تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 36

نام تاپيک: معرفي , آموزش و بحث در مورد کارتهای capture، TV

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوست عزیز!
    من هم میتونم ده تا سایت معرفی کنم که این اطلاعات توش باشه...
    لطف کنید این اطلاعات رو توی این تاپیک بذارین تا اگه یکی از بچه های انجمن خواست استفاده کنه، سریع بتونه به هدفش برسه.
    ضمن اینکه اگه معرفی این کارتها شروع شد، در پست اول لیستی از اونها نهیه میشه که دسترسی بهشون آسون باشه.
    سلام دوست عزیز . . .
    من حداکثر کاری که میتونم بکنم کپی و پیست کردنه که ارزش نوشته و میاره پایین تازه مثلا شما که توضیح دادید انگلیسی هست و به درد کسی نمیخوره ....
    اگر قصد دارید تاپیکتون مهم بشه و کمکی برای دیگران باشه خودتون باید دست به کار بشید نه منتظر دیگران بمونید ....
    من هم سعی خودمو میکنم تا به شما کمک کنم ....

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

یه کارت کپچر میخوام برای دوربین دیجیتال قیمتش بالا نباشه کیفیت فیلم رو هم پایین نیاره

اگه نباشه جاش خالی می مونه msseng's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام دوست عزیز . . .
    من حداکثر کاری که میتونم بکنم کپی و پیست کردنه که ارزش نوشته و میاره پایین تازه مثلا شما که توضیح دادید انگلیسی هست و به درد کسی نمیخوره ....
    اگر قصد دارید تاپیکتون مهم بشه و کمکی برای دیگران باشه خودتون باید دست به کار بشید نه منتظر دیگران بمونید ....
    من هم سعی خودمو میکنم تا به شما کمک کنم ....

ممنون از لطف شما...
    هدف من فقط اطلاع رسانی هست و یادگرفتن مطالب تازه.
    مثل بقیه تاپیکها که به معرفی خیلی چیزهای دیگه میپردازن مثل دوربین دیجیتال، کارتهای گرافیک و ... جای این تاپیک رو خالی دیدم.
    امیدوارم محل خوبی برای معرفی کارتهای Capture و TV بشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه msseng's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

قبل از اینکه کپچر کارت بخریم...
    کارت کپچر ویدئو(Video Capture) یا تلویزیون(TV Capture) امکان دریافت و ظبط سیگنالهای ویدئویی یا تلویزیونی را بوسیله کامپیوتر فراهم میکند. انواع گوناگون این کارتها در بازار موجودند. در اینجا سعی میکنیم این موضوع را روشن کنیم که: "وقتی قطد خرید مارت کپچر را دارید، بدنبال چه چیزی بگردید؟"

قصد دارید با کارت مپچر چکار کنید؟
    این کارتها کاربردهای زیادی دارند. آیا میخواهید تصاویر ویدئویی را از دوربین فیلمبرداری یا نوار VHS بر روی کامپیوتر ذخیره کنید؟ یا علاقمند به ظبط برنامه های تلویزیونی هستید؟ (که در زمان دلخواه به تماشای آنها بنشینید یا هر زمان که خواستید پخش را متوقف کنید) یا شاید کارت را برای ویرایش تصاویر ویدئویی بخواهید؟ بهرحال برای هرکدام از این کارها یک کارت کپچر وجود دارد، حتی بعضیها تمام این کارها را با هم انجام میدهند.

کارت کپچر خارجی(بیرونی)
    این کارتها عموما توسط پورتها USB به کامپیوتر متصل میگردند. این کارتها plug and play هستند که زحمت کمی برای نصب دارند. کافیست کابل USB را به کامپیوتر وصل کردهه و تغذیه AC کارت را روشن کنیم تا شروع به کار کند.

کارت کپچر داخلی
    این کارتها نیاز به باز کردن کیس و نصب فیزیکی بر روی ماردبورد کامپیوتر دارند. کارتهای داخلی نوعا گرانتر از کارتهای خارجی بوده و معمولا امکانات پیشرفته بیشتری دارند.

به چه نوع ورودی(Input) و خروجی(Output) نیاز دارید؟
    کپچر کارتها با ورودی و خروجیهای متنوعی وجود دارند. بعضی از آنها تنها با ورودی دیجیتال(FireWire : iLink) کپچر میکنند، برخی دیگر تنها با ورودی آنالوگ(RCA و S-Video)، و دسته ای دیگر با هر دو ورودی آنالوگ و دیجیتال. کپچر کارتهایی که مانندDVR(Digital Video Recorder) تصاویر تلویزیونی را کپچر میکنند، ورودی کابل کواکسیال(آنتن) و خروجی تلویزیون نیز دارند.

نرم افزارهای همراه
    اکثر نرم افزارهای همراه این کارتها امکان ظبط تصاویر ویدئویی و سپس رایت این فایلها بر روی CD یا DVD را فراهم میکنند. برخی بسته های نرم افزاری امکان ویرایش تصاویر را نیز در اختیار قرار میدهند.

قیمت
    با توجه به نوع کاربرد قیمتها متفاوتند. در این آدرس میوانید قیمتها را باهم مقایسه کنید: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حال با توجه به موارد ذکر شده کارتی را انتخاب کنید که با حداقل هزینه حداکثر کارایی را برایتان داشته باشد و نیازهایتان را برطرف کند.

ترجمه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توسط msseng
    Last edited by msseng; 06-01-2008 at 15:22.

آخر فروم باز K A R I M I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

سلام
    من یه کارت کپچر دارم میخوام یه فیلم ویدیو رو بکشم رو cd میشه بگید چی رو باید به چی وصل کنم؟
    در حقیقت برنامه ای خاص میخواد یا نه ؟
    ممنون

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

برنامه ی خاصی که نه با برنامه هایی مثل Ulead هم میشه اینکارو انجام داد . . .
    در ضمن برای کپچر کردن ابتدا باید کارت خودتون رو نصب کرده و سیم ها رو درجای مخصوصش که معمولا توی دفترچه به صورت تصویری توضیح داده شده نصب کنید و با برنامه گفته شده از قسمت Capture اینکارو انجام بدید ...
    اگه سوال بود در خدمتم ...

کـاربـر بـاسـابـقـه am_merman01's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    یه جایی گوشه دهکده جهانی تو یه کانکشن دایال آپ

پيش فرض

سلام دوستان عزيز
    من يه كارت تي وي با مارك زولتريكس خريدم ولي فقط ورودي تصوير و ورودي svideo داره!!!
    يعني من نميتونم صداي فيلم هام رو ضبط كنم ؟
    كسي ميتونه منو راهنمايي كنه ؟

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ورودی مثل ورودی اسپیکر هست که اونو باید از فیشی که توی جعبه کارتتون هست استفاده و سری که مثله ورودی اسپیکر هست رو به اون (که راست ترین ورودی هست) و از کارت Line Out کارتتون هم باید به Line In کارت صدای خودتون یا همون جای میکروفونتون رو با سیمه کوتاهی که دو سرش هم مثله فیش های اسپیکر هست به هم وصل کنید ...

پروفشنال sirwanonline's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    کامپیوتر و نت

پيش فرض

با سلام با تشکر از شما که همچین تاپیک خوبی راه انداختین ببخشید قست خرید یک کارت تی وی دارم به نظر شما کدام جنس از همه خوب تر هست لطفآ رهنمای کنید
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

یه کارت کپچر میخوام برای دوربین دیجیتال قیمتش بالا نباشه کیفیت فیلم رو هم پایین نیاره
    اگه دوربین دیجتالتو پورت IEEE رو داره که نیازی به این کار نیست با این پورت میتونید به کامپیوتر وصل کنید البته اگه مادربوردتون داشته باشه این پورت رو ....
    برای کپچر معمولا به سورس فیلم مربوطه و کپچر های جدید معمولا با رزولشن نرمال DVD ضبط میکنن که این کیفیت خوبیه ...
    مدل Snazio TV PVR و Snazio TV PVR PRO رو توصیه میکنم که دومی تلتکست و رادیو FM داره ولی اولی نه ... هیچ تفاوت دیگه ای ندارند کیفیتش هم خوبه ...
    من خودم چون اهل رادیو و تلویزیون نیست از مدل اول استفاده میکنم ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •