تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 38

نام تاپيک: انتخاب بین GALEXY Note و GALEXY S II و Iphone 4s

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست من اقا مهدی منم گوشیم اندوید هست و اپل هم دست گرفتم اگه ایفون فور اس دست میگرفتی میفهمیدی که چه فرقی با فور داره واقعا گوشی ایفون فور اس برترین گوشی هست فقط قیمتش یکم بالاست در ضمن با این مشخصات که دوستمون گفتند نوت بهترین گزینه برای ایشون هست یادتون نره ما اندرویدی ها سیستم عاملمون رو دست ایفون کپی زدیم و سایت ها معتبر با مطالبی که به قول دوستان الکیه و برای خراب کردن گوشی هاست اعتبار خوردشون رو زیر سوال نمیبرن
    اصلا چه لزومی داره بیان از یه گوشی الکی انتقاد کنن ؟
    شما گوشیت آندرویده ولی چه آندرویدی ؟ : ))
    x8
    و همیشه هم از کمک های شایان و راهنمایی های اشتباه شما توی مشاوره خرید لذت بردیم
    در مورد کپی هم شما اگر نمیدونی بدون پایه آندروید لینوکس هست! نمیدونم شما کپی رو چجوری معنی میکنی؟!
    مثل این میمونه موزیک کپی کنی داری Paste میکنی فیلم کپی شه : ))
    سایت gsm هم داره از مال اپل بالا میره همه میدونن
    پس خواهشا بیخیال این قسمت از سایت شو ! خداییش مجبورت نکردن کلت نزاشتن پشت سرت بیایی کامنت بزاری

========
    در مورد عزیزی که میخوان گوشی بخرن
    شما میتونی Note رو با خیال راحت بخری
    یکم گندس ولی از نظرم کاملا ارزششو داره

2. این کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال adel.alizadeh1994's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    lamerd

پيش فرض

ببخشید h!tman اگه اینطور بود سایت gsm گوشی iphone 4s رو بهترین گوشی انتخاب میکرد نه گالاکسی اس 2 البته این رکورد برای اول سال بود حالا که دیگه ارک اس هم رو دست اس 2 زده و جدیدا همه ی اس 2 تغلبی شدند سامسونگی که با این همه گوشی فقط 3 -4 تا از گوشی هاشو به اندروید 4 اپدیت میکنه چرا اینقدر سنگشو به سینه میزنید مطمئن باشید با اومدن گوشی اندروید 5 گالاکسی اس 2 به این ورژن اپدیت نمیشه
    بله من گوشیم ایکس 8 هست اما با نصف بیشتر گوشی های اندرویدی کار کردم و من کاری به پایه ی اندروید ندارم من میگم از نظر شکل و شمایل.

---------- Post added at 05:11 PM ---------- Previous post was at 05:09 PM ----------

و میخواستم بگم شرکت اپل لازم نداره که تبلیغ براش بکنن اونم سایت های ایرانی

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

ببخشید h!tman اگه اینطور بود سایت gsm گوشی iphone 4s رو بهترین گوشی انتخاب میکرد نه گالاکسی اس 2 البته این رکورد برای اول سال بود حالا که دیگه ارک اس هم رو دست اس 2 زده و جدیدا همه ی اس 2 تغلبی شدند سامسونگی که با این همه گوشی فقط 3 -4 تا از گوشی هاشو به اندروید 4 اپدیت میکنه چرا اینقدر سنگشو به سینه میزنید مطمئن باشید با اومدن گوشی اندروید 5 گالاکسی اس 2 به این ورژن اپدیت نمیشه
    بله من گوشیم ایکس 8 هست اما با نصف بیشتر گوشی های اندرویدی کار کردم و من کاری به پایه ی اندروید ندارم من میگم از نظر شکل و شمایل.

---------- Post added at 05:11 PM ---------- Previous post was at 05:09 PM ----------

و میخواستم بگم شرکت اپل لازم نداره که تبلیغ براش بکنن اونم سایت های ایرانی
    چیچی رو دست S2 زده؟
    ARC S رو دست S2 زده؟ جدددی میگی؟؟؟

Adreno 205 از Mali-400MP قویتره؟
    1.4GHz Scorpion از Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9 قویتره؟
    رم 512 از 1024 بیشتره؟
    LED-backlit LCD از Super AMOLED Plus بهتره؟
    فیلم برداری 720p بهتر از 1080p هست؟
    نداشتن دوربین دوم بهتر از یک دوربین 2 مگاپیکسلی در جلوی گوشی هست؟
    بلوتوث V2.1 بهتر از v3.0 هست؟
    مموری داخلی 1 گیگ بهتر از 16/32 گیگ هست؟
    8.7 میلیمتر نازکتر از 8.5 میلیمتر هست؟
    117 گرم سبک تر از 116 گرم هست؟

بی خیال بابا! برو بگو بزرگترت بیاد
    (هر چند خود Sony Xperia S هم چندان برتری بر S2 نداره، در حالی که یک سال دیر تر اومده)

درضمن من خودم امروز یا فردا NOTE میخرم! بنظر من اگه میخوای خاص باشی! بهترین گزینه هست!

5. این کاربر از amir200812 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    lamerd

پيش فرض

دوست من اقا امیر فیلم هاش تو یوتیو ب هست برو یه نگاه کن بعد بیا حرف بزن اگه بخوای رو برگه مقایسه کنیم درسته حق با شماست اس 2 برتره اما در عمل یک تک هسته ای از شرکت سونی عملکرد بهتری رو تو سرعت داشته تا دو هسته ای از سامسونگ در ضمن من دوربین و مموری و این چیزا که شما نوشتید رو مقایسه نکردم وبهتره شما بری بزگترت رو صدا بزنی چون در حد من نیستی و برتری های Sony Xperia S نسبت به اس 2 خیلی وقته ثابت شده ما داریم اونو با گوشی های چهار هسته ای مقایسه میکنیم اونوقت شما میگی .... درسته که Sony Xperia S دو هسته ای هست اما واقعا گوشی سرعتی هست همیشه همینطور بوده مشخصات گوشی های سونی اریسکون یا بهتره بگیم سونی از برند های دیگه پایینتر بوده اما عملکردش و کیفیتش خیلی خیلی بهتره و سونی گفته تا زمانی که نتونم یه باتری و شرایط خوب برای عملکرد عالی در یک گوشی 4 هسته ای طراحی کنم گوشی ای با چهار هسته نمیسازم به این میگن شرکت نه سامسونگ و اچ تی سی که گوشی 4 هسته ای زدن و باتریش در برابر گوشی ضغیفه و گرم میکنه و عملکرد هسته ها رو به شدت پایین میاره و در حد دو هسته ای میشن واقعا برند های معروف باید سیاست رو از سونی یاد بگیرن که به فکر مشتری هست نه اعداد زیاد رو کاغذ و عملکرد پایین تو عمل
    just sony

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

دوست من اقا امیر فیلم هاش تو یوتیو ب هست برو یه نگاه کن بعد بیا حرف بزن اگه بخوای رو برگه مقایسه کنیم درسته حق با شماست اس 2 برتره اما در عمل یک تک هسته ای از شرکت سونی عملکرد بهتری رو تو سرعت داشته تا دو هسته ای از سامسونگ در ضمن من دوربین و مموری و این چیزا که شما نوشتید رو مقایسه نکردم وبهتره شما بری بزگترت رو صدا بزنی چون در حد من نیستی و برتری های Sony Xperia S نسبت به اس 2 خیلی وقته ثابت شده ما داریم اونو با گوشی های چهار هسته ای مقایسه میکنیم اونوقت شما میگی .... درسته که Sony Xperia S دو هسته ای هست اما واقعا گوشی سرعتی هست همیشه همینطور بوده مشخصات گوشی های سونی اریسکون یا بهتره بگیم سونی از برند های دیگه پایینتر بوده اما عملکردش و کیفیتش خیلی خیلی بهتره و سونی گفته تا زمانی که نتونم یه باتری و شرایط خوب برای عملکرد عالی در یک گوشی 4 هسته ای طراحی کنم گوشی ای با چهار هسته نمیسازم به این میگن شرکت نه سامسونگ و اچ تی سی که گوشی 4 هسته ای زدن و باتریش در برابر گوشی ضغیفه و گرم میکنه و عملکرد هسته ها رو به شدت پایین میاره و در حد دو هسته ای میشن واقعا برند های معروف باید سیاست رو از سونی یاد بگیرن که به فکر مشتری هست نه اعداد زیاد رو کاغذ و عملکرد پایین تو عمل
    just sony
    حق با شماست!

شما بقدری طرفدار سونی و سونی اریکسون هستی که داری افسانه سازی میکنی!

اینم ARC S شما که i9100 به عنوان پیش غذا نوش جانش کرده!

کاربر فعال انجمن اتومبیل dash_mehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

just sony
    شما خودت سونی اکسپریا اس رو در دست گرفتی؟! (((-:
    هیچ گوشی ای به پای نوت نمیرسه.
    دو روز برا رفیقم دستم بود.
    واقعا یه گوشیه متفاوته
    سرعتش خیلی از اس2 بیشتره.
    در کل عـــــــالیه.

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

نوت از نظر من بیشتر تبه تا گوشی ! نمیشه راحت همه جا بردش !
    به نظر من از بین اینا 4s بهتره
    ( صفحه 3.5 اینچ هم برای خیلی ها خوبه و مشکلی نداره )

10. این کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    lamerd

پيش فرض

اقا امیر من طرفدار هر برندیم که برای مشتریاش احترام قائل باشه مثل سونی نه سامسونگی که فقط 4 تا گوشی هاش رو به اندروید 4 اپدیت کرد اون گالاکسی اس با اون همه ادعا اندروید 4 براش نیومد و من گفتم ارک اس تو عمل بهتره تا اس 2 نه رو برگه. و اقا مهدی من ایکسپریا اس رو دست نگرفتم ولی تعریفشو از کسانی که دست گرفتن شنیدم این گوشی تو ایران نیومده تو خارج که 1 ماه اومده و اونو خیلی وقته با اس 2 مقایسه کردند و برتری کاملا مشخصه به نظر من اصلا نیاز نبود مقایسه کنند برید تو گوگل سرچ کنید مقایسشون هست و من حرف شما رو کاملا قبول دارم که گوشی نوت بهترین گوشی سامسونگ هست و علا رغم صفحه بزگش سرعتش عالیه چون خودمم دست گرفتم و باهاش کار کردم.
    Last edited by adel.alizadeh1994; 18-03-2012 at 10:48.

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    lamerd

پيش فرض

و اقا حسن چرا اینقدر با موتورت گاز میدی اولا اینجا محیط مشاوره هست بحث سیاسی نکن دوما اگه رئیس جمهور نبود ادم هایی امثال تو گرسنه میخوابیدن و گوشی ایکس پریا اس 1 ماهه و چند هفته هست که اومده و برای مقایسه 4 روز کافیه و ما دو نوع مقایسه ئاریم یکی مقایسه رو برگه یعنی مقایسه با استفاده از مشخصاتی که برتد های مختلف برای گوشی هاشون دادند و یک مقایسه در عمل که عملکرد گوشی ها رو نسبت به هم میسنجن که ملاک اصلی مقایسه ی دومی هست و همیه سونی در عمل بهتر از برند های دیگه بوده و خواهد بود در ضمن ایکس پریا اس هم در عمل و نه در مشخصات برتری داشته با اس 2 چون اس 2 اصلا قابل مقایسه با ایکس پریا اس نیست و اقا حسن بقیه ی جوابتو برو صفحه 3 بگیر
    Last edited by adel.alizadeh1994; 18-03-2012 at 10:50.

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    lamerd

پيش فرض

و گوشی اس 3 سامسونگ 4 هسته ای هست و در ضمن اگه بخوام برای سارژ اینجور که شما میگید حساب کنیم لایو از نظر باتری خیلی خیلی بهتره تا اس 2 چون 12 ساعت مکالمه پشت سر هم داره البته این برتری خیلی وقته ثابت شده و من سه تا از دوستم گالاکسی اس 2 دارن و هر سه تاشون بهم گفتن این گوشی به گرم میکنه و بعنوان بخاری در زمستان خوبه و مطمئن باش اطلاعات من در زمینه ی گوشی بیشتره تا تو چون من به زبان انگلیسی کاملا مسلطم و مقاله های زیادی درباره ی گوشی ها خوندم بعدم یه نگاهی به متن بنداز ببین من چی نوشتم بعد چرت و پرت بگو من نوشتم تو سایت جی اس ام گالاکسی اس 2 بهترین گوشی شد معلومه که تو عقده ای هستی و فقط میخوای الکی مخالفت کنی چون متن رو نخوندی و فقط کپی کردی واقعا برات متاسفم اصلا اطلاعات نداری تو وایکس 1 چه ربطی داره به گالاکسی اس ایکس 10 از نظر سخت افزاری ضعیفه به همین خاطر اندروید 4 براش نمیاد ولی گوشی های دیگه سونی که مسخصاتشون مثل گالاکسی اس هست براشون اندروید 4 اومده مثل لایو و ایکس پریا مینی اخه شما دلتون رو به چی سامسونگ خوش کردید کی گفته اس 2 همزمان با ارک هست تو که هیچی نمیفهمی حرف الکی نزن چندین ماه با هم اختلاف دارن و تو از کجا میفهمی که به اندروید 5 اپدیت نمیشه و بحث ما سر ازک اس هست نه ارک بچه تو که گوشی ها رو نمیشناسی چرت و پرت نگو و ایکس پریا اس به اندروید 4 اپدیت شده تو که چیزی خبر نداری حرف نزن
    Last edited by adel.alizadeh1994; 18-03-2012 at 10:57.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •