تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 23

نام تاپيک: فلوکستین بدون نسخه؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

اگر ده سال پیش براون تجویز شده باشه برای شرایط ده سال پیشتون بوده لزومی نداره الان به دردتون بخوره. ایرانی ها هم مال شرکت عبیدی تاحدی به درد میخوره (برای افسردگی و شب ادراری و وسواس ) ولی برای سایر بیماری ها معمولا ایرانی ها هیچ کاربردی ندارن.
    سلام

وضعیت من از 10 سال پیش تا به حال تغییر نکرده و دقیقا همون آدم سابقم با شرایط روحی و افکار 10 سال قبل.از نظر مالی هم در شرایطی نبودم و نیستم که بتونم از پس هزینه های روان درمانی بر بیام.به همین دلیل هم بود که دکتر درمان دارویی رو برای من تجویز کردن.اما خوب با توحه به وضعیتم حتی میلی به درمان دارویی نداشتم.
    الان دارم میرم داروخونه
    اگه خارجی زیاد گرون نبود همون خارجی رو تهیه می کنم، در غیر اینصورت عبیدی...
    فقط منظورتون از "مال شرکت عبیدی تا حدی به درد میخوره" چی بود؟ یعنی احتمال جواب گرفتن پایینه با داروی ایرانی؟

ممنون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

فلوکستین عبیدی دهن رو خشک میکنه مثل چوب

3. این کاربر از iranch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه rahalogo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

وضعیت من از 10 سال پیش تا به حال تغییر نکرده و دقیقا همون آدم سابقم با شرایط روحی و افکار 10 سال قبل.از نظر مالی هم در شرایطی نبودم و نیستم که بتونم از پس هزینه های روان درمانی بر بیام.به همین دلیل هم بود که دکتر درمان دارویی رو برای من تجویز کردن.اما خوب با توحه به وضعیتم حتی میلی به درمان دارویی نداشتم.
    الان دارم میرم داروخونه
    اگه خارجی زیاد گرون نبود همون خارجی رو تهیه می کنم، در غیر اینصورت عبیدی...
    فقط منظورتون از "مال شرکت عبیدی تا حدی به درد میخوره" چی بود؟ یعنی احتمال جواب گرفتن پایینه با داروی ایرانی؟

ممنون
    به نظرم حتما با دستور پزشک متخصص داروتو بگیر چون از این دسته داروها زیاد هستن و اگر دیدی فلوکستین بعد از 1 ماه خوردن بهت جواب نداد حتما با دکترت مشورت کن چون مطمئنم عوضش میکنه .

5. این کاربر از rahalogo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام
    امروز رفتم مطب روانپزشک و بعد از اینکه شرح حال دادم گفت بهتره فعلا درمان غیردارویی رو امتحان کنیم و با توجه به پیشرفتی که حاصل میشه میریم سراغ دارو ،اما از شرایطم گفتم و اینکه چند سال قبل این دارو رو باید مصرف می کردم و نکردم و با کمی اصرار یه نسخه داد برای فلوکستین.
    ضمنا گفت تفاوت قابل توجهی بین برند های ایرانی و خارجی نیست و خیلی ها با دارو های ایرانی دارن درمانشون رو بدون مشکل ادامه میدن.
    از فردا صبح میخوام مصرف رو شروع کنم.
    امیدوارم جواب بده این دارو... 30 سالمه اما 1 دقیقه هم زندگی نکردم و دیگه خسته شدم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

بازم سلام

دیروز صبح مصرف رو شروع کردم.اما امروز نخوردم دیشب در مورد این دارو کلی تحقیق کردم و به نظر عوارض خیلی بدی داره و خیلی ها دچار شدن.
    به نظر شما چیکار کنم؟ بیخیال بشم کلا؟
    میترسم تمام احساساتم رو از بین ببره و حتی روی قوه تخیلم تاثیر منفی بذاره.چون طراحی می کنم این تخیل خیلی واسم مهمه
    نگران اینم که تبدیل به یه سنگ بشم

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اين دارو وابستگي هم مياره ايا ؟ مثلا براي يه دوره مصرف يك ماهه ايا وابستگي ايجاد ميكنه ؟

حقيقتش الان تو دوره رژيمم براي بدنسازي ولي مشكلات كاري و ذهني باعث شده نتونم جلوي اشتهام رو بگيرم ايا اين ميتونه كمك كنه ؟

عوارضش چيا هستش ؟

نحوه مصرفش براي يه دوره يك ماهه چيا هستش ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

بازم سلام

دیروز صبح مصرف رو شروع کردم.اما امروز نخوردم دیشب در مورد این دارو کلی تحقیق کردم و به نظر عوارض خیلی بدی داره و خیلی ها دچار شدن.
    به نظر شما چیکار کنم؟ بیخیال بشم کلا؟
    میترسم تمام احساساتم رو از بین ببره و حتی روی قوه تخیلم تاثیر منفی بذاره.چون طراحی می کنم این تخیل خیلی واسم مهمه
    نگران اینم که تبدیل به یه سنگ بشم
    دارو که رو قوه تخیل تاثیر نمیزاره.این نشون میده شما الان وسواس دارید.یعنی همین که میگید میترسم بخورم که قوه تخیلم از بین بره ( یعنی من وسواس دارم).

بعد اول شما باید ببینید برای چی داری فلوکستین میخوری؟ اگر مشکل وسواس که پیداست دارید رو دارید باید تا 2 ماه ادامه بدید تا اثراتش شروع بشه و تا 6 ماه یا 1 سال ادامه بدید که وسواستون از بین بره.ای بسا 2 سال یا 3 سال.

روز اول خوردید بعد رفتید تو اینترنت سرچ کردید بعد ترسیدید بعد قطع کردید. ( این رو هر روانپزشکی ببینیه میگه ایشون وسواس دارند).

تازه بیاین فرض رو بر این بگیریم که قوه تخیلتون از بین بره بهتر از اینه که تا آخر عمر با وسواس زندگی کنید.حالا بگیم در آمد کل زندگیتون از کار طراحیه. 1 سال کار رو بزارید کنار تا وسواستون خوب شد بعد ادامه بدید.

10. این کاربر از سعید سیستم بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

دارو که رو قوه تخیل تاثیر نمیزاره.این نشون میده شما الان وسواس دارید.یعنی همین که میگید میترسم بخورم که قوه تخیلم از بین بره ( یعنی من وسواس دارم).

بعد اول شما باید ببینید برای چی داری فلوکستین میخوری؟ اگر مشکل وسواس که پیداست دارید رو دارید باید تا 2 ماه ادامه بدید تا اثراتش شروع بشه و تا 6 ماه یا 1 سال ادامه بدید که وسواستون از بین بره.ای بسا 2 سال یا 3 سال.

روز اول خوردید بعد رفتید تو اینترنت سرچ کردید بعد ترسیدید بعد قطع کردید. ( این رو هر روانپزشکی ببینیه میگه ایشون وسواس دارند).

تازه بیاین فرض رو بر این بگیریم که قوه تخیلتون از بین بره بهتر از اینه که تا آخر عمر با وسواس زندگی کنید.حالا بگیم در آمد کل زندگیتون از کار طراحیه. 1 سال کار رو بزارید کنار تا وسواستون خوب شد بعد ادامه بدید.
    وسواس که ندارم و هر دارویی رو که دکترا تجویز کنن حتی اگه عوارض بدی داشته باشه مصرف می کنم
    اما این دسته از داروها یه ذره خاصن
    تنها چیزی ک ب من آرامش میده طراحیه هرچند تحت تاثیر افسردگی و افکار در هم و بر هم خیلی لذت نمیبرم از کار
    اما اگه اصلا نتونم طراحی کتم که دیوونه میشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

وسواس که ندارم و هر دارویی رو که دکترا تجویز کنن حتی اگه عوارض بدی داشته باشه مصرف می کنم
    اما این دسته از داروها یه ذره خاصن
    تنها چیزی ک ب من آرامش میده طراحیه هرچند تحت تاثیر افسردگی و افکار در هم و بر هم خیلی لذت نمیبرم از کار
    اما اگه اصلا نتونم طراحی کتم که دیوونه میشم
    آخه ببینید بیماری های روانی مثل مشکلات فیزیکی هستند. 1 نفر که دستش شکسته خوب معلومه باید اول دوره درمان رو بگزرونه بعد طراحی کنه. شما ناچارید دستتون شکسته ناچارید که دوره درمان رو بگزرونید.

دیوانه هم نمیشید نترسید این همه آدم هستند که طراحی نمیکنند و دارن زندگی میکنند

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

اين دارو وابستگي هم مياره ايا ؟ مثلا براي يه دوره مصرف يك ماهه ايا وابستگي ايجاد ميكنه ؟

حقيقتش الان تو دوره رژيمم براي بدنسازي ولي مشكلات كاري و ذهني باعث شده نتونم جلوي اشتهام رو بگيرم ايا اين ميتونه كمك كنه ؟

عوارضش چيا هستش ؟

نحوه مصرفش براي يه دوره يك ماهه چيا هستش ؟
    کم دیده شده این دارو وابستگی در دوزهای پایین داشته باشه. این داروها درمان واقعی برای اشتها نیستن. ممکنه هیچ تاثیری روی اشتها نداشته باشن. شما اون مشکلاتی که باعث شده اشتهاتون زیاد بشه رو حل کنین.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •