تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 20 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 192

نام تاپيک: دقيقترين مقايسه Sony Ericsson Xperia X1 و Samsung I900 Omnia

آخر فروم باز hussain's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    جزیره قشم

پيش فرض

سلام دوستان.
    یک فکر دیگه باید کرد.
    همه شما آقای aryaland (البته ببخشید اسمتون را نمی دونم)قبول دارین!همه هم میدونند که این شخص هردو گوشی رو داره.
    پس ایشون لطف کنند یم نظر سنجی توی همین تاپیک قرار بدند.
    ولی یک چیز کلی که هست اینکه هردو گوشی طرفدارای خاص خودشون رو دارند پس الکی رو ایرادای هم مانور ندید.
    مخلصیم

2. 2 کاربر از hussain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

در کل مقایسه خوبی بود ولی یه کمی متمایل بودی به سمت ایکس وان ....چون خیلی از جاها واسه مشکلاتش یه راه حا هم میگفتی ولی واسه امنیا نه....!!!

و حتی یه جاهایی برتری ها امنیا رو مثل صفحه بزرگتر رو گفتی به چشم نمیاد

در ضمن یه نکته ای که اینجاست اینه که رم اگه تا یه مقدار قابل قبول باشه و بعد از اون هرقدر همه که مقدارش رو بیشتر کنی روی سرعت تاثیر نمیزاره

مثل این میمونه که رمت پی سی 2 گیگه حالا شما بکنی 4 گیگ مثلما تاثیری زیادی نداره

ولی اگه سی پی یوت 2.4 باشه بعد بکنیش 3 تاثیرش کاملا به چشم میاد...
    رم وقتي از 128 ميره به 256 واقعا تاثير داره
    شما هم رم pc را اگه بخواهين مقايسه كنين بايد افزايش رم از 256 به 512 و يا از 512 به 1 گيگ را مقايسه كنيد كه چشمگير خواهد بود نه افزايش از 2 به 4 گيگ ...

خیلی بیطرفانه و بدون تعصب مقایسه کردی آفرین!!!
    برای اطلاعتون عرض میکنم 2 دهم اینچ میشه نیم سانت در قطر که به گفته شما به نظر نمیاد!!!!
    و اون سنسور جاذبه واسه بازی های ساده و روتیت کردن صفحه تنها نیست .صدها کاربرد مهندسی داره و برام جالبه بدونم چه جوری شما از جک 3.5 میلیمتری بجای سنسور جاذبه میتونی استفاده کنی که این به اون در؟!!!!
    اما اون مموری 8 گیگ که فرمودید توی پکهای اصلیش هست هم تازه گیها گذاشتن قبلا" 4گیگ بود و فکر میکنم مال خودت هم گفته بودی 4 گیگه . و اینکه مموری داخلی رو شما چه جوری با مموری کارت یکی میکنی هم برام جالبه که توضیحاتت رو بدونم.
    دیگه حوصله ندارم بشینم دونه دونه ایرادهای نوشته ات رو بگیرم در کل من اینو از نوشته شما فهمیدم که امنیا آشغاله و X1 هر چند هر تیکه اش رو باید از یه جیبت در بیاری تا بشه گوشی طلا!!!
    راستی اگر مشتری باشه من فروشنده هستم این اولین باریه که گوشی میخرم و بعدش میفروشم.
    ببين اريان جون شما ديگه كمي بيش از حد بحث ميكنيد
    اينو همه قبول دارند كه صفحه x1 در كل قويتر از امنيا هست
    در مورد جك 3.5 و شتابسنج من اشتباه كردم شرمنده از دوستان
    منظورم اين بود كه امنيا شتباسنج داره 1 نمره مثبت و x1 سوكت 3.5 داره 1 نمره مثبت و همديگر را تقريبا خنثي ميكنند در مجموع امتيازات
    و يا اگه داشتن شتابسج و خروجي تي وي 2 نمره مثبت به امنيا ميده x1 هم با داشتن سوكت 3.5 1 نمره مثبت ميگيره
    منظورم اين بود
    مموري همونطور كه گفتم در پكهاي اصلي كه گارانتي سيتادل داره 8 گيگ هست
    مال من هم اولش مموري نگرفته بودم و حدث ميزدم 4 گيگ بده ولي بعدا 8 گيگ گرفتم
    من كي يكي كردم مموري داخلي را با جانبي؟

والا تاپیک ما که همین بود بسته شد.. البته ایرادش این بود که دقيقترين نبود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

امیدوارم ناراحت نشی ولی این غلط ها رو پیدا کردم(بازم بود البته).. واقعا واسه همه حرفات دلیل داشتی؟؟؟؟
    ببين دوست عزيز
    در تاپيكي كه شما باز كردين در صفحه نخست و پست اول كه زدين خيلي خلاصه امكانات گوشي را گفتين
    در اين تاپيك شايد در صفحات بعدي بحث ادامه پيدا كنه
    ولي همه چيز را ميشه در پست اول يافت
    موفق باشيد

در گوشی های لمسی 0.2 هم 0.2 هست و تاثیر گذار ! نمیشه گفت به چشم نمیاد بلکه به چشم میاد .

مگه میشه گوشی حافظه داخلی نداشته باشه ؟!! Xperia حدود 160 مگ حافظه داخلی داره . به همراهش هم معمولا مموری 4 گیگی ارایه میشه ، شاید جدیدا 8 گیگ ارایه میشه .
    2. اينچ بزرگتر بودن صفحه در مقابل 4 برابر كمتر بودن رزوليشن فكر ميكني به حساب مياد ؟
    و حافظه داخلي ايني كه شما ميگين در امنيا هم هست همون 256 كه نزديك 90 يا 100 مگ خالي داره
    و x1 512 هست كه بيشتر از 300 مگ فضاي خالي داره كه اين ميزان فضاي خالي بستگي به ويندوزي كه به گوشي نصب ميشه داره
    اره جديدا 8 گيگ هست من همهجا پرسيدم 8 گيگ دارند حالا اكثرا اينطوريه همشو نميگم
    خوب نمیشه که فقط ایرادهای یه مقایسه رو بگیم اینجوری باشه اصلآ دیگه کسی هیچ فعالیتی انجام نمیده شما به جای اینکه اینقدر از بدیهای مقایسه بگید بهتر نبود اول یه دکمه تشکر رو فشار میدادی !!!
    من خودم طرفدار x1 هستم ولی بدون تعصب میگم که در بعضی جاها omnia و در جاهای دیگه xperia برتره حالا اگه ایشون در مورد بعضی از جاها واسه مشکلات xperia یه راه حل هایی هم گفته میتونید به حساب این بذارید که ایشون این گوشی روداشته و حتمآ بیشتر از omnia باهاش کار کرده
    (اینم بگم که گوشی مورد نظر من تنها iphone هستش و هیچ کدوم از ppc ها قابل مقایسه باهاش نیستن ولی چون فعلآ پولش رو نداشتم به اجبار در بین ppc ها xperia رو انتخاب کردم یکی از اصلی ترین دلایلم هم این بود که تنوع محیط داخلی xperia از omnia بیشتره حالا اگه شما اینم انکار نکنید

آقا این چه حرفیه چرا یکی یه کار مثبت انجام میده همه میگن نه کارت بد بوده ما اینجا بحث میکنیم و اطلاعات میدیم واسه اون بنمده ی خدایی که مونده بین این 2 کدوم رو انتخاب کنه و به بقیه ی دوستان هم میگم اگه مودب حرف بزنید و به عقاید دیگران توهین نکنید جنجالی هم در کار نیست و ما با omnia دار ها پدر کشتگی نداریم

دوست من یعنی یه گوشی اگه شتاب سنج داشت خوبه و اگر نه آشغاله؟؟؟
    این از اون حرفا بود دیگه!!!
    حالا شما اگه از omnia خوشت میاد باشه مشکلی نیست ولی خواهشآ احساسات خودتون رو کنترل کنید آخه یعنی چی گوشی که شتاب سنج نداره آشغاله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این دیگه خیلی بی انصافانه بود اینجا همه دارن با دلیل و مدرک یکی میگه xperia بهتره یکی میگه omnia حالا شما با یه حرف بحث رو تموم کردید

جدآ جالبه
    از قضاوت شما ممنونم

محمد جان دو دهم اينچ مهمه اما چه موقع ميتونست مهم باشه؟به نظره من موقع اي دو دهم اينچ معثر واقع ميشد که تعداد پيکسل هم مثل ايکس1 زياد بود نه اين که کيفيت ال سي دي در اي900 240 در 400 باشه و ال سي دي هم بزرگتر که اين دو کاملن به هم ربط دارن و ال سي دي هر چه بزرگتر باشه براي کيفيت بيشتر بايد پيکسلاي بالاتري داشته باشه.اين از ال سي دي که به طوره واضحي ايکس1 قويتره.

يکي از ايراد هاي اين مقايسه هم که توسط اقاي گل محمدي انجام شد و به نظره من مقايسه ي خوبي هم بود اينه که شتابسنج در اي900 را نبايد با سکوت 5/3 در ايکس1 مقايسه ميکرد چون اين دو کاملن مجزا هستن و اي900 در داشتن شتابسنج از ايکس1 پيشي ميگيره ولي در مقابل داشتن کابل تي وي در اي900 را با کابل 5/3در ايکس1 ميشه جبران کرد که البته در مورد اين دو کبل(تي وي و 5/3)به نظره من ايکس1 با داشتن کابل 5/3بهتر ميباشد تا کابل تي وي.
    در نتيجه فيش 5/3چيزه خوبيه اما ربطي به شتاب سنج نداره که بخان با هم مقايسه بشن.ميشه اين طور بيان کرد که يکي از خوبي هاي اي900 داشتن شتاب سنج ميباشد و يکي از خوبي هاي ايکس1 داشتن سکوت 5/3ميباشد.
    ايراد خاصه ديگه اي در اين مقايسه نديدم شايد يه مقدار بر خوبي هاي ايکس1 تعکيد شده بود ولي در کل واقعيت بودن و همه در عمل همين طور هستن.

در کل اگه بخام به طور کلي و خلاصه مزاياي اي900 را نسبت به ايکس1 بگم در عمل اينا هستن:
    1)داشتن حافظه هاي داخليه 8 و 16 گيگ
    2)داشتن شتاب سنج
    3)داشتن کابل تي وي
    4)دوربين بهتري نسبت به ايکس1
    در مورد اون شتابسنج اشاره كردم اشتباهمو
    ====
    دوستان بجاي اينكه ايراد بگيرين يه مقدار منطقي تر نگاه كنيد
    من اصلا نميگم طرفداران امنيا دروغ ميگند و يا ...
    دوستمون اريان حتي تشكر هم نكرده از پستم حداقل اينهمه مطالب مفيد گذاشتم ...
    ولي اگه من مطالبمو از رو تعصب نوشتم مديريت بياد ببنده
    هيچي هم نميگم

4. 3 کاربر از golmohammadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mahroo_z1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    داروسازی

پيش فرض

سلام دوستان. با تشکر از اقای گل محمدی از این مقایسه ولی با کمال احترام نسبت به مقایسه ایشون به نظر من ایشون کمی در این مقایسه سلیقه ایی عمل کردن و سلیقشون تمایل به X1 داره.
    اقای اریالند هم این دو گوشی رو دارند و نظرشون کاملا متفاوت با اقای گل محمدی است.
    ضمن اینکه یه نکته ایی که من کمتر تو این مقایسه ها دیدم امتیاز چیپ گرافیکی این دو گوشی هست . من تست بنچمارک این دو گوشی رو دیدم اختلاف امتیازی زیادی بین Graphic Index این دو گوشی وجود داره که نمیشه ازش صرفه نظر کرد و این به این معنیه که X1 در برابر I900 از لحاظ گرافیکی ضعیفتر هست. دوستان اگر اشتباه میکنم لطفا تصحیح کنید.

6. این کاربر از mahroo_z1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

ببين اريان جون شما ديگه كمي بيش از حد بحث ميكنيد
    منظورم اين بود كه امنيا شتباسنج داره 1 نمره مثبت و x1 سوكت 3.5 داره 1 نمره مثبت و همديگر را تقريبا خنثي ميكنند در مجموع امتيازات
    و يا اگه داشتن شتابسج و خروجي تي وي 2 نمره مثبت به امنيا ميده x1 هم با داشتن سوكت 3.5 1 نمره مثبت ميگيره
    منظورم اين بود
    من كي يكي كردم مموري داخلي را با جانبي؟

دوستان بجاي اينكه ايراد بگيرين يه مقدار منطقي تر نگاه كنيد
    من اصلا نميگم طرفداران امنيا دروغ ميگند و يا ...
    دوستمون اريان حتي تشكر هم نكرده از پستم حداقل اينهمه مطالب مفيد گذاشتم ...
    ولي اگه من مطالبمو از رو تعصب نوشتم مديريت بياد ببنده
    هيچي هم نميگم
    سلام.

اینکه میفرمایید من کمی بیش از حد بحث میکنم یعنی چی؟ما اینجا میایم که بحث کنیم.(البته با مشاجره اشتباه نشه).
    اینکه گفتید همه قبول دارن صفحه X1 بهتره منم از لحاظ رزولوشن قبول دارم, همه جا هم گفتم بهتره و کیفیت تصویرشون اصلا" قابل مقایسه با هم نیست.(میتونید پستهای قبلی منو بخونید)الان هم میگم کیفیتش بهتره اما اینکه میان میگن 2دهم بزرگتره و اصلا" مهم نیست ,اینطوری نیست واسه اینکه 2 دهم اینچ میشه نیم سانت و اونم اینکه نیم سانت توی قطر!!!
    در مورد تشکر هم باید بگم متاسفانه من خیلی کم از دکمه تشکر استفاده میکنم اما مطمئن هستم که دوستان مشکلشون تشکر من نیست یا بهتر بگم تشکر کردن یا نکردن توسط من و باقی دوستان فکر نمیکنم مشکلی بوجود بیاره.
    در مورد مقایسه مموری داخلی و خارجی اونجایی که فرمودید اگر امنیا 16 باشه سر تره.یعنی اگر 8 باشه با همین 8 گیگ کارت X1 برابره.
    منم خیلی اوقات پست زدم و تشکر نشد ازش نباید بیام بگم چون کسی تشکر نکرده پس......(حتی خود شما).
    حالا اگر فرصت شد سعی میکنم یک بار دیگه نظرم رو در باره کلیه مطالب نوشته شده شما مطلب به مطلب عرض کنم.البته امیدوارم اینو جانبداری از یک برند خاص در نظر نگیرید.

شاد و پیروز باشید.
    Last edited by AryanLand; 17-07-2009 at 18:05.

8. 3 کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام دوستان.
    یک فکر دیگه باید کرد.
    همه شما آقای aryaland (البته ببخشید اسمتون را نمی دونم)قبول دارین!همه هم میدونند که این شخص هردو گوشی رو داره.
    پس ایشون لطف کنند یم نظر سنجی توی همین تاپیک قرار بدند.
    ولی یک چیز کلی که هست اینکه هردو گوشی طرفدارای خاص خودشون رو دارند پس الکی رو ایرادای هم مانور ندید.
    مخلصیم

سلام.

متاسفانه فایده ای نداره. ولی چشم سعی میکنم اینکار رو بکنم .از لطف شما هم ممنونم.

10. 2 کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

خوب نمیشه که فقط ایرادهای یه مقایسه رو بگیم اینجوری باشه اصلآ دیگه کسی هیچ فعالیتی انجام نمیده شما به جای اینکه اینقدر از بدیهای مقایسه بگید بهتر نبود اول یه دکمه تشکر رو فشار میدادی !!!
    من خودم طرفدار x1 هستم ولی بدون تعصب میگم که در بعضی جاها omnia و در جاهای دیگه xperia برتره حالا اگه ایشون در مورد بعضی از جاها واسه مشکلات xperia یه راه حل هایی هم گفته میتونید به حساب این بذارید که ایشون این گوشی روداشته و حتمآ بیشتر از omnia باهاش کار کرده

سلام.

والا من فکر نمیکنم اینجا کسی گیر تشکر کردن دیگران باشه.(لااقل من که نیستم).جدا" جالبه اینکه فرمودید بهتره بجای اینکه از بدیهای مقایسه بگیم .......
    استاد ارجمند واسه نقد همیشه از اشتباهات (یا بقول شما بدیها )میگن اونی که درسته که درسته دیگه و جای بحث نداره.به هر حال ممنونم از تذکراتتون.

12. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز farhooode's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

من از کسانی که گوشی x1 دارند خیلی وقت پیش نبود در مورد راضی بودن یا نبودن از x1 گفتند این 0.2 اینچ کمتر بودن صفحه نمایش و نداشتن شتاب سنج اذیتشون کرده و اینکه بعضی وقتا کیبرد x1 به لباسشون یا موقع در آوردن از کیفش گیر میکنه

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

ببين دوست عزيز
    در تاپيكي كه شما باز كردين در صفحه نخست و پست اول كه زدين خيلي خلاصه امكانات گوشي را گفتين
    در اين تاپيك شايد در صفحات بعدي بحث ادامه پيدا كنه
    ولي همه چيز را ميشه در پست اول يافت
    موفق باشيد
    البته مشکل پست اول نبود و دیگه اینکه بنده 13 تا اشتباه از پست اول شما پیدا کردم.. خب اگه 13 تا اشتباه تو پست اول باشه دیگه نمیشه روش حساب کرد.. خودتون ببینید

آخر فروم باز Hamid..God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

بابا رم کامپیوتر من 8 گیگه فرقشم شدید حس می کنم اونوقت شما می گین 128 با 256 فرق نداره!!!

راستی این مقایسه ی قدرت گرافیکی که مطرح شد،میشه یه نفر این بنچ مارکو بزاره چون به نظرم عجیب اومد اکسپریا یه چیپ ست جدا برا گرافیک داره که ضرفیتش 128 هست در واقع فکر کنم قوی ترین چیپ ست گرافیکی ای باشه که رو یه موبایل نصب شده ولی اینجا مطرح شده که امنیا از x1 قویتره به نظرم این ادعا باید بیشتر برسی بشه ،احتمالش هست تو این بنچ مارک از چیپ ست اکسپریا استفاده نشده باشه

در ضمن باید بگم این مقایسه دقیقترین نیست ولی همونطور که اول تاپیک مطرح شد باید با کمک شما دوستان به دقیقترین تبدیل بشه دوستان می تونن با دلیل مطالب خودشونو بزارن و اگه دلایل کافی باشه فکر کنم(چون در این مورد آقای گل محمدی باید تصمیم بگیرن)به پست اول اضافه بشه یا مطلبی که باید حذف بشه ولی لطفا دقیق و بدون طرفداری از برند خاص و با دلایل کافی مطالب خودتونو مطرح کنید

در ضمن سعی میکنم یه توضیح ای(هر چند کوتاه) برای اشکالایی که آقای Amin.M.1986 گرفتن بدم البته امیدوارم توشون اشتباه نکنم اگه اشتباهی بود دوستان گوش زد کنن تا اصلاح کنم ممنون

1-در مورد اسناد و فايلهاي PDF هم همينطور
    منظور فکر کنم این بود که با توجه به رزولویشن بالاتره صفحه ی اکسپریا مطالب با رزولویشن بهتر دیده می شن یعنی درست که کوچیکتره ولی جزئیات تو این اندازه ی کوچکتر بهتر دیده می شن

2-صفحه امنيا فقط دو دهم اينچ بزرگتره و به چشم نميخوره
    خوب آره ،معلومه که به چشم می خوره ولی منظور اینجا فکر کنم این بوده که بزرگ بودن صفحه درست که یه نمره ی مثبته ولی رزولویشن بیشتر اونم 4 برابر خیلی مهمتر از نیم سانت کوچیکتر بودن به شمار می یاد درست که همه ی اکسپریا دارا میگن ای کاش مانیتور 0.2 اینچ بزرگتر بود ولی اگه ازشون می پرسیدی که راضین مانیتوره 3 اینچی WVGA رو با 3.2 اینچQWVGA عوض کنن فکر نکنم نظرشون مثبت باشه

3-داراي جوي استيك اپتيكال با كارايي بالاتري از امنيا ميباشد
    خوب اینجا دلیل اینه که موس اپتیکال اکسپریا سطح بزرگتری برا لمس نسبت به امنیا داره که کار باهاش رو راحت تر می کنه البته یه جا خوندم باسه اکسپریا میتونه بدونه تماس هم حرکت رو درک کنه یعنی اگه نزدیکشم انگشت رو حرکت بدین جواب میده ولی باسه امنیا رو نمی دونم یکی امتحان کنه بگه از چه فاصله ای حرکتو میگیره

4-اينرفيس (محيط ظاهري ويندوز)
    فکر کنم باسه این قرمزش کردین چون به نظرتون مهمترین بوده،ولی منم شدیدا به این یکی اعتقاد دارم، درست که هر دوی اینا ویندوز موبایلن و از این لحاظ شدیدا به هم شباهت دارن ولی هر شرکتی باسه محصولاته خودش یه دکستاپ درست می کنه که اگه این مورد رو تو این دو محصول برسی کنیم اکسپریا شدیدا از امنیا برتره اونم شدیدا!(بیشتر در این مورد نمی خوام توضیح بدم)

5-(البته در امنيا 16 گيگ)
    خوب فکر کنم باسه اینکه رو اکسپریا هم یه 8 هست و از این لحاظ فکر نکنم فرق کنن مگه اینکه از اسلات کارت استفاده بشه که البته باید قبول کرد که وجود یه 8 و ورودیه یه کارته دیگه اینجا امنیارو (حتی 8)از اکسپریا بهتر می کنه ولی این برتری فقط وقتی خودشو نشون میده که ازش استفاده بشه

6-من فعلا چون خودم مقايسه اي بين عكسهاي اين دو گوشي ندارم واسه همين دقيقا نميتونم نظر بدم
    راستش منظورتون رو از اینکه اینو یه اشتباه به مقایسه گرفتین رو نفهمیدم اینجا فقط مطرح شده که به علت نبود عکس معتبر نمی شه در موردش نظر داد باز منتظر توضیح بیشتر از طرف شما هستم

چون همه برتري باطري xperia قبول دارند واسه همين نيازي نميبينم توضيحات بيشتري در اين راجب بنويسم
    پس در اين مقايسه برگ برنده دست xperia هست
    راستی اینم باسه بند 6 هست؟ یعنی به اون ربط داره؟ اگه اینطور باشه فکر کنم منظورتونو گرفتم

7-بلندي صداي امنيا بيشتر از xperia هست ولي xperia نيز برنامه اي براي تقويت صدا داره كه باعث ميشه صداش به اندازه امنيا قوي بشه
    در هندز فري كيفيت صداي xperia بهتر هست و صداي مكالمه x1 بازم با كيفيت تر هست
    امنيا و كلا بيشتر سامسونگ از يك بلندگو براي مكالمه و موزيك استفاده ميكنه كه اينم ميتونه يك ايراد باشه
    خوب این خودش چند بنده،بند اول گفته شده صدایه امنیا بیشتره که خوب درسته بعد گفته شده صدایه اکسپریا با نرم افزار به امنیا می رسه خوب اینم درسته هندز فری رو خوب همه قبول دارن که اکسپری از این لحاظ جزو بهتریناست ولی از امنیا خبری ندارم ولی فکر کنم این یکی هم درست باشه

8-عده اي گيمهاي ساده هم براي شتابسنج ساخته شده
    Xperia شتابسنج نداره ولي در عوض سوكت 3.5 ميليمتري داره
    این یکی رو جناب گلمهمدی دقیق توضیح دادن من فقط نقل قول می کنم:

(ببين اريان جون شما ديگه كمي بيش از حد بحث ميكنيد
    منظورم اين بود
    من كي يكي كردم مموري داخلي را با جانبي؟)

9-نداشتن شتابسنج در x1 با داشتن سوكت 3.5 ميليمتري جبران ميشه
    اینم عین بالاییه جوابشو تو توضیح اون میشه پیدا کرد

10همچنين جايي براي نگه داري قلم وجود نداره كه اينم يك ايراد محسوب ميشه و كار با اونو دچارمشكل ميكنه
    خوب فکر کنم اینو باسه این مطرح کردین که می کنین تو امنیا زیاد بهش نیاز نباشه البته به شرط اینکه فقط تو هوم سامسونگ بمونیم ولی اگه بخوایم به محیط اصلی ویندوز وارد بشیم احتمالا نیاز بشه و نبودش کارو سخت کنه باسه همین اگه تو بدنه یه جا براش وجود داشت بهتر بود ولی فکر نکنم نبودش زیاد به چشم بیاد بازم بگم در این مورد نمی تونم صد در صد حرف بزنم بهتره دوستان امنیا دار در این مورد کاملتر صحبت کنن

Xperia-11 كشويي هست و وقتي كيبوردش باز هست زيبايي خاصي
    آره خوب اکسپریا کشوییه و وقتی بازه واقعا زیباییه خاصی داره حالا اشتباهش کجاست شما کاملتر توضیح بدید

12-بخاطر استفاده از فلز در بدنه گوشي وزن آن بالا رفته و 145 گرم شده كه البته قابل قبول هست و كمي هم باعث خوشدست شدنش ميشه
    میشه گفت سنگین تر بودنه اکسپریا تا حدی به این خاطره ولی فکر نکنم صد در صد این باشه ولی خوب این متن اشتباهش کجاست متوجه نمی شم بازم منتظر توضیح کاملتره آقا امین هستم

13-در سري جديد گوشيهاي x1 اين مشكل احتمالا برطرف شده
    خوب اینم باید احتمالش باشه ،مطمعنا شرکت بزرگی مثل سونی اریکسون یه همچین مشکل بزرگی رو بی خیال نمی شه ولی خوب منم اولین بار از همینجا شنیدم که بر طرف شده اگه می شه جناب گل محمدی بیشتر توضیح بدن و دلیل و مدرکشون باسه این مطلب رو بیان کنن

دوستان گذشت کنن اگه اشتباه دیکته ای زیاد داشتم چون از بچه گی دیکته ی خوبی نداشتم
    Last edited by Hamid..God; 17-07-2009 at 22:13.

16. 3 کاربر از Hamid..God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    به امید روزی که ایران نباشم

پيش فرض

سلام.

والا من فکر نمیکنم اینجا کسی گیر تشکر کردن دیگران باشه.(لااقل من که نیستم).جدا" جالبه اینکه فرمودید بهتره بجای اینکه از بدیهای مقایسه بگیم .......
    استاد ارجمند واسه نقد همیشه از اشتباهات (یا بقول شما بدیها )میگن اونی که درسته که درسته دیگه و جای بحث نداره.به هر حال ممنونم از تذکراتتون.
    دوست عزیز یه مثال میزنم اگه شما در خیابون دوستتون رو یا یکی از فامیل رو میبینید و بهش سلام میکنید آیا اون شخص به سلام شما نیاز داره یا شما ادب و شخصیت خودتون رو نشون میدید!!!
    من نمیگم که اشتباهات رو نگید ولی میگم که بی طرف هم حساب کنیم 80 درصد مطالب ایشون بینقصه پس واسه اون مطالب تشکر لازم نیست؟؟؟!!!
    من از کسانی که گوشی x1 دارند خیلی وقت پیش نبود در مورد راضی بودن یا نبودن از x1 گفتند این 0.2 اینچ کمتر بودن صفحه نمایش و نداشتن شتاب سنج اذیتشون کرده و اینکه بعضی وقتا کیبرد x1 به لباسشون یا موقع در آوردن از کیفش گیر میکنه
    آقا حرفای جدید این روزا از آسمون فکر کنم میباره
    نه تنها من که این گوشی رو دارم خودم بلکه از بقیه دوستان هیج کدوم فعلآ مشکل به لباس چسبیدن کیبورد تا حالا نداشتیم
    من خودم به شخصه که هیچ مشکلی با سایز صفحه نمایش ندارم مخصوصآ با این پنل هایی که داره که اکثرآ به راحتی میشه با انگشت باهاشون کار کرد
    شتاب سنج اگه بود خوب میشد ولی در مورد مزایایی که داره من x1 بدون شتاب سنج رو به omnia با شتاب سنج ترجیح دادم با وجود اینکه قیمت x1 چیزی حدود 70 تومن بیشتر بود

18. 2 کاربر از amir_70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •