تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 21

نام تاپيک: مانيتورهاي جديد سامسونگ با سريعترين زمان پاسخگويي

حـــــرفـه ای Aminzikzak's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

دستتون درد نکنه ولی ...
    تبلیغات برای یک شرکت خاص خلاف مقرراته...

بای.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

9 لطفا سریع جواب بدین

آقا من هرچی توی نت دنبال یک سایت خارجی گشتم که این مدل سامسونگ را داشته باشه چیزی پیدا نکردم... نه توی newegg بود و نه توی tomshardware و نه توی pcworld ... حتی توی خود سایت samsung هم نتونستم چیزی ازش پیدا کنم ... کسی میدونه علتش چیه؟ نکنه محصول داخلیه؟
    لطفا سریع جواب بدین ... چون این مدل یکی از گزینه‌های من برای خرید مانیتور است

اگه نباشه جاش خالی می مونه vbigdeli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

آقا لطفا به جای تبلیغات این مانیتور را review کنید که بشه رو حرفتون حساب کرد.

آخه این سام سرویس خیلی عوضیه و کلان رو این جور حرفهاش نمیشه حساب کرد،ما خودمون 4 تا بی اف 1750 خریدیم که همشون روی کارتهای انویدیا کار نمی کرد و فرستادیم برای گارانتی!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

reviewها برای این مانیتور خیلی کمه
    من فقط همین یکی را پیدا کردم ... فقط به خاطر تو: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    توی سایت tomshardware هم 3.5 ستاره (از 5) گرفته بود.
    توی pcworld هم از 100 ، 73 گرفته بود (good) که نمره خیلی خوبیه ... آخه بهترین مانیتور‌ها توی این سایت 85 میگیرن و من چیزی ندیدم که از 90 بالاتر گرفته باشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

vbigdeli جان، واقعا این مانیتور با کارت گرافیک‌های Nvidia کار نمیکنه؟ میشه مدل دقیق کارت گرافیکتون را بگین؟ آیا این مسئله را فقط روی کامپیوتر‌ خودتون امتحان کردین یا روی کامپیوتر‌های دیگه هم تست کردین؟
    ممنون میشم دوستانی هم که از این مانیتور دارن به ما کمک کنن(البته انگار توی این انجمن کسی از این مانیتور نداره!!!) ...
    باتشکر

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام

ما که چک کردیم مشکل دار دراومد،سام سرویس هم تعویض کرد..

یک هفته صبر کن شما من حتما این مدل رو میگیرم،چون الان فیلیپس 170b دارم،از لحاظ کیفیت تصویر و .... از سونی هم بهتره و هلندی هم هست،ولی خوب ریسپانس تایمش یک خورده پایینه و 8 میلی ثانیه هستش.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

کارتم که مشکلی نداره،7600 جی تی هستش!

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

خب آقا این مدل را خریدم،قبلا هم فیلیپس 170 بی داشتم و از لحاظ زمان پاسخدهی هیچ فرقی احساس نکردم!
    حتی تو بازیهایی مثل فلت اوت یا need 4 speed most wanted

نمایندگی شرکت می گفت که یک سری اول از این مدل با DVI مشکل داشتن که ظاهرا این ایراد برطرف شده و خط تولیدشون رو اصلاح کردن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

vbigdeli جان ممنون از پستت.
    این مطلبی را هم که شما میگید که هیچ فرقی در زمان پاسخگویی احساس نکردین قبلا شنیده بودم. 2 هفته پیش توی هفته‌نامه عصر ارتباط یک مطلب درباره زمان پاسخگویی بود که سعی میکنم برای همه دوستان آپلودش کنم. سایت بسیار معتبر pcworld هم گفته بود که این مسئله با چشم قابل تشخیص نیست. البته توی تست‌های این سایت از این مونیتور، میزان response time را average نوشته بودن. البته فرق بین 8 میلی ثانیه با 2 میلی ثانیه زیاد نیست و برای بازی هیچکدام مشکلی به وجود نمی‌آورند و تصویر حالت ghosting (شبح) پیدا نمیکنه. در ضمن به گفته عصر ارتباط هم معیار مشخصی برای اندازه‌گیری زمان پاسخگویی وجود نداره ... چون بعضی از شرکت‌ها زمان تبدیل یک کریستال خاکستری را به یک کریستال خاکستری اندازه میگیرن و به عنوانresponse time میشناسن (مثل سامسونگ در همین مانیتور 1750BF) و بعضی زمان تبدیل یک کریستال سفید به یک کریستال سیاه (معمولا شرکت lg از این معیار استفاده میکنه).
    با همه این صحبت‌ها، از میان سه برند معروف بازار ایران ( یعنی سونی، LG و سامسونگ) فقط همین مانیتور تونسته بود که به عنوان مانیتوری قابل قبول در سایت pcworld معرفی بشه. البته من خودم این مانیتور را ندیدم، اما این طور که از شواهد پیداس باید مانیتور خوبی باشه.
    میخواستم از دوستان (و اللخصوص vbigdeli عزیز) درباره کیفیت و رنگ تصاویر بپرسم (نه فقط در بازی‌ها) و همچنین در مورد واضح بودن متون... و همچنین اینکه آیا این مانیتور چشم را آزار نمیده؟ ... راستش بیشتر کار من برنامه‌نویسی ، گرافیک و وبگردی است و روزانه نزدیک 12 ساعت پشت کامپیوتر هستم ، به نظر شما این مانیتور انتخاب مناسبی است؟ (لطفا دلیل خودتون را هم بگین)

با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •