تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 9 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 83

نام تاپيک: نظر خواهی از کاربران گرامی برای گسترش و تکمیل انجمن موبایل

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

--------------------------------------------------------------------------------

اینجوری که شما میگی واقعا خوبه ولی برای سیستم عاملای دیگه چی؟ مثلا جاوا درسته که مثل این سیستم عاملایی که شما گفتین نمیشه ولی بازم سهم زیادی از گوشیها رو در بر میگیرن ولی در کل کار واقعا خوبیه

راستی UIQ3 جزو پاکت پی سی حساب میشه؟
    جاوا که هیچی
    سیستم عامل نیست
    هم در گیم و هم تو قسمت برنامه ها هستش
    UIQ3 هم سیمبیان هست
    پاکت پی سی فقط اونایی هستند که ویندوز موبایل دارند
    Last edited by golmohammadi; 20-06-2010 at 22:55.

2. 3 کاربر از golmohammadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای MaFia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Stockholm

پيش فرض

اساتید این تریپ های کل کل استقلال و پرسپولیس که تو اتوبوس بین بروبچه ها میشه و یا بین این دوستانی که همچین تعصب دارن رو برند ها که اینگار ارث پدری دوستان هست رو در این تاپیک بی خیال شین
    اصل موضوع چیز دیگه است
    تاپیک اصلاح شد

4. 10 کاربر از MaFia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mojtaba N87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    مشهد (Hometown : شیراز)

پيش فرض

سلام .

انجمن موبایل از وقتی Elfin عزیز اومد واقعا عالی شد و بعد با مدیرانی مثل شما و مجید فکر کنم تکمیل تر شد .

راستی زیاد به کاربرا گیر ندید

مخلصیم .
    رضا الفین استاد ماست.

والا امیر جان به خدا گیر نمی دیم! پست هایی هم که پاک می شه خودتونم می دونید بی دلیل نبوده...

اون ایده مجتبی جان خوب و کامل بود...............ولی به نظر من یه جوری باید انجمن های جدید رو جا بدیم که زیاد انجمن موبایل گسترده نشه............یعنی زیاد پیچیده نشه..........پس سعی کنیم تغییر خیلی عمده و کلی تویه انجمن ندیم..........چون باعث سر در گمی میشه و مشکلات کاربران باعث میشه نظم انجمن به هم بریزه........
    خب هدف ما همینه . شما نظری داری واسه این موضوع؟ یعنی جای بخش ها عوض شه؟ سر برگ ها عوض شن؟

به نظر من اول باید مدیر و ادمین فکری برای رفتارهای غیر حرفه ای بکنن ... بعد از اینکارا بکنن ..چون گفتید نظر بدم نظرمو دادم ...

خواستید میتونید انجمن سامسونگ وال جی رو هم درشو تخته کنید ..
    ما هیچ پدر کشتگی با انجمن های الجی و مخصوصا سامسونگ نداریم! مطمئن باشید . واسه اینکه ببینید تبعیض قائل نیستم این چند روز بیشترین پست از تاپیک نوکیا ان8 پاک شد...

من هنوز سر حرفم هستم

یه کلوپ مخصوص برای HTC........دیگه بابا از نوکیا که کمتر نیست (شوخیه.....گیر ندین )

و اینکه بهتر بخش اخبار را هم دست چند نفر ماهر بسپرید تا اخبار را حالا یا ترجمه کنن یا دوبله شده (!) قرار بدن

برای هر اپراتور یک کلوپ مخصوص هم باشه بد نیست........
    این پیشنهاد رو بررسی می کنیم . اگه نیاز باشه حتما

بسم الله الرحمن الرحیم

در خصوصه این انجمن باید بگم که خوب به طب یکی از انجمنهای خوب این فروم هستش

و از اون مهمتر کاربرای خوبی دارن از اون مهمتر مدیرا و همکارای خوبی دارن از اون مهمتر دیگه نداریم همین دیگه

لطفا دو تا تایپیک هستش به نام های تقی و تیمور نه ببخشید بازی ها و برنامه های آندرویید که تقی تاییتانیک تایپیکشو زده تو

قسمت پاکت پیسی اونارو مهم کنید . چون چند روز دیگه قراره گالاکسی بیاد تقی میخاد بخردش تایپیکای آندرویید

پربار میشه نه جدی میگم نخندید

نه بابا چی این دو تالار از افتخارات فرومن تازه یاد احمد صالح پور هم بخیر که یکی از بانی های خیر بود در تشکیل

تالار الجی و همچنین مجتبی مدیر که جا داره از همین جا ازشون تشکر ویجه کنم

اسلام علیکم و رحمت الله

و اینکه این دو تایپیکو گفتم

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    شما لطف داری سروش عزیز.شاید واسه آندوئید بخش برنامه و بازی ایجاد شه

این پیشنهادو راستی به sina مدیر سایت هم دادم ولی خوب چیزی نگفت ...

برای هر برندی ... مدیری بزارن ... از بین کاربران فعال اون برند ... که حافظ نظم تاپیک های اون برند باشه .. هم باعث ارتقا و کیفیت تاپیک ها میشه هم اینکه اجازه اسپم بازی نمیده ...

و یه مدیر یا همکار جداگانه برای قسمت نقد و بررسی بزارین این همکار باید تو نظر سنجی انتخاب بشه بین همه کاربران .. چون باید فردی بی طرف و بدون برند باشه به قولی !

یک نفر هم به عنوان مدیر ارشد همه اینهارو کنترل کنه ...

ارادتمندیم ...
    مشکلی با این موضوع نیست . ولی فکر نمی کنید تعداد تیم مدیریت زیاد می شه؟

باور کنید بچه ها تعصبی ندارن...

--------------------------------------------------------------------------------

اینجوری که شما میگی واقعا خوبه ولی برای سیستم عاملای دیگه چی؟ مثلا جاوا درسته که مثل این سیستم عاملایی که شما گفتین نمیشه ولی بازم سهم زیادی از گوشیها رو در بر میگیرن ولی در کل کار واقعا خوبیه

راستی UIQ3 جزو پاکت پی سی حساب میشه؟
    جاوا که بازی و برنامه داره.

اینا که من گفتم انجمن های جدید بود! قبلیا که کاملا

منظورت چی بود از UIQ3؟ مگه جز پاکت پی سی رفته؟ : دی

6. 7 کاربر از Mojtaba N87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ما هیچ پدر کشتگی با انجمن های الجی و مخصوصا سامسونگ نداریم! مطمئن باشید . واسه اینکه ببینید تبعیض قائل نیستم این چند روز بیشترین پست از تاپیک نوکیا ان8 پاک شد...
    پستهایی که از انجمن n8 پاک شد ! چون بر خلاف ان 8 صحبتی به میون امده بود ... البته شاید هم حق با شما باشه ...

شعار کشورهای پیشرفته : قانون رو درست کن ! ادمها درست میشن .. منم مشکلو اینجا از شما نمیدونم ! از قانون و به هم ریختگی میدونم

مشکلی با این موضوع نیست . ولی فکر نمی کنید تعداد تیم مدیریت زیاد می شه؟

باور کنید بچه ها تعصبی ندارن...
    نه به نظر من ! ... اصلا تو مدیریت و همکار بودن نباید افراد بخاطر گذشته که فعالیت میکردن مدیر بمونه ! ... اینجا نیاز به مدیرانی داره که فعال باشن .. هر کسیکه فعالیت نمیتونه بکنه جاشو باید با شخص دیگه که فعالیت بیشتری داره و قدرت مدیریتی هم داره عوض کنه فرق نمیکنه جناب سامسونگ باشه یا شما یا ... باید برای همه یکسان باشه ... و از زحمات نفر قبلی تشکر بشه ... مثل ریاست میمونه ! که اگر ریشه بدوونه فساد میاره .. باید تغییر کنه و فعالیت مدیران بالا باشه ... نظر من هستش .. و فکر میکنم یک فروم حرفه ای نیازمند چنین ابزاری باشه ...

بازم میگم بچه ها چه تعصبی باشن چه نباشن ! فرقی نداره .. سو تفاهمات با این قوانین وجود داره و پیش میاد .. باید قانون درستی وضع بشه .. تقریبا میشه گفت موبایلستان هم چنین کاری کرده ولی خوب این بهتر از اونه .. اونجا با اینکه سایت ضعیفتری هست به نظرم ولی مدیریت بهتری داره ... خود دانید

8. 4 کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Vamp!r3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    توی فکرای سمی !

پيش فرض

شعار کشورهای پیشرفته
    ولی اینجا ایران ربطی به ما نداره پس

و اینکه منم با مدیریت هر بخش به صورت مستقل موافقم......اینجوری بیشتر میشه روی هر بخش تمرکز کرد......+........کل کل و اینا کمتر میشه.......در نتیجه زندگی بهتر

10. 3 کاربر از Vamp!r3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت

پيش فرض

پستهایی که از انجمن n8 پاک شد ! چون بر خلاف ان 8 صحبتی به میون امده بود ... البته شاید هم حق با شما باشه ...

شعار کشورهای پیشرفته : قانون رو درست کن ! ادمها درست میشن .. منم مشکلو اینجا از شما نمیدونم ! از قانون و به هم ریختگی میدونم

نه به نظر من ! ... اصلا تو مدیریت و همکار بودن نباید افراد بخاطر گذشته که فعالیت میکردن مدیر بمونه ! ... اینجا نیاز به مدیرانی داره که فعال باشن .. هر کسیکه فعالیت نمیتونه بکنه جاشو باید با شخص دیگه که فعالیت بیشتری داره و قدرت مدیریتی هم داره عوض کنه فرق نمیکنه جناب سامسونگ باشه یا شما یا ... باید برای همه یکسان باشه ... و از زحمات نفر قبلی تشکر بشه ... مثل ریاست میمونه ! که اگر ریشه بدوونه فساد میاره .. باید تغییر کنه و فعالیت مدیران بالا باشه ... نظر من هستش .. و فکر میکنم یک فروم حرفه ای نیازمند چنین ابزاری باشه ...

بازم میگم بچه ها چه تعصبی باشن چه نباشن ! فرقی نداره .. سو تفاهمات با این قوانین وجود داره و پیش میاد .. باید قانون درستی وضع بشه .. تقریبا میشه گفت موبایلستان هم چنین کاری کرده ولی خوب این بهتر از اونه .. اونجا با اینکه سایت ضعیفتری هست به نظرم ولی مدیریت بهتری داره ... خود دانید
    والا تو ان8 پست بچه های نوکیا هم زیاد پاک شده . هر جا بحث به چت ختم شه یا کل کل یا توهین شروع شه پست ها پاک می شه و اگه بالا بگیره از اخطار هم استفاده می شه . مطمئن باشید

---
    باقی نظراتتون هم همه محترمه و برخی قسمت هاش رو منم قبول دارم. ولی خیلی هاش دست ما نیست و دست ادمین های سایته.

فعلا هدف این تاپیک برای بخش های جدیده و رفع نیاز هایی که الآن حس می شه بین کاربرا...

ولی اینجا ایران ربطی به ما نداره پس

و اینکه منم با مدیریت هر بخش به صورت مستقل موافقم......اینجوری بیشتر میشه روی هر بخش تمرکز کرد......+........کل کل و اینا کمتر میشه.......در نتیجه زندگی بهتر
    لطفا فعلا رو بحث تاپیک متمرکز شید...

تاپیک پیشنهادات و انتقادات داریم واسه اینجور مسائل که به همش رسیدگی می شه .

========
    ما این تاپیک رو زدیم چون انجمن مال کاربراست و اونا نیاز ها رو بهتر احساس می کنن

12. 4 کاربر از Mojtaba N87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Hadi King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

12

دوست عزیز این نظرتون رو برید به تیم مدیریت بگید قسمت درد دل هم هســـت !!!
    خودشون انتخاب کردن و عنوان دادن خودشون هم باید اونو لغو کنن از دست ما کاری بر نمیاد !!!
    این نظرتون هم ببخشید ها ربطی به این تایپک نداره چون ما نوشتیم :
    برای گسترش و تکمیل انجمن موبایل
    اگه اینجوری بود باید می نوشتیم برای گسترش و تکمیل مدیران و همکاران انجمن موبایل
    بعد شما بیایید نظرتون رو بگید که فلانی کم کاره فلانی همکار شـــه ؟
    الان اگه نظری دارید که چه انجمنی کم و کسره ما گوش به فرمان نظر های شما هستیم ...
    خوب بود انجامش میدیـــم یکی بیاد بگه یه انجمن به زیر انجمن برنامه ها اضافه بشه برای کتاب های جاوا من اینو قبول داشتم و یه فکری براش میشد کـــرد ولی چون تو کتاب ها من تنها هستم کسی نیست لغوش میکنیم میزاریم همون دو سه تا تایپک بمونه نه زیر انجمن !!!
    موفق باشید!

14. 6 کاربر از Hadi King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ali racer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

این می تونه یه ایده باشه واسه دوستان:

برنامه کاربردی موبایل
    پاکت پی سی
    آیفون
    آندروئید
    سیستم عامل های پایه لینوکس

بازی های موبایل
    پاکت پی سی
    آیفون
    آندروئید
    سیستم عامل های پایه لینوکس

===
    و به همین صورت در بخش های دیگه هم نظرتون رو بگید
    خیلی عالیه

فقط تو بخش کلوپ گوشی ها
    باید بخش آندورید از پاکت پی سی جدا بشه

یا این

که یه کلوپ جدید
    واسه اچ تی سی ایجاد بشه

که من با مورد دوم موافق تر هستم
    شاد باشین

در ضمن من تشکر میکنم از بچه های بخش مدیریت
    بر خلاف همه انتقاد هایی که بعضا بصورت بی انصافانه ازشون میشه
    چون خودم همکار بودم این حرف رو میزنم
    چون بعضی موضوعات هست که تا وقتی عهده دار مسئولیت نشی نمیفهمی
    و واسه همینه که خیلی از دوستان هی انتقاد میکنند
    Last edited by ali racer; 21-06-2010 at 11:40.

16. این کاربر از ali racer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت

پيش فرض

خیلی عالیه

فقط تو بخش کلوپ گوشی ها
    باید بخش آندورید از پاکت پی سی جدا بشه

یا این

که یه کلوپ جدید
    واسه اچ تی سی ایجاد بشه

که من با مورد دوم موافق تر هستم
    شاد باشین
    مخلصیم علی جان.

خب ببین، یعنی می گی بیایم بذاریم کلوپ ویندوز موبایل و کلوپ آندوئید؟

HTC خب هم ویندوز داره هم آندروئید (اشتباه نمی کنم؟ )

یه اشکالی که حالت اول داره اینه که شاید بعضی تازه کار ها ندودن گوشیشون ویندوزه یا آندروئید(چون دیدم میگم!)

----
    نظرتون چیه که کلوپ HTC رو جدا کنیم و تاپیک های گوشی های پاکت پی سی سامسونگ و موتورولا و غیره رو ببریم تو انجمن های سامسونگ و خودشون؟

بعد یه کلوپ باشه ، سایر پاکت پی سی ها؟

18. این کاربر از Mojtaba N87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز S@nti@go_s&k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Jan 2008

پيش فرض

یه کلوپ مخصوص برای HTC........دیگه بابا از نوکیا که کمتر نیست
    مسیح دیشب گفت که بنده خدا

htc باید جدا باشه

تاپیک های گوشی های پاکت پی سی سامسونگ و موتورولا و غیره رو ببریم تو انجمن های سامسونگ و خودشون؟
    نه تو قسمت پاکت پیسی باشه بهتره چون اونجا کاربرای فعالی دارن که اونجا بیشتر سر میزنن

مثه مهدی بی ار جی آریلند گل محمدی و.......

20. 3 کاربر از S@nti@go_s&k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •