تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 22

نام تاپيک: نگاهی بر ایرفون های موجود در بازار

آخر فروم باز panther99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا ببخشید پا برهنه میپرم وسط حرفتون !!!
    به این توگوشی ها میگن ایرفون ؟؟؟ پس ایرباد به چی میگن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    البته ممنون از تاپیک مفیدتون .

داره خودمونی میشه MostafaMohammadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ارهحشیب، ارسبر

پيش فرض Skullcandy INK'D

INK'D محصول شرکت Skullcandy هست که تمرکز اش روی انواع هدفون است، البته به دلایل نامعلومی در بازار ایران مثل خیلی برندهای دیگه ناشناخته است.
    این هدفون که از نوع Earbuds یا همان Earphone می باشد در 24 طرح موجود می باشد که هر طرحی رنگ بندی خاص خود را دارد ولی در بازار بیشتر با طرح Black/Black شناخته شده است.

از مزایای این هدفون این است که:
    • بسیار بسیار ارزان قیمت است.
    • کیفیت صدای باور نکردنی داره و به راحتی با مدل هایی در رنج قیمتی 40-50 هزار تومن رقابت می کنه، وقتی صداش رو بشنوید باور نمی کنید این گوشی 20 هزار تومن قیمت اشه.
    • از نظر قشنگی خوبه، علاوه بر اینکه طرح های متنوعی (که تقریبا همشون جذاب هستند) داره خودش هم شکل شمایل پسندیده ای داره.
    از معایب این هدفون این است که:
    • مناسب استفاده کردن برای موقعیت های پرتحرک مثل کوه نوردی و ... نیست.
    • قبل از اینکه از دوست ام بگیرم اش توی اینترنت خیلی شنیدم که عمر این هدفون کمه و خیلی زود خراب میشه برای که من حدودا یک سال کار کرد و بعد به کس دیگه ای دادم اش، البته من ازش زیاد کار نکشیدم، فقط در حد اهنگ گوش دادن در موقع رفت و آمد به مدرسه.
    خصوصیات اش که شاید بعضی ها دوست داشته باشن بدونن:

3 Silicone Gel Sizes
    11mm Power Drivers
    Speaker Diameter: 11mm
    Magnet Type: NdFeB
    Frequency Response: 20-20k Hz
    Impedance: 16 ohms
    Max Input Power: 100mW
    Cable Type: TPE, Nylon Braided
    Cable Length: 1.3m
    Plug Type: 3.5mm Gold Plated

منبع:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Last edited by MostafaMohammadi; 11-01-2011 at 19:42. دليل: اسپم بودن پست قبلی

3. 7 کاربر از MostafaMohammadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه omidnejat's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوستان میخوام یه jvc rx 300 بگیرم چه جور هدفونیه بیسش چطوره؟

پروفشنال mamad gonzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    TEHRAN - ISFAHAN

پيش فرض

آقا ببخشید پا برهنه میپرم وسط حرفتون !!!
    به این توگوشی ها میگن ایرفون ؟؟؟ پس ایرباد به چی میگن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    البته ممنون از تاپیک مفیدتون .
    ببین دوست عزیز اگه شما سوالتو اینجا نمیپرسیدی بعدشم کسی اسپم نمیداد ... من که گقتم اسپم نکنید

---------- Post added at 02:00 AM ---------- Previous post was at 01:56 AM ----------

رفیق گلم میدونم که شما نیتت خیر بوده
    ولی شما اصلا قوانین تاپیک رو خوندی؟
    چرا به تاپیک احترام نمیزارید ..
    این اقا اومد اسپم کرد... شما دیگه نباید کار اشتباه ایشون رو تکرار کنید و شما هم اسپم کنی...
    من جوابشون رو تو پروقایلشون دادم برای احترام به قوانین تاپیک ...
    کمی تامل میکردی .. قظعا به این نتیجه میرسیدی که جواب دادن به ایشون صحیح نیست در این شرایط ...

در هر صورت کاریه که شده ... عیب نداره ... فقط از این به بعد رعایت بکنید..
    کوچیک شما ممد

---------- Post added at 02:05 AM ---------- Previous post was at 02:00 AM ----------

دوستان میخوام یه jvc rx 300 بگیرم چه جور هدفونیه بیسش چطوره؟
    اقا شما قوانینو مطالعه نکردی؟
    اگه خوندی ... ما گفتیم اسپم نکنید ...
    اگه نخوندی بخون ... اخه این چه ربطی به موضوع تاپیک داره ... تو این تاپیک هیچ درخواستی نداریم ... فقط میتونیم توش ارائه مطلب بکنیم ...
    چرا به قوانین احترام نمیزاری

کوچیک شما ممد

6. 7 کاربر از mamad gonzo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال fabio montari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب منم میخوام درباره xb20ex نظرمو بگم چون خریدمش
    کیفیت صداش راضی کنندست
    extra bass ! یه جوکه ! واقعا اگه این extra bass باشه ep650 باید super bass باشه پس اینم بزارید روی تبلیغات بلندیه صداشم کمتر از ep650 هست همچنین بیسش کلا حرفی برای گفتن نداره
    و جنس عالیه!ا جنس ایرفون عالیه در مقابل ایرفون های خیلی گرون قیمت شرکت های دیگه مثل کریتیو یا akg خیلی خوبه سیمش صاف هست برای جلوگیری از پیچ خوردن و کیف و سه تا سر هیبریدی هم داره
    خریدش با قیمت 57 هزار تومن اصلا توصیه نمیشه شاید برادر بزرگترش خیلی بهتر باشه منظورم xb40ex هست

Last edited by fabio montari; 18-01-2011 at 10:05.

8. 6 کاربر از fabio montari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

Skull Candy Fmj
    این ایرفون هم یه مدل دیگه از شرکت اسکل کندی هست
    صداش خوبه یعنی راضی کنندست من زمانی که این ایرفون رو داشتم ( فروختمش ) با 630 کریتیو مقایسه کردم و در برابر 630 فقط از نظر bass کم میورد ولی کیفیتش از 630 خیلی بهتر بود و تریبلش و فقط تنها مشکلش کمبود بیسش و صداش دقیقا عینه monster lady gag بود یعنی واقعا هیچ فرقی باهم ندارن
    جنسش هم بسیار عالی بود و از المینیوم ساخته شده بود حتی سیم هاش ! که واقعا سیم هاش اعصاب خورد کن ترین سیم هست چون شل نیست و حالت شق داره و همش به بهم گره میخوره ( دلیله فروشش همین بود ) و داخل جعبه هم یه کیسه با حال بود که لو گوی اسکول کندی بود و سری سیلیکونی ژلی که واقعا عالی بود و حالت خمیر مانند داشت و وقتی داخل گوش میکنی شکل مجاریه گوش رو به خودش میگره و فیته فیت میشه و گوشتون هم اذیت نمیشه و در کل خیلی سریه خوبی هست
    این ایرفون رو اخرین بار تو پایتخت دیدم به قیمت 50 تومن فروشگاه ک ن ج

Last edited by fabio montari; 18-01-2011 at 10:02.

10. 5 کاربر از fabio montari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mamad gonzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    TEHRAN - ISFAHAN

پيش فرض AKG K370

• صدای این مدل بسیار متعادل و از بیس خوبی بهره میبره ...

• نویز ایزولیشن فابل ملاحضه و ملموس این مدل بهمراه صدای ترد و لطیفش شما را در شنیدن صداهای طریف و فرکانس پایین موزیک یاری می کنه ...

• حساسیت 120 دسی بلی اجازه هیچگونه اعتراضی رو نمیده به افرادی که از دسی بل پایین ایراد میگیرن ...

• قیمت مقرون بصرفه این مدل چیزی بوده که توی بعضی از کاربرا بهش اعتقاد داشتن ...

• برای گوش های استاندارد و عامه و معمول بسیار ایرفون دلنشینی از لحاض فیکس شدن و نشتن تو گوش خواهد بود ... ولی ب این امر اشره شده که این ایرفون با یه سری استایل گوش مشکل داره و یه سری گوش ها خاص رو اذیت میکنه ... که چاره این کار تست قبل از خرید هستش ...

• اما بعضی از این امر گله داشتند که به محض لمس شدن سیم توسط دست یا بدن نویزی در صدا شنیده میشود که برای اطمینان از عدم صحت همچین قضیه ای برای شما ، حتما بعد از خرید در مغازه اونو تست کنید و در صورت وجود همچین مسئله ای با چهره حق بجانب به فروشنده معترض بشید و در صورت تمایل اونو پس بدین ..

• از لوازم جانبی که همراه این مدل هست ، یه تیکه سیم کوچیک نر و ماده حدود 10 سانتی هست که امکان داره بعضی جاها بکار بیاد ....

• در ضمن یه دکمه پاسخگویی به زنگ تلفن هم داره ... یعنی اینکه اگه واسه موبایل استفادش میکنید میتونید با فشار دادن دکمه ای که روی سیمش قرار داره به تلفن جواب بدین و میکرفون هم داره که میتونید باهاش صحبت کنید ... این یعنی اینکه میتونه به هنذفری موبایل هم تبدیل بشه ... (گویا این قابلیت با ایفون 4 سازگار نیست)

• مهمترین چیزی که من خیلی خوشم اومد کیف پرتابلیه که داره ... جنس خیلی خوبی داره و جالبیش اینجاس که شم میتونید پلیر یا موبایلتون رو هم داخلش بزارید و دیگه نیازی نیس ایرفون و پلیر رو جداگونه حمل بکنید ....

عکس کیف قابل حمل که گفتم :

خود ایرفون به همراه دل رودش :

دامنه فرکانسی این مدل :

Last edited by mamad gonzo; 18-01-2011 at 18:43.

12. 7 کاربر از mamad gonzo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه your_star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    City Of The RAIN

پيش فرض MDR-E829V

تا حالا حدود 6 تا هدفون سونی داشتم.اما این مدل که اخیراهم از لیست به روز سونی خارج شده یکی از بهترینها بوده.

+
    -قویترین باسی که یا یه هدفون رو گوشی تجریه کردم.
    -وجود تنظیم صدا روی سیم.
    -کیفیت صدای بی نظیر در رنج زیر 20$(تاکیدم رو همینه خیلی سخت رقیبی واسش پیدا شه)
    -بسیار راحت روی گوش
    -باکس محافظ کاملا کارآمد و کوچیک
    -سبک با طول سیم مناسب

-
    -زاویه 90 درجه ی پورت هدفون که وقتی به پلیر وصله هم خودش و هم پلیر ممکنه صدمه ببینن
    -ایراد 90% هدفونهای رو گوش سونی:احتمال قطعی اتصال سیم به هدفون(کشیدگی تصادفی احتمال زیاد آسیب میزنه)
    -کیفیت ساخت خیلی عادی بدون هیچ فیچر خاص

هنوز تو خیلی سونی سنتر ها با حدود 15 تا 20 تومن پیدا میشه.

واحد راه انداز 16 میلیمتر
    حساسیت 108 دسیبل بر میلی وات
    ظرفیت هدایت توان 0.05 وات
    امپدانس 160 اهم
    پاسخ فرکانسی 12-22000 هرتز
    طول بند گردنی 1 متر
    وزن (بدون بند گردنی) حدود 6 گرم
    لوازم جانبی عرضه شده کیف حمل

14. 7 کاربر از your_star بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

[]خب میخوام درباره ایرفون shure se215 یه چند خطی بنویسم

این ایرفون رو با قیمت ۸۹ دلار که البته با مالیات شد ۹۸ دلار یکی از اقوام از امریکا برای بنده خریداری کرد و متاسفانه این ایرفون تو ایران یافت نمیشه
    کیفیت و جنس ساخت ‪و ‬ نحوی قرار گیر در گوش : نوع ساختش عالیه مواد به کار رفته در ایرفون بسیار خوبه سیم ها بسیار کلفت هستش و محل های اتصال بسیار محکم هست و جک 3‪.‬5 mm بسیار قطور هست و امکان پاره شدن سیم از محل اتصال ها بسیار کمه و البته این کلفت بودن سیم ها بعضی مواقع بسیار اذیت کنندست و نکته ی دیگه این هست که سیم ایرفون خیلی بلند هست و این هم منو خیلی اذیت میکنه و دلیلشو نمیدونم چرا اینقدر سیم ها رو بلند ساخته شور ولی در کل مقداری منو ناراحت میکنه

نکته دیگه محوی قرار گیری این ایرفون تو گوش هست که شاهکاره و معلومه روش حسابی کار شده و بصورت بسیار حرفه ای در گوش فیت میشه و امکان اینکه از گوش در بیاد خیلی کمه مخصوصا اگر از سری های فومی استفاده کرد دیگه کاملا فیت گوش میشه و من یه تستی کردم و هر دویدم و پریدم اصلا از گوشم در نیومد و حالا میفهمم چرا خیلی از موسیقی دانان و خواننده تو کنسرتاشون از shure استفاده میکنن چون اصلا از گوش در نمیاد مگر اینکه خودت بخوای ! و البته شاید دلیل بلند بودن سیمش هم همین باشه

صدا : خب میرسیم به قسمت اصلی یعنی صدا
    روز اول که تست کردم تو این ایرفون بیس وجود نداشت و خیلی تو ذوقم زد و بعد چند روز استفاده بیسش پدیدار شده و بیسش خیلی عالی شده بیس نرم و کوبشی بیسی که من عاشقشم و البته برای سبک ها hiphop ‪.‬ R‪&‬B زیاد پیشنهاد نمیشه چون این سبک ها معمولا بیس ویبره ای نیاز دارن ولی برای ترنس . راک . متال . کانتری . هوس . کلاسیک خیلی عالی هستش .

بعدش میرسیم به مید ؛ مید این ایرفون خیلی خیلی خوبه شاید بگم زیادی عالیه و اصلا فکرشو نمیکردم مید به این خوبی داشته باشه میدش از همه نظر و برای همه سبک ها خوبه و پیشنهاد میشه
    و یه چیزی که برای من عجیب بود بلندی صدای این ایرونه که واقعا بلنده و نسبت به دیسیبلی که داشت بلنده صداش چون من ایرفون های زیادی تست کردم که دیسیبلشون از این بیشتر بوده ( البته روز کاغذ ) ولی بلندیشون از این کمتر

و بعدش هم تریبل که تریبلش به نظرم یه ذره زیاده تو حالت دیفالت هر پلیری و باید اکپلایزر رو دستکاری کنید تا تریبلش به حالت ایده ال برسه و البته من از تریبلش راضیم و بهترین تریبل رو داشته بین ایرفون های که تست کردم تا حالا
    شفافیت عالی داره وضوح عالی داره و کیفیت عالی البته نسبت به قیمتش و نسبت به ایرفون های گرون تر میشه گفت خوبه ولی در کل این ایرفون با این قیمتی که داره شاهکار محسوب میشه شاید برند دیگه ای بخواد یه ایرفون با این مشخصات بده قیمتش ۲ یا حتی ۳ برابر این میشه برای مثال من مدلی از برند akg (مدل k370) رو تست کردم که قیمتش از این ایرفون هم بیشتره ولی اصلا نمیشه با هم مقایسه کرد از هیچ نظری و در کل نمره ۹ از ۱۰ رو من به این ایرفون میدم .
    نتیجه گیری : اگر بیس زیاد و کنترل نشده میخوایین سمت این ایرفون نرید و اگر سیم های بلند اذیتتون میکنه و احساس میکنید دست و پا گیره هم زیاد به این مدل فکر نکنید و لی اگر کیفیت ساخت عالی ؛ ارگونامیه عالی و راحت ؛ صدای بی نظیر با قیمت خوب میخوایین تو فکر خریدش باشید حتما
    اگر کمی کاستی داشت ببخشید و سوالی بود در خدمتم
    سورسی های که ایرفون باهاش تست شده : walkman x‪.‬ ipod ‪.‬ cowon e2 ‪.‬ cowon i9 ‪.‬ sansa clip ‪+‬
    محتویات داخل جعبه : ایرفون . سری های فومی و سیلیکونی . تمیز کننده . کیف .
    عکس از ایرفون :

کد:
    کد:
    کد:
    کد:

16. 6 کاربر از fabio montari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

14 کمکم کنید دوووووستان

من یه ایرفون میخوام که یه bass قوی داشته باشه تفکیک صداشم خوب باشه سیمشم زود قطع نشه سقف قیمتشم تا 90000 تومن باشه موندم بین این مارکا چی بگیرم کمکم کنید عزیزانم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •