تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: مشکل با کسپر به هنگام بازی + یک مشورت درباره ی کسپر

آخر فروم باز pooriya_hp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان دیگه اگره نظره دیگه ای دارن خوشحال میشم نظرشونو بگن

سواله دیگه ای که دارم اینه که نظرتون راجع به آنتی ویروس با لایسنس تقلبی چیه به نظرتون این حرف هایی که معمولا هم نمایندگی آنتی ویروس ها میزنن که آنتی ویروس با لایسنس تقلبی کارایی لازم رو نداره راست میگن یا فقط به خاطره سود خودشون میگن

در ضمن ممنون از نظرت mohsenpjعزیز
    مگه لاینسس تقلبی وجود داره؟؟؟؟
    کرک هست که باعث ایجاد باگ و اختلال در نرم افزار میشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوست عزیز شاید من منظورم را درست نرسوندم
    من هرگز نگفتم دیتابیس ناد32 در مقابل آنتی ویروس دیگه ای ضعیف هست و در عوض روی حرفم هستم که ناد در محافظت از خودش ضعیف عمل میکنه (البته نظره منه) چون برای من اتفاق افتاده
    اما دلیلی که الان دارم COMODO کنار آنتی ویروس ناد استفاده میکنم به خاطره اینه که ناد فایروال خیلی خاصی نداره به طور کلی فقط ترافیک و کنترل میکنه و البته همون قابلیت هایی است که COMODO داره شاید به طور کامل نتونم از قابلیت های COMODO استفاده کنم ولی در این حد هم نیستم که به فایروال ویندوز اکتفا کنم
    اما در مورده کسپر به خاطره این گفتم به فکر تعویض کسپر به جای COMODO و ناد افتادم که به نظره من یک سیستم سکوریتی هماهنگ بهتر عمل میکنه تا 2 برنامه ی مختلف فقط راجع به این میخواستم مشورت کنم
    والبته به خاطره گیم وغیره که الان اهمیتی نداره
    به لاخره من یک یوزر پروفشینال نیستم

در ضمن شما نظرت راجع به لایسنس تقلبی چیه در موردش توی پست8 پرسیدم؟؟

پروفشنال Ava UK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوست عزیز شاید من منظورم را درست نرسوندم
    من هرگز نگفتم دیتابیس ناد32 در مقابل آنتی ویروس دیگه ای ضعیف هست و در عوض روی حرفم هستم که ناد در محافظت از خودش ضعیف عمل میکنه (البته نظره منه) چون برای من اتفاق افتاده
    اما دلیلی که الان دارم COMODO کنار آنتی ویروس ناد استفاده میکنم به خاطره اینه که ناد فایروال خیلی خاصی نداره به طور کلی فقط ترافیک و کنترل میکنه و البته همون قابلیت هایی است که COMODO داره شاید به طور کامل نتونم از قابلیت های COMODO استفاده کنم ولی در این حد هم نیستم که به فایروال ویندوز اکتفا کنم
    اما در مورده کسپر به خاطره این گفتم به فکر تعویض کسپر به جای COMODO و ناد افتادم که به نظره من یک سیستم سکوریتی هماهنگ بهتر عمل میکنه تا 2 برنامه ی مختلف فقط راجع به این میخواستم مشورت کنم
    والبته به خاطره گیم وغیره که الان اهمیتی نداره
    به لاخره من یک یوزر پروفشینال نیستم

در ضمن شما نظرت راجع به لایسنس تقلبی چیه در موردش توی پست8 پرسیدم؟؟
    دوست عزیز آنتی ویروسها چیزی به اسم لایسنس تقلبی ندارند. تمام لایسنس هایی که برای آنتی ویروسها وجود داره یا خریداری شده هستند و بعدا توسط افرادی مثل من و شما دزدیده شده و در اینترنت پخش شده و یا اینکه لایسنس های آزمایشی هستند که آنتی ویروسها این لایسنس ها رو جهت تست 30 روزه آنتی ویروس بیرون میدند تا مردم استفاده کنند. یک نوع لایسنس دیگه داریم که میتونیم اسمش رو لایسنس تخفیف بزاریم. این جور لایسنس ها گاه گداری توسط بعضی آنتی ویروسها و حتی برنامه های امنیتی دیگه بصورت 1 ماهه, 3 ماهه, 6 ماهه, و حتی 1 ساله بصورت مجانی در مدت زمان خاصی پخش میشه. مثلا به مناسبت کریسمس یک آنتی ویروس میاد و لایسنس 6 ماهه مجانی میده.

استثنایی که در لایسنس ها وجود داره یکی برای آنتی ویروس شرکت TrendMicro هست و یکی هم که قبلا وجود داشت برای آنتی ویروس Avast نسخه 4.8 است. این دو آنتی ویروس رو میشه توسط کیجن رجیستر کرد و هر وقت شماره سریال توسط این 2 آنتی ویروس کشف و بسته شد میشه دوباره یک شماره سریال دیگه درست کرد و بهش داد اما این شماره سریال های درست شده توسط کیجن هیچ فرقی با شماره سریال های خریداری شده ندارند و اختلالی را در دیتابیس این آنتی ویروسها ایجاد نمیکنند.

4. 2 کاربر از Ava UK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

ممنون دوست عزیز بابات توضیحاتت
    اما اگه لایسنس های تقلبی وجود نداره پس لایسنس هایی که برای ناد هر روز توی چندین سایت میزارن و همشون تاریخ های چندین ماهه دارن یعنی همه ی این ها دزدیه میشن (میدونی چه تعدادیه) اگر اینجوری باشه به طور مثال لایسنس شما دزدیده شده و توی همچین سایتی قرار گرفته من میام اونو توی آنتی ویروسم میزنم از یک کشور دیگه یعنی شرکتی که خودش توی کار امنیته نمیتونه تو تا لایسنس رو که از 2جا داره استفاده میشه بلاک کنه
    پس فکر کنم بگیم یک برنامه مثل کیجن داره لایسنس تولید میکنه که اون سایت میزاره و بلاک نمیشه من خودم به شخصه از نود که استفاده میکنم لایسنس های سایت ها رو میدم چندین ماه هم شده که استفاده کردم البته شده هم که زودتر از تاریخش تموم بشه ولی در مورده لایسنسی که 3ماهس ماه 2 تازه اکسپایر میشه یعنی یا شرکت سازنده از وجود این لایسنس خبر نداشته یا خودش نبسته

نظره شما چیه؟

پروفشنال Ava UK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ممنون دوست عزیز بابات توضیحاتت
    اما اگه لایسنس های تقلبی وجود نداره پس لایسنس هایی که برای ناد هر روز توی چندین سایت میزارن و همشون تاریخ های چندین ماهه دارن یعنی همه ی این ها دزدیه میشن (میدونی چه تعدادیه) اگر اینجوری باشه به طور مثال لایسنس شما دزدیده شده و توی همچین سایتی قرار گرفته من میام اونو توی آنتی ویروسم میزنم از یک کشور دیگه یعنی شرکتی که خودش توی کار امنیته نمیتونه تو تا لایسنس رو که از 2جا داره استفاده میشه بلاک کنه
    پس فکر کنم بگیم یک برنامه مثل کیجن داره لایسنس تولید میکنه که اون سایت میزاره و بلاک نمیشه من خودم به شخصه از نود که استفاده میکنم لایسنس های سایت ها رو میدم چندین ماه هم شده که استفاده کردم البته شده هم که زودتر از تاریخش تموم بشه ولی در مورده لایسنسی که 3ماهس ماه 2 تازه اکسپایر میشه یعنی یا شرکت سازنده از وجود این لایسنس خبر نداشته یا خودش نبسته

نظره شما چیه؟

آیا آنتی ویروسها میتونند تمام ویروسها رو شناسایی کنند. به قول شما تو کار امنیته دیگه, خب باید بتونه
    شما کدوم آنتی ویروس رو از لحاظ شناسایی مخربها قبول داری فقط اسمشو بگو تا در عرض 1 هفته 100 تا ویروس و تروجان پیدا کنم که اون آنتی ویروس نتونه تشخیص بده.

یک نگاهی به تاپیک معرفی ویروسها در لینک زیر بندازی متوجه میشی.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

قضیه لایسنس ها هم به همین صورته. هیچ شرکت آنتی ویروسی نمیتونه تمام لایسنس های لو رفته را در عرض 1 هفته بلاک کنه و احتیاج به مدت زمانی برای پیدا کردن, انجام دادن کارهای قانونی و اداری و غیره داره.
    وقتی من لایسنسی رو میخرم و کامپیوترم مورد حمله تروجانها قرار میگیره. مسلما اطلاعاتی که در سیستم دارم لو میره. اگر شرکت آنتی ویروس بفهمه که لایسنس خریداری شده توسط شخص من بدون اجازه من لو رفته سریع نمیاد اون رو بلاک کنه. بلکه اول باید کارهای قانونی انجام بشه و همچنین لایسنس دزدیده شده چک بشه که این لایسنس برای چند کامپیوتر خریداری شده و در چند کامپیوتر ازش استفاده میشه. بعضی از لایسنس ها محدودیت ندارند و بلاک کردن اون لایسنس در بعضی مواقع غیر ممکنه چون به شرکت های تجاری بزرگ با بیشتر از صدها کامپیوتر فروخته شده و اگر قرار باشه لایسنس را بلاک کنند کل کاسه کوسه ی اون شرکت رو بهم میریزند. میتونم نسخه های تجاری نورتون یا مک آفی را مثال بزنم. این نسخه ها بصورت Ratail و با عنوان Enterprise به شرکت ها فروخته میشند و برای نصب و یا آپدیت شدن احتیاجی به لایسنس ندارند.

در آخر شما استفاده ی خودت رو از لایسنس ها بکن, حالا چه فرقی میکنه که بدونی این لایسنس از کجا اومده و به کجا قراره بره. آنتی ویروست رو آپدیت کن و کاری هم به کارها نداشته باش.

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوست عزیز ناتوانی در شناسایی ویروس چه ربطی به لایسنس داره
    ویروسو کسی دیگه ای مینویسه شرکت امنیتی باید سر از کار اون فایل دربیاره خوب این فرق داره با لایسنس چون همون شرکت لایسنساش بر اساس یک الگوریتم خاص تولید میشههمونطور که خودت هم گفتی بیخیال قضیه
    اما هیچ وقت امکان نداره این همه لایسنس در روز دزدیده بشه امکان نداره

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •