تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 42

نام تاپيک: آموزش : ایجاد درخشش متحرک با کاربردهای متنوع و خارق العاده، Image Ready

حـــــرفـه ای Maysam-BFU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Failed box !

حـــــرفـه ای mir@'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    اون سر دنیا

پيش فرض

خیلی عالیه آقا میثم،

دومیش که حرف نداره، (عینک تنها رو منظورمه)

اولیش هم خیلی خوبه، فقط به نظرم اگه زمان رو برای فریم آخر یه کم بیشتر بگیری، که انقدر تند تند پشت سر هم نیاد، طبیعی تر بشه.

خدا قوت!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

امیر عزیز ، خیلی مایل هستم که این آموزش رو یاد بگیرم ولی متاسفانه در فتوشاپ 7 که من ازش استفاده می کنم در قسمت ابزار گرادیان ، حالت Transparent to forground وجود نداره . من باید چکار کنم ؟

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    اون سر دنیا

پيش فرض

ستاره عزیز، عرض کنم محضر شریفتون که اولاً چرا ورژن های جدید فتوشاپ رو نصب نمی کنید؟ CD هاش که فراوونه.

اما من یه راهی به نظرم می رسه. شما به همون حالت Foreground to Background یک گرادیان از سفید به سیاه توی لایه Shine بکشید. بعد یک ماسک ایجاد کنید توی لایه Shine. با دکمه Add Vector Mask توی پلت لایه ها. حالا دوباره گرادیان رو مثل قبل بکشید. احتمالاً همون حالت که ما نیاز داریم درست میشه. اگه نشد دکمه Reverse رو در تنظیمات گرادیان فعال کنید و روی ماسک گرادیان رو بکشید.

امیدوارم مشکل حل بشه. ولی از بهترین کار همون ارتقاء ورژن هست.

ارادتمند

پروفشنال Reza P30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Nowhere

پيش فرض

متشکرم

این آموزش رو دقیقا به همین شکل در تابستان 85 دیده بودم

به هر حال دستت درد نکنه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

ستاره عزیز، عرض کنم محضر شریفتون که اولاً چرا ورژن های جدید فتوشاپ رو نصب نمی کنید؟ CD هاش که فراوونه.

اما من یه راهی به نظرم می رسه. شما به همون حالت Foreground to Background یک گرادیان از سفید به سیاه توی لایه Shine بکشید. بعد یک ماسک ایجاد کنید توی لایه Shine. با دکمه Add Vector Mask توی پلت لایه ها. حالا دوباره گرادیان رو مثل قبل بکشید. احتمالاً همون حالت که ما نیاز داریم درست میشه. اگه نشد دکمه Reverse رو در تنظیمات گرادیان فعال کنید و روی ماسک گرادیان رو بکشید.

امیدوارم مشکل حل بشه. ولی از بهترین کار همون ارتقاء ورژن هست.

ارادتمند
    دوست عزیز ، مرسی از توجهت . ورژن 7 مثل این که خیلی عقبه چون اصلا حالت Forground to background رو هم نداره . حالا تا من ورژن جدیدش رو تهیه کنم کمی طول می کشه . اگه برات ممکنه فایل حالت Transparent to forgrand رو از پوشه گرادیان برنامه برای من آپلود کن .

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    اون سر دنیا

12

دوست عزیز ، مرسی از توجهت . ورژن 7 مثل این که خیلی عقبه چون اصلا حالت Forground to background رو هم نداره . حالا تا من ورژن جدیدش رو تهیه کنم کمی طول می کشه . اگه برات ممکنه فایل حالت Transparent to forgrand رو از پوشه گرادیان برنامه برای من آپلود کن .

هرچند 100% مطمئنم اشتباه می کنی (چون اگه اینو نداره پس چی داره؟ این اولین قابلیت گرادیانه) ولی هر چی فایل به نام گرادیان بود آپلود کردم.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    شما هم ماشاءالله سحر خیزیا

ارادتمند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

هرچند 100% مطمئنم اشتباه می کنی (چون اگه اینو نداره پس چی داره؟ این اولین قابلیت گرادیانه) ولی هر چی فایل به نام گرادیان بود آپلود کردم.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    شما هم ماشاءالله سحر خیزیا

ارادتمند
    امیر عزیز مرسی از توجهت . این فایل هایی رو که زحمت کشیدی و آپلود کردی همه شون رو داشتم به جز فایل Defaultgradient.grd .
    حالت فورگراند تو ترانسپرنت هم مربوط به همین فایل میشه که من نداشتمش . مرسی که فرستادی
    ولی حالا یک مشکل دیگه دارم . آموزش را تا مرحله ی ایجاد فریم جدید در لایه شاین در ایمج ردی ادامه دادم و همه چی طبق آموزش درست پیش میره ، اما از این مرحله به بعد نمی تونم آموزش رو دنبال کنم . یعنی وقتی روی لایه شاین هستم و کلید شیفت رو نگه می دارم و دکمه ی سمت راست کیبورد رو هم فشار میدم هیچ اتفاقی نمیفته ، یعنی من نمی بینم که لایه از سمت راست تصویر خارج بشه . حالا باید چکار کنم ؟

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    اون سر دنیا

پيش فرض

توی خود فتو شاپ که هستی می تونی با نگه داشتن شیفت و فشار دادن جهت ها لایه رو حرکت بدی؟

حالا هر جوری هست باید لایه رو حرکت بدی دیگه. اون دکمه بالای بالا سمت راست چی؟

کار نمی کنه؟ (شبیه مثلثه)

شایدم ورژن Image Ready پایینه مشکل داره.

الله اعلم !!

حـــــرفـه ای Maysam-BFU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Failed box !

پيش فرض

آموزش را تا مرحله ی ایجاد فریم جدید در لایه شاین در ایمج ردی ادامه دادم و همه چی طبق آموزش درست پیش میره ، اما از این مرحله به بعد نمی تونم آموزش رو دنبال کنم . یعنی وقتی روی لایه شاین هستم و کلید شیفت رو نگه می دارم و دکمه ی سمت راست کیبورد رو هم فشار میدم هیچ اتفاقی نمیفته ، یعنی من نمی بینم که لایه از سمت راست تصویر خارج بشه . حالا باید چکار کنم ؟
    Dear Setareh ، من هم ابتدا این مشکل را داشتم و بعد متوجه شدم ، شما الان روی لایه Shine هستید و از فریم اولتون یک کپی گرفتید شما باید بر روی فریم کپی شده کلیک کنید و اون افکت را به انتهای نوشته تغییر مکان دهید ( یا با Shift یا با ابزار Move Tool ) بعد ادامه کار را انجام دهید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •