تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 23

نام تاپيک: نرم افزار ALL SEARCH FINDER برای سرچ کردن پیدا کردن راحت هر چیزی که داخل گوشی هستش با یکونی متفاوت وتغییراتی جدید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

نمی دونم.یعنی مطمئنی؟شبیه به اینا هم نبود؟مدل گوشیت چیه؟

اگه واقعا واست خیلی حیاتیه بهم بگو تا یه روش توپ واسه نصبش بهت بدم.هک که بلدی؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

نمی دونم.یعنی مطمئنی؟شبیه به اینا هم نبود؟مدل گوشیت چیه؟

اگه واقعا واست خیلی حیاتیه بهم بگو تا یه روش توپ واسه نصبش بهت بدم.هک که بلدی؟
    گوشی من N 82 است والا با helox 1.03 گوشی را حک کردم و براحتی همه نرم افزارها را نصب کرده ام ولی هر چه داخل گوشی را گشتم این نرم افزار داخلش نبود

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوست عزیز اگه می خوای مشکلت حل بشه پست اول را بخون.اونجا واست یه راه حل عالی گذاشتم.

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سپس 3 فولدری را که با نام های پرایویت و ریسورس و سیس انتخاب کرده اید را با استفاده از اکسپلورر اکستراکت کنید.

میشه این تیکه را بیشتر توضییح دهید . چه جوری با اکسپلورر اکستراکت کنم
    Last edited by ahora50002000; 26-06-2009 at 18:00.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سپس 3 فولدری را که با نام های پرایویت و ریسورس و سیس انتخاب کرده اید را با استفاده از اکسپلورر اکستراکت کنید.

میشه این تیکه را بیشتر توضییح دهید . چه جوری با اکسپلورر اکستراکت کنم
    باشه عزیزم.

خیلی راحت وارد فایل زیپ میشی.به طوری که این سه تا فولدری را که گفتم ببینیش.قبلش هم باید گوشیت هک شده باشه.بعد باید این سه تا فولدر را بگیری به هم دیگه.حالا چه طوری باید گرفتشون؟

اگه گوشیت 6120 کلاسیکه باید با نگه داشتن دکمه ی مربع و زدن دکمه ی پایین این کار را بکنی تا هر سه فولدر تیک قرمز بخوره.

اما اگه گوشیت مثلا : ان 73 هستش که مداد داره یاید مداد را بگیری بعد با جویی استیک دونه به دونه ی فولدر ها را تیک دار کنی.

وقتی سه تاش تیک دار شد منو را که در سمت چپ هستش می زنی و بعدش فایل که اولین گزینه هست را انتخاب می کنی.بعدش هم اکستراکت تو را انتخاب می کنی.بعد از اون هم این سه تا فولدر را کپیشون می کنی توی درایو سی.به همین راحتی.به همین خوشمزگی.اگه ارور داد بدون گوشیت در حالت هک نیستش.

6. این کاربر از romass100 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

باشه عزیزم.

خیلی راحت وارد فایل زیپ میشی.به طوری که این سه تا فولدری را که گفتم ببینیش.قبلش هم باید گوشیت هک شده باشه.بعد باید این سه تا فولدر را بگیری به هم دیگه.حالا چه طوری باید گرفتشون؟

اگه گوشیت 6120 کلاسیکه باید با نگه داشتن دکمه ی مربع و زدن دکمه ی پایین این کار را بکنی تا هر سه فولدر تیک قرمز بخوره.

اما اگه گوشیت مثلا : ان 73 هستش که مداد داره یاید مداد را بگیری بعد با جویی استیک دونه به دونه ی فولدر ها را تیک دار کنی.

وقتی سه تاش تیک دار شد منو را که در سمت چپ هستش می زنی و بعدش فایل که اولین گزینه هست را انتخاب می کنی.بعدش هم اکستراکت تو را انتخاب می کنی.بعد از اون هم این سه تا فولدر را کپیشون می کنی توی درایو سی.به همین راحتی.به همین خوشمزگی.اگه ارور داد بدون گوشیت در حالت هک نیستش.
    ممنون کار کرد گوشی من n82 است این نرم افزار را به این دلیل می خواستم که بعضی اوقات یک شماره را دوبار ذخیره می کردم و اسم شماره گیرنده نمی افتاد که می خواستم مثلا شماره را سرچ کنم ببینم چند بار ذخیره شده که ظاهرا این نرم افزار نمی تواند شماره را سرچ کند

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

ممنون کار کرد گوشی من n82 است این نرم افزار را به این دلیل می خواستم که بعضی اوقات یک شماره را دوبار ذخیره می کردم و اسم شماره گیرنده نمی افتاد که می خواستم مثلا شماره را سرچ کنم ببینم چند بار ذخیره شده که ظاهرا این نرم افزار نمی تواند شماره را سرچ کند
    کسی جواب نمی ده

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

واقعا کسی جواب نمی ده
    Last edited by ahora50002000; 29-07-2009 at 21:42.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

چرا نمی تونه.خوب هم میتونه.شما فقط کافیه 4 رقم اخر شماره ی مورد نظر را بهش بدی و کانتکت را انتخاب کنی و سرچ را بزنی.به همین راحتی.ببخشید اگه دیر جوابتو دادم.اگه مشکلی بود خبرم کن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammadkhajoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لینکا کار نمی کنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •