تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: من شنیدم p990 سیمبیان داره آیا برنامه های سیمبیان n73 روی p990 نصب میشه؟؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوست عزيز دوستان توضيحات رو دادن و نيازي به توضيحات اضه فه ي من نيست فقط اينو بهت بگم Uiq3‌بسي و هزار بسي به مراتب بهتر از S60 نوكيا هستش. تو يو آي كيو عين كامپيوتر هر تغييراتي از هر قسمت گوشي رو بخواي مي توني به راحتي انجام بدي ولي اس 60 نوكيا يكم پيچيده تر و تنها از پروفايل ها تانجام مي شه. الان دنيا هم مي ره رو يو آي كيو. يو آي كيو ها همراه تاچ اسكرين و قلم و اين جور حرفا تا حالا به بازار اومدن

آخر فروم باز بیلچه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوست عزيز دوستان توضيحات رو دادن و نيازي به توضيحات اضه فه ي من نيست فقط اينو بهت بگم Uiq3‌بسي و هزار بسي به مراتب بهتر از S60 نوكيا هستش. تو يو آي كيو عين كامپيوتر هر تغييراتي از هر قسمت گوشي رو بخواي مي توني به راحتي انجام بدي ولي اس 60 نوكيا يكم پيچيده تر و تنها از پروفايل ها تانجام مي شه. الان دنيا هم مي ره رو يو آي كيو. يو آي كيو ها همراه تاچ اسكرين و قلم و اين جور حرفا تا حالا به بازار اومدن

مقایسه ی گوشیه تاچ اسکرین با غیر آن کار قشنگی نیست.
    در ضمن نوکیا فقط سری 60 نداره . لینوکس دار هم داره مثل N800 که تاچ اسکرین هست.
    سری 80 هم تاچ اسکرین هست .
    با اینها باید مقایسه کرد.

حـــــرفـه ای choory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بايد بگم كه سري 80 نوكيا اصلا تاچ اسكرين نيست مدل هاي مربوط هم ايتها هستندNokia 9500, Nokia 9300, Nokia 9210i, Nokia 9290 and Nokia 9210
    و البته سري 90 تاچ اسكرين هست مثل 7700 و7710 كه البته كارايي uiq را اصلا ندارند.

Banned The End's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

دوستان این حره Q در کلمه Uiq مخفف چیه ؟
    User Interface Quartz

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

اولا دوست بسيار محترم شما خودتو بكش كنار كسي براي شما جواب نفرستاده من جواب را براي ايجاد كننده ي تاپيك زدم اين مورد يك.

مورد2 بحث الان سر سيمبيان 9.1 سري اس 60 نوكيا در مقايسه با رقيب خودش سيمبيان 9.1 يو آي كيوي پي 990 هستش نه سر چيز ديگه. بي خودي بحث رو بسط نده به جاهاي ديگر

مورد 3: اگه چشماتو يه ذره درويش كني ديدي كه نوشتم از امكانات يو آي كيو مي شه به تاچ اسكرين بودن اشاره كرد بنده فقط اين توضيح رو مزيد بر اطلاع نوشتم نه چز ديگه

خلاصه ي امر حرف من اينه كه UIQ3‌به گفته ي خيلي ها و همچنين خودمون استفاده كرديم به مراتب بهتر از اس 60 هستش همين وبس

حـــــرفـه ای Sasan Info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

برنامه هاي جاوا و سيمبين روش نصب ميشه ولي اگه برنامه شاخه دار باشه و شاخه os 9.1 بگيره رو p990 نصب نميشه
    چون p990 فقط UIQ هستش
    در ضمن كي گفته كه P990 بهترين اسمارت فونه
    آخه مگه UIQ سيمبين حوبيه ؟!

Banned The End's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

Uiq
    حرف نداره
    راستی 2 تا از این تاپیک هست آره؟

حـــــرفـه ای Sasan Info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بايد بگم كه سري 80 نوكيا اصلا تاچ اسكرين نيست مدل هاي مربوط هم ايتها هستندNokia 9500, Nokia 9300, Nokia 9210i, Nokia 9290 and Nokia 9210
    و البته سري 90 تاچ اسكرين هست مثل 7700 و7710 كه البته كارايي uiq را اصلا ندارند.
    كي گفته كه N800 سري 80 هست ؟ N800 ويندوز لينوكسه
    در ضمن نوكيا UIQ داره خوبش هم داره 6708
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز بیلچه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اولا دوست بسيار محترم شما خودتو بكش كنار كسي براي شما جواب نفرستاده من جواب را براي ايجاد كننده ي تاپيك زدم اين مورد يك.

مورد2 بحث الان سر سيمبيان 9.1 سري اس 60 نوكيا در مقايسه با رقيب خودش سيمبيان 9.1 يو آي كيوي پي 990 هستش نه سر چيز ديگه. بي خودي بحث رو بسط نده به جاهاي ديگر

مورد 3: اگه چشماتو يه ذره درويش كني ديدي كه نوشتم از امكانات يو آي كيو مي شه به تاچ اسكرين بودن اشاره كرد بنده فقط اين توضيح رو مزيد بر اطلاع نوشتم نه چز ديگه

خلاصه ي امر حرف من اينه كه UIQ3‌به گفته ي خيلي ها و همچنين خودمون استفاده كرديم به مراتب بهتر از اس 60 هستش همين وبس

این جمله قشنگی نیست که شما گفتین>>>شما خودتو بكش كنار كسي براي شما جواب نفرستاده
    اگه واسه ی یه نفر فرستادی چرا پی ام نذاشتی و پست دادین.
    من نیومدم اینجا بزنم تو سر خودم بگم نوکیا خوبه چی بده که.

در مورد سیمبیان سری 80 هم من اشتباه می کردم .ممنون از یاد اوری.

ساسان اینفو جان شما هم سیسیتم عامل ان 800 رو بنویس فقط لینوکس.
    Last edited by بیلچه; 21-05-2007 at 13:23.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •