکنی؟!
    جدای این جوابایی که از شما دیدم و خوندم میخوام بگم اپل توو هر زمینه ای بهترین نرم افزارها و بازی ها رو داره!
    اینم که میگم ندیدی قصدم توهین نیست ، من خودم تا استفاده نکرده بودم نمیدونستم...
    فک میکردم دنیای موبایل توو همون جاوا و سیمبین و یو آی کیو و ویندوز خلاصه شده!!!
    تویی که به مسخره به من میگی فقط یکم تحقیق...برو راجع به رام کوک شده تحقیق کن! من همینجا یه سوال مودبانه پرسیدم و جوابشو گرفتم...تو بخاطر بی ادبیت اینجا جواب نمی گیری!
    ببین آقای مودب یا جواب داری که بدی یا نداری دیگه بحثو منحرف نکن!
    یعنی چی این حرفایی که میزنی؟!دیگه چجوری باید بپرسم رام کوک چیه تا بگی من یاد بگیرم!
    اشکال نداره ، عوضش من خوب واست آیتونز رو تشریح میکنم که دیگه فک نکنی فقط ازش موزیک دانلود میکنیم!
    در مورد شعار های اپل هم الان کل دنیا فهمیدن...یا شایدم طرفهای ما که پشت کوهه فهمیدن...شما رو نمی دونم.
    ...
    فقط خواهش میکنم وقتی یکم تجربه شو پیدا کردی اینقدر قاطع نظر بده!
    مثلا آیتونز چه چیز خاصی داره که باید بدونم؟لابد شما اونجا 24 ساعته مشغول خرید موزیک هستی؟!! موزیکی که بدون آیتونز هم راحت میشه دانلود کرد و گوش داد...مجانی!(بحث کپی رایت رو وسط نکش تو رو خدا!!) یا فقط تو کار پادکست ها هستی؟آهنگ های از دور افتاده رو گوش می کنی؟ دیگه تو این دوره زمونه گوش کردن و دانلود موزیک کار شاقیه؟!
    ببخشید ولی آدم کفرش درمیاد وقتی میبینه یه نفر یه چیزو نمیدونه بعد بی دلیل سر اون تاکید هم داره!
    ببین دوست من ، وقتی بحث آیتونز رو پیش کشیدم در جواب به اون صحبتت بود که میگفتی گوشیای اچ تی سی چون ویندوز موبایلن همه جا به راحتی سینک میشن!
    نرم افزار آیتونز هم همچین کاری رو خیلی راحت بر پایه ی سینک بین گوشی و پی سی انجام میده!
    حالا فرقی هم نداره ویندوزت اکس پی باشه ، ویستا یا سون باشه.دیگه مک هم باشه که از همه راحتتر!
    شما از طریق آیتونز به اطلاعات مورد نیاز گوشیت دسترسی داری ، حالا یا نرم افزار ، یا بازی ، یا اطلاعات شخصیت!هر وقتم خواستی میتونی کم و زیادشون کنی!
    ببین خیلی ساده گفتم ، حالا باز بیا بگو از آیتونز موزیک دان میکنی!
    خداییش خنده داره دیگه!!!
    شما که به یه بهانه از توضیح رام کوک شونه خالی کردی ، اشکالی نداره.ولی این اون چیزی بود که شما راجع به آیتونز نمیدونستی و ازش انتقاد میکردی...
    کار کردن با محصولات اپل لذت خاصی داره ، حالا من هرچقدر بگم شما فک میکنی تعصب و این حرفاس...
    به هرحال یه روز میرسی به حرفم.
    بازم اگه سوال و بحثی مونده میتونیم راحت با هم مطرح کنیم ، دور از حرفایی که هیچ ربطی به بحث ندارن!

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

باز هم تعصب آیفون دار ها . من نمی دانم چه حکمتی توی این مسئله هست هر کی خریده فقط تعصب پیدا کرده . یکی داشت به ما دوربین آیفون را نشان می داد نمی دانی با این که فلش نداشت چقدر تعریف می کرد .

این دوستان فوق العاده هستند یک بار از یکیشون پرسیدم میشه اسم چند تا برنامه کاربردی را بیاری که ارزش خریدن این گوشی را نشان بده . برنامه ای که اسم برد جدول تناوبی عناصر بود با این که گوشیش را پر از برنامه کرده بود آن مغازه داره

سایت appulo هم که قبلا پر از برنامه های آیفون بود تقریبا بیشترش آب خودن ، در وا کردن ، توپ زدن و ... که فقط بدرد کلاس گذاشتن می خورند.

همه ی این هایی که آیفون دارند کافی بگی یه گوشی آمده که این امکان را داره که آیفون نداره ببین چی جوابت را می دهند. جالبه که همه هم فکر می کنند ما از پشت کوه آمدیم.

بنده هم آیفون 3G هم 3GS و هم آیپاد دست گرفتم. بهتره یکم منصف باشیم.
    من فک کنم تنها کاری که شما کردی این بود که فقط دست گرفتیشون ، واقعا کمی منصف باشید...
    بهترین بازی ها و نرم افزارای موبایل همه برای آیفون ساخته شدن!
    بعد چجوری میگید استفاده ش کلاس گذاشتنه؟!
    دوره کلاس گذاشتن با آیفون تموم شده...
    نرم افزارای جی پی اس ، بهترین کتاب های علمی ، برنامه های مربوط به سلامتی و پزشکی که قیمت هرکدومشون حداقل 50 دلاره ، نرم افزارای سرگرمی و هرچی که بگید ساخته شده بعد چطور حرف از کلاس گذاشتن میزنید؟!
    احتمالا اون کسی هم که شما ازش درباره ی آیفون پرسیدی فقط همون نرم افزارای سرگرمیشو استفاده میکرد...
    Last edited by Mojtaba-MCI; 26-07-2010 at 08:43.

اگه نباشه جاش خالی می مونه metallica is me's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

زننده تاپیک گوش کن قشنگ راهنماییت کنم
    برو یه hd2 بخر که هم آندرویید داشته باشی هم ویندوز موبایل گول اینترفیس آیفونو نخور
    درضمن اصلا فکر کن آیفون بی نهایت برنامه داره مثلا برای اجرای آفیس 100 برنامه داره وقتی یکیشم درست و خوب کار میکنه چرا باید 100 تاشو دانلود کنی و بریزی رو گوشیت؟؟؟
    نظراتم شخصی هست و کسی بنباید به نظر شخصی دیگران ایراد بگیره
    ممنون

13. 2 کاربر از metallica is me بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال behnam_n80's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

آقا نکسوس یا دیزایرا در نظر داشته باش که هم استایل خوبی دارن و هم سخت افزار و هم سیستم عامل توپ
    اما بین hd2 و 3gs من از وینمو خوشم نمیاد و آیفون بسیار عالی مخصوصا یا آپدیت مک به 4

15. این کاربر از behnam_n80 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز far2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

من فک کنم تنها کاری که شما کردی این بود که فقط دست گرفتیشون ، واقعا کمی منصف باشید...
    نرم افزارای جی پی اس ، بهترین کتاب های علمی ، برنامه های مربوط به سلامتی و پزشکی که قیمت هرکدومشون حداقل 50 دلاره ، نرم افزارای سرگرمی و هرچی که بگید ساخته شده بعد چطور حرف از کلاس گذاشتن میزنید؟!
    احتمالا اون کسی هم که شما ازش درباره ی آیفون پرسیدی فقط همون نرم افزارای سرگرمیشو استفاده میکرد...
    بفرما خودتون هم دارید می گید شما که با این همه نرم افزار کار کردید به نظر شما این ها بهترین ها هستند .
    برای داشتن این نرم افزار ها فقط جاوا لازمه
    بقیه نرم افزار های اپل هم همانطور که گفتم آب خوردن و نمی دانم یک کارهایی که فقط باید گوشی را تکان بدی

برو یه hd2 بخر که هم آندرویید داشته باشی هم ویندوز موبایل
    جدا 2 سیستم عامل در یک گوشی !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •