تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 139 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 1386

نام تاپيک: تمامی مسائل و مباحث مربوط به هـک کنسول Play Station 3 (فقط اینجا)

آخر فروم باز M A X I M U M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوست عزیز من بسته سفارشام فردا میرسه
    فردا کار -- و کپی رو انجام میدم
    44 تا بازی هم سفارش دادم که اونم فردا می رسه
    هر موقع انجام دادم و تونستم میام کمکت می کنم
    فکر می کنم این تاپیک استقبال کننده چندانی نداره

حـــــرفـه ای Alex Fera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    طهران اسم:محمد

پيش فرض

خوب همون طور که همه ميدونيد اين کنسول قدرتمند حدود يک سالی هست که هـک شده
    مطمئنی؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

آخر فروم باز Grand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

پيش فرض

من چجوری میتونم در برنامه multiman بین هارد داخلی و اکسترنال سوییچ کنم؟
    متاسفانه من هارد اکسترنال ندارم که بتونم کمکتون کنم. اما گویا اگه هارد اکسترنال به کنسول متصل باشه بدون هیچ کار اضافه ای بازیهای روی هارد رو لیست میکنه، البته فرمت هارد شما باید FAT32 باشه مگر اینکه از نسخه جدید مولتی من استفاده کنید که میتونه فورمت NTFS رو برای کپی بازیها روی هارد داخلی ساپورت کنه.

نسخه جدید رو میتونید از اینجا دانلود کنید:

multiMAN v1.16.03

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    من الان PS3 دارم با ورژن 3.41 الان کاستوم فریمور خودم رو هم ساختم و آماده است
    شما گفتید که باید اول به ofw 3.55 ارتقا بدم بعد cfw 3.55 رو نصب کنم در حالی که اونطور که من خودم اگه مستقیما ofw3.55 رو به cfw3.55 ارتقا بدم مشکلی پیش نمیاد
    میتونید توضیح بدید ؟

ویرایش : یه سوال دیگه بعد از نصب فریم ور 3.55 اصلی مگه موقع نصب فریم وور کاستوم 3.55 دستگاه نمیگه " دستگاه شما بروز است ! " ؟
    اینکه چرا اول باید فریمور رو به 3.55 ارتقا داد و بعد کاستوم فریمور رو نصب کرد باید از کسی که این کنسول رو -- کرده پرسید. آموزشی که گذاشته شده به این روال بوده.

با سلام
    من تموم کارها رو انجام دادم ( فريمور اصلي کنسول رو از 3.42 به 3.55 به روزرسانی کردم ) ولی بعد از نصب برنامه ی multiMAN وارد این برنامه که شدم قبل از شروع این خطا رو میده تو این مایه ها
    cannot enable bd rom.functionly may be restricted
    از بازی resistance : fall of man کپی گرفتم ولی اجرا نمیشه . مشکل چیه ؟
    در ضمن کنسول من دست دوم و هرگز بازی های کپی روش اجرا نشده ولی به اینترنت وصل شده
    با تشکر
    پیشنهاد میکنم از امولاتور Gaia Manager استفاده کنید. زیبایی مولتی من رو نداره اما سرعت خوبی داره.
    جدیدترین نسخه Gaia Manager v2.07 رو از اینجا میتونید دانلود کنید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    نه والا...

4. این کاربر از Grand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

پيش فرض

مولتی من جدید برای من که جواب نداد! مجبور شدم به ورژن قبلی برگردم. گیگا مننجر 2.7 هم نتونست بازیهای داخل هارد رو برام لیست کنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

دوست عزیز من و دوستم که علاقه زیادی به ps3 بازی هاش داریم . می خوایم دو تا ps3 بخریم ولی موندیم اگه این کار جواب نده چیکار کنیم . اینو واسه این گفتم که اینجا کسی نیست که برامون کپی خورش کنه . هزینه خریدشم تقریا بالاست اما اگه این روش 100 در 100 جواب میده ؟. میخریم . اینم تا یادم نرفته بگم که با تکیه به کلام شریف تون میخریم. مر30 منتظر اوکی تون هستم

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

پيش فرض

دوست عزیز من و دوستم که علاقه زیادی به ps3 بازی هاش داریم . می خوایم دو تا ps3 بخریم ولی موندیم اگه این کار جواب نده چیکار کنیم . اینو واسه این گفتم که اینجا کسی نیست که برامون کپی خورش کنه . هزینه خریدشم تقریا بالاست اما اگه این روش 100 در 100 جواب میده ؟. میخریم . اینم تا یادم نرفته بگم که با تکیه به کلام شریف تون میخریم. مر30 منتظر اوکی تون هستم

والا چه عرض کنم! من با همین روش کنسول خودمو بدون مشکل کپی خور کردم. نه که فقط من بلکه خیلی‎های دیگه‎ام همینطوری کنسول خودشون رو هـک کردن. این دیگه نظر شماست که می‎تونید این ریسک رو انجام بدین یا نه...

در ضمن اگه شما در شهری زندگی میکنید که کپی خور نمی‏کنند احتمالاً برای گیر آوردن بازی‎ها و ریختنشون روی هاردتون هم به مشکل می‎خورید.

من پیشنهاد میکنم به نزدیکترین شهر محل سکونتتون که کنسول رو هـک می‎کنند برین و بگین تا همونجا هم براتون کپی‎خور کنند و هم کلی بازی بریزید روی کنسولتون، بعد ورش دارین بیارین خونه حالش رو ببرید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

من همه کارهارو کردم هالا چطور کپی بگریم از دیسک

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

پيش فرض

من همه کارهارو کردم هالا چطور کپی بگریم از دیسک
    وارد مولتی من بشید و روی نام بازی که داخل درایو کنسول قرار داره دکمه دایره رو بزنید.

O = Backup

بعد از زدن دایره یک پیغام براتون ظاهر میشه که باید Yes رو انتخاب کنید. بعد شروع به کپی گرفتن از دیسک میشه و بسته به حجم بازی بین 10 تا 20 دقیقه طول میکشه تا بک آپ گیری تموم بشه.

موفق باشید
    Last edited by Grand; 07-03-2011 at 08:40.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام خدمت دوست عزیز . نرم افزار اولی رو طبق دستورالعمل انجام دادم 3.55 و آپدت هم شد اما پس از ریختن نرم افزار دوم یعنی PS3_355_KMEAW_CFW طبق روش اول با این پیام رو به رو شدم . The current version has been installed there is no need to install again. از دایره برای تائید نصب مجدد خبری نیست و فقط زربدر است بخاطر برگشت. در مورد ترجمه جمله بالا این رو بگم که . میگه که ورژن فعلی روی دستگاه نصب است و نیازی به نصب مجدد نیست . لطفا از استاد خواهش مندم که راهنمائی بفرمایند. من دستگاه رو خریدم و بازی هاش هم اینجا گیر نمیاد ولی یکی از دوستان بازی هاش رو رویه حارد دیسک اکسترنال داره و میگه برام کپیشون میکنه. منتظره جوابه تون هشتم .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

0 رو میزنم گزینه yes رو هم میزنم ولی هیچ اتفاقی نمی یوفته اسمه بازی هم نیمیاد و میزنه دیسک را خارج کنید و بلوری بگذارید اگه می شه یه راهنمای کامل کنید من بدون دانگل -- کردم دانگل هم دارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •