تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 26

نام تاپيک: همه چیز در مورد مادر برد ASUS M4A78T-E

پروفشنال reza_kinglord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    خوزستان ( دزفول )

پيش فرض

alborz_k جان منم همینو میگم ولی به زبان دیگه.. همون جریان معروف عنب و انگور...
    ولی در هر صورت من به شخصه امیدوارم asus یه فکری به حال کیفیت اجناسش بکنه (البته وارد کننده هامون هم باید ...)

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

alborz_k جان منم همینو میگم ولی به زبان دیگه.. همون جریان معروف عنب و انگور...
    ولی در هر صورت من به شخصه امیدوارم asus یه فکری به حال کیفیت اجناسش بکنه (البته وارد کننده هامون هم باید ...)
    من از یک جهت دیگه به این قضیه نگاه می کنم ، به نظر من خریدار اول باید دنبال خواسته هاش باشه ، و بعد با توجه به نیاز هاش و امکانات محصولت ، مدل مورد نظرش رو انتخاب کنه ، و نه این که اول یک مارک خاص رو انتخاب کنه و در اون مارک خاص دنبال محصول مورد نظرش بگرده!! مثلأ منم می گم که msi-750gx gd65 ,gd70 در این محدوده بهتره!! و یا حتی محصول گیگا هم بهترن ، ولی در محدوده ی corei7 ، ایسوس حرف اول رو می زنه!

3. 2 کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    شهر عشق

پيش فرض

سلام
    متاسفانه مشکل ما این هست که روی بعضی از برندها تعصب شدیدی داریم به نظر من همین بردهای msi سری G واقعا ارزش خریدن داره

5. 2 کاربر از hompoil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    خوزستان ( دزفول )

پيش فرض

من از یک جهت دیگه به این قضیه نگاه می کنم ، به نظر من خریدار اول باید دنبال خواسته هاش باشه ، و بعد با توجه به نیاز هاش و امکانات محصولت ، مدل مورد نظرش رو انتخاب کنه ، و نه این که اول یک مارک خاص رو انتخاب کنه و در اون مارک خاص دنبال محصول مورد نظرش بگرده!! مثلأ منم می گم که msi-750gx gd65 ,gd70 در این محدوده بهتره!! و یا حتی محصول گیگا هم بهترن ، ولی در محدوده ی corei7 ، ایسوس حرف اول رو می زنه!
    خوشحالم که شما هم روی برند خاص تعصب بی جا ندارید...
    من کلا به این اعتقاد دارم که کیفیت ملاک تعصب باشه نه اسم کارخونه..
    اگر تمام مردم تعصبات بیجا رو کنار بزارن اون وقت برندهای معروف هیچ وقت به خودشون اجازه نمی دن کیفیت رو کاهش بدن مثل گذشته giga یا حال asus (البته بازم میگم اگه وارد کننده ها...)
    Last edited by reza_kinglord; 09-01-2010 at 21:36.

7. این کاربر از reza_kinglord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    خوزستان ( دزفول )

پيش فرض

سلام
    متاسفانه مشکل ما این هست که روی بعضی از برندها تعصب شدیدی داریم به نظر من همین بردهای msi سری G واقعا ارزش خریدن داره
    حرفتون کاملا تایید میشه من که فکر کنم مادر برد بعدیم msi 790gx باشه فکر کنم واقعا ارزش خرید رو داره..

9. این کاربر از reza_kinglord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

خوب من چند جای دیگه هم گفتم که این مدل بخصوص از ایسوس یک سری مشکلات خاص خودش را داره

البته دلیلش مشخص هست شرکت وارد کنند

اینجور که من فهمیدم این شرکت مادربردهای مشکل درا را از سراسر دنیاجمع می کنه و با قیمت نازل وارد ایران می کنه و می فروشه و حالا چند نفر متعصب هم حاضر به قبول اینکه مادربرد مشکل داره نیستن

در کل دو مدل هست که با قیمت کمی بیشتر به فروش می رسن که از لحاظ امکانات و اورکلاک این مدل ایسوس را به راحتی توی جیب می ذارن

یکی MSI 790GX-G65 هست که معرف دوستان هست

ولی از اون بهتر SAPHIRE PCAM3-RS790G هست حدود 180000 که واقعا عالی هست

11. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

خوب من چند جای دیگه هم گفتم که این مدل بخصوص از ایسوس یک سری مشکلات خاص خودش را داره

اینجور که من فهمیدم این شرکت مادربردهای مشکل درا را از سراسر دنیاجمع می کنه و با قیمت نازل وارد ایران می کنه و می فروشه و حالا چند نفر متعصب هم حاضر به قبول اینکه مادربرد مشکل داره نیستن

در کل دو مدل هست که با قیمت کمی بیشتر به فروش می رسن که از لحاظ امکانات و اورکلاک این مدل ایسوس را به راحتی توی جیب می ذارن

یکی MSI 790GX-G65 هست که معرف دوستان هست

ولی از اون بهتر SAPHIRE PCAM3-RS790G هست حدود 180000 که واقعا عالی هست
    والله من ترسیدم اسم sapphire رو بیارم و دوستان سرم رو ببرن!
    ولی جدأ کارایی و از اون مهم تر ، کیفیت خیلی خوبی داره! ولی متأسفنه این برند در ایران جا نیفتاده!

13. 2 کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

لازم شد بعد از مدتی بیام
    یکی از اساتید من میگه همیشه موقع یه جر وبحث بزار همه خودشون رو نشون بدهند شاید حق با تو بود شاید هم نبود !
    خوشحالم که افراد زیادی هستند که حرفهای من رو تایید میکنند و حداقل با تعصب بیجا رد نمیکنند
    البرزجان مرسی برای توضیحاتت
    من خودم به شخصه مدل m4a785td v evo رو میپسندم ESS جان هم تاییدش کرده فقط متاسفانه وارد نشده !
    ولی این که بگم ایسوز بده اصلا همچین چیزی نمیگم ولی این مدل m4a78t-e رو میدونم پشتش هزار تا حرف و حدیث هست
    البته این صحبتهایی هم که کردم و نقل قولهایی هم که کردم تجربه دوستان دیگری بود وگرنه کی بدش میاد با 170 تومن صاحب یه بنز!!! بشه .علی الخصوص ایسوز که واقعا همیشه امتحانشو خوب پس داده ! منم بعد از کلی تحقیق میخواستم این مدل رو بردارم که متاسفانه دیدم مشکل داره و یه مدل خوب هست که وارد نشده با چیپ 785 که اسمشو بالا نوشتم
    وبعد از ایسوز MSI رو ندیده قبول دارم چون تا به حال ندیدم توی این دوره زمونه کسی گله ای ازش داشته باشه و همه تعریف میکردند ( نه به اندازه ایسوز) و دیگه هیچی رو قبول ندارم حتی گیگا که به نظرم مزخرفه فقط اسم در کرده .و بقیه مین بوردها رو هم قبول ندارم البته سافایر که ESS گفت مطمئنا باید چیز خوبی باشه سافایر برند بدی نیست البته برای گرافیک باید دید که چه چیزی داشته که نظر ESS رو گرفته
    توصیه ای کردیم به دوستان که برای خرید دچار مشکل نشوند حالا نمیدونم این صحبتها چرا به مذاق بعضیها خوش نمیاد و زودی جبهه میگیرن یا از روی نا اگاهی ( که صد در صد همینطوره ) و یا مسئله چیز دیگریست که از بحث ما خارجه.
    any way
    البرز جان ازت سپاسگذارم
    Last edited by KING_DESIGNER; 12-01-2010 at 15:28. دليل: 22

15. 2 کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه messi3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

عزيزم اگر مدرکي داري رو کن بدنه مدرک فايده نداره اگه به حرفه من ميگم abit بهترينه تو دنيا

اگه نباشه جاش خالی می مونه messi3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

mossi این از کمبود اطلاعات شماست ! گفتم من این کار رو نکردم و یکی از دوستان در یکیی از فرومها این کار رو کرده اینقدر تو و دوستت حرفهای غلط و نامروبطی زدید که تاپیک بسته شد .
    بزار یه چیزی بهت بگم !
    یکی از دوستان در مواجهه با ادمهایی که جاهل هستند یه چیز رو به من گفت
    جواب دادن به ادمهای جاهل واقعا اخر بی منطقیه ! چون کسی که جاهله عقل نداره !و کسی هم که عقل نداره هزاربار هم برایش سند بیاری بازم حرف خودشو میزنه
    و منم که دیدی سند اوردم ولی متسافانه یه اسپم اینجا تولید کردی که ....
    راحت باش برای خودت بگو !!!
    جوابترو نميدم فقط از مديران تقاضا ميکنم رسيدگي کنند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •