تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: *** استمنا چه عوارضی دارد؟ ***

داره خودمونی میشه sajjadm1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

حداقل اثارش میتونه بیماری های متعددی باش که فرد خود ارضا میگیره و اعتیاد به خود ارضایی هم اثارش خیلی کمتر از اعتیاد به مواد مخدر نیس

داره خودمونی میشه saeed3w's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

زمانی که با طبیعت مخالفت بورزی، دچار شکاف شخصیتی می گردی. تمام وجود تو بخشی از طبیعت است، فقط ذهنت است که با طبیعت مخالف است، زیرا فقط ذهن قابل برنامه ریزی شدن است، نه بدن. بنابراین، شاید عهد کنی که زندگی تجردی اختیار کنی، ولی این پیمان عملکرد زیست شناسی تو را تغییر نخواهد داد، فیزیولوژی تو را عوض نخواهد کرد. این فقط یک مفهوم ذهنی است، فقط کلام است. خون تو به تولید انرژی جنسی ادامه خواهد داد، بدنت به تولید هورمون های جنسی ادامه خواهد داد.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

زمانی که با طبیعت مخالفت بورزی، دچار شکاف شخصیتی می گردی. تمام وجود تو بخشی از طبیعت است، فقط ذهنت است که با طبیعت مخالف است، زیرا فقط ذهن قابل برنامه ریزی شدن است، نه بدن. بنابراین، شاید عهد کنی که زندگی تجردی اختیار کنی، ولی این پیمان عملکرد زیست شناسی تو را تغییر نخواهد داد، فیزیولوژی تو را عوض نخواهد کرد. این فقط یک مفهوم ذهنی است، فقط کلام است. خون تو به تولید انرژی جنسی ادامه خواهد داد، بدنت به تولید هورمون های جنسی ادامه خواهد داد.

صد هزار دلار شرط میبندم خودش هم نفهمید چی گفته
    یه لحظه فکرکردم داره دیالوگ کاهنان معبد پوتیفار رو میخونه

4. 2 کاربر از mehrabooni بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال NEED FOR PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

نقطه مقابل زندگی تجردی که منظورتون احیانا تاهل نیست ؟!

جدا از اینکه ازدواج و بچه دار شدن در این جامعه بزرگترین جفا در حق اون بچه هست،تو زندگی تجردی هم میشه طبیعی به انزال رسید!
    لطفا بحث فساد رو پیش نکشید که این نوع فساد خیلی بهتر از فساد های اجتماعی/اقتصادی حال حاضر کشورمون هست!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

من نه با گناه و ثوابش و نه با ضرر و مفید بودنش کار دارم ، به نظرم قشنگ نیست آدم خودش خودشو ارضا کنه و به نظرم این کار جزو بقیه کاری شخصی مثل استحمام ، غذا خوردن و... نیست که هر کس خودش اون کارو انجام بده و حتما باید توسط کس دیگه ای این کار انجام شه
    حالا این نظر منه

7. این کاربر از hosseinf722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت saeed_not's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

این کار نوعی بیماریست
    و دلیلش تعارضات اجتماعی و فرهنگیست
    ولی نظر من اینه وقتی ادم تفریح نداشته باشه میره سراغ این چیزا

Sent from my GT-I8190N using Tapatalk

در آغاز فعالیت saeed_not's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

این کار نوعی بیماریست
    و دلیلش تعارضات اجتماعی و فرهنگیست
    ولی نظر من اینه وقتی ادم تفریح نداشته باشه میره سراغ این چیزا

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

تنها تخریبه خود ارضایی ترس از اون هست . ترسی کهدر بچه ایجاد میکنن از آتیش جهنم و ... . که فرد بعد از خود ارضایی به شدت احساس گناه میکنه و این احساس کناهه که طرف رو به نابودی میکشونه .
    تغریبا 90 درصد در یه سنی خود ارضایی میکنن و بهش اعتیاد پیدا میکنن (واسه من سن 14-15 سالگی بود) با به وجود اوردن حس گناه در فرد اون رو به اسارت میکشن (اونایی که خوب کارشونو بلدن,با ترس از جهنم و ... مخ بچه رو میشورن)

بعد از اینکه حس گناه از خود ارضایی از بین میره کم کم خود ارضایی کمرنگ میشه در حدی که دیگه کلا قطع میشه .
    اعتیاداز ترسی که ما از موضوع داریم به وجود میاد و تا وقتی این ترس وجود داشته باشه(که بدترینش حس گناهه) بیشتر وارد اعتیاد میشی و از نظر روانی خودتو داغون میکنی و بنابر این شکلهای جسمی این مشکل روانی خودشو نشون میده ( که به اشتباه عوارض به عنوان عوارض خود ارضایی شناخته میشه گرچه مشکل از جای دیگس و فرد رو نا امی و ناتوان میکنه در برابر مشکل .

این موضوع کلا" واسه هر نوع اعتیادی صدق میکنه
    به شخصه دیدم کسایی که توی خونوادشون مثلا هر وقت سرمامیخورن یا ... یکم تریاک میکشن و نه کسی معتاد میشه نه چیزی . چون از اول ترسی از مواد در افراد به وجود نیومده . حالا برعکسشم هست مثلا خودم (یا خیلیا) مطمئنم اگه یه کاری رو یه بار انجام بدم ( مثلا تریاک بکشم) دیگه نمیتونم ولش کنم ! اعتیاد با یک بار مصرف ! و این رو در مورد سیگار تجربه کردم و قبلا هم خود ارضایی
    ولی چون تو خونوادمون هیچ وقت کسی نمیگفت ماریجوانا بَده یا اصلا حرفی ازش نبود و ترسی ازش در من وجود نداره تا حالا چندین بار شده بزنم ولی حتی یه لحظه هم تحریک نشدم که دوباره برم سراغش
    یا یکی از دوستای دبیرستانم که اعتقاد داشت همه چیو باید امتحان کنی ! شیشه کشیده بود . ترامادول مثلا 6-7 ماه یه بار میزد - علف میزد - سیگار نخی روزی مثلا 4-5 نخ میکشید . هنوز بعد از 7-8 سال به هیچ چی اعتیاد پیدا نکرده حتی هنورز سیگارو نخی میگیره ! یعنی روزی دو سه نخ ! ماری و ... هم کلا" نمیکشه دیگه(البته همون موقع هم 6-7 ماه یه بار میزد) ! این دلیلش اینه که اصلا اینا رو جدی نمیگیره . واسه خودش گندش نمیکنه
    این به این معنی نیست که من مخالف آگاهیم باید هر کسی در مورد کاری که میخاد انجام بده آگاهی عِلمی داشته باشه ولی به شدت مخالف ایجاد تَرسم برای اینکه یکی رو از یه چیز دور کنی چون دقیقا جواب عکس میده

کاربر فعال ریاضیات javad2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

از نظر پزشکی تا حد معمولش فرقی با رابطه جنسی نداره.........فشار عصبی رو کاهش میده و .......
    این چیزایی که تو نت پخش شده به خاطر جنبه دینی و بعضی مسایل سعی دارن طرفو بترسونن.

12. 3 کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

خارج از حیطه فعالیت انجمن

14. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •