تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 27

نام تاپيک: طرحهاي خودتون را در مورد اين سايت بديد مشكلات شو بگيد

داره خودمونی میشه miladz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

اگه نباشه جاش خالی می مونه un4giv3n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    UnderGround!

پيش فرض

خب! من اجازه گرفتم! خودتون گفتین بگو!
    ببین! سایت شما اومده دست گزاشته جایی که دست زیاده! غول هم زیاده! معرفی و دانلود نرم افزار!!!!
    همین جا رو ببین! فکر میکنی بتونی با اینجا رقابت کنی؟ یا سایتهای رقیب اینجا؟
    دوم اینکه نرم افزارهاتون رو بدون کرک معرفی میکنی!
    IDman 5 بدون کرک میخوان چی کار کنن؟
    سوم یک نکته! ببین سرزمین دات ارگ چقدر معروف شد! میدونی چرا؟ توی کاری دست گزاشت که غیر از یک سری وبلاگ کسه دیگه ای نبود!!! الان واسه خودش قدرتیه(در زمینه خودش!)
    من نظرم اینه که اطلاعاتی که ارائه میدی از طراحی مهم تره. خیلی مهمتره! باورت نمیشه! من برای یک مقاله 4 ساعت وقت گزاشتم تا از بین قالب بهم ریخته و سایت نیمه جون بکشمش بیرون! چون مقالش هم تک بود هم مهم.!
    به هر حال موفق باشی.

اگه نباشه جاش خالی می مونه shahnameh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

ممنون از راهنمايي هاتون

داره خودمونی میشه aliraad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

به بچه هاي عزيز توصيه ميكنم كه از تم هاي مجاني موجود در بازار فقط ايده بگيريد
    اين فلش كه شما استفاده كرديد فقط كمي تغيير داده شده و دچار اشكال هم شده
    اين ساعت هم براي خوده ماكرومدياست. در نوشته ها به هيچ وجه به درستي از css ها استفاده نشده
    اسكرول براي صفحه index به عنوان صفحه اول زياده يعني مطالب دسته بندي نشده و براي صفحه اول زياد ميباشد.
    استفاده از كد هاي جاوا اسكريپت براي ايجاد افكتهايي در title و subtitle و statusbar به كل از رده خارج شده و همينطور استفاده از افكت هاي dhtml .
    در كل يك سايت حرفه اي يك سايت ساده با برنامه نويسي حرفه اي و استفاده ي بجا از عكس ها و قابليت ها و نه استفاده از همه اونهاست در كل سايت شما خوب است و جا براي پيشرفت زياد دارد ولي به هيچ وجه حرفه اي و صنعتي و استاندارد نيست يعني اگر من يك شركت داشتم به هيچ وجه طراحي سايتم رو به شما واگذار نميكردم.
    مثال static:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مثال dynamic:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] demo version

اگه نباشه جاش خالی می مونه br0991's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    In my clothes

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط aliraad
    به بچه هاي عزيز توصيه ميكنم كه از تم هاي مجاني موجود در بازار فقط ايده بگيريد
    اين فلش كه شما استفاده كرديد فقط كمي تغيير داده شده و دچار اشكال هم شده
    اين ساعت هم براي خوده ماكرومدياست. در نوشته ها به هيچ وجه به درستي از css ها استفاده نشده
    اسكرول براي صفحه index به عنوان صفحه اول زياده يعني مطالب دسته بندي نشده و براي صفحه اول زياد ميباشد.
    استفاده از كد هاي جاوا اسكريپت براي ايجاد افكتهايي در title و subtitle و statusbar به كل از رده خارج شده و همينطور استفاده از افكت هاي dhtml .
    در كل يك سايت حرفه اي يك سايت ساده با برنامه نويسي حرفه اي و استفاده ي بجا از عكس ها و قابليت ها و نه استفاده از همه اونهاست در كل سايت شما خوب است و جا براي پيشرفت زياد دارد ولي به هيچ وجه حرفه اي و صنعتي و استاندارد نيست يعني اگر من يك شركت داشتم به هيچ وجه طراحي سايتم رو به شما واگذار نميكردم.
    مثال static:
    مثال dynamic:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] demo version
    ببخشيد ميشه در مورد سايتی که شما داديد نظر داد

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

ممنون از راهنمايي خيلي خيلي خوب تمون مچكرم

داره خودمونی میشه aliraad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خوشحال ميشم نظر بدين!
    شركت ما بيش از 800 templat را كه در بازار مي فروشن و دست به دست دانلود ميشه و در برخي از سايت هاي اينترنتي خارجي مي بينيد كه برا فروش گذاشتن رو طراحي كرده ما با همكاري يك شركت از هند و يك شركت از تايلند براي شركت هايي چون مانستر و غيره طراحي ميكنيم. به خودتون اعتماد داشته باشين .فكر مي كنين براي يك شركت در اروپا مي صرفه هفته اي 8000 يورو به يه طراح بده و بعد اونا رو انقدر ارزون بفروشه يا بگذاره تا من و شما دانلود كنيم در حالي كه با هزينه اي خيلي كمتر ميتونه اينكار رو بكنه.اونا عاشق ما ها هستن كه هركدوم براي ماهي 3000 يورو براشون ملق هم ميزنيم تازه باهوشتر و هنرمند تر هم هستيم. من هم از تو اين فروم و چند تا ديگه به صورت مجاني سلايق جديد و اطلاعات مفيد رو در ميارم.هر جا شلوغ پلوغه يعني مغزهاي زيادي هم اونجا دارن كار ميكنن كه ميشه ازشون استفاده كرد.
    در هر صورت تمام طراحي ها زماني عالي ميشه كه در موردش انتقاد بشه و متخصصين و افراد معمولي در موردش نظر بدن.
    ايندفعه خيلي زياد نوشتم...
    Last edited by aliraad; 25-06-2006 at 20:18.

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

اين شركت سايتي چيزي نداره ؟؟؟ اسم شركت چيه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه br0991's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    In my clothes

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط aliraad
    خوشحال ميشم نظر بدين!
    شركت ما بيش از 800 templat را كه در بازار مي فروشن و دست به دست دانلود ميشه و در برخي از سايت هاي اينترنتي خارجي مي بينيد كه برا فروش گذاشتن رو طراحي كرده ما با همكاري يك شركت از هند و يك شركت از تايلند براي شركت هايي چون مانستر و غيره طراحي ميكنيم. به خودتون اعتماد داشته باشين .فكر مي كنين براي يك شركت در اروپا مي صرفه هفته اي 8000 يورو به يه طراح بده و بعد اونا رو انقدر ارزون بفروشه يا بگذاره تا من و شما دانلود كنيم در حالي كه با هزينه اي خيلي كمتر ميتونه اينكار رو بكنه.اونا عاشق ما ها هستن كه هركدوم براي ماهي 3000 يورو براشون ملق هم ميزنيم تازه باهوشتر و هنرمند تر هم هستيم. من هم از تو اين فروم و چند تا ديگه به صورت مجاني سلايق جديد و اطلاعات مفيد رو در ميارم.هر جا شلوغ پلوغه يعني مغزهاي زيادي هم اونجا دارن كار ميكنن كه ميشه ازشون استفاده كرد.
    در هر صورت تمام طراحي ها زماني عالي ميشه كه در موردش انتقاد بشه و متخصصين و افراد معمولي در موردش نظر بدن.
    ايندفعه خيلي زياد نوشتم...
    سلام
    اول چند تا نکته رو در مورد سايت شاهنامه جون بگم
    البته جدا از مسائلی مثل علمو تکنولوژيو نميدونم اين جوری الان مد هستشو نميدونم دنيا
    بر اساس اين مد کار ميکنوو اين حرفا ، که اين ها همش چی بيد ؟ يه مشت تبليغات بيد
    از اين حرفا بگذريم ، لپ کلام سايتت خوبه ،
    فقط به نظر من بهتره حجم گرافيکشو بياری پايين
    عنوانها و موضوعات رو بهتر نمايش بدی
    در مورد نوع کارت هم ، اگه مايل باشی ميتونم بهت کمک کنم

و يه خورده هم در مورد سايت استاد عزيزمون علی جان حرف بزنيم
    در سايتی که گذاشتی از تکنولوژی سی اس اس استفاده نشده
    فضای خالی ناموزون در سايتت ديده ميشه
    جای اسم مغازه در لوگو با انيميشن کار ست نميکنه
    يه سوتی در سايتت ديده ميشه که من مشتری نشان از کم تجربه بودن طراح ميبينم
    اگه به عکسه زير دقت کنی ميفهمی
    و چند تا مسا له ديگه که بيشتر از اين سخت نميگيريم
    ايشالا که هميشه موفق باشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه Omidpsp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

شاهنامه جوووووووووون قالب سایتت عالیه عزیز های دیگه هم اگه خیلی راست میگن برین یکی بهترشو درست کنن
    به نظر من سایتت عالیه البته از نظر طراحی محتوا رو هنوز نگاه نکردم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •