تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 43

نام تاپيک: مهاجرت

داره خودمونی میشه بهاره's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    موطن آدمی انجاست که دلدار انجاست

پيش فرض

leuven جان دستت درد نکنه
    من شما هارا مثل اعضاء خونواده خودم میدونم

ممکنه درباره وضعیت کار در انجا و مراحل انجام پناهندگی
    و کلا هر چیزی که لازم است توضیح دهید

لازم به ذکر است که در المان یکی از دوستان بسیار نزدیک مان هم حدود 8 سال است که سکونت دارد و او نیز به همین طریق به انجا رفته است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2004
    محل سكونت
    Video Games !!!

پيش فرض

بهاره خانم بايد بگم كه اول از همه 6 ميليون اون زمان با الان فرق ميكنه.
    بعد همون طور كه ميدونين اروپا ارزش پولش بيشتره و همون طور هم قيمت ها در اروپا نسبت به امريكا سر به فلك ميكشه.
    من چون خودم چندين بار رفتم به اروپا و همين طور كانادا رو هم ديدم بهتون ميگم كه اونجا اجناس گرون ترند و همين طور اگر بخواهيد پول دربيارين بايد دنبالش بريد و نميتونين مثل امريكايي ها در خانه بشينين و همينطور پول به حسابتون ريخته بشه.

به نظر من كه زندگي در اروپا سخته نسبت به امريكا و كانادا.
    تا بماند شما چه بگوييد... :mrgreen:

آخر فروم باز masoudboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

به نظر من بهترین جا برای مهاجرت کانادا است و شهر ونکور کانادا که دیگه بینظیره چون خودم یک بار اونجا رفتم ولی دسته کم باید 100000 دلار پول داشت برای شروع . اما در مورد اروپا و آلمان زیاد بد گفتن کسانی که آنجا زندگی میکنند . در مورد آلمان میگویند آنها بسیار نژاد پرست هستند . خوشحال میشم نظرات دوستان دیگر را هم بدونم به خصوص leuven

داره خودمونی میشه بهاره's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    موطن آدمی انجاست که دلدار انجاست

پيش فرض

سلام
    بابا طرفم که اونجا نمیره بخوره و بخوابه که به حسابش پول بریزن

میره برای کار و زندگی
    من خودم یه چیزایی برای اقامت فهمیدم مثلا اینکه دو یا سه ماه توی قرنتینه باید باشی
    بعد حقوق میدن تابری زبان المانی یاد بگیری برای مدت دو سال
    و بعد هم دیگه زندگی...

نمیدونم درسته یانه

فقط لطف کنید از روی احساسات چیزی نگویید لطفا

چون روی صحبتهای شما حساب میکنم

MER30

کـاربـر بـاسـابـقـه leuven's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    بلژیک

پيش فرض

بهاره عزیز , در مورد جریانی که پست بالاتر گفتی فهمیدم این کسی که میاد میخواد پناهنده بشه :cry:

من پناهنده نیستم ولی از اونجایی که اروپا پر شده از پناهنده دیگه از هر کی اینجا بپرسی یه سری اطلاعات بهت میده , البته همشم درست نیست ولی از اطلاعاتی که در ایران هست موثق تره : در ضمن شما که میگید یکی از اقوامتون الان اونجاست اون بهترین راهنما می تونه باشه البته اگه خیرتو بخواد , خوب حالا میریم سر صحبت شما که گفتید :
    سلام
    بابا طرفم که اونجا نمیره بخوره و بخوابه که به حسابش پول بریزن

میره برای کار و زندگی
    من خودم یه چیزایی برای اقامت فهمیدم مثلا اینکه دو یا سه ماه توی قرنتینه باید باشی
    بعد حقوق میدن تابری زبان المانی یاد بگیری برای مدت دو سال
    و بعد هم دیگه زندگی...

نمیدونم درسته یانه
    بهاره جان مگه اونی که میاد (ایدز)داره؟
    که بندازنش بقول شما قرنطینه

باور کن در تکست اصلا نمی شه توضیح داد ولی بخدا به هر چی که اعتقادته تمام اطلاعاتت 100% غلط هست و من خواهش میکنم با چشم باز تصمیم بگیر و به هوس و چشم بسته هیچ راهی رو انتخاب نکن . همین

کدوم بدجنس بهت گفت دو سه ماه .... بعد زبان بعد کار : شماره میدم بگو اگه راست میگه با من حرف بزنه چطور به خودش جرات میده جوونا رو با اطلاعات غلط گمراه کنه و در خطر بندازه ؟

در جواب اون دوستی هم که در مورد (rasisme) نژاد پرستی پرسیدی فقط در یک جمله :: به دلیل هجوم نژادهای مختلف و به ارمغان آوردن نا امنی و دزدی و (بدلیل گرا نی و بی پولی) و رعایت نکردن فرهنگ اروپاییان (بدلیل آشنا نبودن با این فرهنگ ) و نپذیرفتن بیشتر آنها باز هم (بدلیل دو گانگی فرهنگی ) و ایجاد کاهش بازار کار نه تنها در آلمان بلکه شما در تمام اروپا شاهد نژاد پرستی هستید و متاسفانه این جریان رو به رشد هم هست برای اینکه اروپاییان منافع خودشون رو در خطر می بینند .

منو ببخشید واقعا وقتی دروغ می شنوم اونم اینقدر بزرگ جوش میارم و نمیتونم خودمو کنترل کنم , اصلا نمی خواستم اینقدر طولانی بشه sorry

Banned K053_LSH_KV90's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    Backdo0rs

پيش فرض

نه هیحا خونمون با بچه محل هامون نمی شن برم خارج که چی اه اه
    اگه خواستم برم فقط ایتالیا

اگه نباشه جاش خالی می مونه Sadjad Sharifian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    ايروان - تهرانپارس

پيش فرض

سلام...اولا که به نظر من پرسیدن نظر دیگران در مورد خود مقوله مهاجرت زیاد منطقی نیست...چون خوب هیچ 2 نفری نیستن که شرایطشون با هم یکی باشه(و به 1001 دلیل دیگه)!! این از این ولی حالا مهاجرت!! قبل از اینکه نظرمو در باره اینکه کجاها برای چه نوع مهاجرتی بهتر هستند..میخوام بگم که آدم اگه پول داشته باشه..هیچ ها!! تاکید میکنم هیچ جا مثل ایران نمیتونه خوش بگذرونه!! این حرفم رو احساسات و اینا نیست..که کلی دلیل و منطق پشتشه!!...برای نمونه عرض میکنم خدمتتون که شما تو ایران به هیچ عنوانی مجبور نیستی در مورد داراییهات به کسی توضیح بدی!! این یک نمونه جزئی بود..
    حالا در مورد مقصد مهاجرت...ببینین اصولا مهاجرت به چند هدف انجام میشه....برا نمونه تحصیل...تجارت...و ... از علل مهاجرتند!!! ولی در کل یه چیزیرو کلی میکنم..آدم به هر عنوان و دلیلی که میخواد مهاجرت کنه...باید این موضوع رو در نظر داشته باشه (فارغ از وسع مادی و این قبیل مسایل) : که همون قدری که اروپا مثلا از خاورمیانه شرایط مناسب تری برای زندگی داره و رفاه کلا بیشتره...به همون میزان ..حتی بیشتر امکانات رفاهی و اسایشی و کلا سطح زندگی در امریکا (کانادا و امریکا) از اروپا بیشتره!! اینارو کلی گفتم..ولی بازم میگم در مورد تحصیل هم اروپا شرایط به نظر مناسب تر میرسه(شهریه کمتر نسبت به امریکا و این قبیل مسائل) ولی اگه یه کم عمیق تر به قضیه نگاه کنین متوجه میشید که درس خوندن تو اروپا مثل گذروندن دوره پیش دانشگاهی میمونه برای کسی که اصلا قصد رفتن به دانشگاه رو نداره!! (بی ارزش و بی منفعت)!! اینارو برای کسایی میگم که واقعا به مدرک تحصیلی و سواد اساتید دانشگاه و اینا اهمیت میدن....وگرنه اصلا خدایی نکرده قصد توهین به کسی ندارم...که من خودم هم دارم ارمنستان درس میخونم!! اروپا که هیچی...اونجا هیچی نیست :lol: :lol:
    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

یا علی.
    موفق باشین.
    عزت زیاد.

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    بلژیک

پيش فرض

ولی اگه یه کم عمیق تر به قضیه نگاه کنین متوجه میشید که درس خوندن تو اروپا مثل گذروندن دوره پیش دانشگاهی میمونه برای کسی که اصلا قصد رفتن به دانشگاه رو نداره!! (بی ارزش و بی منفعت)!! اینارو برای کسایی میگم که واقعا به مدرک تحصیلی و سواد اساتید دانشگاه و اینا اهمیت میدن....وگرنه اصلا خدایی نکرده قصد توهین به کسی ندارم...که من خودم هم دارم ارمنستان درس میخونم!! اروپا که هیچی...اونجا هیچی نیست
    sadjad عزیز من منظورت رو از این گفته اصلا نفهمیدم , می شه بیشتر توضیح بدی :?: :!:

اگه نباشه جاش خالی می مونه Sadjad Sharifian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    ايروان - تهرانپارس

پيش فرض

سلام... منظورم رو الساعه عرض میکنم خدمتتون...
    که ببینین تو اروپا (عموما) از شما(دانشجوی خارجی) پول میگیرن و بعد چند سال و یکمی کشمکش بهتون یه مدرک میدن که خیلی هم به سواد و تلاشتون شاید نخوره!!! ولی در امریکا خیر!! اینطور نیست...اونجا مادامی که شما (چه خارجی باشین چه نباشین) براشون به عنوان دانشجو و کسی که اصلا بعید نیست در سالهای آتی بخواد به بچه های کشور خودشون تدریس کنه ..کلی احترام دارید که کار تحقیقاتی در صدر امور قرار داره!! چیزی که تو اروپا اصلا شاهدش نخواهید بود!! صریح تر عرض کنم خدمتتون که اینکه شما رو در اروپا شکل $ یا واحد پول خودشون یورو میبینن ولی در سرزمین امریکای جهانخوار ( :mrgreen: ) بهشما به عنوان 1 انسان در مهله اول و یک طالب علم وهله دوم نگاه میکنن که این خودش خیلی توفیر ایجاد میکنه...
    یا علی.

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    بلژیک

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Sadjad Sharifian
    سلام... منظورم رو الساعه عرض میکنم خدمتتون...
    که ببینین تو اروپا (عموما) از شما(دانشجوی خارجی) پول میگیرن و بعد چند سال و یکمی کشمکش بهتون یه مدرک میدن که خیلی هم به سواد و تلاشتون شاید نخوره!!! ولی در امریکا خیر!! اینطور نیست...اونجا مادامی که شما (چه خارجی باشین چه نباشین) براشون به عنوان دانشجو و کسی که اصلا بعید نیست در سالهای آتی بخواد به بچه های کشور خودشون تدریس کنه ..کلی احترام دارید که کار تحقیقاتی در صدر امور قرار داره!! چیزی که تو اروپا اصلا شاهدش نخواهید بود!! صریح تر عرض کنم خدمتتون که اینکه شما رو در اروپا شکل $ یا واحد پول خودشون یورو میبینن ولی در سرزمین امریکای جهانخوار ( :mrgreen: ) بهشما به عنوان 1 انسان در مهله اول و یک طالب علم وهله دوم نگاه میکنن که این خودش خیلی توفیر ایجاد میکنه...
    یا علی.
    جسارتا عرض کنم منبع اطلاعاتتون خیلی بی پایه و اساسه , و کودکانه
    و باز هم جسارتا : قبل از اینکه مطلبی رو ارایه بدید انهم در یه جمعی که نه از معلوناتشون خبر دارید و نه از وضعیت کنونی اونها لطفا کمی بیشتر مطالعه و فکر کنید

این که شما دانشگاههای ارمنستان رو با دانشگاههای معتبر اروپا از جمله : سوربن فرانسه , آکسفورد لندن , k.u leuven بلژیک و .. و در یک رده قرار میدید واقعا منصفانه نیست و واقعا متاسفم و من فکر می کنم بر اساس عدم آگاهی شماست .

بهتره بدونید تعداد زیادی از رفرنسها و منابع آموزش در دانشگاههای پزشکی در سطح دنیا و منجمله ایران از همین دانشگاه k.u leuven در بلژیک هست و این فقط یک مثال و نمونه کوچک هست , کمتر از یک ماه پیش در همین شهر یک دانشجوی تیز هوش چینی رو به اتهام جا سوسی دستگیر کردن که اطلاعات علمی مهم و تکنولوژی رو از این دانشگاه به کشورش انتقال میداد و این خبر در سطح وسیعی حتی در تلویزیون اعلام شد .

من در اینجا به این بحث خاتمه میدم چون احساس می کنم داریم از موضوع تاپیک خیلی دور میشیم , و نه من و نه کسی دیگر نمی تونه به این راحتی انتقال اطلاعات بده , بدون اعلام یک منبع جهانی و موثق , من و شما در پشت یک id انتزاعی واقعا معلوم نیست در چه سطح سوادی هستم که بخواهیم یک گروه و یا یک بخش رو پای صحبتهای خودمون بنشونیم و تصوراتمون رو به عنوان یک اصل ارائه بدیم .

منو ببخشید خواهش می کنم اگه کمی رک حرفامو زدم , دوستدار شما هستم و در هر جای جهان که هستید براتون شادابی و موفقیت آرزو دارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •