تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: اينترنت Wireless مي خوام بخرم چه چيزي پيشنهاد مي كنيد؟

آخر فروم باز mehrdad38's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

125 هزار تومن يعني حتما ISP هست كه بشه ازش سرويس گرفت. شما لطف دارين.

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شهريار city

پيش فرض

125 هزار تومن يعني حتما ISP هست كه بشه ازش سرويس گرفت. شما لطف دارين.

قيمتش همينه...... اگه خواستيد خودم ميام براتون نصبش ميكنم

خيالتون جمع باشه اينقدر اكسس پوينت در تهران زياده كه به يكيشون كانكت ميشي......

3. این کاربر از Rohallah_tavakoli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه alis63's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    همیشه آنلاین

پيش فرض

نه داداش نانو 5 نمیخواد نانو 2 هم جواب میده من الان با نانو2 وصلم با فاصله 4.5 کبلومتر البته شهرستان ولی توی تهران بدلیل آپارتمانها شاید نشه ولی بلاخره توی 3 الی 4 کیلومتری یه آنتن ISP پیدا میشه.

5. این کاربر از alis63 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شهريار city

پيش فرض

نه داداش نانو 5 نمیخواد نانو 2 هم جواب میده من الان با نانو2 وصلم با فاصله 4.5 کبلومتر البته شهرستان ولی توی تهران بدلیل آپارتمانها شاید نشه ولی بلاخره توی 3 الی 4 کیلومتری یه آنتن ISP پیدا میشه.

دوست عزيز نانو2 حدود 10تومن گرونتره در ضمن نانو2 در فركانس2.4گيگاهرتز و نانو5 در فركانس5.8گيگاهرتز كار ميكنه..

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض به جای وایرلس چیکار میشه کرد ؟؟؟

سلام به همه دوستان

میخوام از کسانی که اطلاعات دارن خیلی مفید و مفصل جواب بدن ممنون ...؟

من در لواسان کوچک هستم و اینجا فقط یه شرکت اینترنت وجود داره و دیگه سرویس ADSLنمیدن و پرشده !

جدیداّ سیستم Wirlessدارن میدن با این قیمت ها : Modem 150 T , سیستم نصب 4O T ,

ماهیانه تعرفه

45تومان = 128

60 نومان = 256

140 تومان = 512

این قیمت ها چطوریه با جاهای دیگه ؟ با این شرایطی که گفتم و این قیمت ها برای Wirless اشتراکی هست یعنی IPShare هست و محدودیت دانلود نداره ! و میگن اگه اختصاصی بخوای یه 150 تومان دیگه اضافه میشه برای IPValid !!!

سوال اول : آیا میشه خودم دیش بزارم ؟ و Send o Receive شخصی داشت ؟ با چه مقدار هزینه ؟

و همچنین شرکت هایی که ایران رو ساپورت کنن وجود داره ؟

سوال دوم : به جای وایرلس کاری دیگه میتونم انجام بدم ؟ سیستم دیگه ای باشه ؟ با همین هزینه ای که میخوام
    بکنم ؟

سوال سوم : من کلاّ وقت برای صبر کردن ندارم اگه میخواهین Wimax رو پیشتهاد بدین چون شنیدم از سال دیگه ارائه میشه !

آخر فروم باز mehrdad38's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

سلام به همه دوستان

میخوام از کسانی که اطلاعات دارن خیلی مفید و مفصل جواب بدن ممنون ...؟

من در لواسان کوچک هستم و اینجا فقط یه شرکت اینترنت وجود داره و دیگه سرویس ADSLنمیدن و پرشده !

جدیداّ سیستم Wirlessدارن میدن با این قیمت ها : Modem 150 T , سیستم نصب 4O T ,

ماهیانه تعرفه

45تومان = 128

60 نومان = 256

140 تومان = 512

این قیمت ها چطوریه با جاهای دیگه ؟ با این شرایطی که گفتم و این قیمت ها برای Wirless اشتراکی هست یعنی IPShare هست و محدودیت دانلود نداره ! و میگن اگه اختصاصی بخوای یه 150 تومان دیگه اضافه میشه برای IPValid !!!

سوال اول : آیا میشه خودم دیش بزارم ؟ و Send o Receive شخصی داشت ؟ با چه مقدار هزینه ؟

و همچنین شرکت هایی که ایران رو ساپورت کنن وجود داره ؟

سوال دوم : به جای وایرلس کاری دیگه میتونم انجام بدم ؟ سیستم دیگه ای باشه ؟ با همین هزینه ای که میخوام
    بکنم ؟

سوال سوم : من کلاّ وقت برای صبر کردن ندارم اگه میخواهین Wimax رو پیشتهاد بدین چون شنیدم از سال دیگه ارائه میشه !

وای چه قیمت های نجومی سرم گیج رفت. خیلی قیمت هاش بالاست. با توجه به اینکه سرویس ها اشتراکی هستن. پول خون باباشونو می گیرن.

1- اگر منظورت آنتن وایرلس هست. نه نمی شه. یعنی تخصص می خواد. همینطوری الکی نمی شه. ولی اگر منظورت اینترنت EDSL هست آره اگر تجربه داشته باشی می شه. اگر 2 طرفه رو می خوای قیمت هاش نجومی دیش و ال ان بی مخصوص می خواد. یک طرفه ش حدود 150 خرج داره. EDSL تا دلت بخواد شرکت های سرویس دهنده داره. یه سرچ کنی متوجه می شی.

2- بله. اینترنت EDSL. تازه ارزون تر از این وایرلسیه که منطقه شما ارائه میده. من سرویس های Opensky دو مگابیت بر ثانیه رو پیشنهاد می کنم.

3-

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

اوپن اسکای 512 نامحدود ماهی 15 تومن
    برای راسال هم باید یه خط جدا از اینترنت داشته باشی که میتونه تلفن باشه و یا سیمکارت ایرانسل که اینترنت میده و کیلوبایتی حساب میشه و به نظرم عاقلانه ترین کار استفاده از همین ایرانسل و استفاده از دیش هست که سرجمع سی تومن هم نیمشه
    ولی سعی کن تورنت راه نندازی که بیچاره میشی

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •