تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 69

نام تاپيک: Test Drive: Unlimited

Banned Evolution37's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Unknown Place

پيش فرض

ببینم مگه این بازی ریلیز شده؟

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

ببینم مگه این بازی ریلیز شده؟
    به خسته نباشی !

پروفشنال Mikail's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

10 توضيح موارد پرسيده شده

دوستان من يه چند تا سوال داشتم .
    اين بازي آزاد در شهر داره ؟
    چه ماشين هايي داره ؟
    مرحله اي هستش ؟
    1-بازى مثل بازى Need For Speed داراى حركت آزاد در شهر و پليس است اما با آن بازى نيز تفاوت هايى نيز دارد به عنوان مثال خريد محل سكونت(محل اقامت+پاركينگ ماشين ها)- تغيير ظاهر و البسه شخصيت با خريد از فروشگاهاى موجود-تغيير در ظاهر ماشين مثل بالابر شيشه-روشن و خاموش كردن ماشين-تغيير وضعيت دوربين با Mouse

2-در اين بازى مدل مختلف ماشين از شركت هاى مشهورى چون Ferrari-Ford-Benz-Nissan,... با قيمت هاى مختلف براى خريدوجود دارد كه علاوه بر آنها مي توانيد موتور از شركتهايى مثل Kawasaki خريدارى كنيد و در مسابقات شركت كنيد.در ضمن هر ماشين در گروهى دسته بندى شده است كه مى تواند در آن گروه مسابقه دهد.

3-اين بازى داراى مراحل ثبت سرعت گرفته تا مراحل رقابتى و زمانى است كه بدست آوردن يك از سه رتبه باعث دريافت پول نقد مى شود و ارقام سه رتبه متفاوت از هم است و مقدار پول آنها نيز متفاوت است.

براى من به دليل داشتن كارت گرافيك Nvidia GeForce 6200 كمى اجراى بازى به صورت Slow motion است و تا همين حد از محيط بازى آشنا شده ام(البته با وجود اينكه تمام تنظيمات را Low كردم) اگر دوستان ديگر در مورد محيط بازى اطلاعات ديگرى دارند ذكر كنند.

موفق باشيد!
    Last edited by Mikail; 01-04-2007 at 03:47.

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

1-بازى مثل بازى Need For Speed داراى حركت آزاد در شهر و پليس است اما با آن بازى نيز تفاوت هايى نيز دارد به عنوان مثال خريد محل سكونت(محل اقامت+پاركينگ ماشين ها)- تغيير ظاهر و البسه شخصيت با خريد از فروشگاهاى موجود-تغيير در ظاهر ماشين مثل بالابر شيشه-روشن و خاموش كردن ماشين-تغيير وضعيت دوربين با Mouse

2-در اين بازى مدل مختلف ماشين از شركت هاى مشهورى چون Ferrari-Ford-Benz-Nissan,... با قيمت هاى مختلف براى خريدوجود دارد كه علاوه بر آنها مي توانيد موتور از شركتهايى مثل Kawasaki خريدارى كنيد و در مسابقات شركت كنيد.در ضمن هر ماشين در گروهى دسته بندى شده است كه مى تواند در آن گروه مسابقه دهد.

3-اين بازى داراى مراحل ثبت سرعت گرفته تا مراحل رقابتى و زمانى است كه بدست آوردن يك از سه رتبه باعث دريافت پول نقد مى شود و ارقام سه رتبه متفاوت از هم است و مقدار پول آنها نيز متفوت است.

براى من به دليل داشتن كارت گرافيك Nvidia GeForce 6200 كمى اجراى بازى به صورت Slow motion است و تا همين حد از محيط بازى آشنا شده ام(البته با وجود اينكه تمام تنظيمات را Low كردم) اگر دوستان ديگر در مورد محيط بازى اطلاعات ديگرى دارند ذكر كنند.

موفق باشيد!
    ممون عزيزم پس قشنگه . ميرم بگيرم !

پروفشنال Mikail's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

13

من كه ديگه از ادامه دادن بازى با وجود امكانات جالبش منصرف شدم چون تعداد وقفه هاى بازى براى من زياد شده است و به هنگام رسيدن به سرعت هاى بالاى 180 بازى دچار وقفه مى شود و در همان چند لحظه ماشين با همان سرعت به حركت خود ادامه مى دهد و مثلا چند ثانيه بعد يا توى ديوار هستيد و يا به درخت يا ماشينى ديگر خورده ايد و اين عامل باعث دشوار شدن گذراندن مراحل ساده براى من شده است.اگر دوستان در مورد نصب بازى كمكى خواستند سوال كنند.در ضمن براى اجراى بازى به برنامه Daemon Tools v4.06 به بالا نياز داريد چون براى اجراى بازى نياز به اجراى همزمان برنامه اى به اسم Yasu هستيد كه با ورژن 4.06 به بالا برنامه Daemon Tools كار مى كند.

موفق باشيد!

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

من كه ديگه از ادامه دادن بازى با وجود امكانات جالبش منصرف شدم چون تعداد وقفه هاى بازى براى من زياد شده است و به هنگام رسيدن به سرعت هاى بالاى 180 بازى دچار وقفه مى شود و در همان چند لحظه ماشين با همان سرعت به حركت خود ادامه مى دهد و مثلا چند ثانيه بعد يا توى ديوار هستيد و يا به درخت يا ماشينى ديگر خورده ايد و اين عامل باعث دشوار شدن گذراندن مراحل ساده براى من شده است.اگر دوستان در مورد نصب بازى كمكى خواستند سوال كنند.در ضمن براى اجراى بازى به برنامه Daemon Tools v4.06 به بالا نياز داريد چون براى اجراى بازى نياز به اجراى همزمان برنامه اى به اسم Yasu هستيد كه با ورژن 4.06 به بالا برنامه Daemon Tools كار مى كند.

موفق باشيد!
    میدونی چرا دچار وقفه میشه ؟
    یعنی از سرعت خود بکاهید ! سرعت 180 به بالا مجاز نیست !

آخر فروم باز max_3d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من میخوام این بازی رو بخرم از دوستانی که این بازی رو گرفتن وبازی میکنند بگن ارزش خریدن رو داره یا نه

پروفشنال Mikail's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

6 پاسخ

میدونی چرا دچار وقفه میشه ؟
    یعنی از سرعت خود بکاهید ! سرعت 180 به بالا مجاز نیست !
    يعنى با ماشينى كه حداكثر سرعتش 350 است زير 180 تا سرعت برم؟ در ضمن ماشينى كه اول بازى خريدم حداكثر سرعتش 250 تا بود!
    من میخوام این بازی رو بخرم از دوستانی که این بازی رو گرفتن وبازی میکنند بگن ارزش خریدن رو داره یا نه
    اگر كارت گرافيك شما يكى از كارت هاى گرافيك پشتيبانى شده توسط بازى در صفحه قبل است، به نظر من ارزش گرفتن آن را دارد چون امكانات جالب و خوبى دارد.

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

ببینید دوستان یه سوال شاید یکمی خنده دار !
    مال من Xfx 5500 هستش . میاره این گرافیک ؟
    چون در لیست صفحه قبل 5200 بود و 5600 هم بود ولی 5500 نبود .

پروفشنال Mikail's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

13 پاسخ

ببینید دوستان یه سوال شاید یکمی خنده دار !
    مال من Xfx 5500 هستش . میاره این گرافیک ؟
    چون در لیست صفحه قبل 5200 بود و 5600 هم بود ولی 5500 نبود .
    پس من يك ساعته چى دارم مى گم مال من كارت گرافيكم Nvidia GeForce 6200 با قدرت پردازش 256 ، آنوقت با پايين آوردن تمامى تنظيمات، بازى در حالت اجرا دچار وقفه مى شود.بعد حال شما مى خواهيد با Xfx 5500 كه احتمالا قدرت پردازشش 128 است بازى را اجرا كنيد

موفق باشيد!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •