تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 29

نام تاپيک: مشکل آنتن مودم وایرلس

اگه نباشه جاش خالی می مونه samin_panahi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

آره مودم همینه

عکس قسمت basic

advanced

بقیه ی گزینه های قسمت wireless

firmware

تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

ورژن رو نوشته 5.1

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

سلام

بخش modeرا بر 802.11.b تنظیم کنید.

channel را هم از حالت auto خارج کنید و با اعداد مختلف تست کنید.

تنظیمات را save نمایید.

برای آپدیت فریمور برچسب زیر مودم را چک کنید ؛ ببینید V (ورژن) را چند زده .سپس به سایت tplink بروید و مودم خود را پیدا کنید و سپس چک کنید برای ورژن شما اپدیت هست یا نه

برای چک کردن فریمور فعلی هم برگه stutus مودم را ببینید.
    Last edited by vissoto; 05-10-2014 at 13:33.

4. 2 کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام

بخش modeرا بر 802.11.b تنظیم کنید.

channel را هم از حالت auto خارج کنید و با اعداد مختلف تست کنید.

تنظیمات را save نمایید.
    برای آپدیت فریمور برچسب زیر مودم را چک کنید ؛ ببینید V (ورژن) را چند زده .سپس به سایت tplink بروید و مودم خود را پیدا کنید و سپس چک کنید برای ورژن شما اپدیت هست یا نه

برای چک کردن فریمور فعلی هم برگه stutus مودم را ببینید.
    سلام
    ممنون از شما

قسمت mode اینا رو داره:

دیشب یه جا خوندم بذارم رو 11n only و کانال رو هم رو 11
    اما هنوز تست نکردم اینو...

بله اونو متوجه شدم، از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تاریخ 140815 رو دانلود کردم / ممنون
    Last edited by samin_panahi; 05-10-2014 at 13:47.

6. این کاربر از samin_panahi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پيش فرض

سلام
    ممنون از شما

قسمت mode اینا رو داره:

دیشب یه جا خوندم بذارم رو 11n only و کانال رو هم رو 11
    اما هنوز تست نکردم اینو...

بله اونو متوجه شدم، از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تاریخ 140815 رو دانلود کردم / ممنون
    این زمانی تاثیر گذار میشه که دستگاه هایی که میخواد به این مودم وصل بشن قدیمی باشن و از 11n پشتیبانی نکنن در غیر این صورت تنظیمات رو تغییر ندین و همون 11bgn بمونه تغییر کانال ممکنه کارساز باشه.وحتی تغییر کشور کانال ها به ایران یا ایالات متحده ممکنه تاثیر داشته باشه ولی با اخرین آپدیت های این مودم رو که دیدم این مشکل ها رو هم رفع کرده بود

شما اول میدیدی که وژن فرم ور مودمتون چنده از اینجا فقط ورژن 5 رو دانلود کنید

تغیرات و فیکس هایی که برای نسخه های قبلی فرم ور داده بعضیهاشون مشکل شماست احتمالا با آپدیت مشکلتون رفع بشه
    بعد از آپدیت یه بار دیگه باید ریست کلی بشه و تنظیمات دوباره کانفیگ بشه بعد میریم سر تست های ارتباط و سرعت.
    Last edited by Microsoft Windows; 05-10-2014 at 13:59.

8. این کاربر از Microsoft Windows بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

این زمانی تاثیر گذار میشه که دستگاه هایی که میخواد به این مودم وصل بشن قدیمی باشن و از 11n پشتیبانی نکنن در غیر این صورت تنظیمات رو تغییر ندین و همون 11bgn بمونه تغییر کانال ممکنه کارساز باشه.وحتی تغییر کشور کانال ها به ایران یا ایالات متحده ممکنه تاثیر داشته باشه ولی با اخرین آپدیت های این مودم رو که دیدم این مشکل ها رو هم رفع کرده بود

شما اول میدیدی که وژن فرم ور مودمتون چنده از اینجا فقط ورژن 5 رو دانلود کنید

تغیرات و فیکس هایی که برای نسخه های قبلی فرم ور داده بعضیهاشون مشکل شماست احتمالا با آپدیت مشکلتون رفع بشه
    بعد از آپدیت یه بار دیگه باید ریست کلی بشه و تنظیمات دوباره کانفیگ بشه بعد میریم سر تست های ارتباط و سرعت.
    اون کارایی که تو pdf ــی که با فایل آپدیت بود رو انجام دادم
    فقط قبلش ورژن فریم ویر رو نگاه نکردم اما الان شده 1.1.1Build 140815 Rel.40202

10. این کاربر از samin_panahi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پيش فرض

اون کارایی که تو pdf ــی که با فایل آپدیت بود رو انجام دادم
    فقط قبلش ورژن فریم ویر رو نگاه نکردم اما الان شده 1.1.1Build 140815 Rel.40202
    حالا اول با لپ تاپ از command promptیا گوشی اگه برنامه ترمیال توش نصب هست یه پینگ بگیر از مودم
    از کد زیر استفاده کن
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یه اسکرین شات بذار

با کامپیوتر و لپتاپ از سایت speedtest.net تست بگیر ومقایسشون کن ببین وضعیت چطوریه نتیجه تست ها رو هم اینجا بذار
    Last edited by Microsoft Windows; 05-10-2014 at 14:16.

12. این کاربر از Microsoft Windows بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

کامپیوتر

لپ تاپ

پيش فرض

تست سرعت اینترنت که برای هر دو خوبه ولی پینگ بین لپ تاپ و مودم نشانه خوبی از خودش نشون نمیده نباید پینگ بین دستگاه های متصل به وایفای بیشتر از 5 میلی ثانیه بشه ماله من در حال دانلود و با فاصله 10 متر این رقم 1= 1< تا 3 میلی ثانیه هست این نشون میده یا وایرلس مودمتون مشکل داره که احتمال این موضوع زیاده یا اینکه وایلس لپتاپ یا دستگاه های دیگه تون مشکل داره که این احتمال ضعیفه.
    من خودم یه مودم داشتم مشکل وایرلس داشت دقیقا همین ایرادو داشت.حالا شما ببینید اگه مشکل همچنان باقیه مودم رو تحویل گارانتی بدید.
    البته یه بارم چک کنید ببینید با لپ تاپ هیچ برنامه ای به اینترنت وصل نباشه در حالت بیکاری یه پینگ بگیرید اگه بازم اینطور بود مودم مشکل داره
    Last edited by Microsoft Windows; 05-10-2014 at 14:50.

15. این کاربر از Microsoft Windows بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

تست سرعت اینترنت که برای هر دو خوبه ولی پینگ بین لپ تاپ و مودم نشانه خوبی از خودش نشون نمیده نباید پینگ بین دستگاه های متصل به وایفای بیشتر از 5 میلی ثانیه بشه ماله من در حال دانلود و با فاصله 10 متر این رقم 1= 1< تا 3 میلی ثانیه هست این نشون میده یا وایرلس مودمتون مشکل داره که احتمال این موضوع زیاده یا اینکه وایلس لپتاپ یا دستگاه های دیگه تون مشکل داره که این احتمال ضعیفه.
    من خودم یه مودم داشتم مشکل وایرلس داشت دقیقا همین ایرادو داشت.حالا شما ببینید اگه مشکل همچنان باقیه مودم رو تحویل گارانتی بدید.
    البته یه بارم چک کنید ببینید با لپ تاپ هیچ برنامه ای به اینترنت وصل نباشه در حالت بیکاری یه پینگ بگیرید اگه بازم اینطور بود مودم مشکل داره
    تست سرعت اینترنت با اینکه 2مگ گرفتم خوبه؟
    موقع تست لپ تاپ از اینترنت تو کامپیوتر استفاده ای نمی شد، اگه استفاده می کردم احتمالا وضعیت بدتر می شد
    فاصله ی مودم و لپ تاپ 2 متر هم نبود

یه نرم افزار وصل بود که اون بستم زمانش رو 4 5 10 12 2 و .... میلی ثانیه نشون می داد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •