تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 40

نام تاپيک: چرا این جام اینطوری شده

داره خودمونی میشه sadegh2x's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

پس دو تا گل صحیح دیروز ایتالیا چی بود؟!! اشتباه داوری نبود؟!
    اصلا ایتالیا به کنار
    توی همین بازیهای چند گل اشتباه ثبت شده و چند گل صحیح گرفته نشده؟!
    شما فکر میکنید اینا واقعا جذابیت فوتباله؟!
    من که فکر نمیکنم اینا همه سیاستهای فیفاس
    والا خیلی راحت میتونه با وضع قوانینی اشتباهات داور رو به صفر برسونه از جمله تماشای فیلم بازی برای داور
    پس شما کارشناسی های داوری رو ندیدی در چندین شبکه خارجی و همین شبکه سه ویک امروز اعلام کردند هیچ کدوم از گل ها صحیح نبود .
    اشتباهات داوری همیشه بوده از لیگ مزخرف خودمون بگیرید تا جام باشگاه های اروپا ... ضمنا اگر ایتالیا شایسته بود داور رو هم شکست میداد من اصلا از بازی ایتالیا و فرانسه لذت نبردم حتی این دو تیم نتیجه گرا هم بازی نکردند کلا بهتر شد که حذف شدند .

2. 4 کاربر از sadegh2x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه malaki_mall's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    آرامگاه(منزل)

پيش فرض

یعنی شما نمی دونین واسه چی این جام این شکلی شده؟

چو ایران نباشد تن ماهی مباد.

قوطی کنسرو بیار تن ماهی ببر.

4. این کاربر از malaki_mall بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای CATALONIA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Eclipse

پيش فرض

به نظر من همه ي اين ها به خاطر فوتبال تدافعي هست ...
    بعد از ديدن چمپيونز فك ميكردم تيم ها تو جام جهاني هم همين طوري بازي كنند . 
    تيم هاي ضعيف ميان رويروي تيم هاي قوي دفاعي بازي ميكنن و راه رو ميبندند . اون ها هم نميتونن هيچ كاري كنن 
    به نظرم دليلش اينه . 

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پس شما کارشناسی های داوری رو ندیدی در چندین شبکه خارجی و همین شبکه سه ویک امروز اعلام کردند هیچ کدوم از گل ها صحیح نبود .
    اشتباهات داوری همیشه بوده از لیگ مزخرف خودمون بگیرید تا جام باشگاه های اروپا ... ضمنا اگر ایتالیا شایسته بود داور رو هم شکست میداد من اصلا از بازی ایتالیا و فرانسه لذت نبردم حتی این دو تیم نتیجه گرا هم بازی نکردند کلا بهتر شد که حذف شدند .
    شما نگاه غضب الودی به ایتالیا دارید و به همین دلیل بحث کردن باهاتون فایده نداره
    من میگم اصلا چرا اشتباه داوری باید وجود داشته باشه شما میگید از اول بوده و باید باشه!!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

تا المان بزرگ هست ایتالیا وفرانسه باید بردگی ژرمنها رو بکشن
    دیکه ماژینو هم ندارن
    فرانسه یعنی زیدان ومیشل مفرغی
    ایتالیا یعنی بفون کردن شکسته
    اینها که نبودند مثل معتادها با یک فوت اوت شدند
    اما ژرمنها بزنم به تخته فینالیستن
    ماردونا هم که معتاده یهو دیدی وسط بازی اعتیادش عود کرد وارژانتین هم عودت شد
    نه داداش ما باید انتقام شب طاعونی رم رو از آلمان ها بگیریم. مردید مرحله بعد بیایید.
    اگه دقت کرده باشید ایتالیا و حتی فرانسه را اشتباهات داوری حذف کرد ولی در عوض اشتباهات داوری به کمک برزیل آمد
    خیلی سادس فیفا قصد داره برزیل یا آرژانتین رو قهرمان کنه
    ایتالیایی که به اصطلاح قهرمان جهان بود وقتی نتونست نیوزلند رو بزنه باید صعود هم می کرد؟
    شما مثه اینکه چیزی از فوتبال نمی دونی، آخه دشمن دیرینه مارادونا(فیفا) که 90 نذاشت قهرمان بشه می خواد قهرمانش کنه؟
    شما از حذف ایتالیا در شوکی و پست هات ارزش قانونی نداره.

8. این کاربر از xerxes again بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من میگم اصلا چرا اشتباه داوری باید وجود داشته باشه شما میگید از اول بوده و باید باشه!!
    من یادم نمیاد گفته باشم اشتباهات باید باشه گفته همیشه اشتباها داوری بوده چون داور انسانه و دچار اشتباه میشه ، منکر ای ن هم نشد که گاهی داورها تعمدا به سود یک تیم سود میزنند اما به قول دوستمون شما حتی نتونستید نیوزلند رو ببرید ، تو اون بازی هم حتما داور کاری کرد که شما مساوی کنید ؟ چرا به جای اصرار بر اینکه داور عامل حذف ایتالیا شد بحث فنی نمیکنید ببنید مشکل تیم ایتالیا چیه که بعد از قهرمانی جهان مقابل نیوزلند اینقدر ضعیف بازی میکنه یا خط دفاع اینقدر ناهماهنگه ؟

10. 2 کاربر از sadegh2x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه morteza51's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض جاي ما ...

جام جهاني آمد.جاي ما خالي، نه نبود.

آخر فروم باز XirowN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    روی صندلی پشت میز کامپیوتر

پيش فرض

این مورینیو یه چیزی به این مربیا یاد داد اونم فوتبال تدافعی و گل زدن روی ضد حمله ها !
    همه هم یاد گرفتن !

13. این کاربر از XirowN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این هم مصاحبه زامبروتا ، بازیکن ایتالیا اصلا تقصیر رو به گردن داور ننداخته اون وقت شما ... !

زامبروتا: ايتاليا لياقت صعود نداشت/دو امتياز از سه بازي فاجعه است

مدافع تيم ملي ايتاليا پس از حذف زودهنگام و نااميد کننده از جام جهاني تيمش را شايسته صعود به مرحله بعدي ندانست.

--------------------------------------------------------------------------------

مدافع عنوان قهرماني جام جهاني، پنج شنبه شب در آخرين ديدارخود، در حالي که تنها به يک تساوي براي صعود نياز داشت، مقابل اسلواکي تن به شکست داد وبا جام نوزدهم وداع کرد.

جيان لوکا زامبروتا در گفت‌وگو با سايت رسمي باشگاه ميلان عنوان کرد: تيمي که از سه بازي تنها دو امتياز کسب کند لياقت صعود به مرحله بعدي را ندارد.

زامبروتا در ادامه افزود: همه به اينجا آمده بوديم تا خاطره خوش چهارسال قبل را تکرار کنيم، اما به بدترين شکل ممکن حذف شديم و اکنون بايد از خانه اين رقابت‌ها را دنبال کنيم. کسب دو امتياز از سه بازي براي تيم پرافتخاري مانند ايتاليا يک فاجعه به تمام معناست.

مدافع 33 تيم ملي ايتاليا در پايان گفت: بايد اين ناکامي و شکست تلخ را فراموش کنيم و از هم اکنون براي يورو 2012 برنامه ريزي کنيم تا اين فاجعه بار ديگر رخ ندهد.

مارچلو ليپي به زودي جاي خود را به پراندلي خواهد داد تا دوره جديدي در فوتبال آتزوري ها آغاز شود.

ايتالي با دوتساوي مقابل نيوزيلند و پاراگوئه و شکست مقابل اسلواکي در مکان چهارم گروه ششم قرار گرفت و از دور رقابت ها کنار رفت.

---------- Post added at 09:20 AM ---------- Previous post was at 09:19 AM ----------

این هم گفته های لیپی که باز هم کوچکترین انتقادی به داور نکرده و خودشو تاکتیک هاش رو مقصر اصلی حذف دو نسته !

سرمربي تيم ملي ايتاليا: تمام تقصيرات را به گردن مي‌گيرم

سرمربي تيم ملي ايتاليا با بيان اينکه در برابر اسلواکي انتظار همه چيز را داشتم به جز باخت، گفت: متاسفم که کارم را اينگونه به پايان رساندم و تمام تقصيرات و روش بازي تيمم را به گردن مي‌گيرم.

--------------------------------------------------------------------------------

به نقل از خبرگزاري ايتاليا، مارچلو ليپي که از بازي تيمش به شدت عصباني و حيرت زده بود، گفت: از عملکرد ملي پوشانم راضي نيستم.

ليپي خاطر نشان کرد: هيچ بهانه‌اي ندارم، اگر اعضاي تيمي در يک چنين بازي حساسي با نوعي وحشت در ذهن و قلب و وجود شان بازي کنند و نتوانند خود را نشان دهند و اين به آن معنا است که مربي نتوانسته است بازيکنانش را ازنظر روحي و رواني و تاکتيکي خوب آماده کند.

وي اضافه کرد : از تمامي طرفداران و فدراسيون فوتبال ايتاليا عذرخواهي مي کنم ، من پيشتر فکر مي‌کردم که تيمم خوب بازي کند، اما اينگونه نشد.

سرمربي تيم ملي ايتاليا تصريح کرد : به خاطر بازگشت به خانه افسوس نمي خورم اما قبول دارم که مي‌توانستم همه چيز را جور ديگري انجام دهم، و از اين بابت متاسفم

15. 2 کاربر از sadegh2x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

آقا سطح اختلاف فوتبال بین قاره ها کم شده همین.دیگه هیچ تیمی از قبل پیروز بازی نیست.
    Last edited by yuseph; 25-06-2010 at 13:08.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •