تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 28 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 274

نام تاپيک: مقايسه omnia i900 با سونی اریکسون Xperia™ X1

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali_MacBook_Apple's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

البته برای دیدن فیلم که مسئولین سازنده CorePlayer گفتن بهترین گوشی برای پخش فیلم امنیاست ، بخاطر سایز صفحش که با سایزهای جدید فیلم بهترین همخونی رو داره و کلاً سایز غیر متعارف صفحه امنیا بیشتر بخاطر پخش فیلم طراحی شده .

2. 2 کاربر از ali_MacBook_Apple بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

آيا امنيا غير از دوربين برتري ديگه اي نسبت به اكسپريا داره؟

داره خودمونی میشه xxl2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

آيا امنيا غير از دوربين برتري ديگه اي نسبت به اكسپريا داره؟
    مموری همراه بیشتر
    شتاب سنج
    قیمت ارزان تر
    یکم هم صداش بلند تره , البته کیفیتش یکم کمتره و در عوض صداش بلند تره

اگه نباشه جاش خالی می مونه landscape's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

كيفيت صدا در پخش موزيك در مورد اين دو گوشي چه جوريه؟؟؟و كيفيت صداي زنگش؟؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

مموری همراه بیشتر
    شتاب سنج
    قیمت ارزان تر
    یکم هم صداش بلند تره , البته کیفیتش یکم کمتره و در عوض صداش بلند تره
    بهتره که صفحه بزرگتر و سی پی یو قویتر هم اضافه بشه ، چون واسه خیلیا مهمه .
    البته کمتر بودم کیفیت صدا رو هم خیلی قبول ندارم ، چون تو پخش صداشون تفاوت کیفیتی ندیدم ، چه با اسپیکر چه با هدفون. خصوصاً که امنیا از سیستم جدید Samsung Digitam Auodio هم استفاده می کنه که کارش بالا بردن کیفیته.

داره خودمونی میشه xxl2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

بهتره که صفحه بزرگتر و سی پی یو قویتر هم اضافه بشه ، چون واسه خیلیا مهمه .
    البته کمتر بودم کیفیت صدا رو هم خیلی قبول ندارم ، چون تو پخش صداشون تفاوت کیفیتی ندیدم ، چه با اسپیکر چه با هدفون. خصوصاً که امنیا از سیستم جدید Samsung Digitam Auodio هم استفاده می کنه که کارش بالا بردن کیفیته.
    در مورد بزرگی صفحه موافقم , اینو یادم رفت !!!

اما سی پی یو نه , چون درسته که MHz بالاتری داره ولی X1 نوع جدید تری از CPU رو داره و در ضمن کارت گرافیک با رم 128 داره که حداقل از سرعت بیشتر نباشه برابر هست ! اگر هم اشتباه نکنم سی پی یو X1 دو هسته ای یا یک چیزی تو این مایه ها است , زیاد به این اعداد MHz دقیت نکنید تو کامپیوتر هم همین طوریه و غیر از این عدد موارد دیگه ای هم مهمه که معمولا توی مشخصات اصلی گفته نمیشه و باید به نوع و خانواده ی CPU مراجعه کرد تا متوجه شد .

در مورد کیفیک هم در تاپیک X1 گفتم , این نظر شخصی بنده نیست که کیفیت بالا تره یا نه این رو تست هایی که با دستگاه گرفتن میگه و جداولش هم اونجا گذاشتم . من هم نگفتم که امنیا کیفیتش بده , هر دو کیفیک بالایی دارن و در حد خیلی خوب هست اما ماله X1 کمی بهتر بوده خصوصا در هندزفری !!!

8. این کاربر از xxl2005 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Mah12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

شما چطور سریعتر بودن cpu رو قبول دارید اما با کیفیت بودن صداش رو که GSMArena با مدرک گذاشته قبول ندارید؟
    البته ممکنه یه نفر گوشهاش فرکانس بیشتری دریافت کنه به همین دلیل کیفیت رو بیشتر و بهتر بشنوه اما سایت GSMArena این کار رو با دستگاه ثبت فرکانس انجام داده و گفته حتی از آیپاد تاچ هم در هدفون بیشتره.

Speakerphone test Voice, dB Pink noise/ Music, dB Ringing phone, dB Overall score
    Apple iPhone 3G 66.1 62.1 71.7 Below Average
    LG KC910 Renoir 69.7 64.7 70.9 Average
    Samsung i900 Omnia 70,2 64,8 75,2 Good
    HTC Touch Pro 74,9 69,7 73,7 Good
    Sony Ericsson XPERIA X1 75.5 66.6 82.7 Very Good
    HTC Touch HD 77.7 73.7 76.7 Excellent

اینم آدرسش
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سپاس
    Last edited by Mah12; 18-02-2009 at 00:41.

10. این کاربر از Mah12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Mah12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

شما چطور سریعتر بودن cpu رو قبول دارید اما با کیفیت بودن صداش رو که GSMArena با مدرک گذاشته قبول ندارید؟
    البته ممکنه یه نفر گوشهاش فرکانس بیشتری دریافت کنه به همین دلیل کیفیت رو بیشتر و بهتر بشنوه اما سایت GSMArena این کار رو با دستگاه ثبت فرکانس انجام داده و گفته حتی از آیپاد تاچ هم در هدفون بیشتره.

Speakerphone test Voice, dB Pink noise/ Music, dB Ringing phone, dB Overall score
    Apple iPhone 3G 66.1 62.1 71.7 Below Average
    LG KC910 Renoir 69.7 64.7 70.9 Average
    Samsung i900 Omnia 70,2 64,8 75,2 Good
    HTC Touch Pro 74,9 69,7 73,7 Good
    Sony Ericsson XPERIA X1 75.5 66.6 82.7 Very Good
    HTC Touch HD 77.7 73.7 76.7 Excellent

اینم آدرسش
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سپاس

12. این کاربر از Mah12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hesamkowsar's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    ایران سبز

11

كيفيت صدا در پخش موزيك در مورد اين دو گوشي چه جوريه؟؟؟و كيفيت صداي زنگش؟؟؟
    کیفیت بلنگوی روی گوشی کیفیت بالا ولی صدای کم(البته استاندارد).ولی در هدفون کیفیت عالی...از واکمن سری a800 سونی کیفیتش بالا تره.bass عالی داره i love it

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

در مورد بزرگی صفحه موافقم , اینو یادم رفت !!!

اما سی پی یو نه , چون درسته که MHz بالاتری داره ولی X1 نوع جدید تری از CPU رو داره و در ضمن کارت گرافیک با رم 128 داره که حداقل از سرعت بیشتر نباشه برابر هست ! اگر هم اشتباه نکنم سی پی یو X1 دو هسته ای یا یک چیزی تو این مایه ها است , زیاد به این اعداد MHz دقیت نکنید تو کامپیوتر هم همین طوریه و غیر از این عدد موارد دیگه ای هم مهمه که معمولا توی مشخصات اصلی گفته نمیشه و باید به نوع و خانواده ی CPU مراجعه کرد تا متوجه شد .

در مورد کیفیک هم در تاپیک X1 گفتم , این نظر شخصی بنده نیست که کیفیت بالا تره یا نه این رو تست هایی که با دستگاه گرفتن میگه و جداولش هم اونجا گذاشتم . من هم نگفتم که امنیا کیفیتش بده , هر دو کیفیک بالایی دارن و در حد خیلی خوب هست اما ماله X1 کمی بهتر بوده خصوصا در هندزفری !!!
    دوست من MHz بالاتر امنیا رو در نظر نگیریم ، تست مایکروسافت هم در نظر نگیریم ، بنچ مارکهای ارائه شده که سی پی یو امنیا رو هم بالاتر گفته در نظر نگیریم ، کارد کرد خودم که به عینه دیدم امنیا سریعتر نرم افزارها رو اجرا می کنه در نظر نگیریم... اونوقت چی می مونه که در نظر بگیریم ؟
    من نمی دونم چرا شما اصرار دارید که سی پی یو اکسپریا قویتره ، در حالی که به شکل فاحشی پایینتره ، درضمن گرافیک چه ربطی به سرعت و سی پی یو داره ؟
    اکسپریا وقتی می خواد تصویرش لند اسکیپ بشه جونش در میاد ، اما امنیا با سرعت تمام بدون هیچ کندی لند اسکیپ می شه ، بازم می گی سی پی یو اکسپریا قویتره ؟
    درضمن امنیا تا جایی که من می دونم از دو سی پی یو 312 مارول استفاده می کنه ، که هم جدیدتره هم دو هسته ای...
    بحث کیفیت صدا هم اونقدری تفاوت نیست که بخایم راجع بهش بحث کنیم ، منم نظر شخصیم و چیزی که دیدم رو گفتم نه نظر دیگران.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •