تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 48

نام تاپيک: لپتاپ g73jh-a1 رسید بخرم؟؟؟ کمک فوق العاده فوری

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوست عزيز كانفيگ همونه فقط CPU و تعداد RAM فرق داره نميدونم من مي خوام از شيراز بخرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

به نظر منم خیلی گرونه ! اون کانفیگش که با رم 8 گیگ و Core I7 720 این قیمت براش مناسبه تقریبا.
    ضمنا تفاوت اون دوتا CPU که گفتی یعنی 720 و 620 خیلی زیاده چون 720 چهار هسته ایه ولی 620 دو هساته ایه ، اینجا رو ببین :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در مورد قیمت درسته تا حدودی البته. چرا که این دستگاه بخاطر طراحی خاصش اصولا لب تاپ گرونی . و البته گرافیک گرونی هم داره. البته 200 300 تومانی پایین میاد تا چند ماه دیگه. ولی بعید میدونم اونقدم پایین بیاد.

در مورد سی پی یو ها خیلی جالبه که 2 لینک گذاشتید با عنوان مقایسه این دو سی پی یو. طبیعتا اگر اختلاف زیاد بود که مقایسه ای نمیشد. اونم در حالی که عده ای اصلا اعتقاد دارن که 620 بهتره! چرا که ملاک فقط هسته سی پی یو نیست بلکه ساختمان سی پی یو بسیار اهمیت دارد. بنچمارکها هم که سی پی یو ها رو تست میگیرن اطلاعات کلی به ما میدن و در عمل در کارهای مختلف سی پی یو ها رفتارها و نتایج متفاوتی دارند. مثلا در رندرینگ 4 هسته ای ها خیلی بهتر عمل میکنند و در برخی بازیها و نرم افزار ها فرکانسهای بالاتر نتایج بهتری میدن. لینکهایی که گذاشته اید کاملا این مطلالب رو تایید میکنند.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

cpuنمیشه عوض کرد
    اقا از هرجا داری میگیری شدید داره گرون میده

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این لینک بالارو نگاه کن
    با این کانفیک تو خیلی گرون باشه 1600000تومن میشه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ابنم همونه فقط 2gigرم با 500gb هارد اضافه داره

جالبه . چرا لبتاپی که هنوز رسما وارد ایران نشده رو با قیمت bestbuy مقایسه میکنید. البته داره گرون میده ولی این لپتاپ کلا بعیده به 1600000 تومان برسه . اونم لپتاپی که خاص است . اگه دقت کنید لپ تاپ های خاص خیلی گرونتر از قیمت اصلی هستند . مثلا hp dv8 که الان بعد از چند ماه اومدن به ایران و کلی افت قیمت 2100000 میفروشن که قیمتش حدود 1500 دلار هستش. البته فکر میکنم حدود 1800000 تومان برسه این g73 ولی نه اون قیمت. در ضمن اگر 1600000 تومان باشه کی سری f سونی رو میخره(با گرافیک 5870 و باطری 8 سلولی و صفحه 17.3 و اسپیکرهای به مراتب بهتر و جای 2 هارد ساتا و البته وزن 3.8 کیلویی!) . دیگه dv 6 ها که بماند. بند ایسوس هم برند ارزونی نیست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

ممنون از همه من دیگه قید این لپتاپ رو زدم تا با cpu های بالاتر بیاد خدمم فکر میکنم داره میندازه
    تا 1 ماه دیگه شرکت vista میاره ایران این لپتاپ رو .طرف سیستم رو کاستوم خریده چون اصلا توی سایت asus واسه این لپتاپ cpu i7 620 نگذاشته بودن
    ممنون از همه
    یا علی

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ممنون از همه من دیگه قید این لپتاپ رو زدم تا با cpu های بالاتر بیاد خدمم فکر میکنم داره میندازه
    تا 1 ماه دیگه شرکت vista میاره ایران این لپتاپ رو .طرف سیستم رو کاستوم خریده چون اصلا توی سایت asus واسه این لپتاپ cpu i7 620 نگذاشته بودن
    ممنون از همه
    یا علی
    آره خیلی گرون میده
    اصلن نیمی ارزه
    منم میخوام این لپتابو بخرم م منتظر میمونم

---------- Post added at 02:31 PM ---------- Previous post was at 02:29 PM ----------

جالبه . چرا لبتاپی که هنوز رسما وارد ایران نشده رو با قیمت bestbuy مقایسه میکنید. البته داره گرون میده ولی این لپتاپ کلا بعیده به 1600000 تومان برسه . اونم لپتاپی که خاص است . اگه دقت کنید لپ تاپ های خاص خیلی گرونتر از قیمت اصلی هستند . مثلا hp dv8 که الان بعد از چند ماه اومدن به ایران و کلی افت قیمت 2100000 میفروشن که قیمتش حدود 1500 دلار هستش. البته فکر میکنم حدود 1800000 تومان برسه این g73 ولی نه اون قیمت. در ضمن اگر 1600000 تومان باشه کی سری f سونی رو میخره(با گرافیک 5870 و باطری 8 سلولی و صفحه 17.3 و اسپیکرهای به مراتب بهتر و جای 2 هارد ساتا و البته وزن 3.8 کیلویی!) . دیگه dv 6 ها که بماند. بند ایسوس هم برند ارزونی نیست.
    عزیز من فقط میخوام دوستمونو راهنمایی کنم چون واقا گرونه انوم با اون کانفیک
    cpu720 با 620 تفاوتش زیاده

اگه نباشه جاش خالی می مونه MH_FashisT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    IiIiIiIiI IsatiS IiIiIiIiI اسم: هادی

2

میتونم بپرسم کدوم سری Fهست که اینجور مشخصاتی داره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه BLACK_SUN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    هر جا وایسم

پيش فرض

سلام دوسته من!
    من مدل G73JH-A1 رو با 8 gig رم و cpu core i7 720 تو سایت ebay.com خریدم 1699 $ دلار اولای اسفند اما الان شده 1550 $ همین کانفیج.
    پس داری به شدت پول زیاد میدی!
    بیا این مدلو بگیر بهتره mis gt660
    cpu:cor i7 720
    ram:6gig یا 12 gig
    gpu:nvidia 285GTX
    به نظر من این بیشتر به کارت میاد اما قیمتشو نمیدونم از نمایندگی ماتریس بپرس!

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوسته من!
    من مدل G73JH-A1 رو با 8 gig رم و cpu core i7 720 تو سایت ebay.com خریدم 1699 $ دلار اولای اسفند اما الان شده 1550 $ همین کانفیج.
    پس داری به شدت پول زیاد میدی!
    بیا این مدلو بگیر بهتره mis gt660
    cpu:cor i7 720
    ram:6gig یا 12 gig
    gpu:nvidia 285GTX
    به نظر من این بیشتر به کارت میاد اما قیمتشو نمیدونم از نمایندگی ماتریس بپرس!
    اومد نوتبوكت؟

آخر فروم باز mohsenfhm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

ضمنا تفاوت اون دوتا CPU که گفتی یعنی 720 و 620 خیلی زیاده چون 720 چهار هسته ایه ولی 620 دو هساته ایه
    کاملا درسته ولی تو رده بندی زده 620 بالاتر از 720 هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام محسن جان ۷۲۰ حدود ۱۲ پله از رنکینگ ۶۲۰ بالاتره و۷۲۰ بهتره
    خدایی دارم کلافه میشم نمی دونم چیکار کنم سیستم بگیرم یا لپتاپ کلا نمیدونم و تا ۶ تیر صبر میکنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •