تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 25

نام تاپيک: خرید سیستم برای 3ds max و رندر تا 3.5

پروفشنال Bobby Sands's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

عزیز، من لیست پیشنهادی به شما میدم، شما قطعات مد نظر خودتون رو رو می کنید و میگید اینها خوبه؟!

اگر خودتون می دونید چی بخرید، که دیگه نیازی به مشاوره نبود!
    می رفتید قطعاتی که مد نظرتون هست رو خریداری می کردید.
    سری زد رو گفتم چه قطعاتی. غیر زد هم گفتم چه قطعاتی...
    گیمینگ هم از اسمش پیداست که گیمینگه!
    جسارتاً به عقل شما شک می کنن که مادربرد مخصوص بازی بخرید برای اینکه کار رندرینگ روش انجام بدین!!
    بنده کاری به مشخصات فنیشون ندارم. کاربریشون رو کار دارم. کاربری گیمینگ!
    هر قطعه ای بواسطه ی مشخصات فنی و اطلاعاتی که کمپانی مرجع اعلام می کنه، یک کاربری مشخص داره که برای سراسر جهان قابل فهم و شفاف هست.
    برای انتخاب اصولی، اینطور نیست که شما از هر قطعه ای خوشتون بیاد یا به نظرتون انتخاب جالب با قیمت مناسبی بیاد، همون ها رو بخرید!

سیستم پیشنهادی خواستید، بهتون ارائه شد. لذا تاپیک به اتمام رسیده و سایر سوالات شما دیگه مربوط به این بحث نمیشه. اطلاعات فنی در حوزه ی آموزشی هست که متاسفانه در محیط نت کلاس درسی وجود نداره برای آموزش این موارد که بخواید یاد بگیرید. باید خودتون با سرچ در گوگل و جستجو کردن یاد بگیرید. چون کسی اینها رو به شخصی دیگه آموزش نمیده!

نمی خواستم بهتون جواب بدم... اما گفتم بی پاسخ نمونید...
    عزیز من فقط سوال کردم اما شما انگار خیلی بی اعصاب تشریف دارید!!!
    بنده در پست اخرم دو مدل سری z نام بردم که خود کارخونه سازنده هم نگفته واسه گیمه! اما شما اینطوری برخورد میکنید! انگار ایه نازل شده که مادربردی که شما میگید فقط برای این کار جواب میده!
    این اسمها هم کاملا مشخصه که کلی اغراق توش وجود داره وگرنه تفاوت آنچنانی برای کاری که من میخوام انجام بدم بین اون سری گیم با این G55 وجود نداره!
    جسارتا از نجوه برخوردتون کاملا مشخصه که خودتون هم اشراف زیادی به این قضایا ندارید و هر کس که سوال میکنه آخرش میفرمایید که اینجا کلاس نیست که من بخوام به کسی چیزی یاد بدم! بنده هم انتظار چیز یاد گرفتن از شما ندارم چون به انداره خودم این چیزا رو بلدم واگر خواسته باشم بیشتر از این یاد بگیرم میدونم سراغ کی برم!
    خودتون هم عمرا بدونید چه تفاوتی بین G43 و G55 وجود داره! غیر همون چیزی که کمپانی سازنده گفته.

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار Hessam 2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

با این مواردی که شما فرمودید، کاملاً مشخصه که به موضوع کاملاً واقف هستید و اطلاعاتتون در سطحی هست که خودتون سیستم انتخاب کنید!
    دیگه نیازی به تاپیک زدن نبود و اینکه بنده رو با کنایه زدن مورد بازخواست قرار بدید به گونه ای که توانایی مقایسه نداشته باشم!
    چو دانی و پرسی، سوالت خطاست!

با 3 میلیون سیستم، میشه 300 لیست ارائه داد و هر کدوم از این 300 لیست قابل خریده. همشون هم مناسبه.
    ما هم نگفتیم سیستم پیشنهادی ما جزو مواردی هست که آیه ازش نازل شده! برای بنده ی نوعی هیچ فرقی نداره شما این لیست رو می خرید یا پولتون رو می ریزید آشغالی! به ما مربوط نیست!

اگر فکر می کنید اغراق تو ارائه ی کاربری این قطعات از سوی کمپانی سازنده هست، کاملاً مختار هستید برای سیستمتون یک مادربرد گیمینگ خریداری کنید تا کمی اسباب خنده ی ما رو فراهم کنید!!!

ممنون از اینکه فکر می کنید چنانچه از ارائه ی اطلاعاتی خودداری می کنیم، به این معنا هست که بر اون موضوع اشراف نداریم!
    شما می تونید چنین فکری کنید. اصلاً مانعی نداره! بنده هرگز هیچ ادعایی در زندگیم نداشتم.

تفاوت جی 43 و جی 45 هم در سایت سازنده هست! اگر بنده بخوام مثل شما بدونم، 2 دقیقه به خودم زحمت می دم، نگاه به سایت MSI بندازم و مقایسه کنم!! چون به غیر از مواردی که در سایت گفته شده، هیچگونه تفاوتی یقیناً و قطعاً وجود نداره!

سوال شما بچگانه اس! می فرمایید فلان مادربرد زد87 خوب نیست؟ یا خوب هست؟!
    این چه سوالیه؟!! مگر میشه یک مادربرد از چیپست زد87 بد باشه؟!!! هر مادربردی در حوزه ی کاربری خودش، خوبه. چیز بدی وجود نداره!
    اصلاً البته معیار سنجش فنی یک مادربرد بر پایه ی خوب یا بد بودن نیست! بلکه مبتنی بر کارایی و نوع کاربری متناسب با بودجه اس!

بنده از بابت بی اهمیت شمردن پیشنهادی که بهتون ارائه شد گلگی دارم!
    راست رفتید سر چیزهایی که مد نظر خودتون هست! این رو باید از اول می گفتید! نه اینکه بعد از سیستم پیشنهادی، حالا دونه دونه بیایم قطعات مد نظر خودتون رو باهم بررسی کنیم!!!

ضمناً بنده کارم اینه... درسم اینه. تخصصم اینه. شغل و زندگیم اینه!
    در سال کلی درخواست مشاوره و فروش داریم از اینگونه سیستم ها! مطمئن باشید اینقدر ساده لوح و نادان نیستیم بیایم به علت ندانستن، اطلاعاتی رو ارائه ندیم! مطمئن باشید اینقدر شهامتش رو دارم بگم فلان اطلاعات رو بلد نیستم! از کسی دیگه بپرسید و نمیایم وقت خودمون رو بر دامن زدن بر نداشتن یک اطلاعات هدر بدیم...!
    Last edited by Hessam 2; 16-05-2014 at 22:44.

3. 2 کاربر از Hessam 2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه faramarz_mit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

ليستي كه آقا حسام داده بود خوب بود حالا اگه شما ميخواين مادربرد چيز ديگه بخرين مشكلي نيس
    آقا حسام با توجه به بودجه و نوع سي پي يو شما اون مادربرد پيشنهاد دادن

5. این کاربر از faramarz_mit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

بنده همینجا از شما عاجزانه در خواست میکنم دلایل فنی خودتونو بر رد g43 اعلام کنید تا رسما ازتون عذرخواهی کنم و کل حرفامو پس بگیرم! البته بغیر از اینکه چون کمانی سازنده گفته گیمینگ!
    راستی تو سایت آمازون هم برای همین G55 که کاربریشو کمپانی نزده گیمینگ، زده واسه گیمینگ

داره خودمونی میشه faramarz_mit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سيستمي كه حسام در پست 6 گفته خيلي خوبه
    ْG43-G55 ديگه چيه آخه
    وقتي سري زد ايسوس يا گيگا هست دنبال اين مادربردها نرو
    Last edited by faramarz_mit; 16-05-2014 at 23:05.

8. این کاربر از faramarz_mit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

با این مواردی که شما فرمودید، کاملاً مشخصه که به موضوع کاملاً واقف هستید و اطلاعاتتون در سطحی هست که خودتون سیستم انتخاب کنید!
    دیگه نیازی به تاپیک زدن نبود و اینکه بنده رو با کنایه زدن مورد بازخواست قرار بدید به گونه ای که توانایی مقایسه نداشته باشم!
    چو دانی و پرسی، سوالت خطاست!

با 3 میلیون سیستم، میشه 300 لیست ارائه داد و هر کدوم از این 300 لیست قابل خریده. همشون هم مناسبه.
    ما هم نگفتیم سیستم پیشنهادی ما جزو مواردی هست که آیه ازش نازل شده! برای بنده ی نوعی هیچ فرقی نداره شما این لیست رو می خرید یا پولتون رو می ریزید آشغالی! به ما مربوط نیست!

اگر فکر می کنید اغراق تو ارائه ی کاربری این قطعات از سوی کمپانی سازنده هست، کاملاً مختار هستید برای سیستمتون یک مادربرد گیمینگ خریداری کنید تا کمی اسباب خنده ی ما رو فراهم کنید!!!

ممنون از اینکه فکر می کنید چنانچه از ارائه ی اطلاعاتی خودداری می کنیم، به این معنا هست که بر اون موضوع اشراف نداریم!
    شما می تونید چنین فکری کنید. اصلاً مانعی نداره! بنده هرگز هیچ ادعایی در زندگیم نداشتم.

تفاوت جی 43 و جی 45 هم در سایت سازنده هست! اگر بنده بخوام مثل شما بدونم، 2 دقیقه به خودم زحمت می دم، نگاه به سایت MSI بندازم و مقایسه کنم!! چون به غیر از مواردی که در سایت گفته شده، هیچگونه تفاوتی یقیناً و قطعاً وجود نداره!

سوال شما بچگانه اس! می فرمایید فلان مادربرد زد87 خوب نیست؟ یا خوب هست؟!
    این چه سوالیه؟!! مگر میشه یک مادربرد از چیپست زد87 بد باشه؟!!! هر مادربردی در حوزه ی کاربری خودش، خوبه. چیز بدی وجود نداره!
    اصلاً البته معیار سنجش فنی یک مادربرد بر پایه ی خوب یا بد بودن نیست! بلکه مبتنی بر کارایی و نوع کاربری متناسب با بودجه اس!

بنده از بابت بی اهمیت شمردن پیشنهادی که بهتون ارائه شد گلگی دارم!
    راست رفتید سر چیزهایی که مد نظر خودتون هست! این رو باید از اول می گفتید! نه اینکه بعد از سیستم پیشنهادی، حالا دونه دونه بیایم قطعات مد نظر خودتون رو باهم بررسی کنیم!!!

ضمناً بنده کارم اینه... درسم اینه. تخصصم اینه. شغل و زندگیم اینه!
    در سال کلی درخواست مشاوره و فروش داریم از اینگونه سیستم ها! مطمئن باشید اینقدر ساده لوح و نادان نیستیم بیایم به علت ندانستن، اطلاعاتی رو ارائه ندیم! مطمئن باشید اینقدر شهامتش رو دارم بگم فلان اطلاعات رو بلد نیستم! از کسی دیگه بپرسید و نمیایم وقت خودمون رو بر دامن زدن بر نداشتن یک اطلاعات هدر بدیم...!
    شما هم که هی ویرایش میکنی ادم نمیدونه جواب چیو بده
    حسام خان عزیز بنده پیشنهاد شما رو بی اهمیت نشمردم! اگر قرا بود بی اهمیت بشمرم نمیامدم تاپیک بزنم و از شخص شما درخواست مشاوره کنم.
    فقط از جواب اخر شما دلگیر شدم چون جز چند سوال ساده چیزی نپرسیدم که شما اونطور برخورد کردید!
    اینجا هیچکس مجبور نیست به دیگران جواب بده و چیزی رو آموزش بده ویا راهنمایی کنه. اگر این کارو انجام بده لطف کرده که شما این لطف رو انجام دادید دستتون هم درد نکنه. اما قرار نیست بخاطر لطفی که به دیگران میکنیم بعدا اونها رو اینطور مورد عتاب وخطاب قرار بدیم! امیدوارم منطور منو درک کرده باشید.
    یا حق.

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار Hessam 2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

بنده MSI Z87-G43 GAMING که در پست 7 گفتید رو گفتم گیمینگ!
    کی گفته جی 43 و جی 55 رو گفتم گیمینگه؟!! حرف تو دهان ما میذارید!

یکبار گفتم! باز هم میگم: هیچ مادربرد زد 87 بدی به قول شما وجود نداره! هر کدوم رو بخرین، خوبه!!

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سيستمي كه حسام در پست 6 گفته خيلي خوبه
    ْG43-G55 ديگه چيه آخه
    وقتي سري زد ايسوس يا گيگا هست دنبال اين مادربردها نرو
    1- بنده هم نگفتم بده!
    2- من بشخصه فن هیچ برندی نیستم که فقط دنبال ایسوس و گیگا باشم . یک از لپ تاپمام همGX 660R MSI هست که کاملا ازش راضیم. برای همین دلیلی برد رد MSI نمیبینم جز فن بازی متعصبانه.
    3- اگر دقت کرده باشید تو اون پست اخر یک مدل گیگای زد هم اسم بردم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه eshraghi2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    استان فارس

پيش فرض

بنده همینجا از شما عاجزانه در خواست میکنم دلایل فنی خودتونو بر رد g43 اعلام کنید تا رسما ازتون عذرخواهی کنم و کل حرفامو پس بگیرم! البته بغیر از اینکه چون کمانی سازنده گفته گیمینگ!
    راستی تو سایت آمازون هم برای همین G55 که کاربریشو کمپانی نزده گیمینگ، زده واسه گیمینگ

سلام !
    دقیقاً همین که خودتون فرمودید هست ! چون کمپانی سازنده گفته گیمینگ !
    دوست خوبم یک شرکت مادربرد سازی حالا گیگا یا ایسوس یا ام اس آی همینجوری نمیاد مادربردهاشو به صف کنه و هرکدوم از رنگ و قیافش خوشش اومد واسش کاربری تعریف کنه !! مگه تخم مرغ شانسیه ؟!
    توی همه مادربردهایی که براش یک رده کاربری خاص تعریف شده مطمئن باشید یک سری بهینه سازی هایی صورت گرفته ! معمولاً توی مادربردهای گیمینگ بهینه سازی ها عمدتاً روی بحث صدا و چیپست شبکه هست برای کسانی که گیم آنلاین بازی می کنند و برخی بهینه سازهای کمکی نرم افزاری برای کارکرد بهتر توی گیم .
    مثلاً MSI پنج مادربرد معروف Z87 سری گیمینگ داره و آخر مدلهاش هم پسوند گیمینگ گذاشته بود . G43 و G45 وارد بازار شد سه مادربرد دیگه هم ماتریکس وارد نکرد و مهمترینش GD65 بود . G55 هم که اینقدر سرش صحبت شد جزء سری گیمینگ نیست اصلاً
    یا مادربردهای سری اورکلاک یا مادربردهایی که واسه شرایط سخت مثل رندر بهینه شدن و دیگه اسمشون رو جلوی هرکسی بگی بهت میگن واسه چه کاربردی هست ! مثل مادربرد سری SABERTOOTH ایسوس
    الآن همه شرکت ها دارن چنین کاری می کنند و داخل سایتشون یک لیست هم براساس کاربری تنظیم کردند که وقتی روشون کلیک می کنی مدلهاشون ظاهر میشن
    حسام جان صحبت از تناسب کاربری فرمودند که کاملاً صحبتشون متین بود اما گاهی اوقات وقتی میگیم که برای فلان کاربرد فلان سری مادربرد بهینه هست و تناسب بیشتری داره بودجه نقشش کم رنگ میشه یه مقدار .
    البته توی بحث تناسب کاربری یکی از عوامل مهم و تعیین کننده اش به ماهیت چیپست ها برمی گرده و توانایی های چیپست ها و تناسب پردازنده و رم با چیپست ! ( به ویژه کاربرد اورکلاک و در درجه بعد سیستم های سروری و رندرینگ ) . توی سیستم های رندرینگ هم استفاده از مادربردهای چیپست سری Z و در اولویت اول( به شرط مهیا بودن بودجه ) چیپست سری X سوکت2011 بهتر هستند . چون این مادربردها حتی ضعیف ترینهاشون از نظر مدار تغذیه قویتر با تعداد فازهای بیشتر بیشتر مستعد تحمل فشار هستند . دیگه اون مادربردهای اختصاصی رندرینگ هرسوکت که بماند ساخته شدن برای رندرینگ و کار سنگین به صورت 24/7 ! از دید دیگه مادربردهای سوکت 2011 چیپست X79 و به ویژه چیپست های سروری سری C600 به خاطر پشتیبانی از حجم حافظه بیشتر ( ساپورت حجم رم بسیار بسیار زیاد تا 1.5 ترابایت در چیپست های سری C600 ) و پشتیبانی تا 8 سوکت پردازنده ( در سری C600 ) و همین طور پردازنده های سری Xeon که این توانایی رو دارند و ساپورت م های ECC اثباتی بر رابطه بین چیپست و پردازنده و رم با تناسب کاربری هست .
    به هرصورت اگه از دیدگاه کاربری اختصاصی بخوایم انتخاب کنیم در مورد شما باید بودجه رو لحاظ نکنیم و صاف بریم سراغ SABERTOOTH Z87 یا SABERTOOTH Z97 MARK I که جدید هست .
    مطالبی که گفته شد اکثرش به صورت کلی و صرفاً جهت اطلاع بود که بدونید وقتی گفته میشه تناسب کاربری خیلی موارد توش دخیل هستند
    به هر صورت لحن شما به عنوان یک کاربر مشاوره گیرنده اصلاً مناسب نبود . کسی اگر خودش انتخاب خودش رو کرده باشه و مشاوره ای که مشاورین میدن تأثیرگزار نباشه و بخواد همون کار خودش رو کنه اصلاً نیاز به مشاوره نداره . کار خودش رو انجام بده با مسئولیت خودش ( در این مورد روی صحبتم با شما نیست اما موارد زیادی رو دیدیم که آخرین موردش همین چند روز پیش بود ) اما دوستانی که در انتخابشون شک دارند استفاده از مشاورین برای برطرف کردن شکشون هیچ مانعی نداره .
    آقا حسام هم اطلاعات غلطی به شما ندادن خدای ناکرده و نیازی هم به عذرخواهی شما ندارن و تأثیری توی کارشون نداره . اما تعامل با مشاوری که در کارش تخصص داره به نظر من بهترین کار هست و باید دو طرف به هم اعتماد داشنه باشند . هم مشاور هم مشاوره گیرنده .
    Last edited by eshraghi2010; 17-05-2014 at 11:41.

13. 2 کاربر از eshraghi2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام !
    دقیقاً همین که خودتون فرمودید هست ! چون کمپانی سازنده گفته گیمینگ !
    دوست خوبم یک شرکت مادربرد سازی حالا گیگا یا ایسوس یا ام اس آی همینجوری نمیاد مادربردهاشو به صف کنه و هرکدوم از رنگ و قیافش خوشش اومد واسش کاربری تعریف کنه !! مگه تخم مرغ شانسیه ؟!
    توی همه مادربردهایی که براش یک رده کاربری خاص تعریف شده مطمئن باشید یک سری بهینه سازی هایی صورت گرفته ! معمولاً توی مادربردهای گیمینگ بهینه سازی ها عمدتاً روی بحث صدا و چیپست شبکه هست برای کسانی که گیم آنلاین بازی می کنند و برخی بهینه سازهای کمکی نرم افزاری برای کارکرد بهتر توی گیم .
    مثلاً MSI پنج مادربرد معروف Z87 سری گیمینگ داره و آخر مدلهاش هم پسوند گیمینگ گذاشته بود . G43 و G45 وارد بازار شد سه مادربرد دیگه هم ماتریکس وارد نکرد و مهمترینش GD65 بود . G55 هم که اینقدر سرش صحبت شد جزء سری گیمینگ نیست اصلاً
    یا مادربردهای سری اورکلاک یا مادربردهایی که واسه شرایط سخت مثل رندر بهینه شدن و دیگه اسمشون رو جلوی هرکسی بگی بهت میگن واسه چه کاربردی هست ! مثل مادربرد سری SABERTOOTH ایسوس
    الآن همه شرکت ها دارن چنین کاری می کنند و داخل سایتشون یک لیست هم براساس کاربری تنظیم کردند که وقتی روشون کلیک می کنی مدلهاشون ظاهر میشن
    حسام جان صحبت از تناسب کاربری فرمودند که کاملاً صحبتشون متین بود اما گاهی اوقات وقتی میگیم که برای فلان کاربرد فلان سری مادربرد بهینه هست و تناسب بیشتری داره بودجه نقشش کم رنگ میشه یه مقدار .
    البته توی بحث تناسب کاربری یکی از عوامل مهم و تعیین کننده اش به ماهیت چیپست ها برمی گرده و توانایی های چیپست ها و تناسب پردازنده و رم با چیپست ! ( به ویژه کاربرد اورکلاک و در درجه بعد سیستم های سروری و رندرینگ ) . توی سیستم های رندرینگ هم استفاده از مادربردهای چیپست سری Z و در اولویت اول( به شرط مهیا بودن بودجه ) چیپست سری X سوکت2011 بهتر هستند . چون این مادربردها حتی ضعیف ترینهاشون از نظر مدار تغذیه قویتر با تعداد فازهای بیشتر بیشتر مستعد تحمل فشار هستند . دیگه اون مادربردهای اختصاصی رندرینگ هرسوکت که بماند ساخته شدن برای رندرینگ و کار سنگین به صورت 24/7 ! از دید دیگه مادربردهای سوکت 2011 چیپست X79 و به ویژه چیپست های سروری سری C600 به خاطر پشتیبانی از حجم حافظه بیشتر ( ساپورت حجم رم بسیار بسیار زیاد تا 1.5 ترابایت در چیپست های سری C600 ) و پشتیبانی تا 8 سوکت پردازنده ( در سری C600 ) و همین طور پردازنده های سری Xeon که این توانایی رو دارند و ساپورت م های ECC اثباتی بر رابطه بین چیپست و پردازنده و رم با تناسب کاربری هست .
    به هرصورت اگه از دیدگاه کاربری اختصاصی بخوایم انتخاب کنیم در مورد شما باید بودجه رو لحاظ نکنیم و صاف بریم سراغ SABERTOOTH Z87 یا SABERTOOTH Z97 MARK I که جدید هست .
    مطالبی که گفته شد اکثرش به صورت کلی و صرفاً جهت اطلاع بود که بدونید وقتی گفته میشه تناسب کاربری خیلی موارد توش دخیل هستند
    به هر صورت لحن شما به عنوان یک کاربر مشاوره گیرنده اصلاً مناسب نبود . کسی اگر خودش انتخاب خودش رو کرده باشه و مشاوره ای که مشاورین میدن تأثیرگزار نباشه و بخواد همون کار خودش رو کنه اصلاً نیاز به مشاوره نداره . کار خودش رو انجام بده با مسئولیت خودش ( در این مورد روی صحبتم با شما نیست اما موارد زیادی رو دیدیم که آخرین موردش همین چند روز پیش بود ) اما دوستانی که در انتخابشون شک دارند استفاده از مشاورین برای برطرف کردن شکشون هیچ مانعی نداره .
    آقا حسام هم اطلاعات غلطی به شما ندادن خدای ناکرده و نیازی هم به عذرخواهی شما ندارن و تأثیری توی کارشون نداره . اما تعامل با مشاوری که در کارش تخصص داره به نظر من بهترین کار هست و باید دو طرف به هم اعتماد داشنه باشند . هم مشاور هم مشاوره گیرنده .
    واقعا تعجب میکنم که آیا شما همه پستها رو از اول خوندی و بعد میگی لحن بنده بد بوده؟!!!
    بیخیال بابا حق با شماست. دیگه حوصله بحث بیخودی و الکی رو ندارم که تهش هیچی در نمیاد. انتخاب هامو هم کردم . حالا اینکه بخوام اسباب خنده کسی رو فراهم کنم یا نه دیگه به خودم مربوطه! اشتباه از من بود از همه عزیزان بخصوص اقا حسام عذر میخوام.
    یا علی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •