تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید دستگاهی که هم bluray پخش کنه هم hd

پروفشنال inno3d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام ضمن سپاس از شما

بنده یه خورده گیج شدم

این مدلهایی که معرفی شدند نوشته bluray player

ایا فقط دیسک بلو ری رو میتونن پخش کنن یا اینکه علاوه بر پخش دیسک بلو ری قابلیت پخش اچ دی هم دارند؟
    hd یا high density (چگالی بالا) کلا به دیسک های جدید با ظرفیت بالا گفته میشه و ربطی به بلو ری یا اچ دیدنداره
    دوست عزیز بلو ری فرمت نیست یه نوع دیسک نوریه که ظرفیتش 5 برابر dvd هست
    دیسک های بلو ری نسل جدید که چگالی بالاتری نسبت به دی وی دی های نسل قبل دارند تا ظرفیت 100gb عرضه شدند .

2. این کاربر از inno3d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال djmilad_mrb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوست عزیز منظور بنده از 23 گیگ فقط روی یک لبه هستش اگر دو لبهش پر بشه نزدیک 54 گیگ هستش

شما مثل اینکه هنوز blu ray ندیدی خود بنده بازی mgs4 رو دارم حدود 50 گیگ هستش این بازی

حالا چطور شما میگی دیسک blu ray فقط اندازه 5 دی وی دی جا میگیره من در حیرتم ؟!!!!

بعدش استاندارد رزولویشن چه ربطی به حرفهای من داره ؟؟؟؟ اون که یک بحث دیگه ای هستش اون که اصلا ربطی به حرفهای من نداره حرف من اینه که شما میگی یک دیسک بلو ری فقط اندازه 5 دی وی دی جا میگیره که متاسفانه اشتباه شما باعث اشتباه دوستان میشه
    اولا قسمت اول صحبت من با شما بود و قسمت دوم صحبت من در جواب دوستمون که فکر میکرد hd یه نوع دیسکه

در قسمت اول حرف که جواب شما باشه خوب اینکه معلومه الان تا 100gb و شایدم بیشتر ظرفیتشو زیاد میکنن اما شما نمیدونم چرا دوست داری بحث کنی اگه قرار به یه لایه و دو لایه باشه
    بازم حرف من تایید میشه خوب شما dvd دو لایه دیدی یا نه اونا هم تا تا ظرفیت 8.4 عرضه شدن یعنی بازم 8.4x5=42

که باز تقریبا همون 5 6 برابر میشه دیگه به این بحث ادامه نمیدم من قصدم مقایسه بود بین dvd های موجود در بازار وبلوری ها هست و تو این مقایسه دی وی دی های یه لایه رو با بلوری های یه لایه مقایسه کردم و اگه این تاکید میکنم فقط در این حالت، حرفم اشتباهه به نظرم یه دور ریاضی سوم دبستانو مرور کن لازمت میشه

در ضمن شما قضاوتو به عهده دیگران بزارید که از صحبت های منو شما چه برداشتی می کنن
    Last edited by djmilad_mrb; 19-10-2009 at 11:19.

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

hd یا high density (چگالی بالا) کلا به دیسک های جدید با ظرفیت بالا گفته میشه و ربطی به بلو ری یا اچ دیدنداره
    دوست من حرف شما کاملا صحیح است منتها الان و بعد از جنگ بین دو غول صنعت دنیا فعلا هر جا از hd صحبت میشه منظور همون سایز تصویر هست که تو پست قبلیم تو ضیح دادم

و فرمت های زیادی می تونن این سایزو داشته باشن مثل mp4,divx hd ,mkv,.....
    کمترین سایز اچ دی 720 هست
    و در حال حاضر به سایز 1080 فول اچ دی می گن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

اولا قسمت اول صحبت من با شما بود و قسمت دوم صحبت من در جواب دوستمون که فکر میکرد hd یه نوع دیسکه

در قسمت اول حرف که جواب شما باشه خوب اینکه معلومه الان تا 100gb و شایدم بیشتر ظرفیتشو زیاد میکنن اما شما نمیدونم چرا دوست داری بحث کنی اگه قرار به یه لایه و دو لایه باشه
    بازم حرف من تایید میشه خوب شما dvd دو لایه دیدی یا نه اونا هم تا تا ظرفیت 8.4 عرضه شدن یعنی بازم 8.4x5=42

که باز تقریبا همون 5 6 برابر میشه دیگه به این بحث ادامه نمیدم من قصدم مقایسه بود بین dvd های موجود در بازار وبلوری ها هست و تو این مقایسه دی وی دی های یه لایه رو با بلوری های یه لایه مقایسه کردم و اگه این تاکید میکنم فقط در این حالت، حرفم اشتباهه به نظرم یه دور ریاضی سوم دبستانو مرور کن لازمت میشه

در ضمن شما قضاوتو به عهده دیگران بزارید که از صحبت های منو شما چه برداشتی می کنن
    دوست عزیز من قصط جسارت به شما رو نداشتم و اگر هم فکر میکنید توهینی کردم عذر خواهی میکنم هدفم فقط اطلاع رسانی دقیق بودش

اون دی وی دی دو لایه ها هم dvd 9 هستش و با DVD معمولی ها فرق میکنه

شما اول dvd معمولی رو گفتید نه dvd 9

بهر صورت دوست ندارم کدورتی باشه
    یا حق

Full HD = 1920*1080p

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوست عزیز من قصط جسارت به شما رو نداشتم و اگر هم فکر میکنید توهینی کردم عذر خواهی میکنم هدفم فقط اطلاع رسانی دقیق بودش

اون دی وی دی دو لایه ها هم dvd 9 هستش و با DVD معمولی ها فرق میکنه

شما اول dvd معمولی رو گفتید نه dvd 9

بهر صورت دوست ندارم کدورتی باشه
    یا حق

Full HD = 1920*1080p
    نه دوست من منم از شما گله ای ندارم اینجا مکانی است برای بحث کردن وتبادل اطلاعات
    اما یه نکته هیچ وقت نظر خودتونو به جمع تعمیم ندید بحث آزاد هست و هر کس با توجه و برداشتی که از تاپیک می کنه
    خودش قضاوت میکنه
    در ادامه حرف شما هم کاملا صحیح هست این نوع دی وی دی نوع خاصی از دی وی دی هست که ظرفیتش بیشتر از دی وی دی های معمولی است

به طور کلی الان حاکم مصلق در صنعت ذخیره سازی نوری فعلا بلو ری دیسکها هستن

عیب بزرگ دیسک های بلوری ضخمات فوق العاده کم اونها 0.1 میلیمتر که احتمال خرابی در اثر خراش و همچنین شکستگی رو افزایش میده

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •