تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 46

نام تاپيک: فيلم برداري E900

آخر فروم باز ShahabSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    پایتخت -> تهران بزرگ

پيش فرض

shavci
    معایب :
    4-صفحه نمایش درحال شارژ یکسره روشن مانده وخاموش نمیشود که باعث استهلاک بیشتر ومصرف باطری هنگام شارژاست
    اگه موقع شارژ درب گوشیت رو باز بذاری، چه اتفاقی می افته؟ تا حالا امتحان کردی؟
    آخه توی یکی از انجمنای خارجی می گفت این کار رو بکنید. فکر کنم حداقل نور صفحه رو کم می کرد.
    یه امتحان بکن، نتیجه رو بگو.

حالا با تمام این اوصاف شما از گوشیتون راضی هستید به طوری که برای برادرت بری تهیه کنی؟
    و این که با بازو بسته کردن گوشی دچار لق زدگی نمیشه و این که شنیده بودم صفحه کلیدش مثل شکلات LG اگر اشتباه نکنم تاچ اسکرینه درسته؟
    و این که این کیفیت صداش برای اسپیکر های خارجی شو مثلا هنگام پخش موسیقی بیشتر توضیح بده....
    ----------- هزاران بار سپاسگزارم----------
    در مورد درب کشویی باید بگم که سامسونگ از سالها پیش که شروع به ساخت این نوع گوشی های کشویی کرده،
    اولاً که هر گوشی، قبل از بیرون اومدن از کارخونه، زیر یه دستگاه 1000 بار درش باز و بسته میشه تا اگه احیاناً خرابی داره، همونجا مشخص بشه.
    دوماً تا حالا ریل یا کشوی هیچ کدوم از گوشی هاش خراب نشده (اگرم شده اینقدر محدود بوده که جزو آمار به حساب نمیاد)

تاچ اسکرین بودن هم درسته. کلاً رقیب شدیداً سرسختی برای شکلات ال جی بود. چون شکلات رم خور نبود و دوربین 1.3 داشت (یه چیزی تو مایه های دی500) ولی این گوشی ساپورت رم بی نهایت و دوربین 2 مگ داره.

در مورد صدا باید بگم که این سری گوشی ها، 2 تا اسپیکر استریو دارن که در دو طرف گوشی جاسازی شده و صدای فوق العاده با کیفیتی میده ولی از لحاظ بلندی، خب به پای سونی نمیرسه.

داره خودمونی میشه shavci's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

اگه موقع شارژ درب گوشیت رو باز بذاری، چه اتفاقی می افته؟ تا حالا امتحان کردی؟
    آخه توی یکی از انجمنای خارجی می گفت این کار رو بکنید. فکر کنم حداقل نور صفحه رو کم می کرد.
    یه امتحان بکن، نتیجه رو بگو.

.
    شهاب خان خیلی کارت درسته .... و تشکر مخصوص از coralisland_17
    راستش من بین این E900 , D900 بدجورگیر کردم خداییش هر دوشو می پسندم اما می خوام بدونم این روشن موندن صفحه نمایش هنگام شارژ دیگه چه صیغه ای و اگر صحت داشته باش شما به عنوان یک کارشناس نظرتون چیه و عمر گوشی رو مثلا چقدر کم میکنه یا اصلا ضرری داره .....
    و این که coralisland عزیز گفته : باطری و بلندگو های خارجیش خیلی ضعیفه در حد افتضاح و ضد حال . نظرتون راجب به حرف دوستمون چیه آیا همه مخصوصا شهاب عزیز تایید می کنند ؟
    و این که از نظر قیمت بدون گارنتی یا گارانتی متفرقه چقدر این دو مدل با هم فرق میکنند چون چند هفته پیش این جا در مشهد D900 را به 275 هزار تومان می داد ولی E900 رو نمی دونم ......هزاران بار ممنون ........

اگه نباشه جاش خالی می مونه coralisland_17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    مازندران - بهشهر

پيش فرض

دوست عزيز:
    خوشحالم از اينكه تونستم كمكتون كنم...
    1- در مورد صدا : منظورم زمانيه كه باطري ضعيف باشد اما در حالت عادي صداش عاليه ....
    2- من 100% اين گوشي را تآييد ميكنم ...و طي تحقيقي كه كردم طرفداران e900(از نظر كيفيت )بيشتر بودند تا d900
    3- و اما روشن ماندن صفحه نمايش : من كه فكر نميكنم تاثيري روي عمر باطري داشته باشه....
    اميدوارم موفق باشد

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دوست عزيز:
    خوشحالم از اينكه تونستم كمكتون كنم...
    1- در مورد صدا : منظورم زمانيه كه باطري ضعيف باشد اما در حالت عادي صداش عاليه ....
    2- من 100% اين گوشي را تآييد ميكنم ...و طي تحقيقي كه كردم طرفداران e900(از نظر كيفيت )بيشتر بودند تا d900
    3- و اما روشن ماندن صفحه نمايش : من كه فكر نميكنم تاثيري روي عمر باطري داشته باشه....
    اميدوارم موفق باشد

باز هم ممنون حالا دیگه مشکلم یکی شد :
    بین D900 و E900 گیر کردم و موندم این تفاوت قیمتشون بدون گارانتی چقدره?
    و احتمالا به صرف با E900 یا D900 البته خدا وکیلی دوربین زیار برام مهم نیست که بخوام به خاطرش ضرر بدم و بگم D900 و کلا اگر بیشتر از 30 تومانه میرم دنبال E900 و گرنه D900 آیا شما هم با نظر من موافقید ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    پایتخت -> تهران بزرگ

پيش فرض

خب ببین عزیزم،
    تفاوت های دیگه ای به غیر از دوربین دارن.

مثلاً فقط توی دی900 می تونی MP3 Player رو مینیمایز کنی و همزمان با گوشی دادن به آهنگ کارای دیگه هم انجام بدی.

در هر حال مطمئن باش که تفاوت قیمت این دو گوشی (صرفنظر از نوع گارانتی) بی دلیل نیست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه coralisland_17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    مازندران - بهشهر

پيش فرض

من اسفند ماه e900 را گرفتم به قيمت 298000 تومان با ضمانت پارس قائم
    و بهمن ماه قيمت d900را سوال كردم 380000 تومان با ضمانت پارس قائم

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

من اسفند ماه e900 را گرفتم به قيمت 298000 تومان با ضمانت پارس قائم
    و بهمن ماه قيمت d900را سوال كردم 380000 تومان با ضمانت پارس قائم
    خوب حالا که این فرق این طوری پیش اومد فکر کنم صرف با E900 باشه درسته ؟
    ولی در مشهد D900 را 3 هفته پیش که قیمت گرفتم 275 هزار تومان با گارانتی نتفرقه بود ولی متاسفانه اون موقع تو نخ E900 نبودم ولی حالا پیداش کردم ولی حسش نیست برم بقیمتم.....
    بنابراین قیمت بدون گارنتی E900 چقدره آیا کسی می دونه؟

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    پایتخت -> تهران بزرگ

پيش فرض

E900 با گارانتی پارس قائم رو قیمت کردم 275 هزار تومن
    D900 با گارانتی 375 هزار تومن

ولی D900 رو بدون گارانتی می تونی 265 هزار تومن هم گیر بیاری !!!

E900 بدون گارانتی فکر نکنم خیلی از قیمتش کم بشه. بنابراین فکر کنم دی900 به صرفه تر باشه.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

E900 با گارانتی پارس قائم رو قیمت کردم 275 هزار تومن
    D900 با گارانتی 375 هزار تومن

ولی D900 رو بدون گارانتی می تونی 265 هزار تومن هم گیر بیاری !!!

E900 بدون گارانتی فکر نکنم خیلی از قیمتش کم بشه. بنابراین فکر کنم دی900 به صرفه تر باشه.

از همه ممنون به خصوص coralisland_17 و ShahabSAMSUNG به زودی می رم سراغ D900 از این که کمک کردید ممنونم.............

پروفشنال CD-RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

برو D900 بخر , غصه صفحه نمایشش رو نخور , میشه تنظیم کرد که موقع شارژ کلا خاموش بشه ( هر چند استهلاک ناچیزی داره )
    -------------
    بعد از خرید بگو چقدر راضی ات کرده - حتما سعی کن با گارانتی پارس قائم بخری که ...
    بعد از خرید میفهمی چه فرقهایی دارند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •