تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 31

نام تاپيک: آموزش و معرفی eMule برای دانلود مستقیم و با رسیوم انواع فیلم ها

پروفشنال SHABAHPASHA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    shabahpasha.blogfa.com

پيش فرض

دوستان انجمن تورنت گفتن اینجا سئوالم مطرح کنم زودتر به جواب می رسم
    من 4-5 سالی هست از تورنت استفاده کردم درسته که تورنت از نظر جدید بودن بهتره ولی در زمینه سینما وفیلم به پای Emule نمی رسه بخصوص فیلمهای قدیمی مشل من اینه که از Emule نمی تونم دانلود کنم آیا طبیعی یا نه اصولا نشانه های دانلود از Emule چیه؟
    ویک سئوال دیگه اینکه میشه سورسهای Emuleرو تبدیل به سید در تورنت کرد یا نه؟
    با تشکر

آخر فروم باز jooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

در مورد سوال اولتون خوب وقتی دانلود بشه ، جلوش یه سرعتی مینویسه .

قبل از دانلود باید به چند نکته توجه کنید ف یه اینکه چند درصد فایل هست و 2 اینکه چند تا سورس داره .

دانلود از Emule مثل تورنت نیست که تا بزاری شروع به دانلود بشه ، بعضا ممکنه 1 روز هم طول بکشه .

توی بخش ترنسفر ف جلوی فیلتون یه خط رنگی هست (که بالش وشته Progress) ، اگه روی اون کلیک کنید نشون میده که توی صف دانلود از کسی که می خواهید دانلود کنید چندم هستید .

زیر Priorty هم تعدا کسانی که فایل رو دارن و به اشتراک گذاشته شدند رو معلوم میکنه ، مثلا 22/56(3) که این یعنی کلا 56 نفر فایل رو دارند که شما تونستید به 22 تاشون وصل بشید و از 3 نفر در اون لحظه دارید دانلود می کنید .

بعد سعی کنید یه چیزی رو همواسه آپلود بزارید ف چون به ازای دانلود های که ازتون میشه بهتون امتیاز تعلق میگیره و این باعث میشه دانلودتون زودتر شروع شه .

سوال دومتون رو مطمئن نیستم ولی فکر کنم جواب منفی باشه ف چون پروتکل این دوتا فرق داره .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض soal

man barnameye emule ro daownload kardam vali nemitunam serch konam chon harbar payame inke ba server connect nisatam ro mide

حـــــرفـه ای s_a_m4000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

man barnameye emule ro daownload kardam vali nemitunam serch konam chon harbar payame inke ba server connect nisatam ro mide
    سرور ها کانکت نیستند یا کانکت نشدند اونها رو چک کنید.
    در ضمن فارسی نوشتن جزو قوانینه

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    در حال حاضر از سایت احتیاج به مدیر داریم کسی دوست داشت ب

پيش فرض

من همیشه وقتی میخوام از تورنت یا emule دانلود کنم همراهش فلش گت رو هم روشن میکنم که از رپید دانلود کنه که چیزی از پهنای باندم هدر نره !
    یعنی چی پهنای باندم هدر ندره مگه چی میشه منظورت که محدودیت دانلود نیست نه؟؟؟!!!

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

یعنی چی پهنای باندم هدر ندره مگه چی میشه منظورت که محدودیت دانلود نیست نه؟؟؟!!!
    مثلا اگه لینک مستقیم رو با سرعت 50K داری دانلود میکنی سرهتت توی Emule (البته همیشه نه) مثلا 20k هست . برای اینکه اون 30k رو از دست ندی .

میای و یه دانلود مستقیم هم همراش میزاری تا اون رو هم دانلود کنی تا کلا از هنای باندت استفاده کرده باشی .

البته این برای کسانی هست که ADSL'شون محدودیت حجمی نداشته باشه وگرنه فرقی نمیکنه ، هر چه بیشتر دانلود کنی زودتر پهنای باندت تموم میشه .
    اینم توی عکس گذاشتم ، بالا سمت راست ، هم توی تب سرور و هم توی تب Kad هر دوشو رو کانکت کن .

عکس:

----------------------------

مشکل خودم : نمی دونم چرا من تو زندگیم به این Emule در حالت High ID کانکت نشدم و همیشه Low ایدی هستم . توی Help'ش گفته بود با Zonealram مشکل داره من هم اون رو Disable کردم ولی بازم فرقی نکرد واسم .

خطم هم ADSl 64kb/64kb هستش .
    Last edited by jooya; 28-12-2007 at 11:21.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

emule كه خيلي وقته تعتيل شده كار نميكنه

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

emule كه خيلي وقته تعتيل شده كار نميكنه
    شاید مثل سابق نباشه ولی یادم نیست که تعطیل شده باشه

پ.ن: دوستان لطفآ از زدن پست هایی حاشیه ای خوداری نمایید .

با تشکر

پروفشنال SHABAHPASHA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    shabahpasha.blogfa.com

پيش فرض

ممنون joya جان بالاخره از emuleچند مگ گرفتم چند تا سئوال داشتم
    اولی -دنبال یه فیلم می گشتم فقط توی ایموله پیداش کردم وفقط یه لینک داشت که صد در صد هم نبود می خواستم بدونم باید بی خیال شم یا امکان این هست که شروع به دانلود کنم وبعد از یه مدتی 100 در 100 بشه یعنی اون منبع اولی
    دومی-وقتی دارم یه فایل رو دانلود می کنم وقتی اسم فایل رو گسترش می دم توی قسمتهایی نوشته امکان اتصال به کاربرهای تازه داده نمی شود به نظرت یه راهکاری برای رفع این مشکل وجود داره
    اخری هم اینکه برنامه هایی برای کمک به افزایش دانلود ایموله هست یا نه؟ وبهترین تنظیمات برای ایموله چیه و به جز خود ایموله وفلاش گت نرمافزار دیگه ای برای دانلود لینکهای ایموله هست که کارایی بیشتری داشته باشه
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام امین جان.
    میشه در مورد این مساله هم اگه اطلاعاتی داری به ما انتقال بدی؟
    یک خصوصیت در برنامه Emule وجود داره اون هم High ID یا Low ID بودنه.
    این خصوصیت برای کاربرانی با Dialup کار میکنند بصورت High ID ظاهر میشه و در مورد کسانی که با ADSL کار میکنند خلاف این یعنی LOW ID ظاهر میشه.

اولا که چه فرقی بین این 2 خصوصیته؟
    دوم اینکه در این سایت که معرفی خواهم کرد چگونگی تبدیل low ID به High ID برای کاربران ADSL نوشته شده و اصطلاحا باست PORT FORWARDING کرد.
    برای مودم های مختلف بصورت جداگانه حتی برای دیگر برنامه ها نه فقط EMULE این روش ها رو توضیح میده.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ولی...
    مودم من SYMPHONY SY602 هست که در مورد این چیزی ننوشته.

لطفا راهنمایی کن.

موفق باشی.
    Last edited by Adel S; 24-01-2008 at 17:37.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •