تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 28

نام تاپيک: کسی تاحالا با AMD phenome کار کرده ؟

آخر فروم باز shahab_blaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تربت جام

پيش فرض

سلام
    میخوام برای سیستم جدیدم از این پردازنده که 4 هسته ای هم هست استفاده کنم
    میخواستم بدونم کسی تاحالا باهاش کار کرده یا نه ؟
    دربارش خوندم که با برنامه های 32 بیتی و قدیمی هم سازگاره اما دوست دارم بدونم کسی تابحال طرز کارش رو دیده "؟ سرعت پردازشش رو چی ؟
    مثلا 30000 فاکتوریل رو تو چند ثانیه محاسبه میکنه ؟ این روشیه ابتکاری مال خودم که سرعت سی پی یو هارو اینطوری مقایسه می کنم. تاحالا بدم جواب نداده بهم
    روش شما اصلا درست نيست چون برنامه شما بهينه شده براي 4 هسته اي نيست و بيشتر به كلاك بستگي داره در كل فنوم پردازنده هاي بدي نيستند با توجه به قيمت و در آينده نزديك اومدن فنوم 2 ميتونه نيازهاي اوركلاك رو بيشتر انجام بده در حال حاظر پردازنده هاي amd خيلي سخت اوركلاك ميشند

پروفشنال Adel.p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

پردازنده های شرکت AMD در حال حاضر نه آتلون و نه فنوم هاشون و چه فنوم های 2 هسته ای که جایگزین آتلون های 2 هسته ای شدن هیچکدوم حرفی برای گفتن در مقابل حتی دو عضو خوش قیمت و نوظهور سری Pentium Dual Core یعنی E5200 و E5300 ندارنــد خودتون ببینید :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در ضمن این نتایج بدون در نظر گرفتن قدرت اورکلاک وحشتناک این سری از پردازنده های دوال کور هست جاییکه براحتی و بدون ولتاژ براحتی به بالاترین سرعتها یعنی 3600 براحتی آب خوردن با یه مین معمولی میتونن دست پیدا کنن و اونوقت دیگه باید با دوهسته ای هایی مثل E8500 و E8600 باید قیاس بشــن و اون وقت حتی 3 یا 4 هسته ای های قدرتمند فنوم نیز باید سر تعظیم جلوی این دوتا باید فرو بیــارن !!!

اینتل با معرفی این دو مدل نشون داد که پردازنده هاش از چه قدرتی برخوردار هستند توی مبحث اورکلاک
    و من برای ای ام دی واقعا متاسفم چون خودم قبلا از طرفدارهاش بودم و سیستم قبلی ام هم آتلون بود و حالا حالا ها باید این شرکت روی پردازنده هاش کار کنه تا بتونه به جایگاه فعلی اینتل دست پیدا کنه حداقل یکی دو سال عقبــه

شاید با عرضه نسل جدید پردازنده هاش که قراره از اواخر 2009 وارد بازار بشه بتونه تا حدی این بازار از دست رفته رو بدست بیاره
    نسل جدید که با نام FUSION معرفی شده و قراره GPU با CPU ادغام بشـه جاییکه شعار AMD بعد از سالها از Smarter Choice به شعار The Future IS FUSION تغییــر پیدا کرده البته شاید بتونه چون اینتل هم برای اوایل 2010 یه همچین برنامه ای داره !
    در کل امیدوارم که رقابت بین این دو دوباره داغ بشه تا ما بتونیم با هزینه کمتری محصولات این دو تا غول رو خریداری کنیم !

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تربت جام

پيش فرض

پردازنده های شرکت AMD در حال حاضر نه آتلون و نه فنوم هاشون و چه فنوم های 2 هسته ای که جایگزین آتلون های 2 هسته ای شدن هیچکدوم حرفی برای گفتن در مقابل حتی دو عضو خوش قیمت و نوظهور سری Pentium Dual Core یعنی E5200 و E5300 ندارنــد خودتون ببینید :

در ضمن این نتایج بدون در نظر گرفتن قدرت اورکلاک وحشتناک این سری از پردازنده های دوال کور هست جاییکه براحتی و بدون ولتاژ براحتی به بالاترین سرعتها یعنی 3600 براحتی آب خوردن با یه مین معمولی میتونن دست پیدا کنن و اونوقت دیگه باید با دوهسته ای هایی مثل E8500 و E8600 باید قیاس بشــن و اون وقت حتی 3 یا 4 هسته ای های قدرتمند فنوم نیز باید سر تعظیم جلوی این دوتا باید فرو بیــارن !!!

اینتل با معرفی این دو مدل نشون داد که پردازنده هاش از چه قدرتی برخوردار هستند توی مبحث اورکلاک
    و من برای ای ام دی واقعا متاسفم چون خودم قبلا از طرفدارهاش بودم و سیستم قبلی ام هم آتلون بود و حالا حالا ها باید این شرکت روی پردازنده هاش کار کنه تا بتونه به جایگاه فعلی اینتل دست پیدا کنه حداقل یکی دو سال عقبــه

شاید با عرضه نسل جدید پردازنده هاش که قراره از اواخر 2009 وارد بازار بشه بتونه تا حدی این بازار از دست رفته رو بدست بیاره
    نسل جدید که با نام FUSION معرفی شده و قراره GPU با CPU ادغام بشـه جاییکه شعار AMD بعد از سالها از Smarter Choice به شعار The Future IS FUSION تغییــر پیدا کرده البته شاید بتونه چون اینتل هم برای اوایل 2010 یه همچین برنامه ای داره !
    در کل امیدوارم که رقابت بین این دو دوباره داغ بشه تا ما بتونیم با هزینه کمتری محصولات این دو تا غول رو خریداری کنیم !
    چه جالب براحتي به 3600 بدون ولتاژ ميرسه؟
    دوست خوبم قضاوت شما خيلي ناعادلانه هستش و اينكه AMD رو دسته كم گرفتي در ضمن تاريخ عرضه فنوم 2 ماه اول ميلادي 2009 هستش
    کد:

آخر فروم باز ehsan_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

در ضمن این نتایج بدون در نظر گرفتن قدرت اورکلاک وحشتناک این سری از پردازنده های دوال کور هست جاییکه براحتی و بدون ولتاژ براحتی به بالاترین سرعتها یعنی 3600 براحتی آب خوردن با یه مین معمولی میتونن دست پیدا کنن و اونوقت دیگه باید با دوهسته ای هایی مثل e8500 و e8600 باید قیاس بشــن و اون وقت حتی 3 یا 4 هسته ای های قدرتمند فنوم نیز باید سر تعظیم جلوی این دوتا باید فرو بیــارن !!!
    دوست عزیز شما تو کدوم سیاره زندگی میکنی دوتا از این سفینه هاتون رو بفرستید دنبال ما تا ما هم از این دود ودم رها بشیم وهم از این امکانات فوق طبیعی سیاره شما استفاده کنیم(الیته نسبت به زمین)

در ضمن تاريخ عرضه فنوم 2 ماه اول ميلادي 2009 هستش
    خوب قرار بود سه ماهه اخر 2008ریلیز وپیش فروش بشند متاسفانه عقب افتاده وطبق اخباری که من دارم در

8th of Januar فقط ریلیز و به قول Techpowerup اونها paper release میشن نهایتا در ماه feb در فروشگاها عرضه میشن

حـــــرفـه ای D3vil_A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

14

دوست عزیز شما تو کدوم سیاره زندگی میکنی دوتا از این سفینه هاتون رو بفرستید دنبال ما تا ما هم از این دود ودم رها بشیم وهم از این امکانات فوق طبیعی سیاره شما استفاده کنیم(الیته نسبت به زمین)

خوب قرار بود سه ماهه اخر 2008ریلیز وپیش فروش بشند متاسفانه عقب افتاده وطبق اخباری که من دارم در

8th of januar فقط ریلیز و به قول techpowerup اونها paper release میشن نهایتا در ماه feb در فروشگاها عرضه میشن
    سلام اونوقت سوکتش am2+ یا am3 ? سری جدید؟

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تربت جام

پيش فرض

8th of januar فقط ریلیز و به قول techpowerup اونها paper release میشن نهایتا در ماه feb در فروشگاها عرضه میشن
    در حال حاظر يك نمونه از همين فنوم 2 ها تو ايران هم هست و يكي از دوستان داره براي تست استفاده ميكنه ازش پس احتمال اينكه ماه اول ميلادي 2009 بيان زياده
    سلام اونوقت سوکتش am2+ یا am3 ? سری جدید؟
    سوكتش am3 هست و روي مادربوردهايي كه چيپشون از اول و بدون آپديت بايوس am2+ بوده نصب ميشن و فقط يه آپديت بايوس نياز دارند

7. این کاربر از shahab_blaster بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

8th of Januar فقط ریلیز و به قول Techpowerup اونها paper release میشن نهایتا در ماه feb در فروشگاها عرضه میشن
    دوست من
    من تو همین سیاره هستم ولی شرکت معظم AMD به بدقولی و تاخیر معروفه اما چیزی که شما میگید و دوستم شهاب لینکش رو دادن عرضه اولین پلات فورم 45 نانو بنام فنوم 2 با تکنولوژی ریزپردازنده K10 هست اما
    چیزی که من گفتم تولید اولین ریزپردازنده با معماری جدید جاییکه قراره واحد GPU که مربوط به پردازش گرافیکی است درون چیپ پردازنده و بر روی یک برد Single قرار بگیـرن نسلی که قراره به مبارزه با نسل Nehalem و مهمترین عضو خانواده اون یعنی Havendale برخیـزه !!!!؟؟

شاید یه مقدار بقول شما زمان رو جابجا گفته باشم لیکن زودتر از نیمه سال 2009 عرضه نخواهد شـد !!

در جواب دوستم شهاب جان باید بگم که من هم دوست دارم شرکت AMD اونقدر محصولاتش با کیفیت و خوب باشن که بجای اونا این شرکت اینتل باشه که قیمت محصولاتش رو برای رقابت پاییـن بیـاره و شرکت ای ام دی هیچوقت یه حریف دست و پا بسته ای نبوده و نیست هر چند که جدیدا شایعاتی مبنی بر ادغام با شرکت IBM بگوش میرسه ولی اونا این رو تکذیب کـردن .

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تربت جام

پيش فرض

دوست من
    من تو همین سیاره هستم ولی شرکت معظم AMD به بدقولی و تاخیر معروفه اما چیزی که شما میگید و دوستم شهاب لینکش رو دادن عرضه اولین پلات فورم 45 نانو بنام فنوم 2 با تکنولوژی ریزپردازنده K10 هست اما
    چیزی که من گفتم تولید اولین ریزپردازنده با معماری جدید جاییکه قراره واحد GPU که مربوط به پردازش گرافیکی است درون چیپ پردازنده و بر روی یک برد Single قرار بگیـرن نسلی که قراره به مبارزه با نسل Nehalem و مهمترین عضو خانواده اون یعنی Havendale برخیـزه !!!!؟؟

شاید یه مقدار بقول شما زمان رو جابجا گفته باشم لیکن زودتر از نیمه سال 2009 عرضه نخواهد شـد !!

در جواب دوستم شهاب جان باید بگم که من هم دوست دارم شرکت AMD اونقدر محصولاتش با کیفیت و خوب باشن که بجای اونا این شرکت اینتل باشه که قیمت محصولاتش رو برای رقابت پاییـن بیـاره و شرکت ای ام دی هیچوقت یه حریف دست و پا بسته ای نبوده و نیست هر چند که جدیدا شایعاتی مبنی بر ادغام با شرکت IBM بگوش میرسه ولی اونا این رو تکذیب کـردن .
    دوست خوبم همين فنوم 2 ها رقيب سرسختي براي Core i7 هستش
    بهترين مدل Core i7 960 extreme تونسته با مادربورد ASUS RAMPAGE2 EXTREME به گمونم به فركانس 5510 برسه كه لينكش تو سايت اسوس هم هست اين پردازنده ضريب مالتيش بازه و در عوض بهترين عضو فنوم2 كه 940BE هست به گمونم تونسته به فركانس 6000 برسه با مادربورد اسوس با چيپ 790FX اگه اشتباه نكرده باشم
    پس عملا شاهد اين هستيم كه معماري جديد AMD با نام دراگون رقيب خوبي براي نهالم هست و بايد منتظر باشيم تا فنوم 2 وارد بازار بشه

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوست خوبم همين فنوم 2 ها رقيب سرسختي براي Core i7 هستش
    بهترين مدل Core i7 960 extreme تونسته با مادربورد ASUS RAMPAGE2 EXTREME به گمونم به فركانس 5510 برسه كه لينكش تو سايت اسوس هم هست اين پردازنده ضريب مالتيش بازه و در عوض بهترين عضو فنوم2 كه 940BE هست به گمونم تونسته به فركانس 6000 برسه با مادربورد اسوس با چيپ 790FX اگه اشتباه نكرده باشم
    پس عملا شاهد اين هستيم كه معماري جديد AMD با نام دراگون رقيب خوبي براي نهالم هست و بايد منتظر باشيم تا فنوم 2 وارد بازار بشه
    شاید بتونه ولی شاید هم نه اما باید خاطر نشان کرد که اینتل فقط و فقط 3 تا از پردازنده های این نسل جدیدش رو معرفی کرده و اگه رقابت رو AMD سخت کنه مطمئنا پردازنده های بعدی رو رو خواهد کرد و بی دلیل نیست که توی سایتش نوشتــه ::: Best processors on the planet

این لینک رو یه نگاه بندازید :

کد:
    این نسل حداقل بین 30 تا 50 درصد قویتر از نسل قبلی اسـت و بعید میدونم براحتی بتونه رقابت کنه چون زمانیکه معماری Core بر اساس FSB کار میکرد رقابت برای AMD سخت بود حالا که دیگه کنترلر حافظه مثل پردازنده های AMD مجتمع شده بعید میـدونم بتونه با رقابت کنـه
    در هر صورت براشون آرزوی موفقیت میکنم جاییکه سود واقعیش برای ما کاربرا هسـت !!

آخر فروم باز ehsan_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

منم این رو یجایی خونده بودم البته اون قسمت اورکلاکphenom2 940 تا6.2 با نیتروژن مایع.فکر کنم techpowerup بود.البته با چیپ790GX بود

دوست من
    من تو همین سیاره هستم
    دوست عزیز شوخی کردم امیدوارم ناراحت نشده باشین

خوب شما حالا این جملتون رو چطور توجیه می کنین

جاییکه براحتی و بدون ولتاژ براحتی به بالاترین سرعتها یعنی 3600 براحتی آب خوردن با یه مین معمولی میتونن دست پیدا کنن
    Last edited by ehsan_; 17-12-2008 at 22:54.

12. این کاربر از ehsan_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •