تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 29 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 289

نام تاپيک: سریال «شوخی کردم» ؛ سریال جدید «مهران مدیری»

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

پشت صحنه شوخی کردم...!

دیدار بهرام رادان و مدیری بعد از 2 سال

مهران و مهران

+ خبر

فاز دوم موسیقی سریال شوخی کردم که توسط فرهاد مدیری مدیریت می شود
    با حضور چهره‌هایی چون حمزه يگانه، محمد شعبانى، داريوش آذر، هومن نامدارى (رهبر ارکستر احسان خواجه امیری)
    طی روزهای گذشته، تولید و ساخته شد.
    هر پکیج از این مجموعه با یک سبک از موسیقی تولید شده است.

2. 4 کاربر از 3D-Max بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

دیدار بهرام رادان و مدیری بعد از 2 سال
    چرا نمیتونم پستمو ویرایش کنم
    این صحنه مربوط به پشت صحنه سریال شوخی کردم بود
    امیدوارم رادان هم تو سریال باشه
    حداقل چندتا آیتم بازی کنه واقعا معرکه میشه
    +
    برای اینکه پستم اسپم نباشه لیست تمام بازیگران شوخی کردم...!(به نقل از ویکی پدیا)
    مهران مدیری-رضا شفیعی جم-سیامک انصاری-مهران غفوریان-جواد رضویان-نادر سلیمانی-لاله صبوری-نصرالله رادش-هادی کاظمی-محمدرضا هدایتی
    ساعد هدایتی-عارف لرستانی-سحر ولدبیگی-نیما فلاح-رامین ناصرنصیر-مهدی فقیه-یوسف صیادی-الیکا عبدالرزاقی-سحر زکریا-بهنوش بختیاری
    بیژن بنفشه خواه-برزو ارجمند-رضا فیض نوروزی-سپند امیرسلیمانی-کمند امیرسلیمانی-غلامرضا نیکخواه-علی لک پوریان-رامین پور ایمان-رابعه اسکویی
    آرش نوذری-فلامک جنیدی-فاطمه هاشمی-سام نوری-امیرکاوه آهنین جان-شراره ارمغانی-تینا اسدی-علی اوجی-پوریا ایرایی-لیلا ایرانی-علی بوستان
    ستاره پسیانی-فرزانه تفرشی-شقایق جودت-الهه حصاری-زهرا داوود نژاد-جوانه دلشاد-شقایق رحیمی راد-هدی زین العابدین-لادن سلیمانی-
    ماندانا سوری-شادان شهیدی-پرستو صالحی-گلناز عباسی-سوزان عزیزی-شبنم فرشادجو-شهروز فرهادیه-حمید کاشانی-دریا مرادی دشت-
    نگین معتضدی-آریو ملت دوست-حسین نوروزی

4. 4 کاربر از 3D-Max بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

از کی قراره پخش شه این سریال؟؟؟؟؟!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

از کی قراره پخش شه این سریال؟؟؟؟؟!!!
    به احتمال زیاد اواخر پاییز

++++اخبار موسیقی تکمیلی

موسیقی ما – بهمن بابازاده: موسیقی متن سریال جدید «مهران مدیری» با حضور چهره‌های جوان و خوش نام این روزهای بازار موسیقی ساخته شد.
    به گزارش «موسیقی ما»، سریال جدید مدیری «شوخی کردم» نام دارد و قرار است در شبکه نمایش خانگی منتشر شود. «فرهاد مدیری» (پسر مهران مدیری)، بخش موسیقی سریال جدید این هنرمند را مدیریت می‌کند که موسیقی مجموعه دوم این سریال با حضور چهره‌هایی چون حمزه يگانه (پيانو)، محمد شعبانى (پركاشن)، داريوش آذر(كنترباس)، هومن نامدارى(ساكسوفون و كلارينت) طی روزهای گذشته، تولید و ساخته شده است.
    «هومن نامداری» (رهبر ارکستر احسان خواجه امیری) درباره این همکاری در گفتگو با «موسیقی ما» گفت: «هر پکیج از این مجموعه با یک سبک از موسیقی تولید شده است. مثلا پکیج اول بیشتر فضای راک دارد که در آن آرش مقدم و آرش سعیدی و ... بخش موسیقی را بر عهده داشته‌اند. در پکیج دوم که ما عهده دار آن بوده‌ایم، بیشتر وارد فضاهای «جَز» شده‌ایم و خروجی کار هم به نظرم خروجی قابل دفاعی شده است که همین‌جا یک تشکر جانانه از آقایان مدیری بایت این انتخاب داریم.»
    گفتنی‌ست تا این لحظه هیچ قطعه با کلامی برای این مجموعه ساخته نشده است و همه آثار بی کلام و موسیقی محور‌اند.

7. 2 کاربر از 3D-Max بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

یه سوپرایز ویژه اولین مجموعه شوخی کردم...! بزودی میاد

به احتمال زیاد نهایت تا هفته بعد بیاد
    طبق فیس بوک (صفحه رسمی مجموعه شوخی کردم )
    متن کامل :

بزودی
    منتظر اولین قسمت سریال شوخی کردم...! باشید.
    مهران مدیری و گروهش همچنان در حال ضبط سریال شوخی کردم...! هستند.
    این سریال آیتمی است و هر قسمت آن موضوع مشخصی دارد که از 20 الی 25 آیتم تشکیل شده است.

+++

چه حالی میده با سلطان طنر ایران تخته بزنی
    خوش بحال پسره
    (عکس مربوط به اتاق گریم سریال ویلای من)

9. 9 کاربر از 3D-Max بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

به نقل از صفحه فیس بوک رسمی

مجموعه اول
    خلاقیت (دروغ)

بعضی آدمها کلا همینجوری هستن…
    یعنی هر چی میشه، هر چی میگن، هر چی مبینین رو کلا همونجوری میگن و میبینن که هست…
    بعض آدما خلاقن!…حالا این یا به خاطر گردو اِ… یا به خاطر ژنِ پدرِ خدابیامرزشون…
    دروغ…!

منتظر مجموعه اول سریال شوخی کردم...! باشید...

++
    متن خوندم ناخوداگاه صدای مدیری تو ذهنم تداعی شد
    اصلا این متن خوراکه صدای مهرانه

11. 4 کاربر از 3D-Max بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

اولین تصاویر از سریال جدید «مدیری»/ توزیع از اواخر آذر ماه

سریال جدید مهران مدیری با نام «شوخی کردم» از اواخر آذر توزیع می‌شود.
    به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، سریال جدید «شوخی کردم» آخرین ساخته مهران مدیری از اواخر آذر و اوایل دی ماه در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود.
    بنا بر این گزارش، تا به حال بازیگران بسیاری نظیر لاله صبوری، بهنوش بختیاری، رضا شفیعی جم، مهران غفوریان، رضا فیض‌نوروزی، عارف لرستانی، الیکا عبدالرزاقی و برزو ارجمند در این مجموعه قطعی شده بود. ضمن اینکه در این مجموعه نیز مهران مدیری مانند کارهای قبلی خود یکی از بازیگران اصلی خواهد بود.
    مجموعه «شوخی کردم» عنوان فیلم جدید مدیری است، «شوخی کردم» همچون سریال اخیر مدیری «ویلای من» توسط شرکت گلرنگ پخش تهیه و توزیع خواهد شد. این مجموعه بازگشت مدیری به آیتم‌سازی محسوب می‌شود و قرار است ابتدا در چهل قسمت ساخته شود و هر هفته دو قسمت آن در اختیار علاقه‌مندان قرار گیرد. پس از پایان توزیع این چهل قسمت، 40 قسمت بعدی با لحاظ بازخوردهای بخش‌های قبلی ساخته و توزیع خواهد شد. خشایار الوند و امیرمهدی ژوله از جمله نویسندگان اصلی سریال هستند. مدیری با همکاری مجدد با تیم قدیمی خود سعی کرده است با نگاه نوستالژیک مردم را به دیدن مجموعه جدید خود مشتاق کند.
    پس از قطعی شدن بازی رضا شفیعی جم که از سال 85 با مجموعه «باغ مظفر» در نقش گل مراد، همکاری اش با مدیری ادامه نیافت و مهران غفوریان که آخرین بار در جنگ هایی که مدیری در دهه 70 می ساخت، از جمله نوروز 76 بازی کرد،صبوری هم به این گروه پیوسته تا نشان دهد مدیری به بازیگران قدیمی خود رجوع کرده است.
    مدیری که چند سالی است همکاری با تلویزیون را قطع کرده است با ساخت مجموعه های مختلف در شبکه خانگی سعی کرده است فعالیت های خود را متوقف نکند و مخاطبان خود را حفظ کند.
    ------

----

----

----

----

----

----

----

13. 6 کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض نخستین آنونس رسمی مجموعه شوخی کردم…! منتشر شد

نخستین آنونس رسمی مجموعه شوخی کردم…! منتشر شد
    لینک دانلود ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    +
    معرفی کلیپ موسیقی مجموعه خلاقیت (به نقل از سایت اصلی مجموعه)

پیانو و تنظیم: حمزه یگانه
    پرکاشن: محمد شعبانی
    ساکسفون کلارینت: هومن نامداری
    کنترباس: داریوش آذر
    صدابردار: پیمان توسلی
    میکس و مستر: فرشاد حسامی
    تصویربردار کلیپ و مستند: علی قاضی‌زاده
    هماهنگی کلیپ و مستند: شقایق رحیمی‌راد
    با تشکر از:‌ محمد فلاحی، غزل فرامرزی

15. 8 کاربر از 3D-Max بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

این مجموعه بازگشت مدیری به آیتم‌سازی محسوب می‌شود و قرار است ابتدا در چهل قسمت ساخته شود و هر هفته دو قسمت آن در اختیار علاقه‌مندان قرار گیرد. پس از پایان توزیع این چهل قسمت، 40 قسمت بعدی با لحاظ بازخوردهای بخش‌های قبلی ساخته و توزیع خواهد شد. خشایار الوند و امیرمهدی ژوله از جمله نویسندگان اصلی سریال هستند. مدیری با همکاری مجدد با تیم قدیمی خود سعی کرده است با نگاه نوستالژیک مردم را به دیدن مجموعه جدید خود مشتاق کند.
    نمیدونم قراره با بازگشت به آیتم سازی پیشرفتی رو از مدیری شاهد باشیم یا نه... ولی با دید بر تیزر (که منو یاد خنده بازار انداخت)، فکر نکنم کار جالبی از آب در بیاد.
    من بعد از قهوه تلخ (که تا مجموعه 30 بیشتر نخریدم و ندیدم) کلا از مهران ناامید شدم و ویلای من و گنج مطفر رو هم ندیدم...
    برای شوخی کردم به واسطه بازیگراش امیدوار بودم، ولی وقتی آنونس رو دیدم، اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود که آیا مدیری واقعا استقبال مردم بعد از تموم شدن مجموعه های آیتمی با شروع "پاورچین" رو از خاطرش برده یا همینطور شکست اخیر مجموعه خنده بازار (سوای موفقیت های مقطعیش)...؟

17. 2 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من بعد از قهوه تلخ (که تا مجموعه 30 بیشتر نخریدم و ندیدم) کلا از مهران ناامید شدم و ویلای من و گنج مطفر رو هم ندیدم...
    حقیقتا چیزی از دست ندادی!
    برای شوخی کردم به واسطه بازیگراش امیدوار بودم، ولی وقتی آنونس رو دیدم، اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود که آیا مدیری واقعا استقبال مردم بعد از تموم شدن مجموعه های آیتمی با شروع "پاورچین" رو از خاطرش برده یا همینطور شکست اخیر مجموعه خنده بازار (سوای موفقیت های مقطعیش)...؟
    از این موضوع که بگذریم بازم ما نیاز داریم که مدیری بسازه هر چند تکراری هر چند بی مزه ولی لازمه بسازه به این سریال ها (چه اسمش طنز باشه چه کمدی و چه هر چی) نیاز داریم
    فضای جامعه نیاز داره
    ولی خود مدیری هم باید ی راهی پیدا کنه و از افت شدید تو اواخر قهوه تلخ و فاجعه ویلای من جدا بشه
    امیدوارم ...

19. این کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •