تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 27

نام تاپيک: لطفا درباره ي لينوكس نظر بدهيد

حـــــرفـه ای taia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    چو ایران نباشد تن من مباد

پيش فرض

حسين جان شما براي من ( متاسغ ) نباش عزيزم
    مثل اينكه خيلي ناراحت شدي چون درباره امنيت لينوكس بد گفتم .
    من اطلاعات چندي از لينوكس ندارم ولي دوستام كه لينوكس خوندن اونا مي گن امنيت در حده صفره فدات شم
    دوست عزیز، هدف ما هم اینجا متاسف شدن نیست، گاهی هم عزیزان در بحثها احساساتی عمل می کنند که خوب بهتره اتفاق نیافتد ولی اجتناب ناپذیره.
    در مورد اینکه دوستان شما میگویند امنیت لینوکس صفر هست، اگر ممکن هست ازشون دلیل بخواهید و اینجا در موردش بحث می کنیم، اگر من بدون دلیل می گم برید ببینید چندتا سایت دنیا از لینوکس استفاده می کنند، و دلیل منطقی نمی آرم اینه که خوب کسی دلیلی ضد امنیت نیاورده تا الآن، پس برترین جواب همونه که آیا شما از مهندسان امنیتی و دیتابیس google بیشتر می دانیید که اوونها لینوکس رو انتخاب می کنند و شما ویندوز را! حالا هم اگر دلیل را بیان کنید بحث رو ادامه می دیم وگر نه بی دلیل و با دیدن یک CD که خوب مشخص هست جواب های منطقی هم در کار نیست.

کاربر فعال انجمن مقالات هـک و امنیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    U /\/ |< /\/ 0 \/\/ N

پيش فرض

پست تايا رو تاييد ميكنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

چون من امروز از دست لینوکس خیلی نا راحت هستم به نظر من لینوکس مزخرفترین سیستمهای عامل دنیاست امیدوارم ناراحت نشید

حـــــرفـه ای rootnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چون من امروز از دست لینوکس خیلی نا راحت هستم به نظر من لینوکس مزخرفترین سیستمهای عامل دنیاست امیدوارم ناراحت نشید
    عجب نتیجه گیری با منطقی
    من متوجه مشکلات شما هستم
    مشکلات شما فقط با مطالعه حل می شه
    معمولا بعضی از کاربرایی که تازه می خوان لینوکس کار کنن وقتی به مشکل می خورند سعی می کنند که با پرسش مشکلاتشون رو حل کنند
    که این کار بسیار خوب و پسندیده ای هستش
    ولی بعد از حل مشکل به یه مشکل دیگه بر می خورن
    دلیل این حرف من همینه

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت

پيش فرض

دوست من خوب ناراحت بودن که دلیل نمی شه
    لینوکس به نظر من هم شاید مزخرفترین سیستم عامل دنیاست ولی من واقعا عاشق این سیستم مزخرف هستم!
    حالا شما چرا از دست این سیستم عامل ناراحت هستی؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام.

اگه از من كه يه كاربر مبتدي لينوكس هستم بپرسيد ميگم مشكلش اينه كه تمام پكيج هاي كاربردي مسلم رو بايد بعد از نصب لينوكس بشيني از ول نصب كني(synaptec(اما تنوع بسيار جالبي بين نسخه هاي مختلفش وجود داره و بقول استاد رضايي خيلي خوشگله!!! در كل از نظر امنيتي فكر ميكنم debianاز همه نسخه هاش امن تره.
    و اما يه سوال برام پيش اومده چند تا از شما الان از سيستم عامل لينوكس به اينترنت وصل شديد و داريد پاسخ اين كامنتو ميدي؟

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت

پيش فرض

سلام.

اگه از من كه يه كاربر مبتدي لينوكس هستم بپرسيد ميگم مشكلش اينه كه تمام پكيج هاي كاربردي مسلم رو بايد بعد از نصب لينوكس بشيني از ول نصب كني(synaptec(اما تنوع بسيار جالبي بين نسخه هاي مختلفش وجود داره و بقول استاد رضايي خيلي خوشگله!!! در كل از نظر امنيتي فكر ميكنم debianاز همه نسخه هاش امن تره.
    و اما يه سوال برام پيش اومده چند تا از شما الان از سيستم عامل لينوكس به اينترنت وصل شديد و داريد پاسخ اين كامنتو ميدي؟
    اول اینکه خوب تمام سیستم عاملها همینطور هستند در ویندوز هم وقتی نصب می شه اولش فقط یک paint داره و یک مدیا پلیر، بعد شما خودتون کم کم همه چیز رو نصب می کنید این وضعیت در mac به مراتب بدتر هست، لینوکس هم همین طور شما فکر کنید چقدر طول می کشید نصب یک سیستم عامل اگر می خواست کامل نصب بشه!
    در مورد امنیت بیشتر به کاربرد مربوط می شه تا به توزیع ولی به نظر من debian پابدارترین توزیع هست، واقعا سخت میشه این سیستم رو درش crash داد!
    در مورد اینترنت هم فکر می کنم و امیدوارم تمام عزیزان در این تاپیک از لینوکس به اینترنت وصل بشند.
    با یکم تغییرات در فایرفاکس و یکم هم در خود سیستم سرعت واقعی رو احساس می کنید، من با کلی دانلود منیجر و این سپیدآپ ها سرعت دانلودم رو به نهایتا ۴۰۰ تا ۵۰۰ کیلوبایت در ثانیه می رسونم در ویندوز در حالی که در فایرفاکس (بدون) هیچ نرمافزار دانلود منجیر یا سپیدآپ راحت ۳۰۰ کیلوبایت در ثانیه دانلود می کنم! حالا شما بگید برای چی برم ویندوز!‌

داره خودمونی میشه R.E.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری، نرسیده به ماه، زمین

پيش فرض

به نظر من اگه هنگام نصب لینوکس برنامه هایی که در سیستم عامل استفاده می کنید را انتخاب کنید ٬ بعد از نصب به چیز خاصی نیاز ندارید(جز چند تا خرده پلاگین برای فایر فوکس و xmms و ...)
    راستی جناب taia
    یاد آی اس پی تله کام مالزی ننداز منو (روزی چند تا آلبوم و فیلم دانلود می کردم)البته اون موقع که با اینترنت کار می کردم در ویندوز بودم اما الان در لینوکس جان هستم !

حـــــرفـه ای rootnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سرعت دانلودم رو به نهایتا ۴۰۰ تا ۵۰۰ کیلوبایت در ثانیه می رسونم
    چه سرعتی گرفتی که سرعت دانلودت اینه؟
    زندگی می کنی ها
    توی مملکت ما که یه ... یه عکس بد توی اینترنت دیده به همین دلیل ما نمی تونیم از ۱۲۸ بالا تر داشته باشیم تازه مال من سرعت دانلودش از ۷ بالاتر نمی ره
    بگذریم
    توی توزیعهای مختلف لینوکس برنامه های خیلی بیشتری به صورت پیش فرض نصبه به نصبت ویندز (در مقام مقایسه با ویندوز)
    نصبت به سیستم عامل های دیگه هم که اصلا قابل مقایسه نیست
    به نظر من مشکل لینوکس این چیزها نیست و فقط بهانه است

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

چه سرعتی گرفتی که سرعت دانلودت اینه؟
    زندگی می کنی ها
    توی مملکت ما که یه ... یه عکس بد توی اینترنت دیده به همین دلیل ما نمی تونیم از ۱۲۸ بالا تر داشته باشیم تازه مال من سرعت دانلودش از ۷ بالاتر نمی ره
    سلام دوست عزیز

این خبر فقط یه شایعه بود.من خودم الآن با 256k وصل هستم و سرعت دانلودم 50k در ثانیه هست.ضمنا" شرکتی که من ازش adsl گرفتم سرعت 1mb هم میده.
    موفق باشی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •