تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 21 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 203

نام تاپيک: بهترین لپ تاپ برای بازی با قیمت 2.5 تا 3 تومن؟؟!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه EternalWanderer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

اگه فقط بازی برات مهمه
    acer v3
    ci7
    nvidia 710
    قیمت 3 تومن
    یه پیشنهاد دوستانه بهت میکنم از فکر hp این حرفها بیا بیرون.واقعا ارزش خرید ندارن dell,lenovo, هم همینطور.سه تا از دوستام بازار هستن حرف اونها رو دارم بهت میگم.فقط چند بار خودم دیدم hp اوردن گارنتی ولی مار کهای دیگه نه.پولتون رو دور نریزین.در مورد کیفیت acer نظری ندارم
    سلام. میشه مدل لپ تاپو کامل بذازین؟ هرچی گشتم acer v3 کنار core i7 و nvidia 710 پیدا نکردم. در ضمن لپ تاپی که تصمیم دارم بخرم lenovo ideapad z500 A : Ci7 8G DDR3 Nvidia 640 2G Up to 4 G هست. از این بهتره یا نه؟

داره خودمونی میشه msf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام. میشه مدل لپ تاپو کامل بذازین؟ هرچی گشتم acer v3 کنار core i7 و nvidia 710 پیدا نکردم. در ضمن لپ تاپی که تصمیم دارم بخرم lenovo ideapad z500 A : Ci7 8G DDR3 Nvidia 640 2G Up to 4 G هست. از این بهتره یا نه؟
    اره z500 خیلی بهتر از acer v3 هستش فقط صفحه نمایش کمی ضعیف تر از اونه در ضمن گرافیک 645 خیلی کمیابه الان اکثرا 635 هستش باید خیلی بگردی

3. این کاربر از msf66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2011

10

در ضمن گرافیک 645 خیلی کمیابه الان اکثرا 635 هستش باید خیلی بگردی
    دوستان مشهدی اگه کسی جایی رو میشناسه که Lenovo z500 با گرافیک 645 می فروشه چون فکر میکنم تبلیغات ممنوع باشه اگه آدرسش رو با پیام خصوصی بفرسته ممنون میشم.

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

لنوو و ایسوس در حال حاضر بهترین برند های لپتاپ توی بازار ایران هستند و لنوو زد500 انتخاب درستی هست....وی3 منم با 710 ندیدم!n55sf هم قدیمی نیست یکم؟؟!!
    برای بازی اگه بتونید بودجه رو بیشتر کنید و لنوو وای500 یا ایسوس n56vz بگیرین بهتره

6. این کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

لنوو وای500 یا ایسوس n56vz بگیرین بهتره
    آره لپ تاپای خوبی هستن ولی متاسفانه حول و حوش 3 تومن بیشتر مقدور نیست!

8. این کاربر از EternalWanderer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

دیروز اصفهان زدپونصد i7 دور و بر 2900 بود ، گزینه خوبیه

10. این کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

اطلاعات غلط نمیدم دوست عزیز .تجربه خودم و دوستام رو گفتم.شاید تا بحال واسه فامیل و اشناها 15-20 تا لپتاپ من انتخاب کردم.
    از این 15-20 بار فقط 2 بار hp خریدم که واقعا اشتباه محض بود.یکیش همون اولین روز هاردش خراب از اب در امود واسه خودش داستانی شد.به فروشنده گفتم خودم ویندوز اینا نصب میکنم بده ببرم.بردم هاردش خراب بود حالا بیا مغازه داره مگه قبول میکنه.دومی هم بعد یه ماه کیبوردش خراب شد .حالا بماند کیفیت بد صفحه نمایش....باور کردن این مسائل مربوط به خودتون هست من نظر و تجربه خودم رو گفتم.چرا باید اطلاعات غلط بدم آخه.عجب ادمهایی پیدا میشنا.
    اینا ها اینم از امضات لپتاپتم که لنوو.دوست عزیز بعد hp ,dell بد ترین لپتاپهایی که تو عمرم دیدم لپ تاپ های لنوو هستن.فلسفه محض چین هستش.لنوو تو ویترین خیلی قشنگ دیده میشن.از روی تجربه میگم بعد مدتی که باهاشون کار کنی از ظاهر و قیافه میافتن.بازم میگم اینا تجربیاته من.
    Last edited by vb.mohsen; 26-05-2013 at 15:07.

12. این کاربر از vb.mohsen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    Where humans aren't worth

پيش فرض

با مدل بگو ببینم منظورت چی بوده !
    همین برند اچ پی و لنوو که میگی بده به ترتیب تو دنبا اول و دوم هستن با فاطله بسیار کم از همدیگه !
    اگر بد بود که همه جا باید بد باشه و ملت نخرن !
    نه دوست عزیز این سبکی نمیشه از برندی بد گفت باید شرایط خرید رو در نظر گرفت شاید لپ تاپ مشکل دار یا ریفر خریدی !
    البته اچ پی سر چیپ های انویدا که مشکل گرما داشت یه سری مسائل داشت ولی مال 2008 هست نه الان !
    یکم در موردش تحقیق کن بعد متوجه میشی اینا چه برندهای غولی هستن !

14. 2 کاربر از Persian-swag بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

اطلاعات غلط نمیدم دوست عزیز .تجربه خودم و دوستام رو گفتم.شاید تا بحال واسه فامیل و اشناها 15-20 تا لپتاپ من انتخاب کردم.
    از این 15-20 بار فقط 2 بار hp خریدم که واقعا اشتباه محض بود.یکیش همون اولین روز هاردش خراب از اب در امود واسه خودش داستانی شد.به فروشنده گفتم خودم ویندوز اینا نصب میکنم بده ببرم.بردم هاردش خراب بود حالا بیا مغازه داره مگه قبول میکنه.دومی هم بعد یه ماه کیبوردش خراب شد .حالا بماند کیفیت بد صفحه نمایش....باور کردن این مسائل مربوط به خودتون هست من نظر و تجربه خودم رو گفتم.چرا باید اطلاعات غلط بدم آخه.عجب ادمهایی پیدا میشنا.
    اینا ها اینم از امضات لپتاپتم که لنوو.دوست عزیز بعد hp ,dell بد ترین لپتاپهایی که تو عمرم دیدم لپ تاپ های لنوو هستن.فلسفه محض چین هستش.لنوو تو ویترین خیلی قشنگ دیده میشن.از روی تجربه میگم بعد مدتی که باهاشون کار کنی از ظاهر و قیافه میافتن.بازم میگم اینا تجربیاته من.
    یعنی شما لپ تاپی سراغ داری که مشخصاتش مثل Lenovo Ideapad z500 A Ci7 باشه و قیمتش هم دور و بر 3 تومن باشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

با مدل بگو ببینم منظورت چی بوده !
    همین برند اچ پی و لنوو که میگی بده به ترتیب تو دنبا اول و دوم هستن با فاطله بسیار کم از همدیگه !
    اگر بد بود که همه جا باید بد باشه و ملت نخرن !
    نه دوست عزیز این سبکی نمیشه از برندی بد گفت باید شرایط خرید رو در نظر گرفت شاید لپ تاپ مشکل دار یا ریفر خریدی !
    البته اچ پی سر چیپ های انویدا که مشکل گرما داشت یه سری مسائل داشت ولی مال 2008 هست نه الان !
    یکم در موردش تحقیق کن بعد متوجه میشی اینا چه برندهای غولی هستن !
    یعنی شما لپ تاپی سراغ داری که مشخصاتش مثل Lenovo Ideapad z500 A Ci7 باشه و قیمتش هم دور و بر 3 تومن باشه؟
    ببینید من میدونم بیشترین فروش رو دارن این لپتاپ ها تو دنیا ولی دلیل نمیشه از مک بهتر باشن درسته؟
    بله لپتاپ بهتری سراغ دارم چند پست قبل گفتم acer aspire v3.مطمئنا خیلی بهتر از لنوو هستش.
    i7 .nvidia 710
    خودمم نتونستم از اینترنت پیدا کنم تو مغازه دوستم هست فردا اطلاعاتی ازش میارم ولی قیافش دقیقا اینه قیمت دقیقا 3 تومن

17. 2 کاربر از vb.mohsen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •