تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 55

نام تاپيک: خرید کیس مخصوص بازی

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

سلام

چه اصراری رو خرید رمهای کینگستون دارید!!؟؟؟همشون تقلبی هستند!!نه گارانتی معتبر دارن نه کیفیت مناسب دورانشون تموم شد.همشون شرکتی هستند و معتبرشون دیگه سریره!با 120 تومن p5k خریدن یعنی معذرت می خوام حماقت!!!دی وی دی رایتر های لایتون و اچ و پی , پایونیر تو این رنج قیمت خیلی بهتر از ایسوز هستند.قیمت 4850 هم با برند sapphire حدود 225 هستش.مطمئنید مادربرد m2n-vm جوابگوی 4850 هست!!!؟؟؟ کلا هر دو تا سیستم به درد نمی خورن!!!ناراحت نشید ها ولی تو پیشنهاد سیستم بیشتر دقت کنید.

مادربرد:P5QL-Pro=120
    رم:Patriot 2G 2*1G DDR2 800 Mhz=45
    پردازنده:Intel Q6600=170
    کارت گرافیک:Sapphire 4850 =225
    هارد:(Western 250 G=50(Western 160 G=40
    دی وی دی رایتر:HP 1070i -Light Scribe-SATA-20X-Double Layer=35
    کیس:Green Rose=25
    پاور: Green GP 580=70

میشه حدود 730-740 که واقعا ارزششو داره.
    والا اگه ميدونستم اینایی که شما انتخاب کردید واقعا این قیمت هستند و ارزونند خب بهترشو میگفتم!

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

والا اگه ميدونستم اینایی که شما انتخاب کردید واقعا این قیمت هستند و ارزونند خب بهترشو میگفتم!
    از توجهی که می کنی واقعا ممنونم
    باور کن قیمتها همین هستند اما فروشنده ها....
    ولی من حاضرم کل پستهای فروم رو از اول بخونم!!ولی رم کینگستون نخرم!

پروفشنال mahddi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

راستش من هم با همین بودجه و همین شرایط فقط یه کیس می خوام ولی یه محدودیتی که من دارم اینه که من دو تا dvd writer ide پس یه مادر بوردی معرفی کنین به این اندازه port ide داشته باشه و از چند برند معرفی کنین
    arbab جون یه جواب منو هم بده ماه رمضون ثواب داره

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

arbab جون یه جواب منو هم بده ماه رمضون ثواب داره
    سلام دوست عزیز

ثوابش چقدره!؟

جواب شما رو قبلا دادم سایت خراب بود پستم نیومد کپی هم نکرده بودم!!!منم این شکلی شدم!

خب ببینید الان مادربرد های نسل جدید همه از تعداد IDE کم کردن و به تعداد SATA اضافه کردن!و این تکنولوزی دیگه مرسوم نیست.با ساتا سرعت انتقال داده ها بیشتر میشه.با این حال کابل های تبدیلی هست مال شرکت ThermalTek اگه اسمشو درست گفته باشم که2 یا 4 یا 8 تا خروجی IDE داره ولی قیمتش بالاست!خودم قیمت دقیق ندارم ولی یکی از دوستان (حمید رحمت الله!) میگفت حدود 40 تومنه!!!!!!!ارزش خرید نداره با پولش میشه یه دی وی دی رایتر خوب ساتا خرید !نظر من رو می خواید یه دی وی دی رایتر جدید با قابلیت ساتا بخرید او دو تا IDE رو رد کنید یه خورده پول بزارید روش دو تا ساتا هم میشه گرفت با مادربرد جدید.تازه اگه هارد قدیمی IDE و فلاپ درایو هم داشته باشید که دیگه هیچی!!!!!!!!ولی اگه بازم خواستی بگو بعضی مادربردها هستن تعداد IDE هاشون بیشتره.

موفق باشی

پروفشنال mahddi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

dvd writer رو همین عید 45 تومن خریدم الان بخوام بفروشمش مفت ورش میدارن شما چند تا مادر بورد دیگه هم پیشنهاد بده بدک نیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام !
    اقايان میشه يکی بهترين سيستم موجود در بازار رو معرفی کنه و قيمتشم بگه
    خيلی ممنون

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام !
    اقايان میشه يکی بهترين سيستم موجود در بازار رو معرفی کنه و قيمتشم بگه
    خيلی ممنون
    سلام
    دوست عزیز بودجه رو مشخص کنید متناسبش پیشنهاد بشه. بهترین سیستم وجود نداره!!!بسته به کارایی و هزینه مناسبترین سیستم جمع میشه

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

dvd writer رو همین عید 45 تومن خریدم الان بخوام بفروشمش مفت ورش میدارن شما چند تا مادر بورد دیگه هم پیشنهاد بده بدک نیست
    مدلش چیه؟45 تومن خریدی؟

فکر کنم باز پستت نیومده آخه چون جواب همه رو دادی جز من
    دوست عزیز من گشتم بهترین مدلی که مناسبت بود دو تا پرت IDE داشت !ولی چیپش قدیمیه!فرکانسش رمش پایینه!از دور خارج شده و پردازنده های جدید رو ساپورت نمی کنه!!!!کارت گرافیک و رم که بماند!!!!اصلا نمی دونم تو بازار پیدا بشه یا نه!قیمتش چقدر باشه!یه سوال داشتم چرا دو تا دی وی دی رایتر اونم IDE خریدی!!؟؟مادربرد فعلی چیه!!؟؟مگه ساتا نداره!؟؟هاردت چیه!؟فلاپی درایو استفاده می کنی!؟بازم میگم بیخیال این بردهای قدیمی شو!الان اکثر مادربرد ها یک یا دو IDE دارن 4 یا 6 تا ساتا!یه ارتقای کلی بدید با مادربرد جدید که خیالتون راحت باشه الان دیگه همه کمپانی های معروف اپتیکال درایو دارن محصولات جدیدشون رو رو ساتا عرضی می کنن!مثل لایتون و پایونیر و پلکستور و اچ پی و.....
    راستی گفتی می خوای کلا کیس جمع کنی؟چقدر می خوای خرج کنی برای مادربرد!؟مثلا P5K/EPU هست 110 تومنه فقط می تونی دو تا IDE نصب کنی.چهار تا هم ساتا داره.P5QL-Pro هست 120 تومن دو تا ساتا بیشتر داره و خیلی بهتر هست(چیپ و پورت PCI) بازم هست
    به خاطر دی وی دی رایتر IDE مادربرد ضعیف نخرید!اگه هم می خواین نگهشون دارید از همون کابلهایی که گفتم استفاده کنید شاید ارزونترش هم باشه
    ؟؟؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

مهدی جان برای کل کیس حداکثر بودجه رو مشخص کنید تا بعد...

پروفشنال mahddi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

من یه کیس میخوام سفارش بدم مخصوص بازی و نرم افزارای مهندسی با بودجه 700 تومان ... مانیتور و موس و کیبورد و اسپیکرو مودم adsl و اپتیکال درایو(dru 840 sony) دارم فقط کیس با لوازم داخل پیشنهاد بدین.در ضمن اصلا اهل اور کلاک نیستم شامل :
    مادر بورد و سی پی یو و هارد و رم و کارت گرافیک وکیس و پاور

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •