تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 27

نام تاپيک: ولتاژ و حداکثر جریان خروجی usb کامپیوتر چه قدر است ؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

ببخشید تاپیک قدیمی رو پست میذارم براش
    ولی یه سوال: توی لینوکس چه جوری میشه دید چقدر جریان دارن مصرف میکنن؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

دوستان کسی میدونه دقیقا دیتای مجاز برای فلش چنده ؟
    منظورم اینه که حداقل و حداکثر ولتاز و امپری که یک فلش میگیره و نرمالش چقدره و چقدر بالاتر میسوزه ؟
    لطفا به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ایمیل کنبد . ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان کسی میدونه دقیقا دیتای مجاز برای فلش چنده ؟
    منظورم اینه که حداقل و حداکثر ولتاز و امپری که یک فلش میگیره و نرمالش چقدره و چقدر بالاتر میسوزه ؟
    لطفا به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ایمیل کنبد . ممنون

به نظر توی این عکس بیشترین اختلاف ولتاژ ۳ ولت هستش ولی بیشترین ولتاژ رو نمیدونم!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

دوستان گرامی با سلام
    خواهشمندم راهنمایی بفرماید .من یک هندزفری ال جی مدل740 خریدم که شارژ باتریش از طریق usbکامپیوتر میباشد آیا میتوانم از شارژر موبایل یا یک شارژرusb که خروجی 5 ولت وجریان 1 آمپر دارم استفاده نمایم .لطفا توضیح دهید
    ممنون

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

بله هیچ مشکلی ندارد

6. 2 کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    من یه سرفیس پرو 3 دارم که می خوام یه دی وی دی رام اکسترنال بهش وصل کنم. زمانی که سی دی یا دی وی دی میذارن مشکل نداره اما زمانی که DVD9 میذارم قطع و وصل میشه. میشه راهی پیدا کرد یا ولتاز USB رو بالا برد اگر لازم داره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

با سلام خدمت مهندسین و دوستان .
    من هم در این مورد سوالی داشتم ببخشید که وسط این بحث اون را مطرح میکنم. من یک usb hub اداپتور خور خریدم و اغلب برای تغذیه کول پد از اون استفاده میکنم ولی گاهی با اون به دی وی دی رایتر اکسترنال وصل میشم و مجبور میشم اون را به پورت usb لب تاپم وصل کنم. اداپتوری که از اون استفاده میکننم ولتاژ 5 ولت و خروجی امپر 1000 میلی امپر داره. میخواستم ببینم این کار من باعث صدمه زدن به usb root لب تاپ نمیشه. ممنون میشم اگه کسی جواب بده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

سپاس از بحث واقعا مفید شما ؛ و واقعا از راهنمایی های شما منم استفاده کردم
    دوستان من یه مشکلی دارم که هزینه زیادی برام داشته و هر تعمیراتی مراجعه کردم نتونست کارمو راه بندازه
    من از موس یو اس بی استفاده میکنم و وقتی چند فایل رو درگ میکنم و میخوام از پوشه به پوشه کناری مثلا انتقال بدم بین راه کلیک چپ قطع و وصل میشه و این عملیات انجام نمیشه و برای باز کردن درایو یا پوشه یا فایل نمیتونم راحت با موس کار کنم و ممکنه برای یک کلیکی که من میزنم 4 یا 3 کلیک بزنه در کل اینطوریه که کلیک چپ خیلی سریع و تعدادی فراتر از اون کلیکی که من میزنم میزنه و واقعا کار کردن باهاش برام سخت شده و مجبور شدم از تنظیمات موس جای کلیک چپ و راست رو عوض کنم و مشکلم حل شد اما اینطوری که نمیشه برای همیشه کار کرد حدس من این بود که ولتاژ یو اس بی کمتر یا بیشتر از حد نرمال خودش میتونه باشه که برای تعداد هشت موس که من خریدم این مشکل پیش اومده حتی چند روز پیش مادر برد و سی پی یو سیستم رو تغییر دادم اما هنوزم این مشکل رو دارم و الان مطمئنم که مشکل از پاور سیستمه هر تعمیراتی که رفتم گفتن پاور سیستمت خیلی عالیه و فعلا چاره ای ندارم جز اینکه از موس پی اس 2 استفاده کنم و به دوره زغال سنگ برگشتم و در آخر هم اینو بگم که من از سیستم زیاد کار میکشم و گاهی ممکنه دو روز یا یک هفته طول بکشه که من سیستم رو ری استارت کنم
    ممنون میشم اگه کسی در این مورد بتونه کمکم کنه بازم سپاس

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سپاس از بحث واقعا مفید شما ؛ و واقعا از راهنمایی های شما منم استفاده کردم
    دوستان من یه مشکلی دارم که هزینه زیادی برام داشته و هر تعمیراتی مراجعه کردم نتونست کارمو راه بندازه
    من از موس یو اس بی استفاده میکنم و وقتی چند فایل رو درگ میکنم و میخوام از پوشه به پوشه کناری مثلا انتقال بدم بین راه کلیک چپ قطع و وصل میشه و این عملیات انجام نمیشه و برای باز کردن درایو یا پوشه یا فایل نمیتونم راحت با موس کار کنم و ممکنه برای یک کلیکی که من میزنم 4 یا 3 کلیک بزنه در کل اینطوریه که کلیک چپ خیلی سریع و تعدادی فراتر از اون کلیکی که من میزنم میزنه و واقعا کار کردن باهاش برام سخت شده و مجبور شدم از تنظیمات موس جای کلیک چپ و راست رو عوض کنم و مشکلم حل شد اما اینطوری که نمیشه برای همیشه کار کرد حدس من این بود که ولتاژ یو اس بی کمتر یا بیشتر از حد نرمال خودش میتونه باشه که برای تعداد هشت موس که من خریدم این مشکل پیش اومده حتی چند روز پیش مادر برد و سی پی یو سیستم رو تغییر دادم اما هنوزم این مشکل رو دارم و الان مطمئنم که مشکل از پاور سیستمه هر تعمیراتی که رفتم گفتن پاور سیستمت خیلی عالیه و فعلا چاره ای ندارم جز اینکه از موس پی اس 2 استفاده کنم و به دوره زغال سنگ برگشتم و در آخر هم اینو بگم که من از سیستم زیاد کار میکشم و گاهی ممکنه دو روز یا یک هفته طول بکشه که من سیستم رو ری استارت کنم
    ممنون میشم اگه کسی در این مورد بتونه کمکم کنه بازم سپاس
    با سلام و خوش آمد به شما
    کامپیوترتون چند تا پورت usb داره؟
    در همه ی پورتها همین مشکل رو داره ؟
    از کِی این مشکل رو داره ؟
    یهو اینجوری شد یا تدریجاً ؟
    با ماوسهای مختلف همین مشکل رو داره ؟
    از device manager درایور ماوس رو آپدیت کنین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

6 پورت یو اس بی داره که دوتا یو اس بی 3 هستن مدل مادر بردم اینه (H61M-USB3-B3) گیگابایت
    همه پورت ها همین مشکل هست حدودا 15 روز میشه با موس پی اس 2 دارم کار میکنم و خدارو شکر این هنوز به مشکل نخورده
    حدودا 9 ماه تا یک سال میشه این مشکل رو دارم با ویندوز های مختلف هم تست کردم ولی موجه شدم حتی تو محیط نصب ویندوز هم همین مشکل هست و مشخصه کاملا سخت افزاریه
    این مشکل اول به صورت تداخل بود وسط کارام ولی هرچی گذشت مشکل سختر شد در حدی که نمیشه با موس کار کرد و تعداد 8 موس یو اس بی رو من همینطوری تست کردم و همین مشکل هست ولی همین موس ها روی سیستم های دیگه تست شدن و مشکلی ندارن
    با نرم افزار های مختلف هم تمام قطعات حتی بایوس رو چک کردم و هر کدوم نیاز داشته آپدیت کردم
    در حضور شما اساتید جسارته ولی من فکر میکنم باید با نرم افزاری اگه میشه خروجی یو اس بی رو بتونم میزان ولتاژ بگیرم و اگه نمیشه یه روشی با اهم متری چیزی اینو چک کنم بازم نظر شماست. مرسی
    Last edited by a.shakiiba; 21-01-2017 at 12:09.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •