تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 22

نام تاپيک: خرید دوربین عکاسی تا 500 هزار تومان

داره خودمونی میشه reflex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

G9 کنون
    دابلیو300 سونی 13.6 مگاپیکسل سایبرشات
    h50 هم فیلمبرداریش و زومش خوبه.
    جی 10 هم با 14.7 مگاپیکسل تو راهه.
    بنده خودم بخاطر سایبرشات بودن w300 رو انتخاب میکنم و ان شاءالله ظرف چند روز آینده میخرم.

آخر فروم باز Senator_F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

G9 کنون
    دابلیو300 سونی 13.6 مگاپیکسل سایبرشات
    h50 هم فیلمبرداریش و زومش خوبه.
    جی 10 هم با 14.7 مگاپیکسل تو راهه.
    بنده خودم بخاطر سایبرشات بودن w300 رو انتخاب میکنم و ان شاءالله ظرف چند روز آینده میخرم.
    بعله.
    دوربین دیجیتال اساسا از دو قسمت مهم تشکیل شده،یکی قسمت اپتیکی و یکی هم قسمت دیجیتال.
    توی مباحث دیجیتالی که همه یکصدا میگن سونی پرچمداره(دقت کنی همیشه اولین دوربین مگاپیکسل بالا رو سونی میده).w300 رو دیدین 13.6 مگاپیکسل،حالا یکی یکی همه شرکتا میزنن 6 ماه بعد.
    توی قسمت اپتیکی هم که کنون و نیکون قوی هستن.ولی لنز های کارل زایس بهترین لنزهای جهان هستن.سونی خودش رو به این لنز ها مسلح کرده و تبدیل شده به بهترین.
    سامسونگ هم خواسته تقلید کنه رفته یه شرکت با نام المانی پیدا کرده بنام اشنایدر که بگه اقا ما هم هستیم.

آخر فروم باز mpeg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

به نظر من Sony DSLR-A200
    قیمت 495000 تومان ‌‌ گارانتي و بيمه بدنه بيمه ايران (به همراه لنز 18-70)

کاربر فعال MP3 Player sastwhc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

به نظر من Sony DSLR-A200
    قیمت 495000 تومان ‌‌ گارانتي و بيمه بدنه بيمه ايران (به همراه لنز 18-70)
    این قیمت بهمراه لنزه؟یا بدنه خالی؟!لنز(70 - 18)هم بد نیست

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammad110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه بارکی بگو olympus میخوام دیگه.
    sp-570 uz رو پیشنهاد میکنم.
    نه 570 لنزش تعويض نميشه. اونطوري من خودم رو مي كشم. ميخوام ببينم اين فوجي چطورياست ؟ (s9100)
    براي من مگاپيكسل اونقدرها هم مهم نيست... نه اينكه 3 مگا باشه اما از 8 بيشتر باشه بسه. اما حتما بايد لنزش تعويض بشه (يك SLR واقعي). و واقعا هم نظرم روي دو تا برند المپوس و نيكون هست. اما تو اين رنج چيزي پيدا نكردم. ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
    اين فوجي چطورياست ؟

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

این قیمت بهمراه لنزه؟یا بدنه خالی؟!لنز(70 - 18)هم بد نیست
    قیمت با لنز هست

کاربر فعال MP3 Player sastwhc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

بنظرتون بهتره از لنز دیگه ای استفاده بشه.روی دوربین های قدیمی یه لنز ماکرو زوم تا 280(یادم نیست 70-280) بودکه برا ی90 درصد سوژههاکفایت میکرد.این لنزی که همراهشه کفایت میکنه یا باید چیزه دیگه ای گرفت؟

آخر فروم باز Senator_F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

نه 570 لنزش تعويض نميشه. اونطوري من خودم رو مي كشم. ميخوام ببينم اين فوجي چطورياست ؟ (s9100)
    براي من مگاپيكسل اونقدرها هم مهم نيست... نه اينكه 3 مگا باشه اما از 8 بيشتر باشه بسه. اما حتما بايد لنزش تعويض بشه (يك SLR واقعي). و واقعا هم نظرم روي دو تا برند المپوس و نيكون هست. اما تو اين رنج چيزي پيدا نكردم. ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
    اين فوجي چطورياست ؟
    فوجی دوربینای SLR قدیمیش(فیلمی)خوب بودن در حد المپوس و کانن،ولی توی دوربینای یجیتال چیزی برای عرضه نداره. مدل s9100 در عکسهای زاویه باز کمی افت کیفیت دارد.
    شما عکاس حرفه ای هستین(بنا به درخواست دوربین)،توی رده DSLR الان المپیوس اگه بالای یک میلیون خرج کنین واقعا عالی هستن مثلا مدل E-3 با قیمت حدود 1.400.000 تومان.

سونی هم تو این زمینه خیلی پیشرفت کرده.
    در ضمن یه نکته رو مدنظر قرار بدین و اون اینکه،به غیر از لنز،CCD در دوربین دیجیتال مهم هستش.سونی تنها شرکتی است که تکنولوژی در دست خودش است.بقیه یا تکنولوژی رو میخرن یا خود CCD رو.

9. این کاربر از Senator_F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammad110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فوجی دوربینای SLR قدیمیش(فیلمی)خوب بودن در حد المپوس و کانن،ولی توی دوربینای یجیتال چیزی برای عرضه نداره. مدل s9100 در عکسهای زاویه باز کمی افت کیفیت دارد.
    شما عکاس حرفه ای هستین(بنا به درخواست دوربین)،توی رده DSLR الان المپیوس اگه بالای یک میلیون خرج کنین واقعا عالی هستن مثلا مدل E-3 با قیمت حدود 1.400.000 تومان.

سونی هم تو این زمینه خیلی پیشرفت کرده.
    در ضمن یه نکته رو مدنظر قرار بدین و اون اینکه،به غیر از لنز،CCD در دوربین دیجیتال مهم هستش.سونی تنها شرکتی است که تکنولوژی در دست خودش است.بقیه یا تکنولوژی رو میخرن یا خود CCD رو.
    ممنون از راهنمايي هاتون.
    اولا من حرفه اي نيستم. عكاسي رو دوست دارم.
    ثانيا خدا رو شكر مشكل من همين پول هست. من توي 500 يا 600 هزار تومنش دارم زوزه مي كشم خواهشا حرف از يك ميليون و چهارصد نزنيد كه نه تنها اينكه فيلم ياد هندستون ميكنه، سكته هم ميكنم.
    در ضمن من اصلا از سوني راضي نيستم. به قول يكي از دوستان آدم بايد براي هر محصولي سراغ بهترين برند بره. سوني باطري ميزنه، تلوزيون و ظبط و ... خلاصه هر چيزي نميتونه حرفه اي رو دوربين كار كنه.
    تجربه اي كه خودم باهاش داشتم خيلي افتضاح بود. مخصوصا از لحاظ ماكرو. شايد باورتون نشه دوربين بال بال ميزد وقتي 5 سانت با سوژه فاصله داشت...
    زياد شد انگار ...
    مي خواستم ببينم اگر بين 500 تا 600 گير مياد كه برم عوض كنم اما خوب فعلا انگار بايد صبر كرد.
    بازم ممنون از راهنمايي هاتون

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

ممنون از راهنمايي هاتون.
    اولا من حرفه اي نيستم. عكاسي رو دوست دارم.
    ثانيا خدا رو شكر مشكل من همين پول هست. من توي 500 يا 600 هزار تومنش دارم زوزه مي كشم خواهشا حرف از يك ميليون و چهارصد نزنيد كه نه تنها اينكه فيلم ياد هندستون ميكنه، سكته هم ميكنم.
    در ضمن من اصلا از سوني راضي نيستم. به قول يكي از دوستان آدم بايد براي هر محصولي سراغ بهترين برند بره. سوني باطري ميزنه، تلوزيون و ظبط و ... خلاصه هر چيزي نميتونه حرفه اي رو دوربين كار كنه.
    تجربه اي كه خودم باهاش داشتم خيلي افتضاح بود. مخصوصا از لحاظ ماكرو. شايد باورتون نشه دوربين بال بال ميزد وقتي 5 سانت با سوژه فاصله داشت...
    زياد شد انگار ...
    مي خواستم ببينم اگر بين 500 تا 600 گير مياد كه برم عوض كنم اما خوب فعلا انگار بايد صبر كرد.
    بازم ممنون از راهنمايي هاتون
    دوست من این دلیل نمیشه که شما میگید سونی چون وسایل دیگه هم تولید میکنه پس نميتونه حرفه اي رو دوربين كار كنه
    راستی لازم یاد آوری کنم که سونی در ضمینه ساخت دوربین های حرفه ای از تجربیات کونیکا مینولتا استفاده میکنه
    در ضمن به نظر من در دوربین های کامپکت سونی سری w از لحاظ کیفیت تصویر از بقیه مدلهای هم رده خودش در مارکهای دیگه سر تره
    بهر حال به نظز من منطقی تر اینکه شما دوربین هایی رو از مارکهای مختلف انتخاب و اونها رو مقایسه کنید تا اون وقت تصمیم بگیری شما همین طوری نگو من از این مارک خوشن نمیاد
    ولی به نظر من دوربین سونی Sony DSLR-A200 که گفتم حتما برسی کم با این پولی که داری ضرر نمیکنی
    Last edited by mpeg; 01-10-2008 at 17:10.

12. این کاربر از mpeg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •