تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 39

نام تاپيک: صحبت های کارشناسان داوری در مورد بازی ها

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Dreamy love

پيش فرض

صحنه اول اصلا خطا نبود ،
    صحنه دوم دروگبا اگه خودش و زودتر میزد زمین میتونست پنالتی بگیره ، کاملا مشخصه که بخاطر کشیدن پیراهن تعادلش بهم نخورده !
    صحنه ی سوم که پنالتی بود
    صحنه ی چهارم هم اصلا پنالتی نبود ، چون توپ اصلا به دستش نخورد دوم هم اینکه اصلا بازیکن توپ و نمیبینه که بخواد دستش و بیاره جلوی توپ

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

11 ...

حالا باشه خطا روی مسی هم به یکی از پنالتی های چلسی در
    دیگه چی
    قرار بود صحبت کارشناسی انجام بشه, نه ...

این بحث ها رو بزارید برای تاپیک تیم خودتون.

البته اگر دردی ازتون دوا میکنه. (:

اگه نباشه جاش خالی می مونه ADEL_r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

خطای روی مسی رو هم که معادلش در بارسا اخراج به همراه داشت حتما گذاشتید دیگه؟ نه؟
    توی این فایلی که من دیدم این خطا رو نشون ندادند ولی یکی از دوستان گفته " کیکر " این صحنه رو خطا تشخیص داده و باید بازیکن چلسی هم اخراج میشده .

دوستان عزیز حتی اگه این صحنه به گفته کیکر خطا بوده باشه باز هم چهارتا پنالتی چلسی کجا و یه خطا پشت محوطه برای بارسلونا کجا !

نمیشه قبول کرد که اینهمه اشتباهات داوری غیر عمدی باشن اون از اشتباهاتی که رئال رو مقابل لیورپول حذف کرد و این هم از اشتباهاتی که چلسی رو مقابل بارسلونا حذف کرد ! هرکاری میکنم نمیتونم باور کنم چمپیونز لیگ اینقدر سطحش پایین هست که داورهاش اینطوری اشتباه میکنن . این داوری ها سازمان یافته بنظر میرسه

، لیگ ایران نیست که این چیزها رو عادی تلقی کنیم .
    داورهای اروپا به خوبی میدونن که چنین اشتباهاتی از مرگ هم براشون بدتره . اون هم مقابل یه تیم از لندن ! اگه این داور پاش برسهانگلستان قطعا ترور میشه . شرط میبندم .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ایران پلاک 25

پيش فرض

میشه بپرسم کارشناسی داوری بازی رفت بارسا و چلسی چی شد؟ بد نیست به ترتیب بازی هارو قرار بدید.

در ضمن امضای شما و زمان ایجاد این تاپیک خودش منظور رو میرسونه. لازم نیست سعی کنید خودتون بی طرف نشون بدید. راحت باشید.
    بهتر اون فوتبال رو بدن به دست آقای مایلی کهن تا تمیزش کنه
    ما آخر نفهمیدیم کجا فوتبال تمیز بازی میکنن
    حالا باشه خطا روی مسی هم به یکی از پنالتی های چلسی در
    دیگه چی
    صحنه خطا رو آنری هم تو بازی رفت هستش یادتون نره (این شد 2تا)

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

11 ...

1- توی این فایلی که من دیدم این خطا رو نشون ندادند ولی یکی از دوستان گفته " کیکر " این صحنه رو خطا تشخیص داده و باید بازیکن چلسی هم اخراج میشده .

دوستان عزیز حتی اگه این صحنه به گفته کیکر خطا بوده باشه باز هم چهارتا پنالتی چلسی کجا و یه خطا پشت محوطه برای بارسلونا کجا !

نمیشه قبول کرد که اینهمه اشتباهات داوری غیر عمدی باشن اون از اشتباهاتی که رئال رو مقابل لیورپول حذف کرد و این هم از اشتباهاتی که چلسی رو مقابل بارسلونا حذف کرد !

2- هرکاری میکنم نمیتونم باور کنم چمپیونز لیگ اینقدر سطحش پایین هست که داورهاش اینطوری اشتباه میکنن . این داوری ها سازمان یافته بنظر میرسه

، لیگ ایران نیست که این چیزها رو عادی تلقی کنیم .
    داورهای اروپا به خوبی میدونن که چنین اشتباهاتی از مرگ هم براشون بدتره . اون هم مقابل یه تیم از لندن ! اگه این داور پاش برسهانگلستان قطعا ترور میشه . شرط میبندم .
    1- اصلا شما پیگیریش شدید؟

2- پریدن شما از روی بعضی از پست ها هم نمی تونه تصادفی باشه. سطح پایین که به نظر نمی رسید پس باید سازمان یافته باشه. نگفتید داوری بازی رفت چی شد؟

3- نمی دونستم شما هم از کارشناس های داوری هستید که در کانالهای معتبر حضور پیدا می کنند. بهتره نکاتی که در پست اول خودتون نوشتید رو مرور کنید.

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

صحنه اول اصلا خطا نبود ،
    صحنه دوم دروگبا اگه خودش و زودتر میزد زمین میتونست پنالتی بگیره ، کاملا مشخصه که بخاطر کشیدن پیراهن تعادلش بهم نخورده !
    صحنه ی سوم که پنالتی بود
    صحنه ی چهارم هم اصلا پنالتی نبود ، چون توپ اصلا به دستش نخورد دوم هم اینکه اصلا بازیکن توپ و نمیبینه که بخواد دستش و بیاره جلوی توپ
    جالبه که شما چقدر راحت نظرات کارشناسان رسمی اروپا رو رد میکنین

میشه بگین طبق کدوم منطق صحنه اول اصلا خطا نبود ؟ کارشناس کانال زد.دی.اف گفت هم میشه خطای سد رو براش گرفت و هم خطای اینکه با دست بازیکن رو گرفت .

در مورد صحنه دوم عرض کنم که کشیدن پیراهن خطاست و همین کافیه که صحنه پنالت باشه . هیچ ربطی به تعادل نداره .

صحنه چهرام هم قطعا پنالتی هست اتفاقا بازیکن بارسلونا چون توپ رو میبینه دستش رم میاره جلو و شما اگه این ویدئو رو تماشا کنین متوجه خواهید شد که توپهم خیلی قشنگ به دست مدافع تیم بارسلونا میخوره و تا این لحظه هم هیچ کارشناسی در اروپا نگفته که یکی از این چهارتا صحنه پنالتی نباشن .

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

1- اصلا شما پیگیریش شدید؟

2- پریدن شما از روی بعضی از پست ها هم نمی تونه تصادفی باشه. سطح پایین که به نظر نمی رسید پس باید سازمان یافته باشه. نگفتید داوری بازی رفت چی شد؟

3- نمی دونستم شما هم از کارشناس های داوری هستید که در کانالهای معتبر حضور پیدا می کنند. بهتره نکاتی که در پست اول خودتون نوشتید رو مرور کنید.
    خوشحال میشم که برای گفت های خودتون مدرک یا شاهد بیارید .

من همه سخنانم مدرکشون این فایل ویدئویی هست که گذاشتم . شما هرکدوم رو که با این فایل در تضاد باشه رو قبول نکنید.

من از روی کدوم پست ها پریدم . میشه نشون بدید ؟

در ضمن این تاپیک محلی برای کل کل کردن نیست ، من کی به شما گفتم کارشاس داوری هستم ؟ لطفا تاپیک را منحرف نکنید . همه نمیخوان به خاطر پست های بی ربط دیگران این تاپیک رو ز دست بدن .

یه روزی هم میشه که داوری های به ضر بارسلونا رو اینجا بررسی میکنیم . من اینجا قصد طرفداری از تیمی رو ندارم فقط امروز به این اعتقاد دارم که داوری این بازی غیرعادی بود .

شما هم اگر مایل به بررسی داوری بازی رفت چلسی و بارسلونا هستید میتونید با مدرک و سند اینکار ور انجام بدید . من هم کمکتون میکنم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان بازی تمام شد و بارسلون برد به نظر من حق هر دو تیم بود چلسی در بازیه اول هر کاری کرد جز بازیه فوتبال در بازی دوم هم همه حرکت ها ضد حمله بودن پس در برتری بارسلونا شکی نیست ولی قبول دارم که داوری واقعا بد بود بدم که نه افتضاح بود
    من طرفدار بارسا هستم

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    To The Darkness

پيش فرض

قرار بود صحبت کارشناسی انجام بشه, نه ...

این بحث ها رو بزارید برای تاپیک تیم خودتون.

البته اگر دردی ازتون دوا میکنه. (:
    صحنه خطا رو آنری هم تو بازی رفت هستش یادتون نره (این شد 2تا)
    واقعا جای تاسف داره که به پست دوستان خودتونم احترام نمی ذارید
    در ضمن شما می خواین چی رو ثابت کنید
    این که داوری خوب بوده
    این که داوری اشتباه نداشته
    نه
    حرف حسابتون چیه؟؟؟
    فقط اینو میگم:
    دیشب یک دنیا دیدن که در حق چلسی نا داوری شد

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

میشه بپرسم کارشناسی داوری بازی رفت بارسا و چلسی چی شد؟ بد نیست به ترتیب بازی هارو قرار بدید.

در ضمن امضای شما و زمان ایجاد این تاپیک خودش منظور رو میرسونه. لازم نیست سعی کنید خودتون بی طرف نشون بدید. راحت باشید.
    همونطور که عرض کردم همه بهتره که اینجا بی طرف باشند . حد اقل من یکی سعیمو میکنم و امظای کسی هم نمیتونه دلیل بر این باشه که در این تاپیک طرفدار چه تیم هست ! طرفدار بودن یا نبودن که با امظا مشخص نمیشه .

در پست قبلی هم که گفتم ؛ زمانی که داوری علیه بارسلونا باشه و ما اینجا بررسی کنیم اونوقت نظرتون عوض میشه .
    در مورد ترتیب بازی ها هم عرض کنم که شما یا هر بارسلونی دیگه میتونه تحقیق کنه و با مدرک معتبر داوری بازی رفت رو نقد کنه .
    Last edited by ADEL_r; 07-05-2009 at 15:28.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •