تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 198 از 303 اولاول ... 98148188194195196197198199200201202208248298 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,971 به 1,980 از 3030

نام تاپيک: مطالعات جامع پیرامون Service Menu تلویزیون های سامسونگ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

با سلام
    من تازه یه ال ای دی مدل UE40EH5000W خریدم همه چیزش خوبه اما فارسی نداره واسه همین نمیتونم فیلمهای دارای زیر نویس رو از رو فلش ببینم و زیر نویسش خرچنگ قورباغه میشه؟ دوستان ممنون میشم راهنمایی فرمایند که از کجا فریمورش رو دانلود کنم یا اگه کارای دیگه ای هست واسه رفع این مشکل دوستان کمک کنند در ضمن تو منوی اصلیش فارسی نداره
    با تشکر

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام
    من تازه یه ال ای دی مدل خریدم همه چیزش خوبه اما فارسی نداره واسه همین نمیتونم فیلمهای دارای زیر نویس رو از رو فلش ببینم و زیر نویسش خرچنگ قورباغه میشه؟ دوستان ممنون میشم راهنمایی فرمایند که از کجا فریمورش رو دانلود کنم یا اگه کارای دیگه ای هست واسه رفع این مشکل دوستان کمک کنند در ضمن تو منوی اصلیش فارسی نداره
    با تشکر
    دوست عزیز
    مدل تلویزیون شما اروپایی است برای فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال نیاز به کنترول مخصوص داریدکه می توانید برای ساخت به این تایپیک مراجعه کنید
    تایپیک ساخت کنترول مخصوص

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    طریقه فعال کردن زیر نویس در TV LED سامسونگ
    شرکت سامسونگ برای راحتی حال مصرف کنندگان خود در مدیا پلیرهای خود از فونتهای جهانی استفاده میکند. که یکی از این فونت ها فونت عربی می باشد.
    اول مطمعن باشید که گزینه زیر نویس روشن است از این مسیر بروید
    منو-----> سیستم---- زیر نویس را روشن کنید و این کار را روی تلویزیون بزارید نه روی AV
    روش اول
    اول فایل زیر نویس را با فایل فیلم هم نام می کنید و سپس روی فلش مموریتان ذخیره کرده وبعد به تلویزیون وصل میکنید .و آن را به نمایش در می آورید ودر هنگام نمایش از روی کنترول کلید ابزار (TOOLS ) را فشار داده و در منو ابزار روی تنظیمات زیر نویس رمزگزاری یا( ENCODE ) رابه زبان عربی تغییر می دهید و آن را OK کرده و خارج میشوید هم کنون متوانید از دیدن فیلم تان لذت ببرید.
    روش دوم
    برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
    file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن مشکلی که تو بهش اشاره کردی حل میشه و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .

طریق فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال در TV سامسونگ
    برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-iran انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را asia-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.

اینم سایت شما برای دانلود فریمورتان

3. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

تلویزیون من مدل ua46es6960 هست ... اولش که نصب شده آپدیت شده...منوی service دیگه این شکلی که می گین نیست...sup option همیشه هست اونم توی منوی اصلی service ... گزینه local هم نیست توش...چطوری باید internet tv رو فعال کرد؟...ممنون
    Last edited by kasga_92; 01-06-2013 at 22:53.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

تلویزیون من مدل ua46es6960 هست ... اولش که نصب شده آپدیت شده...منوی service دیگ%k
    دوست عزیز
    منظور تان از این سوال چیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

مشکل در پست بود آپدید شد...پوزش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

من رفتم منو مخفی متاسفانه عکس نگرفتم درست کاری شد
    الا تلوزیون رنگش ریخته بهم مثل قبل نیست سه بعدی هم اصلا خوب نشون نمیده
    es6960
    کسی میتونه عکس منو مخفی رو بده یا بگه رو چیا تنظیم کنم متاسفانه همش ریخته شده بهم

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

من رفتم منو مخفی متاسفانه عکس نگرفتم درست کاری شد
    الا تلوزیون رنگش ریخته بهم مثل قبل نیست سه بعدی هم اصلا خوب نشون نمیده
    es6960
    کسی میتونه عکس منو مخفی رو بده یا بگه رو چیا تنظیم کنم متاسفانه همش ریخته شده بهم
    دوست عزیز
    به این تایپیک مراجعه کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سه بعدی خوب نشون نمیده یعنی اصلا نشون نمیده
    وقتی دکمه سه بعدی میزنی بعد که خاموشش میکنی تلوزیون دیگه نشون نمیده مثل نگاتیو میشه

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سه بعدی خوب نشون نمیده یعنی اصلا نشون نمیده
    وقتی دکمه سه بعدی میزنی بعد که خاموشش میکنی تلوزیون دیگه نشون نمیده مثل نگاتیو میشه
    دوست عزیز

به این تایپیک بروید و پست اول را مطالعه کنید اگر موفق نشدید بگویید تا راه حل نهایی را بگویم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

دوست عزیز

به این تایپیک بروید و پست اول را مطالعه کنید اگر موفق نشدید بگویید تا راه حل نهایی را بگویم.

من اصلا بلد نیستم باید چکار کنم ؟
    میشه راه حلتون را بگید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •